Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτή την στιγμή έχει 130€ διαφορά με το Note. Αν μη τι άλλο είναι πολύ μεγάλη η διαφορά πλέον .

Είμαι κι εγώ οριακά στο να το παραγγείλω η αλήθεια είναι, μιας και είμαι οριακά στο μέγεθος και δεν παίζει κάτι άλλο με πενάκι. Απ ότι είδα και στο ίντερνετ, αυτή η μικρή διαφορά μεγέθους είναι ικανή να κάνει την διαφορά στο κράτημα και τον χειρισμό του.

Από μπαταρία πως το βλέπετε γενικώς;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Να χαιρετισω την παρεα κατοχος και εγω του τηλ εχει καλη αυτονομια 2 μερες περιπου φιλε απλα το σκαλιζω συνεχεια για τα λεφτα του ειναι οκ σε πολλα !!!
Link to comment
Share on other sites

Να χαιρετισω την παρεα κατοχος και εγω του τηλ εχει καλη αυτονομια 2 μερες περιπου φιλε απλα το σκαλιζω συνεχεια για τα λεφτα του ειναι οκ σε πολλα !!!

 

Μωρε σε όλα καλο θα είναι ,δεν είμαι αριθμολαγνος. :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σημερα παρελαβα και ομολογω οτι ειναι πολυ τιμιο για τα λεφτα του.

Πρωην κατοχος note 2 μπορω να πω οτι η οθονη ειναι ελαχιστα καλυτερη,αυτονομια

10 με 15% καλυτερη, σιγουρα ποιο γρηγορο γενικα cpu,gpu,και ποιο compact κατασκευη ποιο ευκολο στην χρηση με το ενα χερι,ποιο ελαφρυ,ποιο λεπτο,και αμα σας πω οτι οι ζελατινες που ειχα απο το Note 2 κουμπωσαν ακριβως επανω στην οθονη,γλιτωσα και τα φραγκα για νεα screen protectors.

:cool:
Link to comment
Share on other sites

το πήρα και εγώ σήμερα δυστυχώς δεν έχω εμπειρία με νοτε 3 η νοτε 2 για να έχω ολοκληρωμένη άποψη ήταν να πάρω το s4 στα ίδια λεφτά αλλά με χάλασε η μικρή μπαταρία του s4 και η ποιο μικρή οθόνη και ας είχε καλύτερη ανάλυση και η εμφάνιση για τα δικά μου γούστα

τώρα το νέο νοτε το βρίσκω πολύ καλό γρήγορο και ποιοτικό έχει καλό ήχο καλή απόκριση στο τατς και μεγάλη αυτονομία μπαταρίας απο της 17.00 το σκαλίζω και από το 50 της εκατό πήγε τώρα 10 , το πήρα 316 πολύ τίμια τιμή πιστεύω το κανονικό νοτε 3 έχει 440

αλλά για τα 124 ευρό διαφορά χαλάλι

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η κάμερα, επίπεδο s3 και λίγο πάνω. Εκεί την κόβω από τις φωτογραφίες που βλέπω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω και εγω αλαζω συχνα συσκευες κατα ενα περιεργο τροπο δεν σκοπευω να το αλαξω αμεσα με εχει καλυψη και μου εχει κατσει καλυτερα σαν μεγεθος και σαν συσκευη
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω και εγω αλαζω συχνα συσκευες κατα ενα περιεργο τροπο δεν σκοπευω να το αλαξω αμεσα με εχει καλυψη και μου εχει κατσει καλυτερα σαν μεγεθος και σαν συσκευη

 

Συμφωνω απολυτα

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα τη συσκευή πριν τρεις μέρες και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Γρήγορη, όμορφη και με πολλές δυνατότητες. Το μόνο που με προβληματίζει είναι πως μετά την ολοκλήρωση της φόρτισης, χωρίς να χρησιμοποιήσω καθόλου τη συσκευή, μόνο σε αναμονή δηλαδή, μετά από δύο ώρες πέφτει η μπαταρία από το 100% στο 98%. Δεν ξέρω αν αυτό αποτελεί πρόβλημα αλλά μου φαίνεται λίγο παράξενο. Προσπαθώ να δω αν τρέχει κάτι στο backround αλλά δεν βρίσκω τίποτε. WiFi, bluetooth κτλ. εννοείται πως είναι κλειστά.
Link to comment
Share on other sites

αστο να κανει μερικες φορτισεις και θα στρωσει η μπαταρια .
Link to comment
Share on other sites

οκ, αυτό θα κάνω. Κάτι άλλο που παρατήρησα είναι πως το cpu-z αναγνωρίζει μεν τους έξι πυρήνες αλλά σαν cpu αναφέρει τον τετραπύρηνο ARM Cortex A7 στα 1.30Ghz. Αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχει και μία διπύρηνη cpu Cortex Α-15 στα 1,7Ghz; Δεν τον ''βλέπει'' ή συμβαίνει κάτι άλλο;
Link to comment
Share on other sites

οκ, αυτό θα κάνω. Κάτι άλλο που παρατήρησα είναι πως το cpu-z αναγνωρίζει μεν τους έξι πυρήνες αλλά σαν cpu αναφέρει τον τετραπύρηνο ARM Cortex A7 στα 1.30Ghz. Αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχει και μία διπύρηνη cpu Cortex Α-15 στα 1,7Ghz; Δεν τον ''βλέπει'' ή συμβαίνει κάτι άλλο;
Ανέβασε μια φωτογραφία.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...