Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα πήρα απο το DALE!

Δεν τα είχε σε γκρί.

Είχε μόνο μαύρα με άσπρες γραμμές και το αντίστροφο.

Μόνο που τα μαύρα δεν μου άρεσαν καθόλου κετσι πήρα τα άσπρα με μαύρες γραμμές.

Θα ανεβάω και φοτο. :D

thanx

Άντε με γεια :D

Δεν είπα ποτέ ότι υπήρχαν γκρι:p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παντως τωρα που (μεγαλωσα) και εφτασα τα 20 και κατι καταλαβα οτι ηταν ******* που εδινα καθε 6 μηνες 60 χιλιαρικα η 200 ευρω μετα για να παιρνω οτι καινουργειο ΝΙΚΕ εβγαινε....

Εχω μπανισει κατι μοκασινια MOSCHINO φοβερα γυρω στα 220 ευρω.

Θα κοιταξω και για L&V......

Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

LV σκέτο είναι όχι L&V :)

Αποψή μου είναι πως παπούτσια πρέπει να έχεις λίγα και καλά, γιατί είναι σημαντικό να ταιριάζουν στο τύπο ποδιού σου

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

LV σκέτο είναι όχι L&V :)

Αποψή μου είναι πως παπούτσια πρέπει να έχεις λίγα και καλά, γιατί είναι σημαντικό να ταιριάζουν στο τύπο ποδιού σου

 

BTW Πότε ανοίγει στην Λευκωσία ? Άκουσα στις 27 του Απρίλη... Θέλω review :P

Link to comment
Share on other sites

Egw exw asics tiger se kati xrwmata pou dn kserw ta onomata gia na ta pw, kai asics gel(poly voliko papoutsi, molis ta ftinei to zeygari, agwrazw pali paromoia an oxi idia, me exoun volepsei poly(athlitis eimai)
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα :)

 

ας ρωτήσω κι εγώ κάτι για παπούτσια αν ξέρει κάποιος...

 

θα ήθελα να παραγγείλω από net ένα ζευγάρι PUMA DASSLER KONSTRUKT LOW...

 

γνωρίζει κανείς αν η φόρμα τους είναι παρόμοια με αυτή των future cat low, όπου φοράω 39, για να ξέρω τι νούμερο θα παραγγείλω...

 

υπόψη σε nike shox και γενικά στα περισσότερα παπούτσια το νούμερό μου είναι 38 :cool:

Link to comment
Share on other sites

giati dn pas na ta dokimaseis se kapoio katastima(an yparxoun se ell. katastimata)?
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

dokimase paromoia puma, idia forma prepei na exoun ;)
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

να κάνω κι εγώ μια ερώτηση, ψάχνω παπούτσια αθλητικά κατά προτίμηση γιατί το ύφος της δουλειάς μου είναι ορθοστασία όλη μέρα σχεδόν.. έχω παρατηρήσει όμως όταν φοράω ίσια τελείως αθλητικά τύπου stan smith η adidas gazelle οτι είναι τελείως άβολα για να είμαι όρθια συνέχεια. Πρόσφατα πήρα και stella mc cartney κάτι καφέ με αερόσολα υποτίθεται αλλά νομίζω μόνο όνομα είναι γιατί δε νοιώθω πάλι άνετα.. και στο τέλος της ημέρας καθόλου ξεκούραστα.. τι μου προτείνετε;
Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα κάτι σε nike της σειράς airmax.Έχουν αερόσολα από πίσω μέχρι εκεί που αρχίζουν τα δάχτυλα σχεδόν και είναι πολύ βολικά.Τα φοράω από το Σεπτέμβριο και δεν έχουν βγεί σε αχρηστία ακόμη.Βέβαικόστιζαν 140 ευρώ αλλά τα πήρα 120 σε προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

να κάνω κι εγώ μια ερώτηση, ψάχνω παπούτσια αθλητικά κατά προτίμηση γιατί το ύφος της δουλειάς μου είναι ορθοστασία όλη μέρα σχεδόν.. έχω παρατηρήσει όμως όταν φοράω ίσια τελείως αθλητικά τύπου stan smith η adidas gazelle οτι είναι τελείως άβολα για να είμαι όρθια συνέχεια. Πρόσφατα πήρα και stella mc cartney κάτι καφέ με αερόσολα υποτίθεται αλλά νομίζω μόνο όνομα είναι γιατί δε νοιώθω πάλι άνετα.. και στο τέλος της ημέρας καθόλου ξεκούραστα.. τι μου προτείνετε;

 

Koita, egw kanw proponiseis kathe mera, arketes wres kai exw kataliksei se ena symperasma Pio voliko papoutsi gia to podi mou apo ta asics dn vrika ;) An thes tin apopsi mou des kati se Asics Gel

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

κάποια nike είναι όντως πολύ βολικά... :D

 

προσωπικά, έχω shox και είναι τα παπούτσια που φοράω όταν έχω δύσκολη μέρα και δε με κουράζουν καθόλου... υπάρχουν και γυναικεία σχέδια που δε θα τα 'παιρνε με τπτ αγοράκι :p

 

αν δε σου αρέσουν αισθητικά, πάσο... εντάξει τα nike είναι καθαρά αθλητικά παπούτσια, όπως και να το κάνουμε... πάντως, τις περισσότερες φορές τα παπούτσια που μας ικανοποιούν αισθητικά, είναι και άβολα, οπότε τι να το κάνεις...

 

συμφωνώ και για τα asics με το gel που λέει ο ιάσων... είναι όντως ό,τι πιο βολικό έχω δοκιμάσει (υπάρχουν γυναικεία και ανδρικά μοντέλα χωρίς τρελές διαφορές στη σχεδίαση βέβαια)

 

...και μάλιστα σκεφτόμουν να πάρω ένα ζευγάρι πρόσφατα, μόνο και μόνο επειδή το δοκίμασα και ήταν απίστευτη η αίσθηση άνεσης που ένιωσα... τα σχέδια δε με τρελαίνουν βέβαια, όσο π.χ. κάποια puma, αλλά στο θέμα της άνεσης δεν υπάρχει σύγκριση...

Link to comment
Share on other sites

Να και τα δικά μου καινούρια παπουτσάκια... :p

 

http://img248.imageshack.us/img248/4094/shoes01lc6.th.jpg http://img248.imageshack.us/img248/2127/shoes02na9.th.jpg

 

Δεν είναι ομορφούλια; :happy:

Με το που τα είδα, τα ερωτεύτηκα... :p


Link to comment
Share on other sites

Να και τα δικά μου καινούρια παπουτσάκια... :p

 

http://img248.imageshack.us/img248/4094/shoes01lc6.th.jpg http://img248.imageshack.us/img248/2127/shoes02na9.th.jpg

 

Δεν είναι ομορφούλια; :happy:

Με το που τα είδα, τα ερωτεύτηκα... :p

Ωραία!Με γεία σου!

Link to comment
Share on other sites

Να και τα δικά μου καινούρια παπουτσάκια... :p

 

Δεν είναι ομορφούλια; :happy:

Με το που τα είδα, τα ερωτεύτηκα... :p

 

Σόρρυ κιόλλας αλλά και στην γιαγιά μου κάτι διαφορετικό θα έπερνα ;p

Link to comment
Share on other sites

ε πες της γιαγιας σου να βγαλει τα παλια της παπουτσια απο το σεντουκι γιατι ειναι μοδα η στρογγυλη μυτη...

 

ας ειμαστε και λιγο ευγενικοι,δεν κανει κακο.

ουτε εγω θα τα επερνα για μενα αλλα περι ορεξεως....

χριστινα μου με γεια σου!αφου σου αρεσαν εσενα,εμας μας φτανει και μας περισσευει

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ωραία!Με γεία σου!

 

ε πες της γιαγιας σου να βγαλει τα παλια της παπουτσια απο το σεντουκι γιατι ειναι μοδα η στρογγυλη μυτη...

 

ας ειμαστε και λιγο ευγενικοι,δεν κανει κακο.

ουτε εγω θα τα επερνα για μενα αλλα περι ορεξεως....

χριστινα μου με γεια σου!αφου σου αρεσαν εσενα,εμας μας φτανει και μας περισσευει

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. :happy:

Ξέρω πως εχω λίγο ιδιαίτερο γούστο γενικώς... :p :O

 

Όσο για τα περί ευγένειας, θα συμφωνήσω με την Freak. :)

Όχι επειδή αφορά εμένα το συγκεκριμένο, αλλά φαντάζεστε να κάναμε ανάλογα σχόλια όλοι μας για τα γούστα των άλλων;

Δεν γίνεται να συγκλίνουν τα γούστα όλων μας. :)

Ο καθένας μας, ανάλογα με την προσωπικότητά του κάνει και τις επιλογές του στο ντύσιμό του.

Εμένα ας πούμε, σπάνια μου αρέσουν τα trendy και όλα αυτά που βλέπουμε στις βιτρίνες.

Είμαι λίγο του πιο ρομαντικού, ίσως λίγο του περίεργου με μερικές πινελιές goth που και που. :)

 

Περί ορέξεως... :D

 

Σόρρυ κιόλλας αλλά και στην γιαγιά μου κάτι διαφορετικό θα έπερνα ;p

Για πες... Μπορεί και να μου αρέσουν. :p


Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ κιόλλας αλλά και στην γιαγιά μου κάτι διαφορετικό θα έπερνα ;p

Αν η γιαγια σου περπαταει αυτο το τακουνι που εχει το συγκεκριμενο παπουτσι, μπραβο της...:p

 

Εμενα Χριστινα μ'αρεσουν πολυ.

Αυτο Freak Για την στρογγυλη μυτη που ειναι μοδα προσωπικα με χαλαει πολυ γιατι δεν μ'αρεσει. Προτιμω τις διακριτικες μυτες π.χ. στις μποτες... τωρα το καλοκαιρακι αλλωστε περισσοτερο πεδιλακια θα φοραω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν η γιαγια σου περπαταει αυτο το τακουνι που εχει το συγκεκριμενο παπουτσι, μπραβο της...:p

 

Εμενα Χριστινα μ'αρεσουν πολυ.

Αυτο Freak Για την στρογγυλη μυτη που ειναι μοδα προσωπικα με χαλαει πολυ γιατι δεν μ'αρεσει. Προτιμω τις διακριτικες μυτες π.χ. στις μποτες... τωρα το καλοκαιρακι αλλωστε περισσοτερο πεδιλακια θα φοραω.

Συμφωνώ.. κι εμένα με χαλάνε λίγο οι στρογγυλές μύτες (στα τακούνια) μόνο όμως γιατί κατά τά άλλα μου αρέσει πολύ στις μπαλαρίνες που τρελαίνομαι ειδικά τώρα τελευταία έχουν βγεί κάτι φοβερά σχέδια και χρώματα..πάντως τακούνια ή μπότες μυτερά είναι αναμφισβήτητα ποιο θυληκά και σεξυ

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

αναλογα το παπουτσι.

ουτε εμενα με ενθουσιαζει η στρογυλλη μυτη σε παπουτσι/μποτα αλλα αν ψαξετε καμποσες σελιδες πισω να δειτε μια μποτουλα που ειχα αγορασει απο αμερικη και την ποσταρα ισως και να αλλαξετε γνωμη!!

 

οσο για το τακουνι,εμενα δε μου φαινεται και ιδιαιτερα ψηλο.χριστινα ποσο ειναι?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...