Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντώνη άσε το smoothness και ταχύτητα και προχώρα άφοβα!

Η συσκευή τα ''σπάει'', μάλιστα θα τολμούσα να πω ότι, καμία σχέση με το 3 ... σε όλα.

Και το Μ8 πολύ καλή συσκευή αλλά μέχρι εκεί.

 

Μην με φουντώνεις,μην με φουντώνεις.....

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εκεί (για την ώρα!) βλέπω το Μ8 να είναι λίγο πιο μπροστά. Μη ξεχνάμε όμως ότι είναι κινητό με σταθερό πλέον firmware που βαδίζει είδη στον 8ο μήνα της κυκλοφορίας του.

 

Είμαι σίγουρος ομως ότι σύντομα αυτό θα αλλάξει... :)

 

 

 

Εκεί (για την ώρα!) βλέπω το Μ8 να είναι λίγο πιο μπροστά. Μη ξεχνάμε όμως ότι είναι κινητό με σταθερό πλέον firmware που βαδίζει είδη στον 8ο μήνα της κυκλοφορίας του.

 

 

 

Είμαι σίγουρος ομως ότι σύντομα αυτό θα αλλάξει... :)[/QUOTE]

 

 

 

Εγώ πάλι είμαι σίγουρος ότι αυτό δεν θα αλλάξει . :cool:

 

 

 

Μην με φουντώνεις,μην με φουντώνεις.....

 

 

Έπαιξα σήμερα με το Note 4. Είναι όντως το καλύτερο Note αλλά μέχρι εκεί.

Το λαγκακι υπήρχε στα γνωστά σημεία, αλλά σε πολύ μικρότερο βαθμό.

Πολύ πιο ποιοτικό από οποιοδήποτε samsung, αλλά διατηρεί το βαρετό κλασσικό πια design όλων των samsung.

 

Δεν ειναι ικανό να με βάλει σε σκέψεις. Το Μ8 ήταν το ίδιο smooth από την πρώτη μέρα. Εδώ διάβαζα στο verge οτι εντυπωσιαστηκαν από το smoothness του Disire Eye που ειναι μεσαίας κατηγορίας κινητό.

 

Όταν ρίχνει στο iPad Air μου σε ταχύτητα και smoothness, δεν μπορω να πάω σε κάτι άλλο πλην του Μ9.

 

Σίγουρα ειναι εντυπωσιακή η οθόνη και η κάμερα του N4, αλλά θέλω η συσκευή μου εκτός από απροβλημάτιστη να ειναι ξεχωριστή και να μου αρέσει το design και τα υλικά της.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

Έπαιξα σήμερα με το Note 4. Είναι όντως το καλύτερο Note αλλά μέχρι εκεί.

Το λαγκακι υπήρχε στα γνωστά σημεία, αλλά σε πολύ μικρότερο βαθμό.

Πολύ πιο ποιοτικό από οποιοδήποτε samsung, αλλά διατηρεί το βαρετό κλασσικό πια design όλων των samsung.

 

Δεν ειναι ικανό να με βάλει σε σκέψεις. Το Μ8 ήταν το ίδιο smooth από την πρώτη μέρα. Εδώ διάβαζα στο verge οτι εντυπωσιαστηκαν από το smoothness του Disire Eye που ειναι μεσαίας κατηγορίας κινητό.

 

Όταν ρίχνει στο iPad Air μου σε ταχύτητα και smoothness, δεν μπορω να πάω σε κάτι άλλο πλην του Μ9.

 

Σίγουρα ειναι εντυπωσιακή η οθόνη και η κάμερα του N4, αλλά θέλω η συσκευή μου εκτός από απροβλημάτιστη να ειναι ξεχωριστή και να μου αρέσει το design και τα υλικά της.

 

Αυτό το ξεχωριστή που είπες είναι που μας κάνει να την λατρεύουμε ακομα μετά απο 6 μηνες!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες

παρήγγειλα το κινητακι σήμερα σε κόκκινο (unbranded)

ήμουν ανάμεσα στο γκανμεταλ και στο κόκκινο

ελπίζω να μην το μετανιώσω, εντωμεταξύ δεν το έχω δει καθόλου από κοντά το κινητό αλλά ξέρω τι παίρνω γιατί έχω το M7

θα σας πω εντυπώσεις μόλις το παραλάβω και θα ποσταρω και καμιά φώτο

HTC ONE M8 RED

SONY XPERIA TABLET Z

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

Έπαιξα σήμερα με το Note 4. Είναι όντως το καλύτερο Note αλλά μέχρι εκεί.

Το λαγκακι υπήρχε στα γνωστά σημεία, αλλά σε πολύ μικρότερο βαθμό.

Πολύ πιο ποιοτικό από οποιοδήποτε samsung, αλλά διατηρεί το βαρετό κλασσικό πια design όλων των samsung.

 

Δεν ειναι ικανό να με βάλει σε σκέψεις. Το Μ8 ήταν το ίδιο smooth από την πρώτη μέρα. Εδώ διάβαζα στο verge οτι εντυπωσιαστηκαν από το smoothness του Disire Eye που ειναι μεσαίας κατηγορίας κινητό.

 

Όταν ρίχνει στο iPad Air μου σε ταχύτητα και smoothness, δεν μπορω να πάω σε κάτι άλλο πλην του Μ9.

 

Σίγουρα ειναι εντυπωσιακή η οθόνη και η κάμερα του N4, αλλά θέλω η συσκευή μου εκτός από απροβλημάτιστη να ειναι ξεχωριστή και να μου αρέσει το design και τα υλικά της.

 

Έτσι είναι.Μετά το Μ8 δεν πρόκειται να ανεχτώ το παραμικρό λαγκ σε οποιαδήποτε συσκευή στο μέλλον

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Φοβερη επιλογη το κοκκινο. Μεγειαα φιλε μου

 

Αυτο που μου εχει κανει εντυπωση ειναι οτι την ειχα αγορασει αρχες Ιουλιου 520€ και μετα απο 5 μηνες εχει πεσει η τιμη της μονο 20€

Κατα τα αλλα ειναι μια παρα πολυ καλη συσκευη αλλα πολυ μεγαλη για την 5'' οθονη και βαρετη :p για τα δικα μου γουστα.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Φοβερη επιλογη το κοκκινο. Μεγειαα φιλε μου

 

Αυτο που μου εχει κανει εντυπωση ειναι οτι την ειχα αγορασει αρχες Ιουλιου 520€ και μετα απο 5 μηνες εχει πεσει η τιμη της μονο 20€

Κατα τα αλλα ειναι μια παρα πολυ καλη συσκευη αλλα πολυ μεγαλη για την 5'' οθονη και βαρετη :p για τα δικα μου γουστα.

 

Φχαριστω μαν

οντος ειναι μεγαλο για 5"

αλλα «Μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος;» :whistle:

HTC ONE M8 RED

SONY XPERIA TABLET Z

Link to comment
Share on other sites

Απο εχθές εμφανίζονται στην γκαλερί, και συγκεκριμένα στα άλμπουμ, αρχεια του τυπου SkyDriveCacheFile.cachedata

 

Ξερει κάνεις πως μπορούν να φύγουν αυτά;

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Δεν ειναι ικανό να με βάλει σε σκέψεις. Το Μ8 ήταν το ίδιο smooth από την πρώτη μέρα. Εδώ διάβαζα στο verge οτι εντυπωσιαστηκαν από το smoothness του Disire Eye που ειναι μεσαίας κατηγορίας κινητό.

 

Όταν ρίχνει στο iPad Air μου σε ταχύτητα και smoothness, δεν μπορω να πάω σε κάτι άλλο πλην του Μ9.

 

Σίγουρα ειναι εντυπωσιακή η οθόνη και η κάμερα του N4, αλλά θέλω η συσκευή μου εκτός από απροβλημάτιστη να ειναι ξεχωριστή και να μου αρέσει το design και τα υλικά της.

δεν ειναι μεσαιο το Desire Eye κατα την γνωμη μου...

εχει το hw που θα επρεπε να ειχε το Μ8 για να ηταν τελειο.

Ειδικα σε design μπροστα και καμερες.

Ασε που το οτι ειναι 5.2 μου αρεσει.

Στα μειον μονο η μπαταρια που εκει εκαναν πατατουλα.

Φαντασου στοιχιζει 500Ε στο expansys...

Τιμη εκκινησης και δεν σου κρυβω το σκεφτομαι αλλα θα χασω σε αυτονομια.

και ειναι και αδιαβροχο χωρις να εχει πορτακια ενοχλητικα...που μενουν κολλημενα...

 

Το Μ8 παραμενει κορυφαιο κινητο._

αλλα αρχιζω και το βαριεμαι... :lol:

τελικα εχω το παθος του φλασαρισματος και τηα αλλαγης..εχω κακομαθει με τα Nexus που ειχα... :X

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μεσαιο το Desire Eye κατα την γνωμη μου...

εχει το hw που θα επρεπε να ειχε το Μ8 για να ηταν τελειο.

Ειδικα σε design μπροστα και καμερες.

Ασε που το οτι ειναι 5.2 μου αρεσει.

Στα μειον μονο η μπαταρια που εκει εκαναν πατατουλα.

Φαντασου στοιχιζει 500Ε στο expansys...

Τιμη εκκινησης και δεν σου κρυβω το σκεφτομαι αλλα θα χασω σε αυτονομια.

και ειναι και αδιαβροχο χωρις να εχει πορτακια ενοχλητικα...που μενουν κολλημενα...

 

Το Μ8 παραμενει κορυφαιο κινητο._

αλλα αρχιζω και το βαριεμαι... :lol:

τελικα εχω το παθος του φλασαρισματος και τηα αλλαγης..εχω κακομαθει με τα Nexus που ειχα... :X

 

 

Κοιτά φίλε Δημήτριε. Οι περισσότεροι εδώ το θέμα smartphone το έχουμε καταντήσει πεδίο δοκιμών.

Οι συσκευές του 2014 διαφέρουν ελάχιστα από αυτές που θα δούμε το 15. Θα έλεγα το ίδιο για το 13, αλλά υπάρχει μια ουσιαστική διαφορά.

Οι συσκευές του 2014, απέκτησαν ποιότητα κατασκευής και υλικών, κάτι που έλειπε στο android.

 

Προσωπικά δεν βαριέμαι το Μ8 γιατί βρήκα στο μεγαλύτερο ποσοστό τους, αυτά που έψαχνα ως τώρα.

Από την συσκευή μου ζητάω συγκεκριμένα πράγματα.

Από όσες κυκλοφορούν, δεν υπάρχει καμία που θα μου δώσει συνολικά τόσα πολλά.

Να πω για τον ήχο που όταν με καλούν ψάχνουν όλοι να δουν από που προέρχεται αυτός ο υπέροχος ήχος; Βάλτε σαν ήχο ενα ποιοτικό remix και απολαύστε ποιότητα.

Η οθόνη καλή εκεί που πρέπει χωρίς ακρότητες.

Ακόμα και η κάμερα. Δείτε φωτό που τράβηξα απόψε χωρίς καμία προσπάθεια. Απλά σταμάτησα πάτησα και έφυγα. Δεν μ ενδιαφέρει λοιπόν να τ· αλλάξω και να τρέχω μετά να το ξαναπαίρνω.

 

[ATTACH]52211[/ATTACH]

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κοιτά φίλε Δημήτριε. Οι περισσότεροι εδώ το θέμα smartphone το έχουμε καταντήσει πεδίο δοκιμών.

Οι συσκευές του 2014 διαφέρουν ελάχιστα από αυτές που θα δούμε το 15. Θα έλεγα το ίδιο για το 13, αλλά υπάρχει μια ουσιαστική διαφορά.

Οι συσκευές του 2014, απέκτησαν ποιότητα κατασκευής και υλικών, κάτι που έλειπε στο android.

 

Προσωπικά δεν βαριέμαι το Μ8 γιατί βρήκα στο μεγαλύτερο ποσοστό τους, αυτά που έψαχνα ως τώρα.

Από την συσκευή μου ζητάω συγκεκριμένα πράγματα.

Από όσες κυκλοφορούν, δεν υπάρχει καμία που θα μου δώσει συνολικά τόσα πολλά.

Να πω για τον ήχο που όταν με καλούν ψάχνουν όλοι να δουν από που προέρχεται αυτός ο υπέροχος ήχος; Βάλτε σαν ήχο ενα ποιοτικό remix και απολαύστε ποιότητα.

Η οθόνη καλή εκεί που πρέπει χωρίς ακρότητες.

Ακόμα και η κάμερα. Δείτε φωτό που τράβηξα απόψε χωρίς καμία προσπάθεια. Απλά σταμάτησα πάτησα και έφυγα. Δεν μ ενδιαφέρει λοιπόν να τ· αλλάξω και να τρέχω μετά να το ξαναπαίρνω.

 

[ATTACH]52211[/ATTACH]

 

η τελειοτητα ειναι κουραστικη...

:lol:

 

ΥΓ.εχεις δικιο ομως...η τελευταια σου προταση τα λεει ολα ;)

To M8 δεν πωλειται.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θεμα στο blinkfeed. Μου δειχνει ολα τα ποστ στο facebook διπλά!

Στις ρυθμισεις μου βγαζει δε, δυο facebook και πηγαινοντας να βγαλω το ενα, βγαινουν και τα δυο...

Βαζοντας ενα, μπαινουν και τα δυο...

Τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, πήρα και εγώ το Μ8 πρόσφατα και είμαι πολύ ευχαριστημένος αλλά από χθες το βράδυ έχω ένα πρόβλημα και ελπίζω να μπορείτε να με βοηθήσετε. ξαφνικά το κινητό δεν έχει καθόλου σήμα. Το απενεργοποίησα 2 φορές και δεν είδα διαφορά. Τώρα τα τελευταία 10 λεπτά μου δειχνει ότι έχει φουλ σήμα αλλά δεν δεχετε ούτε κάνει κλήσεις. Γνωρίζει κάποιος κάτι για να διορθωθεί το πρόβλημα? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες, ειναι οντως εξαιρετικο τηλεφωνο, και πανεμορφο να το κοιτας, πρωτη φορα πιανω τον ευατο μου να εχω ακουμπησει το τηλεφωνο στο γραφειο και αντι να παρακολουθω την διαλεξη να χαζευω το κινητο.

 

Επισης η htc εχει κανει Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Τ-Ι-Κ-Η δουλεια με το sense, τελευταια φορα το ειχα πιασει στο one x, ειναι υπερπληρες και ανετα κατα την γνωμη μου το κορυφαιο skin για android αυτη την στιγμη !

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Εχθές έκανα ένα πείραμα να δω αν υπάρξει κάποιο είδος κομπιασματος ή lag!Άνοιξα λοιπόν ότι εφαρμογή έχω,πλοήγηση σε διάφορα sites και μια ταινία να παίζει!Έ λοιπόν τπτ απολύτως το κινητό λες και μολις είχε ανοίξει από φόρτιση!Μετά από 4 μήνες εξακολουθώ να εντυπωσιαζομαι και να μην έχω παρατηρήσει κάτι επιλήψιμο ή κάτι που να με προβληματίζει!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως να φάω την γλώσσα μου αλλά αυτο που είπε και ο pik. βαρέθηκα να είναι απροβλημάτιστο το τηλέφωνο :p να μην χρειάζεται ρουτ για να ξελαγκάρει ούτε nova launcher δεν μπορώ να βάλω και να τον κρατήσω πάνω απο ένα λεπτο
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως να φάω την γλώσσα μου αλλά αυτο που είπε και ο pik. βαρέθηκα να είναι απροβλημάτιστο το τηλέφωνο :p να μην χρειάζεται ρουτ για να ξελαγκάρει ούτε nova launcher δεν μπορώ να βάλω και να τον κρατήσω πάνω απο ένα λεπτο

 

ΧΑΧΑ ρουφιανα HTC όλο προβλήματα μας δημιουργείς!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για αγορά νέας συσκευής και όσο το ψάχνω τόσο καταλίγω στο Μ8. Μου αρέσει πάρα πολύ αλλά είναι αρκετά ακριβό. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω τους κατόχους. Αξίζει μια τετοια αγορά σήμερα με δεδομένη την ύπαρξη νεότερων μοντέλων; Δηλαδή σήμερα θα το ξαναγοράζατε ή θα προτιμούσατε κάτι άλλο; Η φωτογραφική του είναι πρόβλημα; (μιας και είναι το μόνο "αρνητικό" σημείο του hardware)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για αγορά νέας συσκευής και όσο το ψάχνω τόσο καταλίγω στο Μ8. Μου αρέσει πάρα πολύ αλλά είναι αρκετά ακριβό. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω τους κατόχους. Αξίζει μια τετοια αγορά σήμερα με δεδομένη την ύπαρξη νεότερων μοντέλων; Δηλαδή σήμερα θα το ξαναγοράζατε ή θα προτιμούσατε κάτι άλλο; Η φωτογραφική του είναι πρόβλημα; (μιας και είναι το μόνο "αρνητικό" σημείο του hardware)

 

Από τι τηλέφωνο έρχεσαι?

Αξίζει και με το παραπάνω. Η αγορά του m8 σου δίνει όλη τη χαρά να δουλεύεις μια συσκευή χωρίς προβλήματα.

Δεν σημαίνει όμως πως δεν έχει και μειονεκτήματα. Μικρότερη οθόνη από τον ανταγωνισμό και χειρότερη κάμερα η οποία βγάζει παρά πολύ καλές φωτογραφίες αλλά δεν είναι σαν μια κάμερα των 16mpixels.

Τώρα αν είναι να το ξαναγοραζα θα σου πω πως ναι αν και θα ήθελα να δοκιμάσω και το note 4 τώρα. Ανάμεσα στα δύο βέβαια γ δικη μου λογική λέει m8.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για αγορά νέας συσκευής και όσο το ψάχνω τόσο καταλίγω στο Μ8. Μου αρέσει πάρα πολύ αλλά είναι αρκετά ακριβό. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω τους κατόχους. Αξίζει μια τετοια αγορά σήμερα με δεδομένη την ύπαρξη νεότερων μοντέλων; Δηλαδή σήμερα θα το ξαναγοράζατε ή θα προτιμούσατε κάτι άλλο; Η φωτογραφική του είναι πρόβλημα; (μιας και είναι το μόνο "αρνητικό" σημείο του hardware)

Η κάμερα είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε κινητό.Βγάζει φωτογραφίες εκεί που τα αλλα προσπαθούν να εστιάσουν.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε κινητό.Βγάζει φωτογραφίες εκεί που τα αλλα προσπαθούν να εστιάσουν.

Θα αδράξω την ευκαιρία και θα πω πως ψες σε ταβέρνα με σχετικά χαμηλό φωτισμό έβγαλα κάποιες φωτογραφίες.

Το ίδιο και η γυναίκα μου με lumia 930

το αποτέλεσμα άκρως εντυπωσιακό για το m8 και πλήρη απογοήτευση για το lumia που την ημέρα, κυρίως για μακρινές και τοπία είναι όνειρο.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Έχω ένα Samsung Galaxy S+ 3ετίας. Εντάξει ξέρω πως δεν τίθεται θέμα σύγκρισης με m8 ή με οτιδήποτε άλλο σήμερα. Αλλά θέλω μία μαζεμένη συσκευή (γιαυτό και δεν βάζω στην εξίσωση τα note)για να μου κρατήσει άλλα 3 χρόνια και να έχει επιλογές από custom ROMS κάτι που με έσωσε με την παρούσα συσκευή. Έχω να διαθέσω ένα σχετικά μεγάλο ποσό χρημάτων (για μένα) και μου κάνει μεγάλη εντύπωση οτι δεν μπορώ να καλυφθώ πλήρως σε κάθε τομέα. Το M8 μου φαίνεται πιο κοντά σε αυτό που θέλω και είναι και πανέμορφο αλλά είναι ακριβό οπότε μάλλον πάω για μεταχειρισμένο.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Έχω ένα Samsung Galaxy S+ 3ετίας. Εντάξει ξέρω πως δεν τίθεται θέμα σύγκρισης με m8 ή με οτιδήποτε άλλο σήμερα. Αλλά θέλω μία μαζεμένη συσκευή (γιαυτό και δεν βάζω στην εξίσωση τα note)για να μου κρατήσει άλλα 3 χρόνια και να έχει επιλογές από custom ROMS κάτι που με έσωσε με την παρούσα συσκευή. Έχω να διαθέσω ένα σχετικά μεγάλο ποσό χρημάτων (για μένα) και μου κάνει μεγάλη εντύπωση οτι δεν μπορώ να καλυφθώ πλήρως σε κάθε τομέα. Το M8 μου φαίνεται πιο κοντά σε αυτό που θέλω και είναι και πανέμορφο αλλά είναι ακριβό οπότε μάλλον πάω για μεταχειρισμένο.

Το htc m8 πιστεύω θα αντέξει άνετα 3 χρόνια χωρίς custom Rom, να το έχεις υπόψιν σου. Εδώ το Μ7 κλείνει σχεδόν 2 χρόνια και δε συγκρίνεται με άλλο κινητό εκείνης της εποχής στο ποσό smooth είναι. Βέβαια για τόσο μεγάλο διάστημα κάνεις δε μπορεί να σου πει με βεβαιότητα όταν μιλάμε για για τεχνολογία.

Επίσης κάνε λίγο υπομονή, η τιμή του Μ7 έπεσε πέρυσι λίγο πριν τα Χριστούγεννα, το είχα πήρα 420 ευρώ περίπου. Ίσως και φέτος πέσει τότε.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς να ακούγονται στα ηχεία λίγο πριν αρχίσει ο ήχος ένα τακ δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω διαφορετικά. Στην μουσική δεν μου το κάνει
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιει κανενας το miracast??εχωτηλεοραση lg και δεν συνδεεται αντιθετως το g2 και το nexus 7 μια χαρα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...