Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Σήμερα έπεσε ένα κλειδί στο κινητό πίσω. Αποκόμισα ένα πολύ πολύ πολύ μικρό σημάδι σαν τρίχα. Μου σπάει τα νεύρα. Δεν φαίνεται εύκολα. Αν το δεις φαίνεται σαν χνούδι Που πρέπει να το καθαρίσεις αλλά οκ. Βλακεία δικιά μου κιόλας. Έγινε σε θάλασσα κιόλας. Με τιμώρησε γιατί είναι το πρώτο τηλέφωνο που πήρα κοντά στο νερό.

 

Όταν το έχεις γυμνό κάποια στιγμή θα γίνει. Δεν υπάρχει συσκευή χωρίς θήκη που να μην έχει κάποια σημάδια.

Για μια μέρα άφησα το iPhone χωρίς protector και έκανε σημάδι η οθόνη. Θάμπωσε Σ ένα σημείο από ένα κέρμα που έβαλα στην τσέπη κατά λάθος.

Μάλλον θα φύγει με οδοντόκρεμα γιατί είναι πολύ αμυδρο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tα σημαδάκια είναι απαραίτητα σε μια συσκευή γιατί έτσι αποκτάει προσωπικότητα και γίνετε μοναδική!!!
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Tα σημαδάκια είναι απαραίτητα σε μια συσκευή γιατί έτσι αποκτάει προσωπικότητα και γίνετε μοναδική!!!

Το κακό είναι ότι με τόσο μεγάλες οθόνες και τόσο λεπτά σε πάχος μ ένα πέσιμο υπό κατάλληλη γωνία τέλος η οθόνη.

Ήδη έχω στο συρτάρι το Ν4 που δεν συμφέρει να του αλλάξω οθόνη.

Μου έπεσε από 1,5 μέτρο χωρίς θήκη και δεν έπαθε τίποτα.

Έπεσε μετά όσο το είχε η κόρη μου με θήκη από μισό μέτρο και ράγισε.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με S4 και G2 ήμουν αποκλειστικά χωρίς θήκη και τα χάρηκα αν και το G2 έπεσε και μου έσπασε οθόνη οπότε την άλλαξα όπως και το ηχείο. Χαλάλι του όμως γιατί πάνω από ένα χρόνο χαίρομαι τις συσκευές χωρίς θήκες, πτώση είχα να βιώσω από εποχής iphone 4 γιατί γενικά προσέχω... Το Μ8 δυστυχώς δεν μπορώ να το έχω εκτός θήκης παρόλο που θα το ήθελα πολύ γιατί αν αποκτήσει σημαδάκι μάλλον θα θέλω να του αλλάξω το κέλυφος παρά να το αφήσω έτσι με έξτρα προσωπικότητα όπως λέτε :lol:

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με την συσκευή και μου κάνει ακόμα εντύπωση ότι τόσους μήνες δεν έχω δει το παραμικρό κόμπιασμα, αυτό είναι κάτι το εξαιρετικό αφού είναι πραγματικά η πρώτη συσκευή στα χρονικά που συμπεριφέρεται έτσι. Δεν έχω περάσει άλλον launcher και έχω πάνω stock rom και kernel :happy:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με S4 και G2 ήμουν αποκλειστικά χωρίς θήκη και τα χάρηκα αν και το G2 έπεσε και μου έσπασε οθόνη οπότε την άλλαξα όπως και το ηχείο. Χαλάλι του όμως γιατί πάνω από ένα χρόνο χαίρομαι τις συσκευές χωρίς θήκες, πτώση είχα να βιώσω από εποχής iphone 4 γιατί γενικά προσέχω... Το Μ8 δυστυχώς δεν μπορώ να το έχω εκτός θήκης παρόλο που θα το ήθελα πολύ γιατί αν αποκτήσει σημαδάκι μάλλον θα θέλω να του αλλάξω το κέλυφος παρά να το αφήσω έτσι με έξτρα προσωπικότητα όπως λέτε :lol:

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με την συσκευή και μου κάνει ακόμα εντύπωση ότι τόσους μήνες δεν έχω δει το παραμικρό κόμπιασμα, αυτό είναι κάτι το εξαιρετικό αφού είναι πραγματικά η πρώτη συσκευή στα χρονικά που συμπεριφέρεται έτσι. Δεν έχω περάσει άλλον launcher και έχω πάνω stock rom και kernel :happy:

Καλημέρα στην παρέα,εγώ πάλι δεν μπορώ χωρίς θήκη,από την πρώτη στιγμή που το πήρα του την φόρεσα,Εύθυμη είναι τελικά το απόλυτο κινητό για μένα προσωπικά χωρίς ίχνος λαγκαρισματος για πρώτη μου φορά μετά από καιρό δεν έχω περάσει τον Nova launcher και εσύ προσωπικά που με ξέρεις θυμάσαι πολύ καλά σε όλες τις άλλες συσκευές που αγόραζα κατά καιρούς (και ήταν πολλές) ήταν το πρώτο πράγμα που έβαζα,Αυτό κατι σημαίνει....

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!Οντως έχετε απόλυτο δίκιο σε αυτο που λέτε για το κομπιασμα!Εχω αλλάξει διάφορα κινητά αλλα αυτο το πράγμα με το m8 ειναι πρωτοφανές!Ακομα και μετα απο πολύ ωρα ασχολίας μαζί του παίζοντας παιχνίδια,κάνοντας σερφάρισμα και κατεβάζοντας τραγούδια και εφαρμογές που ολα αυτά φορτώνουν την ραμ και εκεί αυτο τίποτα δεν κομπιαζει καθόλου!Φτου μην το ματιασω αλλα ειναι το πρώτο κινητο που δεν με έχει βάλει σε σκέψεις να το αλλάξω μακροπρόθεσμα!Αφου και να έρθει το πλήρωμα του χρόνου να αλλάξω συσκευή θα το κρατήσω και δεν θα το πουλησω!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι απο οτι ειδα σε λιγες μερες ερχεται κι επισημα η dual sim εκδοχη του και στη χωρα μας.

699 η τιμη λιανικης...

Το ειδα σε καταλογο κινητων της Wind...

Πολυ ενδιαφερον το δικαρτο Μ8... ;)

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι απο οτι ειδα σε λιγες μερες ερχεται κι επισημα η dual sim εκδοχη του και στη χωρα μας.

699 η τιμη λιανικης...

Το ειδα σε καταλογο κινητων της Wind...

Πολυ ενδιαφερον το δικαρτο Μ8... ;)

Εγω πάντως περιμένω απο τώρα το m9 μιας και προβλέπω στην τριτη υλοποίηση της σειρας One το μεγιςτο δυνατό συνολικό αποτέλεσμα.:p

Για την τιμή δεν σχολιάζω.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ περιμένω Μ9 από Μ7. Πάντως αν η κάμερα παραμένει ίδια θα πάω σε McLaren και έτσι

Ευχαριστημένος είμαι αλλά δε γίνετε δέκα χρόνια τα ίδια P

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι απο οτι ειδα σε λιγες μερες ερχεται κι επισημα η dual sim εκδοχη του και στη χωρα μας.

699 η τιμη λιανικης...

Το ειδα σε καταλογο κινητων της Wind...

Πολυ ενδιαφερον το δικαρτο Μ8... ;)

 

Εδώ είναι. (UK only)

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Με μια 8άρα Ultrapixell στο Μ9 και δεν θέλω τίποτα άλλο προσωπικά :rolleyes: Όχι ότι δεν με καλύπτει η τώρα αλλά έτσι για το ****το :lol:
Link to comment
Share on other sites

ρωτησα σε ενα μαγαζι και εχει το m8 σε Branded vodafone,μου ειπε οτι δεν εχει ελληνικο μενου ουτε ελληνικους χαρακτηρες,ισχυει?
Link to comment
Share on other sites

ρωτησα σε ενα μαγαζι και εχει το m8 σε Branded vodafone,μου ειπε οτι δεν εχει ελληνικο μενου ουτε ελληνικους χαρακτηρες,ισχυει?

Μ@λακιες σου λέει...

Κανονικά Ελληνικά έχει παντού.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μια limited έκδοση με ελάχιστα τηλέφωνα θα κάνει την εμφάνιση της σε silver και gold!Αμφιβαλλω αν έρθει Ελλάδα!Ιδου http://m.androidcentral.com/htc-one-m8-phunk-studio-edition-unveiled

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια limited έκδοση με ελάχιστα τηλέφωνα θα κάνει την εμφάνιση της σε silver και gold!Αμφιβαλλω αν έρθει Ελλάδα!Ιδου http://m.androidcentral.com/htc-one-m8-phunk-studio-edition-unveiled

http://instagram.com/p/rtCLjaAaQM/

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

 

Μιλάμε για πολύ καλή δουλεια!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αλλάζει στην Ελληνική htc το αλουμινένιο πλαίσιο; Δεν μπορώ να το βλέπω έτσι πραγματικά. Με χαλάει πολύ.

Υ.Γ Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες και όχι μόνον.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αλλάζει στην Ελληνική htc το αλουμινένιο πλαίσιο; Δεν μπορώ να το βλέπω έτσι πραγματικά. Με χαλάει πολύ.

Υ.Γ Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες και όχι μόνον.

 

Βάλτου μια ωραία θήκη διάφανη ίσα να μην το βλέπεις κι άστο. Θα σου στοιχίσει αρκετά φαντάζομαι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μια limited έκδοση με ελάχιστα τηλέφωνα θα κάνει την εμφάνιση της σε silver και gold!Αμφιβαλλω αν έρθει Ελλάδα!Ιδου http://m.androidcentral.com/htc-one-m8-phunk-studio-edition-unveiled

 

Προσωπικά δεν μπορώ να πω οτι ξετρελάθηκα.. :worry:

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν μπορώ να πω οτι ξετρελάθηκα.. :worry:

 

Ούτε εγω απλα αυτο που με εντυπωσίασε ειναι η δουλεια που του έκαναν και δεν ειναι μια απλή ζωγραφιά ή ενα απλό αυτοκόλλητο αλλα ειναι σκαλιστο!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω πάντα με Bluetooth.

Σήμερα που ξέχασα να το πάρω μαζί ανακάλυψα ότι όταν πιάνεις στα χέρια σου την συσκευή, έχει κάποιον αισθητήρα, την στιγμή που χτυπάει αμέσως χαμηλώνει η ένταση.

Είναι απλά τέλειο!!!

Δεν μπορείς να βρεις τίποτα άσχημο σε αυτή την συσκευή και πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω όταν κυκλοφορήσει το Note 4 λόγω του ότι είμαι φαν της σειράς.

Πολύ δύσκολη απόφαση θα πρέπει να παρθεί, για να δούμε :)

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Μιλάω πάντα με Bluetooth.

Σήμερα που ξέχασα να το πάρω μαζί ανακάλυψα ότι όταν πιάνεις στα χέρια σου την συσκευή, έχει κάποιον αισθητήρα, την στιγμή που χτυπάει αμέσως χαμηλώνει η ένταση.

Είναι απλά τέλειο!!!

Δεν μπορείς να βρεις τίποτα άσχημο σε αυτή την συσκευή και πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω όταν κυκλοφορήσει το Note 4 λόγω του ότι είμαι φαν της σειράς.

Πολύ δύσκολη απόφαση θα πρέπει να παρθεί, για να δούμε :)

 

Προσωπικά εγω επειδή ειμαι fan των μεταλλικών συσκευών και γενικότερα θέλω τα τηλέφωνα που εχω να ειναι ποιοτικά και πιο κυριλατα θα εμένα στο htc!Βεβαια και το note θα ειναι κορυφαίο σε specs οποτε αν εισαι φαν όντως θα εισαι σε ενα διλλημα!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγω απλα αυτο που με εντυπωσίασε ειναι η δουλεια που του έκαναν και δεν ειναι μια απλή ζωγραφιά ή ενα απλό αυτοκόλλητο αλλα ειναι σκαλιστο!

Καλα, δεν είναι και πολύ δύσκολο να γίνει με laser αυτό.

Μιλάω πάντα με Bluetooth.

Σήμερα που ξέχασα να το πάρω μαζί ανακάλυψα ότι όταν πιάνεις στα χέρια σου την συσκευή, έχει κάποιον αισθητήρα, την στιγμή που χτυπάει αμέσως χαμηλώνει η ένταση.

Είναι απλά τέλειο!!!

Δεν μπορείς να βρεις τίποτα άσχημο σε αυτή την συσκευή και πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω όταν κυκλοφορήσει το Note 4 λόγω του ότι είμαι φαν της σειράς.

Πολύ δύσκολη απόφαση θα πρέπει να παρθεί, για να δούμε :)

Επίσης αν δεν το έχεις στο αυτί σου και καλεί όταν το σηκώνει ο άλλος σου κάνει μια δόνηση και σε ειδοποιεί έτσι για να μιλήσεις. Τρομερό το τηλέφωνο σε όλους τους τομείς.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Μιλάω πάντα με Bluetooth.

Σήμερα που ξέχασα να το πάρω μαζί ανακάλυψα ότι όταν πιάνεις στα χέρια σου την συσκευή, έχει κάποιον αισθητήρα, την στιγμή που χτυπάει αμέσως χαμηλώνει η ένταση.

Είναι απλά τέλειο!!!

Δεν μπορείς να βρεις τίποτα άσχημο σε αυτή την συσκευή και πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω όταν κυκλοφορήσει το Note 4 λόγω του ότι είμαι φαν της σειράς.

Πολύ δύσκολη απόφαση θα πρέπει να παρθεί, για να δούμε :)

Καλησπέρα ήμουν φαν μόνο της σειράς Note από την Samsung αλλά από την στιγμή που έπιασα στα χέρια μου το πρώτο μου μεγάλο έρωτα τα ξέχασα όλα μόνο με Μ9.....

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...