Jump to content

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο ;


MarkPalios19_96
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκνευρίζομαι όταν στο μετρό κάποιοι συνάνθρωποι κάθονται στην αριστερή πλευρά κοιτώντας το άπειρο, ενώ ο κόσμος βιάζεται να πάει στη δουλειά του.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 229
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εκνευρίζομαι όταν στο μετρό κάποιοι συνάνθρωποι κάθονται στην αριστερή πλευρά κοιτώντας το άπειρο, ενώ ο κόσμος βιάζεται να πάει στη δουλειά του.

 

Σε αυτό δεν έχεις δικιο.

Χαιρομαι που μου δίνεις την ευκαιρία να το πώ, αλλά έχει δημιουργηθεί εντελώς λάθος εντύπωση στον κόσμο.

Αν ακούσεις λίγο προσεκτικά τι λένε από τα μεγάφωνα, θα δείς ότι στις κυλιόμενες σκάλες, ναι μεν πρέπει να καθόμαστε δεξιά, αλλά όχι για να περνούν από τα αριστερά όσοι βιάζονται. Ειδικά στις κυλιόμενες, το περπάτημα απαγορεύεται για λόγους ασφαλείας.

 

"παρακαλείσθε να στέκεστε δεξιά (όλοι, κάποιοι και μάλιστα να στέκεστε, όχι να περπατάτε) και να κρατιέστε από τις χειρολαβές κλπ κλπ"

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επίσης κάτι άλλο που με νευριάζει απίστευτα είναι στα λεωφορεία με τις γιαγιάδες. Παραπονιούνται ότι δε μπορούν να στέκονται και ότι δε μπορούν να περπατάνε, αλλά όταν έχει κόσμο στη στάση και έρχεται το λεωφορείο, σπρώχνουν, τρέχουν, φωνάζουν και πάντα θέλουν να ναι πρώτες για να μπούνε. Όπως επίσης και το ότι έχουν έτοιμη τη παρατήρηση με το παραμικρό..
Link to comment
Share on other sites

Επίσης κάτι άλλο που με νευριάζει απίστευτα είναι στα λεωφορεία με τις γιαγιάδες. Παραπονιούνται ότι δε μπορούν να στέκονται και ότι δε μπορούν να περπατάνε, αλλά όταν έχει κόσμο στη στάση και έρχεται το λεωφορείο, σπρώχνουν, τρέχουν, φωνάζουν και πάντα θέλουν να ναι πρώτες για να μπούνε. Όπως επίσης και το ότι έχουν έτοιμη τη παρατήρηση με το παραμικρό..

 

Για να κατσουν ρε συ...:)

Ενταξει, σπαστικο , αλλα καπου τους καταλαβαινω.

Οσο τους πλησιαζω στην ηλικια.:lol::p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επίσης κάτι άλλο που με νευριάζει απίστευτα είναι στα λεωφορεία με τις γιαγιάδες. Παραπονιούνται ότι δε μπορούν να στέκονται και ότι δε μπορούν να περπατάνε, αλλά όταν έχει κόσμο στη στάση και έρχεται το λεωφορείο, σπρώχνουν, τρέχουν, φωνάζουν και πάντα θέλουν να ναι πρώτες για να μπούνε. Όπως επίσης και το ότι έχουν έτοιμη τη παρατήρηση με το παραμικρό..

 

Τα ίδια λένε και αυτές για τους νέους όμως, οτι δεν τις σεβόμαστε κλπ :p

Link to comment
Share on other sites

Για να κατσουν ρε συ...:)

Ενταξει, σπαστικο , αλλα καπου τους καταλαβαινω.

Οσο τους πλησιαζω στην ηλικια.:lol::p

 

:lol:

Γιάννη έχεις φτάσει κι εσύ πλέον σε αυτή την ηλικία και δε μπορείς να στέκεσαι όρθιος για πολλή ώρα εε; :p

 

Τα ίδια λένε και αυτές για τους νέους όμως, οτι δεν τις σεβόμαστε κλπ :p

 

Μα, προσωπικά, τις σέβομαι και αν κάποια μου ζητήσει-ευγενικά πάντα-να καθήσει, εννοείται ότι θα σηκωθώ χωρίς 2η σκέψη. Αλλά το να γίνεται μάχη μέχρι να μπούμε στο λεωφορείο για να κάτσουν πρώτες πραγματικά με νευριάζει..

Link to comment
Share on other sites

Μου τη σπαει οταν κοιμαμαι καποιος να ανοιγει τα πατσουρια ορθανοιχτα! Θελω να σκοτωσω κοσμο! Καλυτερα να μου ριξει νερο στη μουρη παρα αυτο :-D
Link to comment
Share on other sites

:lol:

Γιάννη έχεις φτάσει κι εσύ πλέον σε αυτή την ηλικία και δε μπορείς να στέκεσαι όρθιος για πολλή ώρα εε; :p

 

 

 

Μα, προσωπικά, τις σέβομαι και αν κάποια μου ζητήσει-ευγενικά πάντα-να καθήσει, εννοείται ότι θα σηκωθώ χωρίς 2η σκέψη. Αλλά το να γίνεται μάχη μέχρι να μπούμε στο λεωφορείο για να κάτσουν πρώτες πραγματικά με νευριάζει..

Χαχαχαχα!!

Ετσι ειναι, σκοτωνονται για μια θεση στον ηλιο!

Το θεμα ειναι, 8 η ωρα το πρωι, που στο καλο πανε? καλα, εγω δουλευω, οι ηλικιωμενοι που πανε κσθε μερα??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα!!

Ετσι ειναι, σκοτωνονται για μια θεση στον ηλιο!

Το θεμα ειναι, 8 η ωρα το πρωι, που στο καλο πανε? καλα, εγω δουλευω, οι ηλικιωμενοι που πανε κσθε μερα??

 

Αυτή την απορία την έχω κι εγώ. Ειδικά στο Ρέθυμνο που δεν είναι και καμία τεράστια πόλη, κάποιοι ηλικιωμένοι που βλέπεις στο λεωφορείο είναι στανταρ κάθε πρωί και γυρνάνε το απόγευμα. Ήθελα να ξερα τι κάνουν όλη μέρα!

 

Επίσης άλλο που μου τη σπάει και έχει σχέση με λεωφορεία. ΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΤΟΥΣ. Φαντάζομαι θα έχετε δει τη

με το λεωφοριατζή που λέει ότι είναι χαρά του να βλέπει κάποιον χαρούμενο στο λεωφορείο και ότι προσπαθεί να φτιάξει τη διάθεση του κατσουφιασμένου κλπ κλπ. ΌΧΙ. Καμία σχέση. Το 90% των οδηγών είναι με τα μούτρα μέχρι το πάτωμα και με την ειρωνία έτοιμη λες και σου κάνουν χάρη που κάνουν το δρομολόγιο..
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα!!

Ετσι ειναι, σκοτωνονται για μια θεση στον ηλιο!

Το θεμα ειναι, 8 η ωρα το πρωι, που στο καλο πανε? καλα, εγω δουλευω, οι ηλικιωμενοι που πανε κσθε μερα??

 

Κολωνάκι για καφέ :p

Ξέρεις τι δουλειές έχουν οι ηλικιωμενοι;;!

Εμένα με εκνευρίζει η γυναίκα μου όταν δεν ακούω το ξυπνητήρι μου το πρωί και ρωτάει <<καλά δεν ακούς το ξυπνητήρι που βαράει 5 λεπτά;; >> μα αν το άκουγα το κλεινα κ μόνος μου δε χρειαζόταν να ακούω τις φωνές σου πρωινιάτικα!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι δουλειές έχουν οι ηλικιωμενοι;;!

 

Δεν θα πάνε να κουτσομπολέψουν ?? Τουλάχιστον η δική μου γιαγιά αυτό κάνει (βέβαια είναι σε χωριό και δεν παίρνει λεωφορείο). Και μόλις πάω στο σπίτι μαθαίνω όλα τα νέα του χωριού:lol:

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Επίσης άλλο που μου τη σπάει και έχει σχέση με λεωφορεία. ΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΤΟΥΣ. Φαντάζομαι θα έχετε δει τη
με το λεωφοριατζή που λέει ότι είναι χαρά του να βλέπει κάποιον χαρούμενο στο λεωφορείο και ότι προσπαθεί να φτιάξει τη διάθεση του κατσουφιασμένου κλπ κλπ. ΌΧΙ. Καμία σχέση. Το 90% των οδηγών είναι με τα μούτρα μέχρι το πάτωμα και με την ειρωνία έτοιμη λες και σου κάνουν χάρη που κάνουν το δρομολόγιο..

 

Πόσο δίκιο έχεις φίλε μου.... Έτσι ακριβώς είναι η κατάσταση με τους οδηγούς των λεωφορείων...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο μυαλο μου εισαι για το LADA! Η ενα βανακι γερασμενο κ να πηγαινω στα stop που δε σταματανε ΠΟΤΕ κ να περναω χωρις να σταματαω εγω που χω προτεραιοτητα! Το χειροτερο ειναι οτι αν κανουμε το λαθος κ κορναρουμε μας βριζουν κι ολας! Οι νεοελληνες οδηγοι ειναι η χειροτερη φαρα!

 

Πολύ ωραία κι η δικιά σου ιδέα :lol:

 

Αυτό με τα STOP το είχα ξεχάσει... Παραβιάζουν το STOP λες κι όλος ο δρόμος τους ανήκει ή είναι κλειστός για πάρτη τους...

 

Ενώ οι οδηγοί μεγαλύτερης ηλικίας είναι καλύτεροι από τους Νεοέλληνες;; Δε νομίζω... Εγώ θα έλεγα γενικά ότι σαν οδηγοί είμαστε πολύ κακοί...

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Επίσης άλλο που μου τη σπάει και έχει σχέση με λεωφορεία. ΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΤΟΥΣ. Φαντάζομαι θα έχετε δει τη

με το λεωφοριατζή που λέει ότι είναι χαρά του να βλέπει κάποιον χαρούμενο στο λεωφορείο και ότι προσπαθεί να φτιάξει τη διάθεση του κατσουφιασμένου κλπ κλπ. ΌΧΙ. Καμία σχέση. Το 90% των οδηγών είναι με τα μούτρα μέχρι το πάτωμα και με την ειρωνία έτοιμη λες και σου κάνουν χάρη που κάνουν το δρομολόγιο..

 

Πες το ψέματα. Ξέρεις πόσες φορές έχω πάρει το λεωφορείο ή το τρόλεϊ και ο οδηγός έχει βρίσει (κανονικότατα) επειδή ο άλλος στη στάση ήθελε να κατέβει από την πίσω πόρτα (επειδή καθόταν μπροστά της) αντί να πάει στη μεσαία που είχε ανοίξει για τους άλλους που ήταν κοντά στη μεσαία ??

Γενικά οι οδηγοί λεωφορείων είναι οι χειρότεροι. Κάνουν ό,τι δεν πρέπει να κάνουν έχοντας υπ'όψιν τους τα πέναλτι που θα έχουν αλλά συνεχίζουν. Τρανό παράδειγμα ο οδηγός ενός λεωφορείου που παίρνω κάθε μέρα ο οποίος κάθε φορά καπνίζει και μια φορά γύρισε και είπε σε κάποιον που του έκανε παρατήρηση: "το ξέρω ότι είναι παράνομο και θα χάσω ένα μεροκάματο έτσι και με πιάσουν, αλλά τι με νοιάζει ??"

 

Εύγε!

Twitter: twitter.com/gerakinasson
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό δεν έχεις δικιο.

Χαιρομαι που μου δίνεις την ευκαιρία να το πώ, αλλά έχει δημιουργηθεί εντελώς λάθος εντύπωση στον κόσμο.

Αν ακούσεις λίγο προσεκτικά τι λένε από τα μεγάφωνα, θα δείς ότι στις κυλιόμενες σκάλες, ναι μεν πρέπει να καθόμαστε δεξιά, αλλά όχι για να περνούν από τα αριστερά όσοι βιάζονται. Ειδικά στις κυλιόμενες, το περπάτημα απαγορεύεται για λόγους ασφαλείας.

 

"παρακαλείσθε να στέκεστε δεξιά (όλοι, κάποιοι και μάλιστα να στέκεστε, όχι να περπατάτε) και να κρατιέστε από τις χειρολαβές κλπ κλπ"

 

Δηλαδή πιστεύεις ότι το πρωί που όλοι πηγαίνουμε στις δουλειές μας θα πρέπει να καθόμαστε σαν τα πρόβατα στις κυλιόμενες μέχρι να ανεβούμε 2 οροφους; Δεν λέω υπάρχουν φορές που τρέχουμε χωρίς λόγο, αλλά μόνο για το πρωί δεν συμφωνώ και δεν κατηγορώ παππούδες κλπ, αλλά τους νέους ανθρώπους που δεν σκέφτονται ότι υπάρχουν και κάποιοι που βιάζονται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να κάνω τον έξυπνο, αλλά το 'χω ειλικρινή απορία: αφού ανεβαίνετε με τα πόδια, γιατί δεν χρησιμοποιείτε τις κανονικές σκάλες;
Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πιστεύεις ότι το πρωί που όλοι πηγαίνουμε στις δουλειές μας θα πρέπει να καθόμαστε σαν τα πρόβατα στις κυλιόμενες μέχρι να ανεβούμε 2 οροφους; Δεν λέω υπάρχουν φορές που τρέχουμε χωρίς λόγο, αλλά μόνο για το πρωί δεν συμφωνώ και δεν κατηγορώ παππούδες κλπ, αλλά τους νέους ανθρώπους που δεν σκέφτονται ότι υπάρχουν και κάποιοι που βιάζονται.

 

 

Καταλαβαινω οτι βιαζεσαι, οπως και εγω καθε πρωι. :)

Υπαρχουν ομως πολλοι (και γι αυτο το λεω) που οσους στεκονται αριστερα τους χαρακτηριζπυν απολιτιστους (!) και οτι ειναι απο χωριο και δεν ξερουν. Ενω το σωστο και αυτο που λενε απο τα μεγαφωνα ειναι να στεκονται ΟΛΟΙ δεξια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να κάνω τον έξυπνο, αλλά το 'χω ειλικρινή απορία: αφού ανεβαίνετε με τα πόδια, γιατί δεν χρησιμοποιείτε τις κανονικές σκάλες;

 

Αν φοράς πουκάμισα, σακάκια, κουβαλάς τσάντα που ζυγίζει κανένα 5κιλο, είναι λίγο δύσκολο να παλέψεις 2 οροφους του μετρο συνταγματος ανεβαίνοντας. Όσο να ναι η κυλιόμενη βοηθάει πολύ, άσε που είναι και καλύτερη για όσους έχουν θέμα με τη μέση τους.

Link to comment
Share on other sites

εννοεί γιατί ανεβαίνουν από τις κυλιόμενες.

γιατί ανεβαίνουν και δεν κάθονται απλά να τους πάει μόνη της.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Απο που ν'αρχισω και που να τελειωσω.Εχουμε και λεμε:

-Τα κουνουπια και γενικα ολα τα ζωυφια που τσιμπανε

-Η υπερβολικη ζεστη την ωρα που κοιμαμαι

-Το να αργει το λεωφορειο ή το τρενο και οταν επιτελους ερχεται να ειναι φισκα απο κοσμο

-Οι απλυτοι και ιδρωμενοι στα λεωφορεια,ιδιαιτερα το καλοκαιρι

-Οι καλοκαιρινες επαναληψεις στην tv που τα τελευταια χρονια κρατανε μεχρι τον Νοεμβριο

-Να κολλαει ο υπολογιστης ή το κινητο

-Να μην εχω internet

-Οσοι τρωνε μανιωδως φετα διοτι την σιχαινομαι

-Το κλαμα των μωρων

-Ο ηχος των τακουνιων

-Ο ηχος της ηλεκτρικης σκουπας

-Το βαρβαρο πρωϊνο ξυπνημα

-Να καθαριζει η μανα μου το σπιτι και να ανοιγει διαπλατα ολες τις μπαλκονοπορτες και τα παραθυρα μεσα στο καταχειμωνο

-Ο ηχος των τζιτζικιων το καλοκαιρι

-Η αμμος στις παραλιες που κολλαει στο σωμα,στο μαγιο,στα ρουχα,στις τσαντες,παντου

-Τα σουβλατζιδικα που δεν εχουν γυρο

-Οι μεσημεριανες σαχλοεκπομπες τυπου δεστε τους και μενεγακη που αν παρακουλουθησεις εστω και 5 λεπτα χανεις τουλαχιστον 1 εκατομμυριο εγκεφαλικα κυτταρα

-Οι παρουσιαστες των προαναφερθεντων εκπομπων

-Οι εκνευριστικες διαφημισεις

-Η Ναταλια Γερμανου.Δεν ξερω γιατι,ετσι μου τη σπαει

-Η πανηλιθια σειρα "friends"

-Τα κλαψομ*****κα τραγουδια ανδρων τραγουδιστων που κλαιγονται για γκομενες που τους παρατησαν

-Τα δημοτικα τραγουδια και τα κλαρινα

-Οι κλασικοι ελληνες οδηγοι(ξερεται ποιους εννοω)

-Οι γυναικες οδηγοι και ιδιαιτερα κατι χαζογκομενες που πιανουν τιμονι στα χερια τους ενω δεν ξερουν να ξεχωρισουν το φλας απο το αλαρμ

-Οι ξερολες ταξιτζηδες που επειδη η δουλεια τους ειναι στον δρομο νομιζουν οτι τα ξερουν ολα και οτι στον δρομο εχουν παντα δικιο

-Η καταληψη θεσεων παρκινγκ διπλα σε πεζοδρομια με αντικειμενα οπως καρεκλες,γλαστρες κ.τ.λ.

-Το ψωνιστικο υφακι που εχουν μερικες γκομενες

-Οι 12χρονοι-15χρονοι ποζεραδες-wannabe καγκουρες που το μοναδικο οχημα που εχουν οδηγησει ειναι το ποδηλατο(κλασσικο στυλακι με μαλλι ξυρισμενο στα πλαγια,φουντωτο στην κορυφη,απαραιτητα σκουλαρικι και γυαλι καθρεφτης,παντελονι σωληνας και ηλιθια ονοματα στο fb του τυπου "μικρος σεξολογος","ερωτευμενος αλανιαρης ")

-Οσοι θεωρουν οτι το ατριχο σωμα στους αντρες ειναι σεξυ

-Να χαλαει το air-condition του σπιτιου ή του αυτοκινητου μεσα στο κατακαλοκαιρο

-Να θελω να φτιαξω φραπε και να ανακαλυπτω οτι εχω ξεμεινει απο παγακια

-Να με πιανει κατουρημα εκει που δεν υπαρχει τουαλετα

-Οι κολλημενοι με το lol και αλλα παρομοια παιχνιδια

-Ο μηνας Μαρτιος διοτι εχει τον πιο ασταθη και εκνευριστικο καιρο

-Οσοι μισουν τα Χριστουγεννα

-Το αθλιο ελληνικο εκπαιδευτικο συστημα

-Οι ελληνες πολιτικοι

 

Αν θυμηθω και αλλα θα συμπληρωσω

Link to comment
Share on other sites

Απο που ν'αρχισω και που να τελειωσω.Εχουμε και λεμε:

-Τα κουνουπια και γενικα ολα τα ζωυφια που τσιμπανε

-Η υπερβολικη ζεστη την ωρα που κοιμαμαι

-Το να αργει το λεωφορειο ή το τρενο και οταν επιτελους ερχεται να ειναι φισκα απο κοσμο

-Οι απλυτοι και ιδρωμενοι στα λεωφορεια,ιδιαιτερα το καλοκαιρι

-Οι καλοκαιρινες επαναληψεις στην tv που τα τελευταια χρονια κρατανε μεχρι τον Νοεμβριο

-Να κολλαει ο υπολογιστης ή το κινητο

-Να μην εχω internet

-Οσοι τρωνε μανιωδως φετα διοτι την σιχαινομαι

-Το κλαμα των μωρων

-Ο ηχος των τακουνιων

-Ο ηχος της ηλεκτρικης σκουπας

-Το βαρβαρο πρωϊνο ξυπνημα

-Να καθαριζει η μανα μου το σπιτι και να ανοιγει διαπλατα ολες τις μπαλκονοπορτες και τα παραθυρα μεσα στο καταχειμωνο

-Ο ηχος των τζιτζικιων το καλοκαιρι

-Η αμμος στις παραλιες που κολλαει στο σωμα,στο μαγιο,στα ρουχα,στις τσαντες,παντου

-Τα σουβλατζιδικα που δεν εχουν γυρο

-Οι μεσημεριανες σαχλοεκπομπες τυπου δεστε τους και μενεγακη που αν παρακουλουθησεις εστω και 5 λεπτα χανεις τουλαχιστον 1 εκατομμυριο εγκεφαλικα κυτταρα

-Οι παρουσιαστες των προαναφερθεντων εκπομπων

-Οι εκνευριστικες διαφημισεις

-Η Ναταλια Γερμανου.Δεν ξερω γιατι,ετσι μου τη σπαει

-Η πανηλιθια σειρα "friends"

-Τα κλαψομ*****κα τραγουδια ανδρων τραγουδιστων που κλαιγονται για γκομενες που τους παρατησαν

-Τα δημοτικα τραγουδια και τα κλαρινα

-Οι κλασικοι ελληνες οδηγοι(ξερεται ποιους εννοω)

-Οι γυναικες οδηγοι και ιδιαιτερα κατι χαζογκομενες που πιανουν τιμονι στα χερια τους ενω δεν ξερουν να ξεχωρισουν το φλας απο το αλαρμ

-Οι ξερολες ταξιτζηδες που επειδη η δουλεια τους ειναι στον δρομο νομιζουν οτι τα ξερουν ολα και οτι στον δρομο εχουν παντα δικιο

-Η καταληψη θεσεων παρκινγκ διπλα σε πεζοδρομια με αντικειμενα οπως καρεκλες,γλαστρες κ.τ.λ.

-Το ψωνιστικο υφακι που εχουν μερικες γκομενες

-Οι 12χρονοι-15χρονοι ποζεραδες-wannabe καγκουρες που το μοναδικο οχημα που εχουν οδηγησει ειναι το ποδηλατο(κλασσικο στυλακι με μαλλι ξυρισμενο στα πλαγια,φουντωτο στην κορυφη,απαραιτητα σκουλαρικι και γυαλι καθρεφτης,παντελονι σωληνας και ηλιθια ονοματα στο fb του τυπου "μικρος σεξολογος","ερωτευμενος αλανιαρης ")

-Οσοι θεωρουν οτι το ατριχο σωμα στους αντρες ειναι σεξυ

-Να χαλαει το air-condition του σπιτιου ή του αυτοκινητου μεσα στο κατακαλοκαιρο

-Να θελω να φτιαξω φραπε και να ανακαλυπτω οτι εχω ξεμεινει απο παγακια

-Να με πιανει κατουρημα εκει που δεν υπαρχει τουαλετα

-Οι κολλημενοι με το lol και αλλα παρομοια παιχνιδια

-Ο μηνας Μαρτιος διοτι εχει τον πιο ασταθη και εκνευριστικο καιρο

-Οσοι μισουν τα Χριστουγεννα

-Το αθλιο ελληνικο εκπαιδευτικο συστημα

-Οι ελληνες πολιτικοι

 

Αν θυμηθω και αλλα θα συμπληρωσω

 

...και φυσικα η σκληρή κριτική του Γιώργου Θεοφάνους στο YFSF

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol:Παντως ο ηχος απο τα τζιτζικια μου θυμισε και μια διαφημιση πριν χρονια τα τζιτζικιαααααα................
[sIGPIC][/sIGPIC] Be Creative.......
Link to comment
Share on other sites

με ενοχλει που περπαταω στο δρομο και ο καθε ενας πεφτει πανω μου χωρις να βλεπει που παει.οχι εγω βλεπω:p

με ενοχλει και εκνευριζει αφανταστα η ειρωνια πολλων.ιδιως σε μαγαζια που το παιζουν ξερολες:mad:

με εκνευριζει να παω σε ενα καταστημα με κινητα να δω λιγο τα κινητα και ο καθε ενας υπαλληλος να ναι πανω μου ολη την ωρα λες και θα το φαω:mad:

ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ και τα χαζα τηλεριαλιτι,πρωινα μεσημεριανα απογευματινα τη νυχτα βαζουν τσοντα:p

ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ο λιαγκας :lol:

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω σε καφετέρια και κάνω την παραγγελία μου και μετά από λίγο ξανάρχεται ο σερβιτόρος και μου λέει : Τι παραγγείλατε;

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...