Jump to content

Samsung SGH-V200


stakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως απαράδεκτο αυτό που συμβαίνει όταν παίρνω μηνύματα από φίλους μου που έχουν ΝΟΚΙΑ.Το να μη μπορώ να διαβάσω τα μηνύματα τους.Δηλαδή τι πρέπει να γίνει?Να αλλαξω φίλους ή να πεταξουν τα κινητά τους?Μου έστειλαν σήμερα μηνύματα με ΝΟΚΙΑ 3210 και 3330 και στην οθόνη μου πήρα τετραγωνάκια.Οταν αγόρασα το V200 δεν φανταζόμουν ότι θα ειχε τέτοιο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 488
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

egw exw parei xiliades minimata apo afta ta kinita kai den exw kanena problima, isos fteei i ekdosi logismikou sou FW
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Προς:kostasdirt

Διάβασα για τη μικρή κεραια.Θάθελα να μου πεις αν θέλεις πώς ή που την αγόρασες να την αγοράσω κια εγώ.

Σευχαριστώ

 

Σου εστειλα και PM δεν ξέρω αν το πήρες.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε ένα κανονικό τραγούδι wav να το μετατρέψουμε σε midi ?

και να μην λεέι το covnerter ότι δεν μπορεί να το κάνει ?

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να μετατρέψω ένα midi σε create smaf 16 και μου γράφει

specification size was exceeded

Τι ακριβώς σημαίνει αυτό ?

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΜΕ FIRMWARE F: V20XXWA2 -V20BDWF3 και έκδοση

Rev. 1.1a τα μηνύματα απο ΝΟΚΙΑ 3410 τα παίρνω σαν τετράγωνα.Δεν διαβάζονται δηλαδή.Εχω κοσμοτέ και αυτός που τα στέλνει vodafone

Link to comment
Share on other sites

emena afto to firmware alla den einai symvato me nokia 3410 sta sms .3erei kanenas pws mporeis na steileis eikone me yperythtres se allo kinhto kai kanena web site na katevasoume tpt giati gia samsung v200 den exw vrei tpt
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε όλους.

 

Μια ερώτηση θέλω να κάνω. Πιο software χρησιμοποιεί το V200 για να κάνεις download στο κινητό από το PC τις διάφορες εικόνες και τους ήχους. Μήπως είναι το Easystudio; Είναι εύκολο ρε παιδιά να μου δώσει κανείς κανένα link γιατί αυτό που κατεβάζω από την SAMSUNG είναι corrupted. Θα με βοηθούσατε πολύ. Αν κάποιος είναι από Αθήνα θα με βόλευε και να συναντη :rolleyes: θούμε αν μπορεί.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά! Αναμένω στο πληκτρολόγιο μου...! :rolleyes:

Συμβουλές δεν δέχομαι από κανένα...

Μ@λ@κ!3ς μπορώ να κάνω και μόνος μου...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον stakis

 

Παιδιά δεν θα μου δώσει κάποιος απάντηση σε αυτό;;;! :)

 

 

 

Αυτη τη photo τη βρηκα στο http://www.samsunghandphones.com/V200.htm, αμα θες μπες να τη δεις αι απο εκει, μονο που δεν εχει καποια τραβηγμενη τη νυχτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σκεφτομαι να αλαλξω το 7650 με το V200. Τι λετε???

Ηχους wav και midi δεχεται?

Ηχο διαφορετικο σε καποιο ονομα δεχεται??

Μπορουμε να μιλησουμε χωρις να ανοιξουμε το κινητο?

Ταχεια κλιση εχει?

 

Ειναι καποιοα απο τα βασικα που με ενδιαφερουν και συγνωμη αν εχουν απαντηθει αλλα λογω ...ηλικιας που να διαβασω τοσες σελιδες???Σας ευχαριστω πολυ!!! :) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

to v200 den exei wav oute midi alla exei polifonikous ixous 40 tonon monadikis poiotitas an thes midi yparxei metatropeas apo midi se mmf (psm player) den tha boresis na anixeis ti grami xoris na anixeis to kinhto dioti einai clamshel kai telos exei taxeia klish .einai ena modadiko kinhto me thn kaliteri othoni tis agoras kai tin kaliteri kamera

 

sigmnomi an se kourasa alla afta gia to v200

http://www.thedeltaproject.eu/img/logo_detect.png
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον pininfarina

 

to v200 den exei wav oute midi alla exei polifonikous ixous 40 tonon monadikis poiotitas an thes midi yparxei metatropeas apo midi se mmf (psm player) den tha boresis na anixeis ti grami xoris na anixeis to kinhto dioti einai clamshel kai telos exei taxeia klish .einai ena modadiko kinhto me thn kaliteri othoni tis agoras kai tin kaliteri kamera

 

sigmnomi an se kourasa alla afta gia to v200

 

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου αλλα ...μαλλον εγω σε κουρασα!!!!Το πορτακι το ατιμο ειναι προβλημα στην οδηγηση και με τα hands free δεν τα παω πολυ καλα...Τελος παντων...Θα δω τι θα κανω. :) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nemos

 

Συγνώμη λάθος.Από 3410 μέσω Vodafone μου στέλνουν και τα παιρνω σαν τετράγωνα.Εγώ έχω Κοσμοτέ.

 

Δεν έχει καμμία σημασία το δίκτυο.Απλώς το v200 δεν δέχεται unicode xαρακτήρες.

Τα μηνύματα που σου στέλνουν από 3410 πρέπει να είναι σε unicode γιαυτό τα παίρνεις κινέζικα.Το unicode με λίγα λόγια είναι υποστήριξη μικρών ελληνικών.Επίσης ένα μήνυμα αντί να χωράει 160 χαρακτήρες,κόβεται στους 70 αν χρησιμοποιήσεις unicode.Μόνη λύση να σου στέλνει greeklish ή να αλλάξει την κωδικοποιήση στο κινητό του.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες να αλλάξει την κωδικοποίηση τι εννοείς?Διότι και κεφαλαια οταν τα γραφει πάλι "κινεζικα" παίρνω εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Και το ότι το V200 δεν δέχεται unicode χαρακτήρες είναι προσόν?Ή είναι κάποια αμέλεια από την SAMSUNG.Ρωτάω απλά για να ξέρω τι θα λέω όταν με ρωτάνε οι ΝΟΚΙΑΔΕΣ... :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nemos

 

Οταν λες να αλλάξει την κωδικοποίηση τι εννοείς?Διότι και κεφαλαια οταν τα γραφει πάλι "κινεζικα" παίρνω εγώ.

 

Γεια χαρα.Οταν το πηρα και εγω αυτο το προβλημα ειχα.Οταν μου εστελναν απο 8310 επερνα αλαμπουρνεζικα.Τα νοκια χρησιμοποιουν ελληνικες γραμματοσειρες και διεθνεις.Να ζητησεις οταν σου αποστελουν μηνυμα απο νοκια να ειναι το πληκτρολογιο σε abc και οχι σε αβγ.Στο abc υπαρχουν τα κεφαλαια ελληνικα αλλα πισω απο τα αγγλικα και σε διαφορα σημεια.Για το λογο αυτο ολοι γυρνανε σε αβγ,λογω ταλαιπωριας.Αν κανω λαθος διορθωστε με.Καλο βραδυ.

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Εχω αρκετους ελληνικους πολυφωνικους ηχους για Nokia .Μπορω να τους μετατρεψω απο οτι λεει o φιλος pininfarina πιο πανω σε μορφη mmf για το V200. Το προγραμμα αυτο που το βρισκουμε???Εχει ικανοποιητικη μετατροπη???

Αλοιως που μπορω να βρω πολυφωνικους ελληνικους ηχους για το V200???

Για μενα το προοριζα...η κορη μου το πηρε!!!!!Εγω μενω με το τουβλο μεν αλλα κινητο και οχι μονο 7650. Ευχαριστω πολυ.:) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον hitech

 

Γεια χαρα.Οταν το πηρα και εγω αυτο το προβλημα ειχα.Οταν μου εστελναν απο 8310 επερνα αλαμπουρνεζικα.Τα νοκια χρησιμοποιουν ελληνικες γραμματοσειρες και διεθνεις.Να ζητησεις οταν σου αποστελουν μηνυμα απο νοκια να ειναι το πληκτρολογιο σε abc και οχι σε αβγ.Στο abc υπαρχουν τα κεφαλαια ελληνικα αλλα πισω απο τα αγγλικα και σε διαφορα σημεια.Για το λογο αυτο ολοι γυρνανε σε αβγ,λογω ταλαιπωριας.Αν κανω λαθος διορθωστε με.Καλο βραδυ.

 

Τα καινούρια νόκια δεν έχουν την επιλογή που αναφέρεις.Αν το γυρίσεις σε abc γράφεις μόνο greeklish.Oσο για τα περίεργα μηνύματα από νόκια από ότι ξέρω γίνεται μόνο αν σου στείλουν μηνύματα από καινούριες εκδόσεις λογισμικού του 3410 ή από το 2100.Αν ο φίλος σου έχει νόκια 3410 με καινούρια έκδοση λογισμικού δεν μπορείς να κάνεις κάτι για να διαβάζεις σωστά τα μηνύματα στο v200.Mόνο αν σου στείλει greeklish.

Εχω αρκετους ελληνικους πολυφωνικους ηχους για Nokia .Μπορω να τους μετατρεψω απο οτι λεει o φιλος pininfarina πιο πανω σε μορφη mmf για το V200. Το προγραμμα αυτο που το βρισκουμε???Εχει ικανοποιητικη μετατροπη???

Αλοιως που μπορω να βρω πολυφωνικους ελληνικους ηχους για το V200???

Για μενα το προοριζα...η κορη μου το πηρε!!!!!Εγω μενω με το τουβλο μεν αλλα κινητο και οχι μονο 7650. Ευχαριστω πολυ.

 

To πρόγραμμα psmplayer κάνει μετατροπή από midi σε mmf.

http://www.myphone.gr/software/pafiledb.php?action=category&id=6

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Quasimodo

 

paroti yparxoun polla programatakia pou lene oti kanoun convert mp3 se mmf,ta xw dokimasei ola kai ta apotelesmata einai xaliaaa!!

 

i dokimasmeni lysh einai mono apo midi se mmf ,midi vriskeis osa thes sto net kai me to psmplayer ta kaneis convert se mmf 40polyphonic i 16polyphonic analoga to kinito!

;)

 

file mou den yparxei omws programa to opoio na metatrepei mp3 se midi ???? einai merika tracks pou den mporw na ta vrw kai protimw na kanw monos mou kai apo ekei na ta kanw mmf me to psmplayer.....

 

an kserete kati please enimerwste me ........

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

To πρόγραμμα psmplayer κάνει μετατροπή από midi σε mmf.

http://www.myphone.gr/software/pafiledb.php?action=category&id=6

 

 

Στο File-create δεν βλεπω επιλογη για mmf.Ποια επιλογη ζηταμε????Ευχαριστω. :) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Γιάννης

 

Στο File-create δεν βλεπω επιλογη για mmf.Ποια επιλογη ζηταμε????Ευχαριστω. :) :) :)

 

 

Fortwneis to midi kai patas file/Create SMAF kai meta SMAF 40chords gia 40polyphonic mmf i SMAF 16chords(EZweb) gia 16polyphonic antistoixa!

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Quasimodo

 

Fortwneis to midi kai patas file/Create SMAF kai meta SMAF 40chords gia 40polyphonic mmf i SMAF 16chords(EZweb) gia 16polyphonic antistoixa!

;)

 

 

Ευχαριστω πολυ.... :) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-V200

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...