Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Antutu και το δικο μου 6582m το δειχνει, αλλα το cpu z 6592, στην 2η σελιδα, στο system. Και το δικο μου δεν ειναι κλωνος.

 

Αν ομως το φλας σου δεν ειναι κατω απο την καμερα αλλα διπλα... κατι βρωμαει.

Μπορουν ευκολα να στο δειχνουν οτι αυτοι θελουν στα διαφορα benchmarks.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, καλός ήλθες στο forum και στα smartphone

 

Δες εδώ το

Κεφάλαιο 1: Περί Android. Γενικά. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=324085 δες μόνο το <1> .

Και εδώ Ορολογία του Android http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=306146

 

Σ'ευχαριστώ πολύ,με σώζουν αυτές οι αναρτήσεις! :D

Link to comment
Share on other sites

Κοιτατε αγγελια που εβαλαν σημερα στο aggeliopolis.gr...........:mad:

 

LENOVO 850S 8core ............

LENOVO 850S 8core 2000 hz, 5.5 οθονη1920 Χ1080 3 GBRAM android 4. 4. 2 kitkat μνημη εσωτερικη 8 GB, καρτα16 GB, μπαταρια 3100 map φορτιστης,glassprotector, πενακι,ακουστικα,καινουργιο,antutu29500, τιμή 200€ 6973/9..

http://www.aggeliopolis.gr/athina/kinita_tilefonia_gadgets/LENOVO_850S_8core_11813505.htm#showPhonenumber

 

Οτι ναναι,ελπιζω να μην τσιμπηση κανενας αδαης και κλαιει τα λεφτα του............

 

Κάποιος πήρε αυτό που πήρα και θέλει να το ξεφορτωθεί...

Εγώ προτιμώ να το στειλω πίσω και ας χασω κανένα 30αρι

Link to comment
Share on other sites

Το aliexpress είναι αδερφάκι του Αλη: )

 

Ένα και το αυτό !!!

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα το κινητο σημερα σε ασπρο. Ειναι πολυ εντυπωσιακο θα ελεγα. Πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης, οχι μονο το κινητο αλλα και τα παρελκομενα.

 

Για οποιον σκεφτεται να το αγορασει μη φοβηθειτε τις 5,5", δεν εχει μεγαλη διαφορα με τα 5". Σε σχεση με το newman 51 που ειχα ειναι και πιο ελαφρυ.

 

Σε γενικες γραμμες πολυ ικανοποιημενος!

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει συμβει δυο φορες. Κλεινω το κινητο και οταν το ξαναανοιγω λεει μονο του ασφαλη λειτουργια. Το ξανακλεινω και οταν το ανοιγω ολα τα εικονιδια ειναι οπου ναναι. ΓΙα ποιο λογο????

 

Επισης εχω σαν πληκτρολογιο το swiftkey. Το βαζω ως προεπιλογη και στις ρρυθμισεις και στο swiftkey αλλα μετα απο λιγη ωρα βγαινει μονο του.

 

Επισης αυτο το σπαστικο secure it, μπορω να το βγαλω? Με rootappdelete το ξαναβγαζει παντως.

 

Καμια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει συμβει δυο φορες. Κλεινω το κινητο και οταν το ξαναανοιγω λεει μονο του ασφαλη λειτουργια. Το ξανακλεινω και οταν το ανοιγω ολα τα εικονιδια ειναι οπου ναναι. ΓΙα ποιο λογο????

 

Επισης εχω σαν πληκτρολογιο το swiftkey. Το βαζω ως προεπιλογη και στις ρρυθμισεις και στο swiftkey αλλα μετα απο λιγη ωρα βγαινει μονο του.

 

Επισης αυτο το σπαστικο secure it, μπορω να το βγαλω? Με rootappdelete το ξαναβγαζει παντως.

 

Καμια βοηθεια?

 

Αλλαξε την rom βρεις την υγεια σου λεμε...........απο ποιο καταστημα αγορασες?Καποιο μαγικο εχουν κανει,αυτα που αναφαιρεις ειναι θεματα software...........secure μονο με αλλαγη rom το στελνεις.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Vicmall

 

Βαλτε εναν οδηγο να αλλαξουμε ΡΟΜ. πως να το κανω μονος? δε ξερω? Δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ναι, αν μπορείται καθοδηγείστε μας για το πως αλλάζουμε ROM...

 

παιδιά διαβάστε και λίγο το τοπικ στην 376 ανάρτηση είναι

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι στο ψάξιμο για αγορά ενός κινέζου και το 850+ φαίνεται καλό.

Αυτό που με προβληματίζει είναι η ανάλυση της οθόνης και το πως θα φαίνεται σε αναπαραγωγή hd video, hd gaming κτλ. Μπορεί να πει κάποιος κάτοχος μια γνώμη;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι στο ψάξιμο για αγορά ενός κινέζου και το 850+ φαίνεται καλό.

Αυτό που με προβληματίζει είναι η ανάλυση της οθόνης και το πως θα φαίνεται σε αναπαραγωγή hd video, hd gaming κτλ. Μπορεί να πει κάποιος κάτοχος μια γνώμη;

 

Αφού ψάχνεις για Κινέζο λάθος συσκευή κοιτάς δεν θα σου κάνει

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την εχεις δοκιμασει?

 

Με αυτήν είμαι και είναι οκ!!!

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι στο ψάξιμο για αγορά ενός κινέζου και το 850+ φαίνεται καλό.

Αυτό που με προβληματίζει είναι η ανάλυση της οθόνης και το πως θα φαίνεται σε αναπαραγωγή hd video, hd gaming κτλ. Μπορεί να πει κάποιος κάτοχος μια γνώμη;

Eγω παντως μια χαρα τα βλεπω,εδω στο σπιτι εχεις 42αρες tvμε αναλυση 720p και βλεπεις μια χαρα........εχω αναιβασει και video σε ποιο πισω σελιδες με κοντινα πλανα απο την οθονη,ριξε μια ματια.Βοηθα βεβαια και παρα πολυ οτι η οθονη ειναι IPS.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ποιο απο τα δυο να βαλω????

 

http://www.androidrookies.com/2014/05/how-flashing-lenovo-a850-with.html

 

http://www.bloglovin.com/viewer?post=2822641467&group=0&frame_type=a&blog=5233323&frame=1&click=0&user=0

 

Εσεις που αλλαξατε ΡΟΜ μπορειτε να αναβασετε κανενα screenshot να δουμε πως θα φαινεται μετα το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι στο ψάξιμο για αγορά ενός κινέζου και το 850+ φαίνεται καλό.

Αυτό που με προβληματίζει είναι η ανάλυση της οθόνης και το πως θα φαίνεται σε αναπαραγωγή hd video, hd gaming κτλ. Μπορεί να πει κάποιος κάτοχος μια γνώμη;

 

Θα συμφωνησω με τον kostast1 η αναλυση της οθονης οπως και η φωτεινοτητα ειναι πραγματικα μια χαρα!

τωρα το FHD και ειδικα το 4k ειναι πραγματικα υπερβολη και παιχνιδι του marketing για να πουλανε συνεχως..

ασε που με πολυ μεγαλη αναλυση εχεις και πολυ μεγαλη καταναλωση μπαταριας!

Link to comment
Share on other sites

καλα που σας ρωτησα [ριν το παραγκειλω !!! ευχαριστω πολυ παιδια για την προειδοποιηση :)

 

 

το σαιτ ειναι ο ......αλη μπαμπας :lol:

 

..και οι σαράντα κλέφτες..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά. Πραγματικά κατατοπιστικότατες! Βέβαια, όντως το μάρκετινγκ για αναλύσεις οθονών hd και fhd με εχει επηρεάσει αλλα θα το παλέψουμε να δούμε τι θα κάνουμε :p
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια,αυτη ειναι η rom που εχω περασει σε ολα τα 850+ που περασαν απο τα χερια μου,και δουλευει απροβληματιστα.Εαν εχετε καποιο θεμα με την rom που εχει το κν σας δοκιμαστε και αυτη.Ειναι με full Ελληνικα και με τα gapps κομπλε.Επαναλαμβανω δοκιμαστε την με δικη σας ευθυνη και μονο εαν εχετε καποιο θεματακι με το κντ σας.:)

Την περνατε κανονικα με το flashtool.

http://www.gigasize.com/get/qgpz0zjyryf

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σε ευχαριστω πολυ. Θα την δοκιμασω τωρα κιολας :)

Ok και πες μου τι εγινε τελικα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα στο sp flash tool. Και μου βγαζει το παρακατω σφαλμα οταν παει να κανει την εγκατασταση.

http://img179.imagevenue.com/img.php?image=243461270_Untitled_122_54lo.jpg

 

Χανακατεβασα το sp flash tool και τωρα δεν φορτωνει καν το σκατερ. Μου βαζει αυτο το παραθυρακι χωρις να λεει τιποτα.

 

http://img133.imagevenue.com/img.php?image=243725418_Untitled_122_168lo.jpg

Edited by xristos_metal
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...