Jump to content

Kingzone K1 Turbo


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και εγο το παρήγγειλα απο pandawi..γεια τι δεν περίμενες λίγες μέρες .το βρήκες αλλού σε stcok ? .

 

Ναι ετσι μου ειπαν από Coolicool αλλα και εκει ακυρο....είναι σε ελλειψη παντου(μου εστειλε μειλ ότι θα παραλαβη από εβδομαδα)...οποτε σαν να ηρεμησα λιγο αφου δεν προκειτε να δουμε το κινητο πριν τα μεσα Ιουνιου (μεχρι να ερθει και Ελλαδα) από κανενα μαγαζι.....Εκτος και αν εχει παρει κανενας από εμας εδώ traking Number????

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω θα περιμενω μεχρι δευτερα αν δω την δευτερα οτι ακομη δεν μου εστειλε traking Number ακυρωνω και εγω την παραγγελια
Link to comment
Share on other sites

εγω θα περιμενω μεχρι δευτερα αν δω την δευτερα οτι ακομη δεν μου εστειλε traking Number ακυρωνω και εγω την παραγγελια

 

Πάντως που μίλησα με τον υπεύθυνο του CoolicoolI μου είπε ότι διαθέσιμες συσκευές θα υπάρχουν από το τέλος της άλλης εβδομάδας.... Οπότε σου προτείνω να μη βιαστείς (όπως εγω) να κάνεις υπομονή και αν μέχρι την Πέμπτη δεν έχει γίνει shipped ζητά τους refund...από ότι δείχνει πάντως το κινητό έχει πολύ καλές κριτικές και πολλές πωλήσεις ... Και σίγουρα θα υπάρχει υποστήριξη....Μη νομίζεις κκαι εμένα 2η μπαταρία, θήκη και 2 screen protector έχουν φύγει είδη και είναι στον δρόμο....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

αφου σου ερχονται αυτα τα εξτρα φανταζομαι θα το ξαναπαρεις το κινητο απλα θα περιμενεις να μπουν τα χρηματα πρωτα
Link to comment
Share on other sites

Ψιλοακριβο δεν ειναι ??? Ειδικα για αγνωστη εταιρια...

Ο ανταγωνισμος (amoi , inew , coolpad) εχει φθηνοτερα τηλεφωνα εως και 60-70 usd και πιο δοκιμασμενες εταιριες...

Ειδικα το amoi928w εχει 195 usd περιπου και ρομ 32 gb...

Απο θεμα design ειναι το ποιο ομορφο σιγουρα παντως

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Ψιλοακριβο δεν ειναι ??? Ειδικα για αγνωστη εταιρια...

Ο ανταγωνισμος (amoi , inew , coolpad) εχει φθηνοτερα τηλεφωνα εως και 60-70 usd και πιο δοκιμασμενες εταιριες...

Ειδικα το amoi928w εχει 195 usd περιπου και ρομ 32 gb...

Απο θεμα design ειναι το ποιο ομορφο σιγουρα παντως

και θα προσθεσω μεταλικο σωμα,ασυρματη φορτιση 5,5 ιντσες fhd gps me glonass που παει να πει σταθερο σημα χωρις να κανει κυκλους ενω εισαι σταματημενος καμερες 14 και 8 οθονη σαρπ παρα πολλους αισθητηρες καλη μπαταρια ,πιστευω οτι δινεις παιρνεις
Link to comment
Share on other sites

αφου σου ερχονται αυτα τα εξτρα φανταζομαι θα το ξαναπαρεις το κινητο απλα θα περιμενεις να μπουν τα χρηματα πρωτα

 

Εννοείται>>>>>

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

και θα προσθεσω μεταλικο σωμα,ασυρματη φορτιση 5,5 ιντσες fhd gps me glonass που παει να πει σταθερο σημα χωρις να κανει κυκλους ενω εισαι σταματημενος καμερες 14 και 8 οθονη σαρπ παρα πολλους αισθητηρες καλη μπαταρια ,πιστευω οτι δινεις παιρνεις

 

Καμμια αντιρρηση στο οτι δινεις παιρνεις .

Απλα επειδη ειναι αγνωστη εταιρια μενει να αποδεικτει και η αξιοπιστια της και μηπως πληρωσεις τελικα πιο πολλα απο οσα παρεις...

Και το Inew V3 πηρε ολος ο κοσμος και διαφημιζε OTG και NFC και στους μισους δεν δουλευανε

Ωραια τα παραπανω χαρακτηριστικα αλλα μονο το μεταλλικο σωμα και το glonass ειναι ουσιαστικα προτερηματα

Η ασυρματη φορτιση ειναι εφε και ενταξει και τα αλλα κινητα μιση ιντσα μικροτερη οθονη εχουν...

Τελος παντων περι ορεξεως...

Μακαρι να βγει ποιοτικο και να το χαρουν οσοι το παρουν.... (να το δοκιμασουν και να πεσει και η τιμη του για να το παρουμε και εμεις:lol::lol::lol:)

Edited by kritikos4
Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μολις εδωσα παραγγελια........από εδώ....

 

http://www.aliexpress.com/item/Kingzone-K1-5-5-inch-3G-Android-4-3-9-Smart-Phone-MTK6592-1-7GHz-Octa/1838667677.html

 

Aliexpress gold member 6431 buyers 99% Positive feedback...7 days prosses time

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Και το Inew V3 πηρε ολος ο κοσμος και διαφημιζε OTG και NFC και στους μισους δεν δουλευανε

Εδώ υπερβάλεις λίγο. Σε όλους δούλευε το NFC αρκεί να είχες κλείσει καλά το καπάκι ώστε να κάνει επαφή η κεραία του.

Όσο για το OTG, τα πρώτα-πρώτα που κυκλοφόρησαν με μια παλιά ρομ στις πρώτες 15 μέρες της κυκλοφορίας του είχαν θέμα που λύθηκε με αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ υπερβάλεις λίγο. Σε όλους δούλευε το NFC αρκεί να είχες κλείσει καλά το καπάκι ώστε να κάνει επαφή η κεραία του.

Όσο για το OTG, τα πρώτα-πρώτα που κυκλοφόρησαν με μια παλιά ρομ στις πρώτες 15 μέρες της κυκλοφορίας του είχαν θέμα που λύθηκε με αναβάθμιση.

 

Μα αυτο ακριβως λεω: Οτι ειναι ακριβο τουλαχιστον μεχρι να αποδειχθει αξιοπιστο

Αν ειναι να δωσεις 280 usd και να περιμενω αναβαθμισεις για να δουλεψει το ενα feature που εχει το κινητο η να σπρωχνεις τα καπακια για να πιασει το αλλο γιατι να το παρω απο την στιγμη που υπαρχουν πιο δοκιμασμενες λυσεις με λιγοτερα χρηματα ???

Για την ασυρματη φορτιση ???:blink::blink::blink:

Tελος παντων μακαρι να βγει καλο σε οσουςτο παρουν γιατι για να πω την αμαρτια μου και εμενα μου αρεσει...:lol::lol::lol:

Στο κατω κατω κουβεντα κανουμε , αποψεις εκφερουμε :):)

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτο ακριβως λεω: Οτι ειναι ακριβο τουλαχιστον μεχρι να αποδειχθει αξιοπιστο

Αν ειναι να δωσεις 280 usd και να περιμενω αναβαθμισεις για να δουλεψει το ενα feature που εχει το κινητο η να σπρωχνεις τα καπακια για να πιασει το αλλο γιατι να το παρω απο την στιγμη που υπαρχουν πιο δοκιμασμενες λυσεις με λιγοτερα χρηματα ???

Για την ασυρματη φορτιση ???:blink::blink::blink:

Tελος παντων μακαρι να βγει καλο σε οσουςτο παρουν γιατι για να πω την αμαρτια μου και εμενα μου αρεσει...:lol::lol::lol:

Στο κατω κατω κουβεντα κανουμε , αποψεις εκφερουμε :):)

 

Εφόσον το τηλέφωνο δεν το έχει πάρει κανείς είμαστε εδώ για να λέμε την άποψη μας.... Εδω και 4 χρόνια μελετάω τα τηλέφωνα που κυκλοφορούν με Mtk Chip. Η αλήθεια (για μένα) είναι ότι σπάνια κυκλοφορεί συσκευή που δεν παρουσιάζει κανένα μα κανένα πρόβλημα ή bug! Το θέμα και η επιτυχία είναι να ανακαλύψεις αυτήν την σπάνια συσκευή που θα λειτουργεί απροβληματιστα κατά 98%.Δεν ξέρω αν αυτή η συσκευή είναι μια από αυτές αλλά τα reviews (και πίστεψε με υπάρχουν πολλά από ιδιωτες) και βίντεο δείχνουν ότι ξεπερνάει πολλές συσκευές (thl, Zopo, ZTE, tcl) που δεν φτάνουν το 90%....Δεν μιλάμε για ποιότητα αλλά για απροβληματιστη λειτουργία.... Και βέβαια παίζει ρόλο το τι θέμα παρουσιάζει κάθε συσκευή... Γιατί άλλο είναι να μην έχει full-screen caller και άλλο να μην λειτουργεί σωστά το Gps η το μεγάφωνο.... Βέβαια και τη να την κάνουμε μια συσκευή με 100% σωστή λειτουργία??? Εγώ τώρα που έχω το Huawei g700 και πιάνει το 99,9% το κράτησα 2,5 μήνες το βαρέθηκα και θα το πάρει ο αδερφός μου....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον το τηλέφωνο δεν το έχει πάρει κανείς είμαστε εδώ για να λέμε την άποψη μας.... Εδω και 4 χρόνια μελετάω τα τηλέφωνα που κυκλοφορούν με Mtk Chip. Η αλήθεια (για μένα) είναι ότι σπάνια κυκλοφορεί συσκευή που δεν παρουσιάζει κανένα μα κανένα πρόβλημα ή bug! Το θέμα και η επιτυχία είναι να ανακαλύψεις αυτήν την σπάνια συσκευή που θα λειτουργεί απροβληματιστα κατά 98%.Δεν ξέρω αν αυτή η συσκευή είναι μια από αυτές αλλά τα reviews (και πίστεψε με υπάρχουν πολλά από ιδιωτες) και βίντεο δείχνουν ότι ξεπερνάει πολλές συσκευές (thl, Zopo, ZTE, tcl) που δεν φτάνουν το 90%....Δεν μιλάμε για ποιότητα αλλά για απροβληματιστη λειτουργία.... Και βέβαια παίζει ρόλο το τι θέμα παρουσιάζει κάθε συσκευή... Γιατί άλλο είναι να μην έχει full-screen caller και άλλο να μην λειτουργεί σωστά το Gps η το μεγάφωνο.... Βέβαια και τη να την κάνουμε μια συσκευή με 100% σωστή λειτουργία??? Εγώ τώρα που έχω το Huawei g700 και πιάνει το 99,9% το κράτησα 2,5 μήνες το βαρέθηκα και θα το πάρει ο αδερφός μου....

 

Καταρχην εχω το red rice που φοραει MTK και τουλαχιστον με την δικια μου χρηση δεν εχω κανενα προβλημα.

Toσο που δεν καταλαβαινω την πρεμουρα ολων να παρουν αυτο με τον snapdragon...

Εαν υπαρχουν κριτικες απο χρηστες που μιλανε για αριστη λειτουργια τοτε Ok. Δεν το ηξερα

Αν το θετεις ετσι ωστε να ψαχνεις κατι με τρομερες προδιοαγραφες οπως το Kingzone K1 που μπορει ομως να βγαλει κουσουρια και θες να ασχοληθεις να το φτιαξεις για δικια σου ευχαριστηση παλι πασο.

Βεβαια δεν ολοι οι χρηστες-αγοραστες κινεζικων σε αυτην την κατηγορια και η δικη μου απορια αν αξιζει τα χρηματα του μαλλον παει προς τον μεσο χρηστη (στον οποιο ανηκω και εγω προφανως) που ψαχνει ενα καλο τηλεφωνο που δεν θα τον πουλησει και δεν θα χρειαστει να κανει 10 updates και 10 φλασαρισματα προκειμενου να το στρωσει

Οπως ξαναειπα μακαρι να βγει καλο (αλλα και ποιοιτικο) γιατι και εμενα μου αρεσει:ninja:

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Εγώ το παρήγγειλα από το http://www.to2c.com. Βγήκε με την εξτρα θήκη και τις χρεώσεις του PayPal συνολικά 232€. Απ'οτι με ενημέρωσαν αύριο (Κυριακή) παραλαμβάνουν και μου το στέλνουν. Για να δούμε γιατί όντως φαίνεται καλό...

One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Εγώ το παρήγγειλα από το http://www.to2c.com. Βγήκε με την εξτρα θήκη και τις χρεώσεις του PayPal συνολικά 232€. Απ'οτι με ενημέρωσαν αύριο (Κυριακή) παραλαμβάνουν και μου το στέλνουν. Για να δούμε γιατί όντως φαίνεται καλό...

και εγω απο εδω το παρηγγειλα την προηγουμενη κυριακη και ακομα δεν το εχουν ενω στην αρχη μου ειπαν σε 4 ημερες θα το εχουν μακαρι εσενα να σου ειπαν αληθεια και αυριο να μας τα στειλουν εγω θα περιμενω μεχρι την δευτερα και αν δεν το εχουν στειλει θα φανε ακυρο ηδη περιμενω μια εβδομαδα και στο σαιτ τους γραφει ιν στοκ ενταξει η κοροιδια δεν μου αρεσει πες μου δεν το εχω θα το εχω σε 15 ημερες να ξερω μη με πας απο αυριο σε μεθαυριο!
Link to comment
Share on other sites

και εγω απο εδω το παρηγγειλα την προηγουμενη κυριακη και ακομα δεν το εχουν ενω στην αρχη μου ειπαν σε 4 ημερες θα το εχουν μακαρι εσενα να σου ειπαν αληθεια και αυριο να μας τα στειλουν εγω θα περιμενω μεχρι την δευτερα και αν δεν το εχουν στειλει θα φανε ακυρο ηδη περιμενω μια εβδομαδα και στο σαιτ τους γραφει ιν στοκ ενταξει η κοροιδια δεν μου αρεσει πες μου δεν το εχω θα το εχω σε 15 ημερες να ξερω μη με πας απο αυριο σε μεθαυριο!

 

 

Δεν το βλέπω να έρχεται .... σε ερώτηση μου το πόσο σίγουρος είναι για την παράδοση καμία απάντηση.

One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

και θα προσθεσω μεταλικο σωμα,ασυρματη φορτιση 5,5 ιντσες fhd gps me glonass που παει να πει σταθερο σημα χωρις να κανει κυκλους ενω εισαι σταματημενος καμερες 14 και 8 οθονη σαρπ παρα πολλους αισθητηρες καλη μπαταρια ,πιστευω οτι δινεις παιρνεις

 

Στα ίδια χρήματα και με ωραίο design υπάρχει και το iocean x8.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσέξατε την διάρκεια αυτονομίας της μπαταρίας σε ομιλία?? Σε ορισμένα site δεν αναφέρεται καν παρά μόνο το standby time, σε άλλα όπως το to2c, αναφέρει μόνο 2 με 2,5 ώρες ομιλίας. Πολύ λίγο δεν είναι?? Επίσης στο chinavasion λέει πως παίρνει μέχρι και 64GB κάρτα ενώ στα περισσότερα 32GB.
One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις που ενώ εγω ανοιξα το θεμα με βλεπω με την γρουσουζια μου να το παιρνω τελευταίος κατά τον Αυγουστο......

Όπως καταλαβαίνεται εκανα ακυρωση στο pandawii (τι το ηθελα) μιας και δεν ειχαν ιδεα ποτε θα το εχουν μου εκαναν αμεσως refund στο paypal (φαινεται καθαρα στο history)αλλα...δεν ηξερα ότι όταν πληρωνης στο paypal η μεταφορα των χρηματων διαρκει 5 εως 10 δευτερόλεπτα (μεταφορα χρηματων και μετατροπή νομισματος)αλλα όταν σου επιστρεφουν χρηματα (λες και γινεται καποια άλλη διαδηκασια) μπορει να καθηστερησουν μεχρι και 3 0 Μ ε ρ ε ς για να ξαναμπουν στον λογαριασμο σου ώστε να μπορεις να τα χρησημοποιησης....

Εχω σκασει από χθες

 

Συνήθως θέλει 7 ημέρες +/- 2 αναλόγως την τράπεζα

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

http://www.kingzone.cc/forum.php?mod=viewthread&tid=4381&page=&extra=#pid5694

Review από το επίσημο σαιτ... Θέλει Google translate

 

 

Συνήθως θέλει 7 μέρες +/- 2 αναλόγως την τράπεζα

 

Οκ... Μπήκαν ακριβώς σε 2 μέρες... Είδη εχω κάνει την καινούρια μου αγορά...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στα ίδια χρήματα και με ωραίο design υπάρχει και το n x8.

 

Ναι αλλά χωρίς glonnas, με ενσωματωμένη μπαταρία (τραγικo) , χωρίς wifi charge(μικρό το κακο), χωρίς flip magnetic case, με αμφισβητουμενη κάμερα και Gps.

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Γρήγορα σου μπήκανε, εμένα συνήθως κάνουν παραπάνω.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Στα ίδια χρήματα και με ωραίο design υπάρχει και το iocean x8.
στα ιδια χρηματα εχει πολλα κινητα,το θεμα ειναι ποιο ειναι καλυτερο αντικειμενικα η κατα την αποψη μας,το κ1 το βαζω 2 σκαλια πανω απο το iocean x8 και σε χαρακτηριστικα αλλα και σε ντιζαιν μεταλλικος σκελετος κλπ

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οκ... Μπήκαν ακριβώς σε 2 μέρες... Είδη εχω κάνει την καινούρια μου αγορά...στο εστειλαν οι αλλοι η και εκει δεν υπαρχει σε στοκ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι αλλά χωρίς glonnas, με ενσωματωμένη μπαταρία (τραγικo) , χωρίς wifi charge(μικρό το κακο), χωρίς flip magnetic case, με αμφισβητουμενη κάμερα και Gps.

Link to comment
Share on other sites

στα ιδια χρηματα εχει πολλα κινητα,το θεμα ειναι ποιο ειναι καλυτερο αντικειμενικα η κατα την αποψη μας,το κ1 το βαζω 2 σκαλια πανω απο το iocean x8 και σε χαρακτηριστικα αλλα και σε ντιζαιν μεταλλικος σκελετος κλπ

 

Για να λεμε την αληθεια και το iocean x8 εχει μεταλικο σκελετο.....ας ερθουν με το καλο και θα ληθουν ολες μασ οι αποριες....Παντως στο επισημο σαιτ μιλουν για 32g external sdcard και όχι 64g......

 

Σας δινω και 2 λινκ για να καταλάβετε γιατι διαλεξα αυτό το τηλεφωνο και ιδιετερα το δευτερο λινκ....που τα ανακαλυψα εεεεε!!!!!!

 

http://translate.google.gr/translate?hl=el&sl=ru&tl=en&u=http%3A%2F%2Fforum.china-iphone.ru%2Fkingzone-k1-5-5-fullhd-401-dpi-gorilla-glass-3-ip57-t33250.html

 

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=el&rurl=translate.google.gr&sl=de&tl=en&u=http://chinamobiles.org/threads/review-kingzone-k1-mtk6592.39761/&usg=ALkJrhigMcQiIxIiTYe7OAOuoITx_aAslQ

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Για να λεμε την αληθεια και το iocean x8 εχει μεταλικο σκελετο.....ας ερθουν με το καλο και θα ληθουν ολες μασ οι αποριες....Παντως στο επισημο σαιτ μιλουν για 32g external sdcard και όχι 64g......

 

Σας δινω και 2 λινκ για να καταλάβετε γιατι διαλεξα αυτό το τηλεφωνο και ιδιετερα το δευτερο λινκ....που τα ανακαλυψα εεεεε!!!!!!

 

http://translate.google.gr/translate?hl=el&sl=ru&tl=en&u=http%3A%2F%2Fforum.china-iphone.ru%2Fkingzone-k1-5-5-fullhd-401-dpi-gorilla-glass-3-ip57-t33250.htmlμεταλο εχει μονο στο πλαισιο το γυρω γυρω δηλαδη το καπακι πισω ειναι πλαστικο για το κ1 μεχρι 32 ειναι ,αλλα νομιζω ειναι μια χαρα εκτος αν θελεις να βαλεις μεσα 30+ ταινιες 1080p ,σου εστειλαν το τηλ η περιμενεις και εκει?

Link to comment
Share on other sites

Όχι έχει 7 μέρες presses time.... Του έχουν μείνει 5 μερες(στο Aliexpres υπάρχει ρολόι που από την ώρα που κάνεις την αγορά τρέχει αντίστροφα και αν περάσει ο χρόνος και δεν έχει στείλει την παραγγελια υπάρχουν πινες στη βαθμολογία κτλ)
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...