Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω πλεόν να υπάρχουν εταιρείες που εμπορεύονται αθλητικά παπούτσια και να μην κατασκευάζουν CHINA,TAIWAN αλλά όσον αφορά τα ελληνικά δρώμενα θα ενταχθούν κάποια στιγνή στο νέο πλαίσιο πωλήσεων ή απλά θα φθείρονται καθημερινά.Δε μπορούν να καταλάβουν πως στη μέση της κρίσης επιβιώνεις μόνο με προσφορές και έξυπνες κινήσεις
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν είναι όλα ίδια στο βάρος όπως το kinsei. Nimbus και Kayano που επίσης είναι από τα κορυφαία cushioning και motion control είναι ελαφρύτερα.

Βεβαίως το βάρος του κάθε αθλούμενου είναι ένα από τα βασικά στοιχεία επιλογής παπουτσιού.

Link to comment
Share on other sites

Το yoox έχει τα asics gel 59 euro .Πόσο είχαν retail από περιέργεια ; Γιατί το yoox σε τέτοιες μάρκες εμπορικές δεν κάνει και πολύ έκπτωση.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση.για να παραγγειλω απο το http://www.schuh.co.uk πρεπει να εγγραφω πρωτα σε αυτο το site?και επισης τα πραγματα που θα παραγγειλω που θα ερθουν?θα πρεπει να παω να τα παρω απο το ταχυδρομειο?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση.για να παραγγειλω απο το http://www.schuh.co.uk πρεπει να εγγραφω πρωτα σε αυτο το site?και επισης τα πραγματα που θα παραγγειλω που θα ερθουν?θα πρεπει να παω να τα παρω απο το ταχυδρομειο?

 

Φυσικά και χρειάζεται εγγραφή!! Σε όλα τα site ισχύει αυτό .. θα πρέπει να δώσεις τα στοιχεία σου κανονικά.. τη διεύθυνση αλληλογραφίας, τα πάντα ... αλλιώς πως θα στα στείλουν;; Συνήθως με ταχυδρομείο (στο 99% των περιπτώσεων, άσε που είναι και η πιο φθηνή λύση) , εκτός κι σου δίνεται η δυνατότητα να επιλέξεις κάποιο τύπο ταχυμεταφοράς (σπάνιο όσον αφορά αγοραπωλησίες εκτός ορίων χώρας)!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ξερεις απο το συγκεκριμενο site?εκει που λεει House name/number τι βαζω?γιατι βαζω διευθηνση και το πιανει για λαθος.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

ξερεις απο το συγκεκριμενο site?εκει που λεει House name/number τι βαζω?γιατι βαζω διευθηνση και το πιανει για λαθος.ευχαριστω

 

Έτσι είναι οι διευθύνσεις στην Αγγλία. Γι' αυτό στο πιάνει λάθος. Δεν έχω αγοράσει από το συγκεκριμένο κατάστημα (ακόμα κι αν είχα αγοράσει, Αγγλία μένω..οπότε δεν θα'χα πρόβλημα με τα στοιχεία!!)

Δύο τινά :

1. το αφήνεις κενό, προχωράς παρακάτω στα στοιχεία της διεύθυνσης (σίγουρα θα έχει επιλογή street, κτλ)

2. σε ορισμένα site, όταν αλλάζεις το tab με τη χώρα, η φόρμα της διεύθυνσης τροποποιείται αναλόγως ..

 

Παίξε λίγο με τα πεδία, είναι θέμα εξάσκησης!! .. αν χρειαστείς κάτι .. εδώ θα είμαστε!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτιδεν μου γραφει πουθενα για τη χωρα.μου το βγαζει μονο οτν πατισω στο "Don't have a postcode?".αν μπορεις και δεν σου κανει κοπο μπες μια σε αυτο το site να το δεις και να με βοηθησεις οσο μπορεις.ευχαριστω πολυ:)
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτιδεν μου γραφει πουθενα για τη χωρα.μου το βγαζει μονο οτν πατισω στο "Don't have a postcode?".αν μπορεις και δεν σου κανει κοπο μπες μια σε αυτο το site να το δεις και να με βοηθησεις οσο μπορεις.ευχαριστω πολυ:)

 

Λοιπόν καταρχάς ... επιλέγεις το προϊόν που θέλεις .. πηγαίνεις στο checkout και βάζεις τα στοιχεία που έδωσες κατά το registration (e-mail & password) .

Σε βγάζει στη φόρμα .. με την επιλογή σου .. και επιλέγεις καταρχάς Delivery option .. εσύ εφόσον το θέλεις για Ελλάδα, θα πατήσεις την τρίτη επιλογή (International) και στο από κάτω πεδίο θα επιλέξεις Greece ..

όπως σου είπα και σε προηγούμενο μήνυμά μου ... η φόρμα τροποποιείται ανάλογα με τη χώρα και Voila! έχεις τα πεδία με ταχυδρομικό κωδικό, διεύθυνση (έχει 1 και 2 .. μην σε απασχολεί .. αν έχεις "σιδηρόδρομο" για διεύθυνση χρησιμοποιείς και την έξτρα γραμμή), κλπ ..

Δεν νομίζω να'χεις πρόβλημα μετά απ΄αυτό! Τα στοιχεία σου τα συμπληρώνει αυτόματα (εφ' όσον έχεις κάνει εγγραφή - που δεν ζητάει τίποτα τρομερό όνομα επίθετο και το e-mail, τα οποία ούτως ή άλλως πρέπει να δώσεις κατά την παραγγελία!!!!)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

κατα την εγγραφη μου στ billing address μου εχει παλι το house name.συγνωμη κιολας που σε πριζω:confused:
Link to comment
Share on other sites

αν ολα πανε καλα και ερθουν τα παπουτσια ενημερωσε μας γιατι ειδα και εγω ενα ζευγαρι που μου αρεσει :)
Link to comment
Share on other sites

κατα την εγγραφη μου στ billing address μου εχει παλι το house name.συγνωμη κιολας που σε πριζω:confused:

 

Ε τότε προφανώς ... όταν έκανες τον λογαριασμό σου και σου ζήτησε στοιχεία, σε ένα από αυτά έπρεπε να βάλεις και τη χώρα σου .. και λογικά θα έβαλες United Kingdom χωρίς να το προσέξεις!!

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιον άλλο λόγο ... σίγουρα κάτι δεν έκανες καλά κατά την εγγραφή σου!

 

ίσως αν πήγαινες στο myaccount και προσπαθούσες να αλλάξεις τα στοιχεία σου;; Για κοίταξέ το!

 

 

 

αν ολα πανε καλα και ερθουν τα παπουτσια ενημερωσε μας γιατι ειδα και εγω ενα ζευγαρι που μου αρεσει :)

 

ναι έχει καλά κομμάτια, αλλά και το jdsports.co.uk έχει πολλά προϊόντα και καλές προσφορές! Μάλιστα πριν λίγες μέρες ανακοίνωσε ότι στέλνει και Ελλάδα (συμφέρει απίστευτα αν σκοπεύεις να αγοράσεις περισσότερα από ένα πράγματα... )

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω γραφτει στο site.οταν παω να γραφτω μου ζηταει αυτα που σου λεω

 

νομιζω πως το βρηκα.στο daytime phone number βαζω το σταθερο μου?πχ 210-xxxxxx?η ολο μαζι 210xxxxxx?

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα παραγκειλω απο το shuh μολις εκανα account και μαλιστα φενεται και εμπιστο! thanks mariel και για το αλλο λινκ θα το κοιταξω για επομενες αγορες,για τωρα κατασταλαξα πιο κομματι θελω να παρω :D

 

edit: στο daytime εγω θα βαλω το κινητο μου,της μορφης 3069********

 

και καλο θα ηταν μην αναφερεις το σταθερο σου δημοσια :P

Link to comment
Share on other sites

εγώ βάζω +30xxxxxxxx είτε αυτό είναι κινητό είτε σταθερό (κατά 100% προτιμώ το κινητό).

 

 

αυριο θα παραγκειλω απο το shuh μολις εκανα account και μαλιστα φενεται και εμπιστο! thanks mariel και για το αλλο λινκ θα το κοιταξω για επομενες αγορες,για τωρα κατασταλαξα πιο κομματι θελω να παρω :D

 

edit: στο daytime εγω θα βαλω το κινητο μου,της μορφης 3069********

 

και καλο θα ηταν μην αναφερεις το σταθερο σου δημοσια :P

 

κοίταξέ το, αξίζει για αθλητικά.. όπως και το sportsdirect.com που έχει μεγαλύτερη ποικιλία για όλα τα αθλήματα (αμέτρητα ποδοσφαιρικά) και ανά εβδομάδα βγάζει κωδικούς με προσφορές για online αγορές !! Ωστόσο τα έξοδα αποστολής για Ελλάδα είναι απαγορευτικά .. :X

Στην προκειμένη, είτε ανεβαίνεις Λονδίνο και τα ψωνίζεις .. είτε χρησιμοποιείς κάποιον φίλο που ξέρεις ότι ζει UK και στα στέλνει με το ταχυδρομείο! Θα σου βγει μακράν φθηνότερο (εκτός κι αν πάρεις παπούτσια για ολόκληρη ομάδα!! )

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ενα βημα πριν την παραγγελια στο schuh φανταζομαι δεν εχει ψωνισει κανεις να μας παει οτι ειναι 100% οκ ε?
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ενα βημα πριν την παραγγελια στο schuh φανταζομαι δεν εχει ψωνισει κανεις να μας παει οτι ειναι 100% οκ ε?

 

ελπίζω ο Γιώργος να ολοκλήρωσε τη διαδικασία χτες.

 

πάντως εδώ στο Liverpool έχει τέτοιο μαγαζάκι και είναι κορυφή!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικες μερες θα ειμαι Αθηνα για κατι δουλειες.

reef παπουτσια που θα βρω?? ψαχνω κυριως παλια σχεδια..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ολοκληρωσα πριν λιγη ωρα την παραγγελια μου στο schuh απο βδομαδα θα σας κρατησω ενημερους αν ολα πηγαν καλα
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου προτεινετε αξιοπιστα ηλεκτρονικα μαγαζια που να ειναι ευρωπαικα;;
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιος ο οδηγος σου...αλλα πια απο αυτα εχουν αθλητικα παπουτσια;;
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιος ο οδηγος σου...αλλα πια απο αυτα εχουν αθλητικα παπουτσια;;

 

http://www.schuh.co.uk

http://www.sportsdirect.com

http://www.jdsports.co.uk

http://www.nike.com (Ελλάδα στέλνει μόνο τα id, αν δεν κάνω λάθος)

http://www.asos.com (έχει κι αυτό αθλητικά)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

την παρασκευη μου ειχαν στειλει αυτο το email "Thank you for ordering from Schuh.co.uk!

We’re unable to process your order at the moment as we need to verify further security details with you. If we’re unable to verify the details within 48 hours of the order being placed, the order will expire. We don’t want you to miss out on your new shoes! Therefore, please reply to this e-mail at your earliest convenience so that we can verify further details. Please can you confirm the name of the PayPal Account Holder and the e-mail address you provided us with at the time of your order.".αλλα εγω το ειδα τωρα.οποτε αφου αργησα λογικα πρεπει ν ακυρωθηκε η αγορα μου.αλλα στο paypal ειδα οτι πηραν τα λεφτα.τι να κανω?:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...