Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Router ZTE?

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξεχασα να το αναφερω, παουσιαστηκε μετα απο αναβαθμιση σε vdsl. To router ειναι speedport ? (λευκο παραλληλογραμμο)

η τεχνικη υπηρεσια του ΟΤΕ μου ειπε οτι το προβλημα δεν ειναι απο τον οτε.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους.

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει με την πολύ-αναμενόμενη αναβάθμιση? Υποτίθεται ότι θα την είχαμε μέχρι το τέλος της χρονιάς. Έχουμε τρεις μέρες ακόμα βέβαια, αλλά λίγο χλωμό το βλέπω!

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ξέρει και δεν υπάρχει τρόπος να μάθουμε. Ότι ανακοινώνεται ελάχιστη αξία έχει αφού η HTC αρκετές φορές δεν τήρησε αυτά που ανακοίνωσε. Θα ξέρουμε πότε θα πάρουμε την αναβάθμιση μόνο τη στιγμή που το πρώτο ευρωπαϊκό κινητό λάβει ειδοποίηση για ενημέρωση. Ίσως δεν υπάρχει η δυνατότητα να διανεμηθεί η αναβάθμιση ταυτόχρονα παγκοσμίως λόγω κόστους bandwidth.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να δώσεις IP στο κινητό χειροκίνητα βάζοντας για DNS την IP του παροχου σου;

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μου δύο τρείς σελίδες που έχεις πρόβλημα.

Φρέσκος και εγώ στο vdsl του οτε με το speedport.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως οι γνώσεις μου δεν φτανουν μεχρι εκει

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

bet365 & stoiximan

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά,καλώς σας βρήκα και χρόνια πολλά να έχουμε και καλές γιορτές.Ετοιμάζομαι να πάρω το m8s και ανάμεσα στα τηλέφωνα που έκανα για να καταλήξω από ποιο κατάστημα θα το παραλάβω,άκουσα ότι η σειρά m και πιο συγκεκριμένα τα m8 και m8s παρουσιάζουν μια κοκκινίλα στη λήψη ψωτογραφιων λογιστής υπερθέρμανση της συσκευής επειδή είναι κολλητά η μία πλακέτα με τη κάμερα.

Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό,αν του έχει τύχει ή ακούσει;Αν έχει λυθεί το πρόβλημα ή αν γενικώς βγάζει άλλες τέτοιες βλάβες;Γιατί από ότι έχω διαβάσει τα καλύτερα λέτε οι περισσότεροι.Ευχαριστήσει των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά έρχονται οι σελίδες που έδωσες.

Τσέκαρε στο router αν έχεις τούς ίδιους dns όπως εδώ.

 

[ATTACH]64624[/ATTACH]

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά,καλώς σας βρήκα και χρόνια πολλά να έχουμε και καλές γιορτές.Ετοιμάζομαι να πάρω το m8s και ανάμεσα στα τηλέφωνα που έκανα για να καταλήξω από ποιο κατάστημα θα το παραλάβω,άκουσα ότι η σειρά m και πιο συγκεκριμένα τα m8 και m8s παρουσιάζουν μια κοκκινίλα στη λήψη ψωτογραφιων λογιστής υπερθέρμανση της συσκευής επειδή είναι κολλητά η μία πλακέτα με τη κάμερα.

Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό,αν του έχει τύχει ή ακούσει;Αν έχει λυθεί το πρόβλημα ή αν γενικώς βγάζει άλλες τέτοιες βλάβες;Γιατί από ότι έχω διαβάσει τα καλύτερα λέτε οι περισσότεροι.Ευχαριστήσει των προτέρων.

καλησπερα και χρονια πολλα.αυτο το προβλημα το ειχε το μ7.για το μ8 δεν εχει ακουστει κατι τετοιο
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ξέρει και δεν υπάρχει τρόπος να μάθουμε. Ότι ανακοινώνεται ελάχιστη αξία έχει αφού η HTC αρκετές φορές δεν τήρησε αυτά που ανακοίνωσε. Θα ξέρουμε πότε θα πάρουμε την αναβάθμιση μόνο τη στιγμή που το πρώτο ευρωπαϊκό κινητό λάβει ειδοποίηση για ενημέρωση. Ίσως δεν υπάρχει η δυνατότητα να διανεμηθεί η αναβάθμιση ταυτόχρονα παγκοσμίως λόγω κόστους bandwidth.

 

Το περίεργο είναι ότι στην Αμερική την έχει δώσει εδώ κ δύο εβδομάδες. Μας έχει παραμελήσει τελείως η HTC . Ένα χρόνο τωρα χωρίς μια αναβάθμιση, κολλημένοι στη "προβληματικη" 5.0.1...κριμα

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Battery life με Android Revolution και Marshmallow. Η ρομ είναι ίδια με τη στοκ, κάντε υπομονή έρχονται ωραία πράγματα!

3f72d7115a7ce8457bd7bb58e1784e6e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άντε μακάρι Γιατί η 5.0.1 έχει αρχισει και μου σπάει τα νεύρα.....

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά. Παραθέτω ένα screenshot που θα ήθελα λίγο να το προσέξετε. Το κινητό μου πρώτη φορά μετά από ένα χρόνο που το έχω καταφέρνει να βγάλει τρείς μέρες χρήσης με τα ποσοστά που βλέπετε. Το μόνο που έκανα ήταν να το φορτίσω σβηστό και να το ανάψω. Είμαι με stock 4.4.4. Πάντα μου έβγαζε 1,5 μέρα. Υπάρχει εξήγηση γι'αυτό ? Edited by REVOIL
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά. Παραθέτω ένα screenshot που θα ήθελα λίγο να το προσέξετε. Το κινητό μου πρώτη φορά μετά από ένα χρόνο που το έχω καταφέρνει να βγάλει τρείς μέρες χρήσης με τα ποσοστά που βλέπετε. Το μόνο που έκανα ήταν να το φορτίσω σβηστό και να το ανάψω. Είμαι με stock 4.4.4. Πάντα μου έβγαζε 1,5 μέρα. Υπάρχει εξήγηση γι'αυτό ?

Το screenshot??

Link to comment
Share on other sites

Το screenshot??

Έχεις δίκιο, το έβαλα τώρα. Μάλλον ξέχασα να το κάνω upload. Θα το δεις στο μήνυμά μου λίγο πιο πάνω. Καλή Χρονιά εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά στην παρέα.

Και ένα τελευταίο antutu πριν την mm.

 

Πολύ υψηλό σκορ. Δεν θυμάμαι να είχα ποτέ πάνω από 46000κάτι. Με ποια Rom; Custom kernel;

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά στην παρέα.

 

Πολύ υψηλό σκορ. Δεν θυμάμαι να είχα ποτέ πάνω από 46000κάτι. Με ποια Rom; Custom kernel;

79bcb041871b20cc040efdcbddd7bcd6.jpg

JW rom 4.4.0, elementalx kernel, oc 2,5ghz

Link to comment
Share on other sites

Πολύ υψηλό σκορ. Δεν θυμάμαι να είχα ποτέ πάνω από 46000κάτι. Με ποια Rom; Custom kernel;

 

Με την official 5.0.1 είμαι.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, να κανω μια ερωτηση

 

χαζευοντας στο ebay επεσα εδω...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/5-0-HTC-One-M8-32GB-Dual-4-MP-4G-LTE-Gunmetal-Grey-Unlocked-Smart-Phone-/301634668557?hash=item463ad3c80d:g:ZNcAAOSwBahVVvq9

 

και γενικα εχει πολλες συσκευες με αρκετα χαμηλες τιμες...ο πωλητης εχει καλο ποσοστο και γραφει και στις ερωτησεις οτι οι συσκευες ειναι οριντζιναλ και καινουριες...ξερει κανεις τι παιζει?εχει ψωνισει καποιος μηπως?

Link to comment
Share on other sites

Dispatched from Hong Kong...

Που σημαίνει ότι σίγουρα δεν έχει εγγύηση εδώ κι επίσης δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ότι είναι WWE έκδοση κι όχι κάποια κινέζικη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...