Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έκανα μια πατάτα κ έσβησα κατά λάθος το πρόγραμμα που βλέπω της φότο (συλλογή ) στο κινητό μου.. της Samsung δλδ.. Μπορεί κάποιος να μου στείλει το apk. Για να μην τα ξαναβάλω όλα από την αρχή ?
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πώς γίνεται μήπως μπορέσω να σε βοηθήσω;

 

ευχαριστω. το εφτιαξα Να εισαι καλα φιλε μου!!:)

Ευχαριστώ. είστε όλοι σούπερ!!! :rolleyes:

ευα.

Link to comment
Share on other sites

Βγηκαν 3 εκδοσεις lollipop για το 750 (K,S,L) οποτε λετε να ειμαστε τυχεροι να εχουμε lollipop μεχρι τελος του μηνα??
Link to comment
Share on other sites

Πολύ απογοήτευση. 22 Δεκεμβρίου που έχω γενέθλια ίσως τότε να πάρουμε και εμείς lollipop να μου κάνει το δωράκι η samsung! Πέρα από τη πλάκα ελπίζω να μην φτάσουμε Δεκέμβριο με kitkat θα είναι ντροπή!
Link to comment
Share on other sites

Έλεος με αυτή την αναβάθμιση.. Βαρέθηκα να περιμένω.. Το κακό είναι ότι γλυκοκοιτάζω το s6 edge+, αλλά τα 670€ είναι πολλά!!

Οπότε μια αναβάθμιση θα με τρέναρε λίγο μέχρι να πέσει κι άλλο η τιμή του...

 

Στο άλμπουμ όταν πατάω να μου κρύψει κάποιες εικόνες, τις εξαφανίζει.. Αλλά όταν πατάω να τις εμφανίσει και να τις δω δεν βγάζει τίποτα!! Εν ολίγοις τις χάνω εντελώς!! Καμιά ιδέα για το τι κάνουμε;; :confused:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου κάνει το εξής κουλό : χτυπάει, απαντώ στη κλήση, μιλάω κανονικά και όταν το κλείνω μπαίνει στο αθόρυβο μόνο του. Έψαξα μήπως πατηθηκε καμιά ρύθμιση περίεργη καταλαθος αλλά δεν βρήκα τέτοια ρύθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα απόφαση η Samsung απλώς μας κοροϊδεύει , δεν εξηγείται αλλιώς. Δεκέμβρης μπήκε και lollipop ΤΊΠΟΤΑ...Μάλλον δεν θα την πάρουμε εμείς.
Link to comment
Share on other sites

Γαλλία το πήρανε το update! Εγώ ιταλικό έχω ανυπομονώ :D

 

 

Είναι σίγουρο αυτό? Γαλλικό έχω άλλα δεν έχει έρθει τίποτα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι με galaxy note 3, δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει με τα μοντέλα σας, αλλά εδώ είστε. Σε Γαλλία και Ρωσία έχει ξεκινήσει και μάλιστα με 5.1, ενώ εμείς είμαστε με 5.0 ακόμα. :)

 

http://www.sammobile.com/firmwares/download/61548/N7505POUDOK2_N7505OXADOK2_XEF/

http://www.sammobile.com/firmwares/download/61550/N750XXUDOK5_N750SERDOJ3_SER/

 

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N7505/

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N750/

 

Είναι σίγουρο αυτό? Γαλλικό έχω άλλα δεν έχει έρθει τίποτα!!

 

Λίγο υπομονή, σήμερα ξεκίνησε...

Edited by kouros17
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι με galaxy note 3, δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει με τα μοντέλα σας, αλλά εδώ είστε. Σε Γαλλία και Ρωσία έχει ξεκινήσει και μάλιστα με 5.1, ενώ εμείς είμαστε με 5.0 ακόμα. :)

 

http://www.sammobile.com/firmwares/download/61548/N7505POUDOK2_N7505OXADOK2_XEF/

http://www.sammobile.com/firmwares/download/61550/N750XXUDOK5_N750SERDOJ3_SER/

 

Ωραίος, ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρχει θέμα αν περάσουμε στο ιταλικό την γαλλική έκδοση;

 

Μέχρι τώρα σε άλλο κινητό (s3) δεν είχα πότε θέμα! Λογικά και σε αυτό το ίδιο θα είναι!

Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρχει θέμα αν περάσουμε στο ιταλικό την γαλλική έκδοση;

Όχι δεν θα έχεις πρόβλημα, είναι πιθανόν όμως να χάσεις την εγγύηση. Μπορεί ο knox να μην γράψει αλλά αλλάζει το csc.

Edited by kouros17
Link to comment
Share on other sites

οο βγηκε ?! Ας την κατεβασουμε να δουμε τι λεει,,, :lol::lol::lol:

Ευχαριστώ. είστε όλοι σούπερ!!! :rolleyes:

ευα.

Link to comment
Share on other sites

Τσιμπήστε με να δω αν ονειρεύομαι! Περίμενε τα Χριστούγεννα η Samsung για να μας κάνει δώρο!

Εγώ έχω bgl αλλά φαντάζομαι θα έρθει σύντομα. Αν δεν ήμουν εκτός σπιτιού αυτές τις μέρες θα περνούσα καμία γαλλική, τώρα αναγκαστικά αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σας τα έλεγα... Πάλι σωστός βγήκα... Samsung είναι αυτή... ;)

Άντε να αρχίσουν τα όργανα και αναφέρετε όσοι την περάσετε εντυπώσεις... ;)

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα εγώ είναι σούπερ. . Πολύ γρήγορη. . Ο ήχος για κλίσεις άψογος. . Επιτέλους έχω φουλ σήμα δικτύου. . Τα μνματα άλλαξαν προς το καλό οπος και το design. . Λατρεύω πληκτρολόγιο. . Έχω αρκετά ανοιχτά προγράμματα και δεν κολλάει πουθενά τώρα για κατι παραπάνω.. εσείς τα ξέρετε καλύτερα πάντως εγώ χοροπηδάω τώρα.. Ο knox δεν είναι εγκατεστημενος τον έχει σαν επιλογή σε μια καινούργια ενότητα που λέγεται "έξυπνη διαχείριση " και περιλαμβάνει ' μπαταρία, χώρο αποθήκευσης, το knox αν θέλουμε να το εγκαταστησουμε..' και μας δείχνει και τη ραμ' λίγο εκνευρίζει τα οικονιδια στην αρχική είναι μεγάλα ή εμένα μου φενονται έτσι. . Αλλά μπορεί να αρέσουν σε άλλους Edited by agapaki
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Βρε, βρε, βρεεεε για δες που τελικά από αρχές Δεκέμβρη ξεκίνησαν την αναβάθμιση, ευχάριστη έκπληξη!

Άντε παιδιά να διαβάσουμε τις εντυπώσεις σας (και σε βάθος χρόνου, εγώ θα περιμένω κανα - δυο μήνες :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όταν κάνω extract το αρχείο της Γαλλικής, μου λέει ότι είναι κατεστραμμένο. Από το sammobile το κατέβασα.. Εσείς;;

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα το ίδιο. Πάτησα άνοιγμα συνδέσμου σε νέα καρτέλα και μετά στις ιδιότητες είδα ότι είχε αποσυμπιεστεί! Καμμιά ιδέα για ρούτ? Γιατί το kingoroot δεν... Edited by YanniZ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όταν κάνω extract το αρχείο της Γαλλικής, μου λέει ότι είναι κατεστραμμένο. Από το sammobile το κατέβασα.. Εσείς;;

Εγώ το κατέβασα με την εφαρμογή SamFirm_v0.3.4 χωρίς να μπω sammobile

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσο περνά ο καιρός τόσο περισσότερο χαίρομαι για την επιλογή μου.
Να έχεις εμπιστοσύνη στο Θεό και να κρατάς το μπαρούτι σου στεγνό. Βολταίρος – [ 1694-1778 ]:shoot:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...