Jump to content

TCL S720 (octa)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θανάση το προτείνεις το κινητό για κάποιον που θέλει κάτι κοντά στο 100αρικο και δεν έχει τρελές απαιτήσεις; Επισης xposed framework + gravitybox παίζουν κανονικά;

Αν και δεν εχω δοκιμασει τηλεφωνα με το octa (αυτο και το lenovo μονο), θα ελεγα οτι ειναι τιμια προταση στα χρηματα του. Μην ξεχναμε ομως και το coolpad που παιζει στα ιδια χρηματα αλλα δεν το εχω δει.

 

xposed framework + gravitybox δεν εχω δοκιμασει μεχρι στιγμης γιατι σκιαζομαι (:lol:) μην πεσω σε bootloop, θα πρεπει να ξαναφλασαρω rom με το flastool. Θα δοκιμασω της επομενες ημερες οταν εχω χρονο μπροστα μου :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 255
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα γραψω τη προσωπικη μου γνωμη για το τηλεφωνο.

 

Ανεβαζω ενα βιντεο, σε ~5 ωρες θα ειναι ετοιμο και θα δωσω λινκ για να το δειτε.

Απο σημερα κανω <<κανονικη χρηση>> ,χωρις να κανω επανεκκινησεις στο τηλεφωνο κλπ

Εμπλεξα αυτες τις ημερες με το τηλεφωνο, εχω μεσα στο pc μου πολλους driver και flashtools και εφτασα σε σημειο να το μπρικαρω και να χασω τα imei.

Δεν μπορουσα ουτε καν να το rootαρω. Το επανεφερα στο pc της αδελφης μου.

Αυτο που δεν δουλευει ακομα ειναι η κανονικη καμερα και ψαχνω να δω τι θα κανω, αν δεν δουλευε η face καμερα δεν θα ειχα προβλημα αλλα η κανονικη ειναι βασικη.

radicalx μηπως μπορεις να παρεις ενα <<καθαρο>> recovery backup να το ανεβασεις καπου και να το κανω restore στο τηλεφωνο μου ? Αν δεν ξερεις πως να το κανεις πες μου να σου γραψω ακριβος τη διαδικασια :)

Aλλο προβλημα που εχω ειναι οτι δεν μπορω να μπω σε recovery οταν ειναι κλειστο το τηλεφωνο, μπαινω σε cwm recovery με την εφαρμογη quick boot.

Επισης δεν μπορω να ρυθμισω την επιλογη για 2g-3g χειροκινητα

Η μπαταρια απο το 15% εως το 10 πεφτει γρηγορα και απο το 10 μεχρι να σβησει το τηλεφωνο πεφτει σαν αστραπη.

Gps αρκετα καλο snr, δεν το εχω δοκιμασει στο δρομο.

Ακουστικο αρκετα καλο, ειναι ενα ''κλικ'' ποιο κατω σε ενταση σε σχεση με το huawei 3c.

Μεγαφωνο αρκετα καλο

Το rr3 που δοκιμασα σε μια πιστα παιζει καλα

Οθόνη σίγουρα έχει καλύτερη το tcl από το lenovo , μου το είπε η αδερφή μου και τα ανίψια μου.

Ανάμεσα σε αυτά τα δύο θα επέλεγα το tcl, έχει μικρές διαφορές που μου αρέσουν περισσότερο.

Πχ το led για χαμένες κλήσεις - μηνύματα.

Τα Πλαστικα του μού φαίνεται μια χαρά, ποίο καλα σε σχέση με το lenovo. βέβαια ο κάθε ένας μπορεί να έχει διαφορετική αίσθηση και άποψη.

Τα πλαϊνά πλήκτρα είναι λίγο χαμηλά αλλά πιστεύω θα τα συνηθίσω.

 

Ανεβασα και καποιες αλλες φωτογραφιες διπλα-διπλα με το lenovo 850+ και στατιστικα μπαταριας. Τα στατιστικα μπαταριας το ενα ειναι για να δουμε την αναμονη και το αλλο ειναι μετα απο το βιντεο https://app.box.com/s/kgtvb0b1vc6yarjbgztv

Η μπαταρια παντος δεν μου γεμιζει το ματι για 3300mah, θα δω τις επομενες ημερες.

 

το θεμα με το recovery με προβληματιζει κ μενα, θελει προγραμμα για να μπει.

δεν παιρνει κανονικο backup με το mtkdroidtools αν αυτο θες, κολλαει στη μεση (εκτος αν θες καποια αρχεια μονο). με cwm recovery παιρνει αλλα δεν ξερω αν κανει δουλεια. δες στα συννημενα παρακατω τι αρχεια περιεχουν στα 2 διαφορετικα backups που πηρα με mtkdroid στην πρωτη εικονα κολλησε στη μεση και στη δευτερη ολοκληρωθηκε αλλα λειπουν τα πρωτα.

δεν ξερω ποτε θα μπορεσω να στα ανεβασω γιατι απο αυριο δεν θα εχω ιντερνετ για 3-4 μερες.

Link to comment
Share on other sites

το θεμα με το recovery με προβληματιζει κ μενα, θελει προγραμμα για να μπει.

δεν παιρνει κανονικο backup με το mtkdroidtools αν αυτο θες, κολλαει στη μεση (εκτος αν θες καποια αρχεια μονο). με cwm recovery παιρνει αλλα δεν ξερω αν κανει δουλεια. δες στα συννημενα παρακατω τι αρχεια περιεχουν στα 2 διαφορετικα backups που πηρα με mtkdroid στην πρωτη εικονα κολλησε στη μεση και στη δευτερη ολοκληρωθηκε αλλα λειπουν τα πρωτα.

δεν ξερω ποτε θα μπορεσω να στα ανεβασω γιατι απο αυριο δεν θα εχω ιντερνετ για 3-4 μερες.

Ευχαριστω για την απαντηση.

Απο cwm recovery ή twrp recovery backup ηθελα :O Οποτε βρεις χρονο να ανεβασεις καπου ενα recovery θα ημουν ευγνωμων :)

 

Στο 4pda που διαβαζω γραφουν οτι με κλειστο τηλεφωνο παταμε το volume + & το power για να μπουμε σε recovery αλλα δεν τα εχω καταφερει, παντος αν θυμαμαι καλα γραφουν οτι υπαρχει <<προβλημα>> με το cwm και βαζουν twrp recovery. Ποιο απο τα δυο εχεις ? εγω ειμαι με cwm.

 

Βρηκα καποιες rom για το τηλεφωνο σε μορφη zip για φλασαρισμα απο recovery και θα προσπαθησω να κανω port απο aosp rom.

Επισης υπαρχουν και εδω rom http://www.ydss.cn/plugin.php?id=ydss_rom:index&a=post&u=381&t=630&p=1&s=2 αλλα νομιζω θελει εγγραφη για να δουμε τα λινκ και να κατεβασουμε :(

 

Εδω ειναι το βιντεο με το τηλεφωνο, sorry για την χαλια ποιοτητα

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση.

Απο cwm recovery ή twrp recovery backup ηθελα :O Οποτε βρεις χρονο να ανεβασεις καπου ενα recovery θα ημουν ευγνωμων :)

 

Στο 4pda που διαβαζω γραφουν οτι με κλειστο τηλεφωνο παταμε το volume + & το power για να μπουμε σε recovery αλλα δεν τα εχω καταφερει, παντος αν θυμαμαι καλα γραφουν οτι υπαρχει <<προβλημα>> με το cwm και βαζουν twrp recovery. Ποιο απο τα δυο εχεις ? εγω ειμαι με cwm.

 

Βρηκα καποιες rom για το τηλεφωνο σε μορφη zip για φλασαρισμα απο recovery και θα προσπαθησω να κανω port απο aosp rom.

Επισης υπαρχουν και εδω rom http://www.ydss.cn/plugin.php?id=ydss_rom:index&a=post&u=381&t=630&p=1&s=2 αλλα νομιζω θελει εγγραφη για να δουμε τα λινκ και να κατεβασουμε :(

 

Εδω ειναι το βιντεο με το τηλεφωνο, sorry για την χαλια ποιοτητα

 

cwm εχω τωρα αλλα στην αρχη ειχα περασει και την twrp απο το 4pda που ειναι για s720t και δουλευε κανονικα. δεν ξερω μηπως πρεπει να περασεις το boot_patched που φτιαχνουν τα mtkdroidtools μαζι με την cwmrecovery για να δουλεψει.

Link to comment
Share on other sites

cwm εχω τωρα αλλα στην αρχη ειχα περασει και την twrp απο το 4pda που ειναι για s720t και δουλευε κανονικα. δεν ξερω μηπως πρεπει να περασεις το boot_patched που φτιαχνουν τα mtkdroidtools μαζι με την cwmrecovery για να δουλεψει.

Σε ""έχασα"" με το boot patched....

Cwm recovery έχω και δουλεύει κανονικά, το έφτιαξα μόνος μου με τον οδηγό.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Σε ""έχασα"" με το boot patched....

Cwm recovery έχω και δουλεύει κανονικά, το έφτιαξα μόνος μου με τον οδηγό.

 

οταν φτιαχνει το recovery φτιαχνει μαζι και ενα αρχειο που το ονομαζει καπως ετσι TCL-S720_140716__boot_patched_140719-160204

και σε ρωταει αν θες να το εγκαταστησει πρωτα αυτο και μετα το recovery. και τα 2 τα αρχεια τα παει στο φακελο: mtkdroidtools/recovery.

δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο γιατι δεν το εχω εγκαταστησει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα, ούτε εγώ δεν το εχω εγκαταστήσει ποτέ, παίρνω το άλλο αρχείο από τον φάκελο που έγραψες, το κανω μετονομασία σε σκέτο recovery.img --> βάζω στην sd και μετά το κάνω εγκατάσταση με την εφαρμογή

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκε μια καλή rom, σε γενικές γραμμές τα πάει αρκετά καλό εκτός τού ότι

Α) δεν δουλεύει η δόνηση στα "πλήκτρα" home - back - Ξ.

Β) δεν είμαι σίγουρος για αυτό αλλά νομίζω ότι μερικές φορές δεν κλειδώνει-κλείνει η οθόνη αυτόματα.

Γ) Η κάμερα δεν βγάζει καλές φωτογραφίες. Με την μαμισια rom δεν ξέρω τι φωτογραφίες έβγαζε. Προβλήματα με την κάμερα διαβάζω και στο Ρωσικό. Το πρόβλημα που έχει είναι ότι δεν μπορεί να εστιάσει.....

Ερώτηση, αν πάρω τα αρχεία για την κάμερα από το huawei και τα βάλω σε αυτό θα παίξει ή θα πέσω σε bootloop ?

Αύριο θα βάλω μια κάρτα sim και θα δω πάλι στατιστικά μπαταρίας.

Το igo το δοκίμασα με διαδρομή και χωρίς διαδρομή εκτός πόλεως, ήταν άψογο και με έδειχνε ακριβώς στην θέση πού ήμουν.

[ATTACH]48104[/ATTACH][ATTACH]48105[/ATTACH][ATTACH]48106[/ATTACH][ATTACH]48107[/ATTACH][ATTACH]48108[/ATTACH]

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την κάμερα και σε bootloop να μη πέσει,το πιθανότερο είναι να μην λειτουργήσει η κάμερα.πάντως σε θέμα αυτονομίας βλέπω ότι τα πάει πολύ καλά
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την κάμερα και σε bootloop να μη πέσει,το πιθανότερο είναι να μην λειτουργήσει η κάμερα.πάντως σε θέμα αυτονομίας βλέπω ότι τα πάει πολύ καλά

Ευχαριστω Χρηστο για την απαντηση, οποτε δεν το δοκιμαζω.

Στα στατιστικα που ανεβασα ημουν χωρις καρτα sim, εκανα χρηση ιντερνετ μεσω wi fi και ειχα χαμιλη φωτεινοτητα.

Χθες το βραδυ εβαλα sim, τωρα το πρωι το εβγαλα απο το ρευμα και θα περιμενω να δω τα αποτελεσματα.

Οταν δω τα πρωτα αποτελεσματα θα βαλω και δευτερη sim για να δω αν υπαρχει επιλογη για 3g σε οποια sim θελουμε.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

πάντως και του radicalx που είχε 2 σιμ πάνω έβγαζε 6+ ώρες σε οθόνη , το coolpad έχει 800mha λιγότερα οπότε μάλλον με βλέπω να πέρνω το tcl για μεγαλύτερη αυτονομία . Μόνο το κιτρινίζον λευκό του με κρατάει απο το να κάνω την παραγγελία...
Link to comment
Share on other sites

πάντως και του radicalx που είχε 2 σιμ πάνω έβγαζε 6+ ώρες σε οθόνη , το coolpad έχει 800mha λιγότερα οπότε μάλλον με βλέπω να πέρνω το tcl για μεγαλύτερη αυτονομία . Μόνο το κιτρινίζον λευκό του με κρατάει απο το να κάνω την παραγγελία...

 

Aπο πρωσοπικη εμπειρια,αν και μοκροτερη οθονη πας με κλειστα ματια στο coolpad,ειναι παντου καλυτερο.:)

Ενα tcl που περασε απο τα χερια μου δεν με επεισε,περιμενα κατι καλυτερο να πω την αληθεια.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Aπο πρωσοπικη εμπειρια,αν και μοκροτερη οθονη πας με κλειστα ματια στο coolpad,ειναι παντου καλυτερο.:)

Ενα tcl που περασε απο τα χερια μου δεν με επεισε,περιμενα κατι καλυτερο να πω την αληθεια.

 

το 7320 εννοούσα που είναι 5.5" , αλλά και εγώ απο την άλλη που έχω το TCL S950/Alcatel idol X το θεωρώ από τα πιο όμορφα και με την πιο ωραία οθόνη που έχω δει ποτέ με πραγματικά απίστευτα μικρό bezel αριστερά-δεξιά ,λεπτό ελαφρύ και με ωραία πλαστικά για αυτό και σκεφτόμουν ξανά για TCL. Εχω ψάξει παντού για σύγκριση των 2 αυτών αλλά τπτ....

Link to comment
Share on other sites

το 7320 εννοούσα που είναι 5.5" , αλλά και εγώ απο την άλλη που έχω το TCL S950/Alcatel idol X το θεωρώ από τα πιο όμορφα και με την πιο ωραία οθόνη που έχω δει ποτέ με πραγματικά απίστευτα μικρό bezel αριστερά-δεξιά ,λεπτό ελαφρύ και με ωραία πλαστικά για αυτό και σκεφτόμουν ξανά για TCL. Εχω ψάξει παντού για σύγκριση των 2 αυτών αλλά τπτ....

Α μαλιστα συγνωμη,νομιζα οτι ελεγες για το Coolpad F1....:)Βεβαιως τα περι ομορφιας ειναι καθαρα θεμα γουστου του καθενος.

Καλη αγορα ευχομαι.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

καλά και εγώ δεν ξέρω είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2, δεν έχουν γράψει και τα παιδιά στο θέμα του coolpad για μπαταρία, οθόνη, πλαστικά μόνο τα bugs προσπαθούνε να λύσουν... βέβαια φωτογραφική πρέπει να έχει πολύ καλή απο ότι είδα.

Στο θέμα τώρα ,παίζει να έχω δει όλα τα βιντεάκια του youtube σε κάποια το λευκό είναι λευκό και σε άλλα κιτρινίζει , να είναι θέμα κάμερας ή παρτίδας του κινητού. Και κάτι άλλο βλέπω πολλούς να τρέχουν miui , μπορείς εύκολα να πάρεις την ρομ του xiaomi note και να την ρίξεις στα άλλα octa-core ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση.

Απο cwm recovery ή twrp recovery backup ηθελα :O Οποτε βρεις χρονο να ανεβασεις καπου ενα recovery θα ημουν ευγνωμων :)

 

Στο 4pda που διαβαζω γραφουν οτι με κλειστο τηλεφωνο παταμε το volume + & το power για να μπουμε σε recovery αλλα δεν τα εχω καταφερει, παντος αν θυμαμαι καλα γραφουν οτι υπαρχει <<προβλημα>> με το cwm και βαζουν twrp recovery. Ποιο απο τα δυο εχεις ? εγω ειμαι με cwm.

 

Βρηκα καποιες rom για το τηλεφωνο σε μορφη zip για φλασαρισμα απο recovery και θα προσπαθησω να κανω port απο aosp rom.

Επισης υπαρχουν και εδω rom http://www.ydss.cn/plugin.php?id=ydss_rom:index&a=post&u=381&t=630&p=1&s=2 αλλα νομιζω θελει εγγραφη για να δουμε τα λινκ και να κατεβασουμε :(

 

Εδω ειναι το βιντεο με το τηλεφωνο, sorry για την χαλια ποιοτητα

 

karthan7 θες ακομα το backup και αν ναι ξερεις καποιο τροπο να ανεβαζεις μεγαλα αρχεια? γιατι τα περισσοτερα site ανεβαζουν μονο μεχρι 200mb?

Link to comment
Share on other sites

karthan7 θες ακομα το backup και αν ναι ξερεις καποιο τροπο να ανεβαζεις μεγαλα αρχεια? γιατι τα περισσοτερα site ανεβαζουν μονο μεχρι 200mb?

Ναι αν μπορεις θα το ηθελα :) Δεν υπαρχει <<υποστηριξη>> στα forum για αυτο το τηλεφωνο οποτε καλο ειναι να υπαρχουν λυσεις ;)

Το mail.ru αφηνει να ανεβασω αρχειο εως 2gb. Δεν ξερω αν δινει ακομα 1τεραςbyte :lol:

Δοκιμασε με τη μεταφραση να κανεις εγραφη

 

Πως μπορείτε να έχετε 1TB (ναι, TerraByte) χώρο στο cloud!

 

Εδιτ ντάμν, μόλις είδα ότι με πρόλαβε ο Sofos_5 :D

 

1) Κάντε εγγραφή εδώ. Σας δίνει αρχικά 100GB χώρου.

Αν χρειαστεί χρησιμοποιήστε την αυτόματη μετάφραση της Google.

2) Κατεβάστε την αντίστοιχη εφαρμογή και κάντε log in.

3) Όταν κάνετε login από το pc σας μετά από λίγη ώρα (εμένα πήρε κανένα δίωρο) θα σας εμφανιστεί ένα γραφικό για 1TB χώρο.

4) Πατήστε Get

5) ...

6) Profit!

 

Ευχαριστω εκ των προτερον

 

Edit το cloud mail.ru στο pc ειναι εδω https://cloud.mail.ru/

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Color OS rom για το κινητό http://www.needrom.com/mobile/tcl-s720-coloros-2%E2%80%8B-0/

 

κάτι ακόμα εδώ έχει αρκετές roms να κάνουνε άραγε ?http://bbs.ydss.cn/forum-tcl_s720-1.html

Edited by iobelika
Link to comment
Share on other sites

Μια Color OS που δοκιμασα πριν λιγες ημερες δεν εβλεπε τη micro sd.

Αν θες να δοκιμασεις rom προσεξε να ειναι για το απλο s720. Η rom για το s720t δεν δουλευει το 3g στα δικα μας δικτυα.

 

[ATTACH]48175[/ATTACH][ATTACH]48176[/ATTACH]

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Μια Color OS που δοκιμασα πριν λιγες ημερες δεν εβλεπε τη micro sd.

Αν θες να δοκιμασεις rom προσεξε να ειναι για το απλο s720. Η rom για το s720t δεν δουλευει το 3g στα δικα μας δικτυα.

 

[ATTACH]48175[/ATTACH][ATTACH]48176[/ATTACH]

 

τι έγινε με την μπαταρία ? στο 1ο μισό είχε κοντά 3:46 ώρες οθόνη και στο υπόλοιπο μισό έβγαλε λιγότερη απο μία ώρα , κατέβαινε κάτι στο background ?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με aosp. Η μπαταρία έχει περίπου την ίδια συμπεριφορά με το jk 809 πού είχα. Από το ~50% και κάτω φεύγει γρήγορα, ειδικά από το 15% και κάτω πέφτει σαν αστραπή.

Θέλω αν μπορέσω να δω τι χρόνους βγάζει στο 24ωρο.

[ATTACH]48183[/ATTACH][ATTACH]48184[/ATTACH][ATTACH]48185[/ATTACH][ATTACH]48186[/ATTACH][ATTACH]48187[/ATTACH]

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που το παρελαβε με την Αγγλοκινεζικη ρομ που δεν εχει Play Store,μπορει να με βοηθησει και να μου πει πως το περασε?
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Aosp rom. Η χρήση πού έκανα είναι :

ανοικτά τα data όλη την ώρα

Σε 2g-3g ~30λεπτα χωρίς να ανοίξω οθόνη.

~4:30-5:00 ώρες πλοήγηση με dolphin

Τις υπόλοιπες ώρες ήταν ανοικτή οθόνη στη σελίδα http://www.myphone.gr/forum/usercp.php

Φωτεινότητα τέρμα χαμηλά. Σε κλειστούς χώρους και το βράδυ δεν προβληματίζει. Βλέπω κανονικά.

[ATTACH]48253[/ATTACH][ATTACH]48254[/ATTACH]

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

πάρα πολύ καλά αποτελέσματα !!!

 

Και κάτι άλλο , στο minideal δεύτερη φορά που μένουν out of stock οπότε μάλλον αρχίζουν να το παίρνουν όλο και περισσότεροι ...

Edited by iobelika
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...