Jump to content

[Επίσημο] Samsung Gear (Gear 2 - Gear 2 Neo & Fit - Gear S)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά για θυμήστε μου. Το Gear Fit είναι συμβατό και με άλλες συσκευές εκτός Samsung; Edited by Cadfael
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 830
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και καλή Χρονιά σε όλους και κυρίως με υγεία. Το πήρα και εγώ τελικά. Πολύ ωραίο!!! Έχω όμως μια ερώτηση. Έχω βάλει twin SIM. Όταν επιλέγω το ρολόι για να κάνω τις κλήσεις, μπορώ να δεχτώ mails; Πήγα να απαντήσω σε ένα mail που προυπήρχε στο ρολόι από προηγούμενη σύνδεση του ρολογιού με το κινητό και δεν τα κατάφερα. Άρα σε standalone κατάσταση ξεχνάμε τα mails;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μόλις παρέλαβα σήμερα και εγώ το Gear s μια ερώτηση έχω Bluetooth του playstation χρησιμοποιώ περιστασιακά θα δουλέψει λέτε η θέλω κάτι άλλο ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μόλις παρέλαβα σήμερα και εγώ το Gear s μια ερώτηση έχω Bluetooth του playstation χρησιμοποιώ περιστασιακά θα δουλέψει λέτε η θέλω κάτι άλλο ευχαριστώ

Καλορίζικο φίλε μου.Πιστεύω οτι η αγορά του αξίζει περισσότερο απο του gear s2.Αλλά είναι ακόμα ακριβό το άτιμο.

Link to comment
Share on other sites

για εκτός samsung συσκευές(lg g4) τι γίνεται ? έχω το gear 2 neo και δοκιμάζω gear manager 1_2 και την 2 που βρήκα από διάφορα site αλλά τζίφος δεν λέει να συνδεθεί έχω κάνει και επαναφορά το ρολόι και έχει μείνει στην αρχική οθόνη με αυτά που λέει...μόνο με bluetooth όπως συνδέω το plantronics αλλά άχρηστο μου είναι γιατί μένει στην οθόνη που σας είπα.....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δοκίμασα το Bluetooth του playstation το αναγνωρίζει δεν ακούω σε κλείσεις αλλά ακούω με το s voice για φωνητικές εντολές γνωρίζει κανείς γιατί είναι κάνα τρικ που πρέπει να κάνω ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις καμιά ιδέα για το Bluetooth η να πάω για αγορά καινούργιου

 

Ακουστικά bluetooth εννοείς ;

Samsung Note 4

Samsung Galaxy S3

Samsung Tab S 8.4"

Samsung Gear 2

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν περνώ ήχο κλήσης αλλά ακούω το s voice

 

Έχω πάρει αυτά απο το ebay και μου έχουν βγει πολύ καλά. Τέλειος ήχος και απόκριση. Καλή διάρκεια μπαταρίας.

Samsung Note 4

Samsung Galaxy S3

Samsung Tab S 8.4"

Samsung Gear 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε ελληνικό κατάστημα δεν βλέπω να υπάρχει πλέον.Κρίμα γιατί είναι καλύτερο απο το gear s2.

 

Εάν μιλάς για το gear s το εχει το eshop άμεσα διαθέσιμο σε λευκό όμως :)

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Εάν μιλάς για το gear s το εχει το eshop άμεσα διαθέσιμο σε λευκό όμως :)

Και μάλιστα το έχει στο crazy sundays 309€.Αλλά δεν είναι ωραίο το λευκό για άντρες.Μιλάμε κάνει μπαμ!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε ελληνικό κατάστημα δεν βλέπω να υπάρχει πλέον.Κρίμα γιατί είναι καλύτερο απο το gear s2.

 

Ebay.de

Χτυπησα σφραγισμενο μαυρο σε καλη τιμη (μετα απο παροτρυνση και μελους εδω για ebay) , λιγο πριν εξαφανιστουν απο την αγορα.

Εννοειται πως ειναι πιο πληθωρικο και πληρες απο το s2 (κυριως ελεω sim card).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τελικά αγόρασα και εγώ ένα gear s από Κορέα μέσω ebay. Σκέφτομαι να τρέχω με το κινητό σε θήκη στο βραχίονα και ζώνη παλμών και απλά το ρολόι να το έχω για να δείχνει stats μια και από ότι κατάλαβα δεν συνδέεται με εξωτερικό μετρητή και ο ενσωματωμένο είναι μάπα.

Όσοι το έχουν ,runtastic ή endomondo είναι καλύτερο?

Πάντα το gear 2 neo που είχα ήταν αρκετά πρακτικό στην καθημερινότητα και θα μου λείψει το τηλεκοντρόλ του.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αγόρασα και εγώ ένα gear s από Κορέα μέσω ebay. Σκέφτομαι να τρέχω με το κινητό σε θήκη στο βραχίονα και ζώνη παλμών και απλά το ρολόι να το έχω για να δείχνει stats μια και από ότι κατάλαβα δεν συνδέεται με εξωτερικό μετρητή και ο ενσωματωμένο είναι μάπα.

Όσοι το έχουν ,runtastic ή endomondo είναι καλύτερο?

Πάντα το gear 2 neo που είχα ήταν αρκετά πρακτικό στην καθημερινότητα και θα μου λείψει το τηλεκοντρόλ του.

Gear s απο Κορέα;Το φοβάμαι λίγο για να πω την αλήθεια μου για τόσο ακριβές αγορές.Ήρθε και είναι ολα οκ;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μήπως γνωρίζει κάποιος αν η Samsung επέτρεψε τελικά τα Gear ρολόγια να λειτουργήσουν με άλλους κατασκευαστές πλην Samsung ?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος αν η Samsung επέτρεψε τελικά τα Gear ρολόγια να λειτουργήσουν με άλλους κατασκευαστές πλην Samsung ?

 

Το Gear S2 δουλεύει με όλα πλέον. Το Gear S όχι, θέλει το Gear Manager που το βρίσκεις στο Galaxy Store αν θυμάμαι καλα.

Lenovo Vibe Z2 Pro / LG G3 32gb / Huawei Ascend Mate 7 / Sony Xperia Z3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...