Jump to content

Alcatel 565


tabulini
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 89
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι ρε παιδια...καποιος ας μας πει τι ακριβως USB καλωδιο χρειαζεται...

Το καλωδιο του εκτυπωτη μου ειναι μεγαλο και δεν χωραει ενω της φωτογραφικης μου μηχανης ειναι μικρο και ... κολυμπαει μεσα στην τρυπαρα.... του κινητου :whistle: :grin:

Τι σοϊ καλωδιο θελει τελικα;

Ε;

 

 

ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

dyo paranohseis sxetika me to alcatel 565!

 

1. leitourgei kanonika se ola ta diktya kai den einai kleidomeno gia vodafone

2. Oi yperythres doulevoun kanonika se epikoinonia me alla kinita kai me pcs (exw yperythres ma-600 seiriakes)

 

ante ante! mhn adikoume to kinitaki orismo tou "value for money"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Alcatel 756. Όσον αφορά τις υπέρυθρες, το ΜΑ 660 δεν έπαιζε, οπότε πήρα μία θύρα υπερύθρων από τα Carrefour (η μάρκα είναι EDNET), με την οποία όλα δουλεύουν οκ. Φαντάζομαι ότι το ίδιο θα ισχύει και για το 565.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια...καποιος ας μας πει τι ακριβως USB καλωδιο χρειαζεται...

Το καλωδιο του εκτυπωτη μου ειναι μεγαλο και δεν χωραει ενω της φωτογραφικης μου μηχανης ειναι μικρο και ... κολυμπαει μεσα στην τρυπαρα.... του κινητου :whistle: :grin:

Τι σοϊ καλωδιο θελει τελικα;

Ε;

 

 

ευχαριστω προκαταβολικα

Χρειάζεσε καλώδιο USB από την Alcatel (είναι το ίδιο με τα ΟΤ 735i, 735, 535). Κανένα από τα παραπάνω καλώδια που αναφέρεις δεν κάνει αφου... δεν ταιριάζει στην υποδοχή που υπάρχει!!!

kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia.

exo to eksis provlima:

molis apoktisa ena alcatel 565 vodafone live sto opoio exo q card.

de mporo me tipota na allaxo tis rithmiseis gia mms.i selida tis q den voithaei.

xerei kaneis ti prepei na kano?

i vodafone mou eipe oti oi siskeves den einai kleidomenes.

help :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καπου στα μηνυματα εχει ενα μενου ξεκαρφωτο στο οποιο βαζεις τις ρυθμισεις του 835 η κατι τετοιο.
Link to comment
Share on other sites

Που το έιδατε βρε παιδιά το φοβερό κινητό γαμώ την ατυχία μου! Κάνω αποθήκευση νέου αριθμού στον κατάλογο και όταν κλείνω και ξανα-ανοίγω το κινητό χάνετε η εγγραφή. Για να μην πώ ότι όταν φιτάχνω τις κατηγορίες απο όσα τελικά έχω περάσει και το ξανα-ανοίξω χάνονται όλα!!! Έχω φρικάρει και έχω πρόβλημα και με ανθρώπους που πέρνω τα τηλέφωνα για δουλειά και δεν τους πέρνω ποτέ γιατί τα άνω. Αν είναι δυνατόν. Έχετε καμία ιδέα τι είναι μην το πετάξω εκεί που το πήρα!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδιά κρατάει απελπιστικά λίγο η μπαταρία του.. Χρησιμοποιώ ελάχιστα την κάμερα, βίντεο κλιπ κλπ. λίγα τηλεφωνάκια κάνω, καμια 7 μηνύματα τη μέρα. Μου κρατάει 1,5 μέρα με το ζόρι και το βράδυ το κλείνω! Η δικιά μου η μπαταρία (ή ο φορτιστής) έχει πρόβλημα ή έχει συμβεί και σε άλλους;
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό αυτό θα ξέρετε ήδη πως στην Ελλάδα ήρθε μόνο μαρκαρισμένο από την Vodafone η οποία του έχει περάσει το δικό της firmware και έχει κάνει το κινητό σαν τα μούτρα της. Το τελευταίο firmware εκτός απο το ότι στην αρχική οθόνη του κινητού έχει το ενοχλητικό link του Vodafone Live! μπλοκάρει και την αναπαραγωγή mp3 και αν δεν κάνω λάθος και των video. Απαράδεκτο απο τη στιγμή που η Alcatel τα έβαλε σε αυτό το κινητό για να υπάρχουν διαθέσιμα στο χρήστη!

 

Please ξέρει κανείς πώς ξεμαρκάρω το κινητό απο τα δεσμά της Vodafone?

Η έστω αν μπορώ να βρω κάπου το μανίσιο firmware της Alcatel και πώς μπορώ να το περάσω στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
geia sas paidia.

exo to eksis provlima:

molis apoktisa ena alcatel 565 vodafone live sto opoio exo q card.

de mporo me tipota na allaxo tis rithmiseis gia mms.i selida tis q den voithaei.

xerei kaneis ti prepei na kano?

i vodafone mou eipe oti oi siskeves den einai kleidomenes.

help :mad:

 

Με vodafone live alcatel δεν υπάρχει η δυνατότητα να στείλεις mms με αλλή κάρτα, πλήν voda. Η συσκευή δεν είναι κλειδωμένη όσον αφορά τις κλήσεις και τα sms. Για mms όμως...........

kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδια εχω καποιες αποριες πανω σε αυτο το θεμα.

Θελω να κανω αναβαθμιση στο 565 και δεν ξερω

 

1)Που να παω

2)Τι,και αν μπορω να βελτιωσω κατι

 

-Τόσο καιρό δεν μπορώ να καταλάβω πως μου ξέφυγε αυτό το post.-

 

Για το 565 δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ αναβάθμιση (αφού και κατά την Alcatel δεν υφίσταται κάποιο πρόβλημα).

kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...