Jump to content

Landvo L900


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδια εχει κανεις το Landvo L900 ?

Το παραγγειλα πριν λιγο απο antelife 82.99 dollars

 

OS: Android 4.2

CPU: MTK6582 Quad-core 1.3GHz,AnTuTu Benchmark: 17240

ROM: 4GB

RAM: 1GB

Card Extend: Support SD/TF Card up to 32GB

SIM Card: Dual SIM Card Dual Standby,One Micro SIM Card

Screen: 5.0inch IPS,capacitive touch screen 960 x 540pixels

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει γιατί αγοράζετε (όχι μόνο εσύ) no name συσκευές και μετά κατά πάσα πιθανότητα κλαίτε τα λεφτά σας, τρανό παράδειγμα με το iNew V3.

 

To συγκεκριμένο δείχνει καλό μόνο στα χαρτιά.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

βασικα το θελω σαν δευτερο κινητο για πρωτο εχω nexus 5 γι αυτο και πηρα αυτο το αν ειναι μαπα θα δειξει.Αλλωστε δεν ειναι ολα μαπα λογω της τιμης του.Ειχα και το blackview και ηταν μια χαρα.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εσύ γνωρίζεις, σορρυ άμα "διαβάστηκε" κάπως το ποστ μου απλά βλέπω πολλά προβλήματα στα no name Κινέζικα και παρά την χαμηλή τους τιμή εν τέλη δεν σε συμφέρει. :O

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλε venividivici για την ενημερωση.Παρηγγειλα και γω ενα.Αν ειναι ιδιας ποιοτητας με το L800 της ιδιας εταιρειας και πλεον με 1GB ram,μιλαμε για ενα πολυ δυνατο VFM.Προσωπικα, απ το L800 ειχα μεινει απολυτα ικανοποιημενος (το χα παρει 80$ περ και ειχε ΜΤΚ6582 και 512ΜΒ ram).

Yπομονη τωρα κανα 15ημερο να μπει αεροπλανο.

Φιλε Romanos,εχει διαφορα να ξοδεψεις τα 200$ που εκανε το iNew και τα 80$ που κοστιζει το L900.Επαναλαμβανω οτι αν η Landvo,κρατησε την ποιοτητα στα ιδια επιπεδα με το 800,δηλαδη καλη οθονη και ηχειο και γενικα ιδια ποιοτητα κατασκευης μιλαμε για ενα πολυ δυνατο vfm,αν οχι κορυφαιο.

 

Ημουν ετοιμος να παρω το L800s στα 100$...

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει γιατί αγοράζετε (όχι μόνο εσύ) no name συσκευές και μετά κατά πάσα πιθανότητα κλαίτε τα λεφτά σας, τρανό παράδειγμα με το iNew V3.

 

Το θέμα τι θεωρείται no name, υπάρχουν όντως τέτοια υπάρχει όμως και η ενδιάμεση κατάσταση με εταιρίες που έχουν κάποια μικρή ιστορία και υπάρχουν και οι πολύ γνωστές εταιρίες...

 

Μέχρι πρότινος και xiaomi θα μπορούσε να την πει κάποιος no name... δεν θέλω να πω βέβαια ότι το Landvo L900 είναι αυτής της κατηγορίας, αλλά ότι υπάρχουν κινητά από την ενδιάμεση κατηγορία που δείχνουν ότι μπορούν να σταθούν αξιοπρεπώς...

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα θα ναι πιστευω σ αυτα τα χρηματα οτι καλυτερο.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Στο Αntelife τελειωσε η προσφορα.Στα 100$ πλεον.Προταση μου για οποιον ενδιαφερεται,να περιμενει παρομοια προσφορα απο αλλα σαιτ.Αν το βιαζεστε,παρτε το στα 100$ απο αλλου,οχι απο το Ante.Ειναι υπερβολικα αργο.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
8-6 εγινε despatch το δικο μου.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

έχεις ακόμη δρόμο!!! όταν με το καλό σου έρθει και δεν σου κάνει κόπο δώσε πληροφορίες:happy:
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

το παρελαβα απο antelife ολα κομπλε wifi και ακουστικο ολα καμπανα και φαινεται μια χαρα ποιοτικα.οτι θελεται ρωτηστε.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

το παρελαβα απο antelife ολα κομπλε wifi και ακουστικο ολα καμπανα και φαινεται μια χαρα ποιοτικα.οτι θελεται ρωτηστε.

 

Και γω το ιδιο.Πολυ ποιοτικη κατασκευη,ωραιο πισω καπακι,παρα πολυ ωραια οθονη και ηχειο wifi κομπλε.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

το παρελαβα απο antelife ολα κομπλε wifi και ακουστικο ολα καμπανα και φαινεται μια χαρα ποιοτικα.οτι θελεται ρωτηστε.

Επιβεβαιώνεις ότι η Ram=1gb?

Οι photo τι λένε?

Ευχαριστώ!

Nokia C7 / NextWay F7 / Ainol 7 Fire / Doogee DG100 / OEM W450 / ZTE V965 / Lenovo S650 / Modecom FreeTab 1001 / Jiayu G2F / Huawei MediaPad T1 / Doogee X5 Pro / Turbo-X Hive V/ Lenovo A5500 / Blackview BV2000 / Samsung Galaxy J5 2015 / Samsung J5 2016 / Samsung J7 2017 / Huawei MediaPad T3 / Samsung A7 2018 / Samsung A41
Link to comment
Share on other sites

1gb ειναι η ραμ τωρα φωτο δεν εβγαλα αλλα μην περιμενεις και πολλα

 

ρε παλικαρια.το τηλεφωνο εχει μεσα gps?

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

οσα παιδια το εχουν μπορουν να μας κανουν μια ενημερωση σχετικα με το τηλεφωνο
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Στα 84.68 $ στο αξιοπιστο buyincoins.com με το κουπονι BICALL8 που δινει 8% εκπωση μεχρι 3 Ιουλιου.Πραγματικα κορυφαιο VFM.

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οσα παιδια το εχουν μπορουν να μας κανουν μια ενημερωση σχετικα με το τηλεφωνο

 

Κατασκευη πολυ ποιοτικη και ελαφρια,οθονη πολυ καλη σε θεαση και αγγιγμα,ηχειο δυνατο και καθαρο,wifi απροβληματιστο.GPS δεν προλαβα.Απο καμερα μην περιμενετε πολλα.Η καλυτερη επιλογη σ αυτα τα χρηματα,χωρις αντιπαλο.

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Από το buyincoins.com προσπαθώ να κανω αγορά με paypal εδώ και μια εβδομάδα και δεν μπορώ,οπότε δώρο άδωρο!!!ευχαριστώ φίλε για την ενημέρωση
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κι εγω με τη σειρα μου πηρα το Landvo L900

http://www.antelife.com/landvo-l900-mtk6582-quad-core-5-0inch-qhd-screen-1gb-4gb-android-4-2-dual-camera-2-0-5-0mp-smartphone.html

Το εχουν στο Antelife σε πολυ καλη τιμη..!

Μπορούμε να το πάρουμε και από την Ισπανική αποθήκη τους και απο την Κινα.

Το κινητο ηρθε σε πολυ καλη συσκευασια,και εχει πολυ καλη,στιβαρη κατασκευη.

Η οθονη εχει πολυ καλη αποκριση και ωραια χρωματα,δεν το περιμενα.

Το wi-fi του πολυ δυνατο εχω παθει πλακα,πιανει και στου βοδιου το κερατο,χαχαχα...!!!

Εχει δυνατο ηχειο,ειναι πολυ λεπτο κινητο,μονη ενσταση, η μικρη του μπαταρια η οποια παντως βγαζει μια μερα με καλη χρηση!

Στα συν,οτι μου ηρθε σε 18 μερες σχετικα καλο χρονικο διαστημα,αρα για μενα ακυρο το οτι στο Antelife αργουν να στειλουν τα προιοντα τους.

Ειναι η δευτερη αγορα μου απο αυτους και ειμαι μονο ευχαριστημενος.

Γενικα το τηλεφωνο ειναι δυνατο value for money,και το antelife το χει σε καλη τιμη,ισως το ξαναβγαλει σε προσφορα με μειωμενη τιμη!

Αυτα απο μενα! :cool:

Edited by drillerkiller
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εχετε βρει θήκη για το συγκεκριμένο; Οι θήκες του Samsung S5 ταιριάζουν; Δοκίμασε κανείς;

 

edit: Τώρα που το κοιτάζω καλύτερα, πήρα και την απάντηση στο ερώτημα μου. Δεν ταιριάζουν οι θήκες του S5 στο landvo.

Edited by trust0
Link to comment
Share on other sites

Όποιον τον ενδιαφέρει,

Παίζει μια προσφορά στο Geek στα 68 ευρώ

Nokia C7 / NextWay F7 / Ainol 7 Fire / Doogee DG100 / OEM W450 / ZTE V965 / Lenovo S650 / Modecom FreeTab 1001 / Jiayu G2F / Huawei MediaPad T1 / Doogee X5 Pro / Turbo-X Hive V/ Lenovo A5500 / Blackview BV2000 / Samsung Galaxy J5 2015 / Samsung J5 2016 / Samsung J7 2017 / Huawei MediaPad T3 / Samsung A7 2018 / Samsung A41
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...