Jump to content

Τι μας τη σπάει στο κινητό μας;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τ610--> Ο τρόπος που εμφανίζει την (αυτόματη) αναφορά παράδοσης, χωρίς ένδειξη για το πότε έφτασε στον παραλήπτη το μήνυμα

 

+ ή χαμηλή ένταση του κουδουνισμού, ειδικά στα sms. Ειδικά αν είσαι κάπου που έχει λίγο θόρυβο δεν το ακούς με την καμία!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 77
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τ300-μου την σπάνε λιγάκι τα κουμπιά όταν δεν το έχω στην θήκη

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Xourxoulitsos (20 Σεπ. 2004 , 14:42)

 

Εμενα στο 3650 μου τη σπανε αφανταστα δυο πραγματα: οταν ενω εχω μνημη στην καρτα,και στο κινητο,και δεν τρεχουν προγραμματα,μου βγαζει μνημη πληρης κλειστε καποιες εφαρμογες xωρις λογο,και οταν αργει να ανοιξει τα μηνυματα (φταιει που τα εχω να αποθηκευονται στην mmc).πιο αργο και απο τον θανατο :p και απο το 3210.

αυτά :)

 

 

Μα το μήνυμα που σου βγάζει δεν απεθύνεται στη μνήμη του κινητού αλλά ούτε και στην mmc αλλά στην μνήμη RAM που το 3650 δεν έχει και τόση πολλή

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LuckyStriker ( 3 Νοέ. 2004 , 13:17)

 

sto 6600>> mono hxos,den exi radio,stin siskevasia den dinoun hands free,oti cable gia sindesi me pc (adi8ete me to SX1)..

kai twra teleftia i o8oni pou DEN TREXI to Asphalt gt me xromata..

perito na pw gia tin katanalosi mpatariaspou kani i o8oni..

 

Δηλαδή θα ήθελες μια κατώτερης κλάσης οθόνη μόνο και μόνο για να παίζεις το Asphalt gt ; :confused: :p

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georget (13 Νοέ. 2004 , 10:00)

 

Μα το μήνυμα που σου βγάζει δεν απεθύνεται στη μνήμη του κινητού αλλά ούτε και στην mmc αλλά στην μνήμη RAM που το 3650 δεν έχει και τόση πολλή

 

 

μνημη του κινητου=μνημη RAM :confused:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για όλα τα κινητά μου τη σπάει που δεν σκάφτηκαν να μας δώσουν την δυνατότα για paswword protected folders, ώστε να έχουμε οτι φωτο κ βίντεο θέλουμε χωρίς να φοβόμαστε...αδιάκριτους ή περίεργους!
Link to comment
Share on other sites

Στο SE T610 μου τη σπάει που οι φωτό πιάνουν τον άπειρο χώρο και δε χωράνε πάνω από καμμιά 20αριά. Επίσης με χαλάει λίγο το ότι η κάμερα δεν είναι VGA.

Aπό την άλλη δυο πολύ καλά στοιχεία είναι το ότι το πλήτρο 1 δεν σε αναγκάζει να βάλεις τηλεφωνητή και το super πλήκτρο άμεσης διαγραφής C!! Δεν το αλλάζω προς το παρόν

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μου την σπαει που εχει κλειδωμενες υπερυθρες.Μου τη σπαει που εχει παρα πολυ μικρη μνημη.Μου τη σπαει που δεν εχει μπλε δοντι.Μου την σπαει που δεν παιρνει mp3.Μου την σπαει και θα το σπασω αν δεν παρω καινουριο μεχρι τα Χριστουγεννα..Μιλαω για sharp gx20!
Link to comment
Share on other sites

Μου τη σπαει η αυτονομια του.Καθε 2 μερες το φορτιζω!Και αν τολμησω να παιξω κανενα game σχεδον καθε μερα .Γι'αυτο τα τερματισα ολα!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Στο Κ700 μου τη σπάει η μιρκή διάρκεια της μπαταρίας, το ότι η επιλογή νυχτερινής λήψης κάνει κακό παρά βελτιώνει την εικόνα και τέλος η έλλειψη υποδοχής κάρτας μνήμης.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να γράψω και για την καθυστέριση 2" στην απάντηση των κλήσεων.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DENIOR (21 Δεκ. 2004 , 20:25)

 

To mono pou mou tin spaei sto 6630 einai oti den mporo na grapso me xaraktires ABC ta SMS mou... :cry:

 

 

Μα αφού έτσι κι αλλιώς θα σταλούν με κεφαλαία , έτσι δεν είναι ; :confused:

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 ( 3 Δεκ. 2004 , 01:57)

 

Μου την σπαει που εχει κλειδωμενες υπερυθρες.Μου τη σπαει που εχει παρα πολυ μικρη μνημη.Μου τη σπαει που δεν εχει μπλε δοντι.Μου την σπαει που δεν παιρνει mp3.Μου την σπαει και θα το σπασω αν δεν παρω καινουριο μεχρι τα Χριστουγεννα..Μιλαω για sharp gx20!

 

 

 

afto akrivos!!!

den xriazetai na po tipota alo!!!

 

eftixos pou mas adamipse i sharp me to kenourgio 3 g kinito tis to opio tha spefso na agoraso!

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Α925 μου τη σπάει μέγεθος κατανάλωση.

mpx220 ο ήχος είναι χαμηλός μικρή οθόνη σε σχέση με το 200 δέν είναι τατς σκρήν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:( Στο MITSUBISH m342i που το πούλησα, φυσικά, η κακή ποιότητα ήχου του ακουστικού, καθώς και η κακή εργονομία των hands free που το συνόδευαν. :cry: Στο ΝΟΚΙΑ 2600 που βλέπετε στ' αριστερά της οθόνης, ένα πολύ απλό και εργονομικό τηλέφωνο ;) που όμως δεν δέχεται MMS :wacko: .
Link to comment
Share on other sites

στο sharp gx10 η μικρη μνημη και οι κλειδωμενες υπερυθρες!

στο nokia 3230 ο θορυβος που κανει το πολυπληκτρο!

στο 3310 το μεγεθος της μπαταριας!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...