Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στη Κιφησιας έχει store της Samsung.δε θυμάμαι αριθμό να σου πω αλλά θυμάμαι είναι όπως πηγαίνεις από Αθήνα προς Κιφησια στο δεξί σου χέρι λίγο πριν το Υγεία.Φαντάζομαι μενεις Αθηνά.Σου προτείνω καλύτερα να ηρεμήσεις (σε καταλαβαίνω γτ και εγω εχω τρέλα με το κινητό αλλά με πανικό δε μπορείς να κάνεις τπτ.) Και να το αφήσεις ως έχει,μη το μπλοκαρεις και έχεις και άλλα θέματα,και αύριο να το πας μια και καλή στη Samsung και να σου πει τι και πως.

 

Στο site της samsung δεν βρίσκω κάτι! Σίγουρα υπάρχει?!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αφού ρε συ στο phone info από το μάρκετ στο έβγαλε οκ, τι προβληματίζεσαι;

Πήρες και αναβάθμιση και μιλάμε για Νοτε που έχει και ειδικό λογισμικό στο πενακι του, δύσκολο έως απίθανο να είναι μαϊμού.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Αφού ρε συ στο phone info από το μάρκετ στο έβγαλε οκ, τι προβληματίζεσαι;

Πήρες και αναβάθμιση και μιλάμε για Νοτε που έχει και ειδικό λογισμικό στο πενακι του, δύσκολο έως απίθανο να είναι μαϊμού.

 

Ξέρω εγώ τί να πώ?!!!! Θα πάρω αύριο το service να δω τι θα μου πουν και αυτοί!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ερώτηση! Στο phone info στο knox warranty void μου γράφει 0χ0 Είναι σωστό αυτό?!

Link to comment
Share on other sites

 

[/color]Ερώτηση! Στο phone info στο knox warranty void μου γράφει 0χ0 Είναι σωστό αυτό?!

 

Εσύ θα θελες να είχε γράψει ας πούμε;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, απλά ρωτάω! Σε ένα s3 γράφει Ότι δεν υπάρχει validation bit η κάτι παρόμοιο, δεν θυμάμαι ακριβώς. Γι' αυτό ρωτάω. Μην με παρεξηγητε είναι η πρώτη μου android συσκευή μετά από ένα arc s που έχω δύο μήνες περίπου!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, απλά ρωτάω! Σε ένα s3 γράφει Ότι δεν υπάρχει validation bit η κάτι παρόμοιο, δεν θυμάμαι ακριβώς. Γι' αυτό ρωτάω. Μην με παρεξηγητε είναι η πρώτη μου android συσκευή μετά από ένα arc s που έχω δύο μήνες περίπου!!

 

Ναι, φίλε μου.. Το 0χ0 είναι αυτό που θες να βλέπεις σε ένα κινητό της Samsung. Σημαίνει οτί το κινητό δεν έχει υποστεί κάποια τροποποίηση που το έχει βγάλει εκτός εγγύησης.

Επίσης χίλιες φορές έχουμε πει ότι δεν είναι σωστό να βάζεις πληροφορίες όπως το IMEI σου σε κάποιο τυχαία site στο internet, όπως δεν θα έβαζες και άλλα προσωπικά δεδομένα σου.

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. Έχω καταλήξει στο να αγοράσω το note 3 neo.. Είστε ικανοποιημένοι από την 2GB ram του; Κολλάει καθόλου όταν ανοίγετε πολλές εφαρμογές, ή απαιτητικά παιχνίδια ή είναι πάντα γρήγορο και άνετο; Πιστεύετε αξίζουν τα +140€ για το note 3 (+1GB ram, +5MP camera) ή θα μείνω ικανοποιημένος και με το οικονομικότερο neo;; Edited by halo

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. Έχω καταλήξει στο να αγοράσω το note 3 neo.. Είστε ικανοποιημένοι από την 2GB ram του; Κολλάει καθόλου όταν ανοίγετε πολλές εφαρμογές, ή απαιτητικά παιχνίδια ή είναι πάντα γρήγορο και άνετο; Πιστεύετε αξίζουν τα +140€ για το note 3 (+1GB ram, +5MP camera) ή θα μείνω ικανοποιημένος και με το οικονομικότερο neo;;

 

Στα ίδιο δίλημμα κατέληξα στο Νέο. Δεν μου έχει παρουσιάσει πουθενά ζόρι, πέραν κλασικού Σαμσουνγκ λαγκαρισματος κάποιες φορές στις εναλλαγές των αρχικών οθονών.

Δουλεύει αρκετά καλά χωρίς να προβληματίζει με τις επιδόσεις του, και που δεν το περίμενα να πω την αλήθεια, προερχόμενος από το Ονε.

Για μένα είναι μια άριστη αγορά και ειδικά με την τιμή που έχει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που επεμβαίνω έτσι παιδιά, αλλά έχω αποφασίσει νατο παραγγείλω από το kaizer αλλα διαβάζω για τον φίλο εδώ για το θεμα που έχει και φρέναρα. Είναι αξιόπιστο το kaizer ή να κοιτάξω αλλού ;
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που επεμβαίνω έτσι παιδιά, αλλά έχω αποφασίσει νατο παραγγείλω από το kaizer αλλα διαβάζω για τον φίλο εδώ για το θεμα που έχει και φρέναρα. Είναι αξιόπιστο το kaizer ή να κοιτάξω αλλού ;

 

Τι θέμα, αφού η εφαρμογή από το μάρκετ το αναγνώρισε κανονικά. Και μάλιστα δείχνει και μηδενικό το ΚΝΟΧ.

Κι εγώ από εκεί το πήρα, τι να πω. Κι εμένα το ίδιο συμβαίνει, αλλά δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Τι θέμα, αφού η εφαρμογή από το μάρκετ το αναγνώρισε κανονικά. Και μάλιστα δείχνει και μηδενικό το ΚΝΟΧ.

Κι εγώ από εκεί το πήρα, τι να πω. Κι εμένα το ίδιο συμβαίνει, αλλά δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

 

Αρα να το παραγγείλω άφοβα ;

Pωτάω γιατί δεν έχω ξαναπαραγγείλει από σκρουτζομάγαζο ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Αρα να το παραγγείλω άφοβα ;

Pωτάω γιατί δεν έχω ξαναπαραγγείλει από σκρουτζομάγαζο ξανά.

 

Όχι μωρέ εντάξει, έχω κάνει 3-4 αγοραπωλησίες και ανταλλαγές εκεί, δεν έχεις θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλαράκι το έχω δεί, αλλά αυτό γράφει κατόπιν παραγγελίας. Μήπως αργήσει και το "Tokinito" είναι έμπιστο;

sorry κιόλας αλλά όπως προείπα δεν έχω ξαναψωνίσει από τέτοια μάγαζιά και δε κατέχω πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Να διαβάζεις πάντα τις αρνητικές κριτικές για κάθε μαγαζί που υπάρχουν στο Skroutz. Καταλαβαίνεις πολλά πράγματα για το aftersales του καθενός.Προσωπικά έχω αγοράσει 3-4 κινητά από το mytel.gr στο Θησείο χωρίς να αντιμετωπίσω το παραμικρό πρόβλημα. Δεν κάνω διαφήμιση, απλά υπάρχουν πάντοτε εναλλακτικές...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω δει πολλές φορές Γτ περνάω για να πάω στη δουλειά μου από εκεί.δε ξέρω σίγουρα αν είναι store ή service.νομίζω ότι είναι store.και να σου πω την αλήθεια θα επιχειρήσω αύριο να πάω να το δω ώστε να ρωτήσω και 2 πράγματα που θέλω όπως για το 4G που δε βλέπω πότε να πιάνει ταχύτητα το κινητό.δε ξέρω αν και πως μπορείς να το βρεις σε site.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω δει πολλές φορές Γτ περνάω για να πάω στη δουλειά μου από εκεί.δε ξέρω σίγουρα αν είναι store ή service.νομίζω ότι είναι store.και να σου πω την αλήθεια θα επιχειρήσω αύριο να πάω να το δω ώστε να ρωτήσω και 2 πράγματα που θέλω όπως για το 4G που δε βλέπω πότε να πιάνει ταχύτητα το κινητό.δε ξέρω αν και πως μπορείς να το βρεις σε site.

 

Εγώ με Vodafone πάνω 4G κανονικά . Με τι πάροχο είσαι;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Τι θέμα, αφού η εφαρμογή από το μάρκετ το αναγνώρισε κανονικά. Και μάλιστα δείχνει και μηδενικό το ΚΝΟΧ.

Κι εγώ από εκεί το πήρα, τι να πω. Κι εμένα το ίδιο συμβαίνει, αλλά δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

 

Μη ξεχνάς πως είδα, κατόπιν εορτής, ότι η συσκευασία ήταν ανοιγμένη και είχαν κολλήσει από επάνω ίδιο αυτοκόλητο λίγο πιο φαρδύ και δεύτερον το κινητό ήταν ήδη ανοιγμένο και περασμένη η Γαλλική γλώσσα!

Αύριο θα πάρω τηλέφωνο και το μαγαζί να δώ τί θα μου πουν, αλλά και το service να ελλέγξουν imei και serial number και θα επανέλθω!

 

Το γεγονός ότι η συσκευή ήταν ανοιγμένη δεν το καθιστά έμπιστο το κατάστημα, εκτός και άν δεν το έχουν δει ούτε αυτοί! Τί να πώ?!!!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι με cosmote.δε ξερω αν φταιει η cosmote ή το κινητο.για αυτο θελω να παω απο εκει.εμενα το τηλ. ηταν κλειστο.καινουριο.εγω το ανοιξα.δεν εχει διπλη ταινια η κατι αλλο.
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου,ο κολλητος μου που εχει νοτε 3 το μεγαλο ειχε το ιδιο προβλημα με σενα και πηγαμε μαζι στην κοσμοτε και αν θυμαμαι καλα του ειπε οτι για να εχει 4g πρεπει να εχει προγραμμα με πανω απο συγκεκριμενα mb..κατι τετοιο του πε αν θυμαμαι καλα..δεν ειναι παντως κατι τρομερο,να ξερεις...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερά! Μόλις μίλησα με samsung hellas και μου επιβεβαίωσαν πως το κινητό είναι original!

Επίσης μου είπαν ότι προέρχεται από Γαλλία και έχει κανονικά δυο χρόνια εγγύηση, με το μόνο μείον ότι δεν μπορούν να μου κάνουν αντικατάσταση όλης της συσκευής σε περίπτωση που χρειαστεί! Άν και δεν νομίζω να χρειαστεί μου είπε ο υπάλληλος!

όταν το ρώτησα για το θέμα της ταινίας μου είπε πως σε κάποιες αγορές τυγχάνει να τα ανοίγουν για να δουν τα παρελκόμενα και αν δουλεύει το τηλέφωνο! Τί να πώ τώρα εγώ?!

 

Έπειτα πήρα το κατάστημα και του είπα το γεγονός πως έχει και μου είπε ότι συμβαίνει καμιά φορά! όταν τον ρώτησα τί εννοεί, μου είπε αν θέλω να πάω από το κατάστημα να του δείξω τη συσκευασία και να μιλήσω και με τον υπεύθηνο, πράγμα το οποίο βαριέμαι αφάνταστα από τη στιγμή που επιβεβαίωσα ότι είναι γνήσιο! Πάντως θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά να κάνω ξανά αγορά από το συγκεκριμένο κατάστημα!

 

Τέλος θέλω να μου πείτε τί παίζει από θήκες και από μεμβράνες προστασίας! Άν έχετε κάτι υπ' όψιν πείτε μου!

Link to comment
Share on other sites

Μου το εχουν ξανα πει οτι ισως θελει μεγαλυτερο πακετο δεδομενων.σε ευχαριστω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.mobilecenter.gr/s-view-cover-samsung-ef-cn750bmegww-mint-for-samsung-galaxy-note-3-neo.html

απο αυτο το καταστημα πηρα την αφεντικη s view cover και ζελατινες.στο skroutz εχει πολλες παντως.

Link to comment
Share on other sites

Μου το εχουν ξανα πει οτι ισως θελει μεγαλυτερο πακετο δεδομενων.σε ευχαριστω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.mobilecenter.gr/s-view-cover-samsung-ef-cn750bmegww-mint-for-samsung-galaxy-note-3-neo.html

απο αυτο το καταστημα πηρα την αφεντικη s view cover και ζελατινες.στο skroutz εχει πολλες παντως.

 

Πώς την βλέπεις την θήκη, είναι καλή ποιοτικά, δίνει πολύ όγκο;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...