Jump to content

Οι Πύλες του Ανεξήγητου (Alter)


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έκανα για πλάκα εκείνο το τεστ αν είμαι παιδί indigo:p,έχασα κανά 10λεπτο από τη ζωή μου για να απαντήσω σε καμιά 30αριά ερωτήσεις και στο τέλος όταν ήταν να μου βγάλει τα αποτελέσματα έβγαλε error στη σελίδα και κάτι περίεργα.Η σελίδα θέλει δουλειά ακόμη για να στρώσει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 241
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

έκανες το τεστ τραγικό ε;και να μην σου βγάλει αποτέλεσμα!εμένα μου έβγαλε ότι ειμαι από αυτούς που προετοιμάζουν το έδαφος για τους indigo δηλαδή μπορεί να εχω κάτι από indigo μέσα μου αλλά ως εκεί κατά τα αλλά ειμαι φαρος για τους άλλους...αχαχαχα...τι χάσιμο χρόνου!το τεστ για τη γκαντεμια δεν το έκανα με είχε αποτελειώσει των indigo :lol: μπορεί να το παλέψω...
Link to comment
Share on other sites

έκανες το τεστ τραγικό ε;και να μην σου βγάλει αποτέλεσμα!εμένα μου έβγαλε ότι ειμαι από αυτούς που προετοιμάζουν το έδαφος για τους indigo δηλαδή μπορεί να εχω κάτι από indigo μέσα μου αλλά ως εκεί κατά τα αλλά ειμαι φαρος για τους άλλους...αχαχαχα...τι χάσιμο χρόνου!το τεστ για τη γκαντεμια δεν το έκανα με είχε αποτελειώσει των indigo :lol: μπορεί να το παλέψω...

Άσε πίκρα.Η μία ερώτηση πιο άκυρη από την άλλη:lol:

Έκανα πρώτα το τεστ για τύχη-ατυχία.Αυτό ήταν πιο μικρό.Νομίζω καμιά 10αριά ερωτήσεις.Και το αποτέλεσμα:Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά! Είσαστε ακριβώς αυτό που λέμε "άτυχος άνθρωπος"! Μήπως πρέπει να πάρετε την ζωή σας "αλλιώς" και να αλλάξετε την ίδια σας την τύχη;

Άστα να πάνε και η πλάκα είναι ότι απάντησα με ειλικρίνια:(

Link to comment
Share on other sites

Απο χτες την νυχτα στις 01:00 μπηκε σε λειτουργια το νεο site της εκπομπης.Εχει πολλα θεματα σχετικα με ανεξηγητα φαινομενα,ονειροκριτη,τεστ-πειραματα και αλλα πολλα.Ριξτε μια ματια:http://www.pyles.tv/:this:
χαχαχα τι να πω ρε πεδια μπραβο που πιστευετε σε αυτες τις ̣̣#̣#̣$#$#$̣#$̣# εγω ακομα γελαω με αυτα που γραφει το σαιτ για τον michael jackson. στο τελος θα μας πει ο χαρδαβελας οτι τον απηγαγαν οι εξωγοινοι γιατι εκανε πωλησεις στο πλανητη αδρομεγα:lol::lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα τι να πω ρε πεδια μπραβο που πιστευετε σε αυτες τις ̣̣#̣#̣$#$#$̣#$̣# εγω ακομα γελαω με αυτα που γραφει το σαιτ για τον michael jackson. στο τελος θα μας πει ο χαρδαβελας οτι τον απηγαγαν οι εξωγοινοι γιατι εκανε πωλησεις στο πλανητη αδρομεγα:lol::lol:

Κανείς δεν είπε ότι πιστεύουμε ότι γράφει η ιστοσελίδα.Υπάρχουν θέματα σοβαρά όπως η 11η Σεπτεμβρίου και άλλα αστεία.Το ότι μπορεί να παρακολουθήσουμε καμιά φορά την εκπομπή δεν σημαίνει ότι το κάνουμε και σοβαρά.Απλώς καμιά φορά θες να ξεφύγεις από την πραγματικότητα και να "ταξιδέψεις".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
έχει απόψε εκπομπή με θέμα το σατανισμό και έχει πέσει το γέλιο της αρκούδας!το πάνελ είναι ολα τα λεφτά και διαβάζουν ζωντανα τα μηνύματα από το forum από το site της εκπομπής!εξελίξεις όχι αστεία!!!οστόσό το όνομα του ωξ'απόδω(καλά το γραψα ;; )το λένε τρεις-τέσσερις φορές το λεπτό!γίνεται πάρτι στον άδη!χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

θα υπαρξει καπου η σημερινη εκπομπη να την δουμε στο νετ? πολυ ενδιαφερον θεμα

Θα υπάρξει στα γνωστά τορεντάδικα όπου να ναι αλλά τί να το κάνεις?Η εκπομπή πήρε βλακώδη τροπή από ένα σημείο και μετά λόγω ενός μαλλιά που έλεγε όλο άσχετα.Αλλά τα βιντεάκια που είχαν ετοιμάσει έχουν ενδιαφέρον.Η συζήτηση όχι και τόσο.

Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρξει στα γνωστά τορεντάδικα όπου να ναι αλλά τί να το κάνεις?Η εκπομπή πήρε βλακώδη τροπή από ένα σημείο και μετά λόγω ενός μαλλιά που έλεγε όλο άσχετα.Αλλά τα βιντεάκια που είχαν ετοιμάσει έχουν ενδιαφέρον.Η συζήτηση όχι και τόσο.

πολυ καφρος αυτος ο τυπος...αφου ηξερε ποια τροπη θα παρουν τα πραγματα τι πηγε?για να μας σπασει τα νευρα?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
τι θέμα είχε;

Το θέμα ήταν ο πολιτισμός της αρχαίας Ελλάδας σε όλο τον κόσμο.Αρχαία ελληνικά θέατρα στην Ασία,Μυκηναϊκοι τάφοι σε διάφορα μέρη της βόρειας ευρώπης,και γενικά διάφορα αρχαία μνημεία σε Ευρώπη,Ασία και Αμερική (!) που μαρτυρούν ότι οι Έλληνες είχαν πάει εκεί.Ακόμη και στη Κίνα βρήκανε.Δείξανε και βιντεάκια όπου ακόμη και σήμερα στην Ασία κάνουν λατρευτικές τελετές στους αρχαίους θεούς του Ολύμπου.

Μάλιστα ένας ξένος ιστορικός (Άγγλος) θα κάνει λέει μια διάλεξη στις 16 Απριλίου μαζί με άλλους δύο όπου θα παρουσιάσει στοιχεία και έρευνες σύμφωνα με τα οποία οι πρώτοι που πήγαν στην Αμερική ήταν οι Μινωίτες και μάλιστα 4000 χρόνια πριν τον Κολόμβο.Μάλιστα λέει ότι οι αποδείξεις βρίσκονται και στο DNA γιατί οι Μινωίτες έφεραν ένα σπάνιο γονίδιο που εντοπίζεται σήμερα ανάμεσα στους γηγενείς Αμερικανούς που ζουν γύρω από τη Λίμνη Σουπίριορ.

Ήταν πολύ ενδιαφέρον το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 12 years later...
On 20/9/2004 at 2:53 ΠΜ, BASSstarlet said:

Κρίμα.Αλλος ένας μεγάλος δημοσιογράφος που ξεφτιλίζεται ενώ δεν το έχει ανάγκη.

Ακολουθεί και αυτός το παράδειγμα του Κουίκ,με διαφορετικό όχημα.

Μετά από 18 χρόνια, έχω την ανάγκη να ζητήσω συγνώμη για την μπούρδα που έγραψα.

Η ειρωνία;Το ότι κάθομαι και βλέπω ότι εκπομπές βρίσκω στο YT.

emoji για αυτομούτζωση δεν υπάρχει;

Edited by BASSstarlet
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλησπερα εχει κανεις τα επεισοδια που ανεβαιναν κατα καιρους στον γαλανολευκο να μου τα στειλει ολα επειδη η ποιοτητα του youtube ειναι αθλια ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, BASSstarlet said:

Θες και όλα εσύ!

οπως ειπα απο το youtube ειναι σε αθλια κατατασταση. δεν ειναι οπως τα εχει γραψει η FrTv Blue-WhiteGT ή οπως τα εγραψε η GrLTv TheGT,net. Οσα βρεθουν και οσα εχετε κρατησει αν οχι ολα ολα.

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...