Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σ'ευχαριστω για την αμεση απαντηση φιλε μου αλλα εδώ είναι το πρόβλημα: ΔΕΝ το εχω αυτό το εικονιδιο σαν επιλογή !! Πως μπορω να το φερω στην επιφανεια εργασιας;;

 

Ρυθμίσεις, συσκευή, πίνακας ειδοποιησεων για να βάλεις τα κουμπακια που θέλεις.

Ούτε σε μένα έχει το κουμπί GPS αλλά έχει το Τοποθεσία που είναι το ίδιο φαντάζομαι. Ενδιαφέρον!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από τον Οκτώβριο που το έχω με 4.4.2 κατευθείαν δεν έχω λάβει το παραμικρό, ούτε 1 update! Βέβαια η kitkat είναι πάρα πολύ σταθερή σε όλα της, κανένα πρόβλημα ευτυχώς! Να δω με lollipop αν θα είναι ακόμα τόσο καλή η μπαταρία για το από αυτονομία το κινητό τα πάει τέλεια!!!
Link to comment
Share on other sites

Όσο βλέπω lg και sony να δίνουν lollipop εδώ και καιρό σε μοντέλα και με 1gb ram τόσο νευριάζω με τη samsung...

Πιστεύω ο λόγος είναι ότι δεν έχουν touchwiz η όπως το λέει η Samung την βλακεία που βάζει. ΑΣ ΤΟ ΒΓΆΛΕΙ, δεν νομίζω ο κόσμος να το ενδιαφέρει και τόσο πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Μην σκάτε ,εγώ με Note 3 και ακόμη περιμένω φανταστείτε. Στο θέμα αναβαθμίσεων η Σάμσουνγκ , είναι για σφαλιάρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ο λογος που δεν υπάρχουν custom rom για τα δικα μας ειναι λογο επεξεργαστή ? Η απλα δεν ασχολείται κανενας ?

 

Ποντάρω στο δεν ασχολείται κάνεις, γιατί δεν είχε και τρέλες πωλήσεις

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα κάπου ότι η Samsung είναι υποχρεωμένη να βγάζει λογισμικό για το κάθε μοντέλο έως 18 μήνες αφού βγει στην αγορά, τώρα τον Αύγουστο είναι 18 μήνες, μήπως το καθυστερεί επίτηδες και μετά πει, οπ, δεν είμαι υποχρεωμένη να σας δώσω το lollipop
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα άνοιξα την κάμερα και έχω συνέχεια αυτή τη οθόνη. Δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Επανεκκινησεις και τίποτα. Κάποια βοήθεια? [ATTACH]63086[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

το πηρα το note3 απο ebay και δουλευει αψογα.εχει kitkat 4.4.4 αλλα ειναι κινητο της verizon αρα κλειδωμενο(;;).

Δεν μου δινει δυνατοτητα για update (δεν υπαρχει η επιλογη αυτη στις πληροφοριες συσκευης) ενω δεν συνδεεται και με pc μεσω kies.

Καμια ιδεα;πως μπορω να αναβαθμιστω σε lollipop οταν ερθει;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για το Samsung Galaxy Note 3 neo να πάρω για την γυναίκα μου διότι έχει πολύ χαμηλό sar και πολύ μεγάλη αναμονή στην μπαταρία... Γνωρίζει κάποιος να έχει μείνει σε κάποιο κατάστημα???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

το πηρα το note3 απο ebay και δουλευει αψογα.εχει kitkat 4.4.4 αλλα ειναι κινητο της verizon αρα κλειδωμενο(;;).

Δεν μου δινει δυνατοτητα για update (δεν υπαρχει η επιλογη αυτη στις πληροφοριες συσκευης) ενω δεν συνδεεται και με pc μεσω kies.

Καμια ιδεα;πως μπορω να αναβαθμιστω σε lollipop οταν ερθει;

Ευχαριστω

 

στο θεμα του note 4 καποιο παιδι ξεκλειδωσε ενα τηλ.αν θες ψαξε

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το εύχομαι διότι έχω την lollipop στο σονυ Ζ και είμαι πολύ ευχάρισταμένος ... :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα ένα chupa chups από το περίπτερο γιατί από τη Samsung δεν περιμένω γλυφιτζουρι.

Όλα αυτά τα in development κτλ και τα confirmations ήταν μουφες ως φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Άμα πάρουμε lollipop που δεν θα πάρουμε θα γελάνε όλα τα τεχνολογικά site με τη samsung και την τρομερά άθλια υποστήριξη των συσκευών της! Κανονικά άμα την δώσει θα είναι ντροπή για τους χρήστες του κινητού μας, τουλάχιστον ας δώσει κάποια πιο πρόσφατη έκδοση και απροβληματιστη μιας και θα είναι και η τελευταία.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως μέσω τουιτερ σε όσα ακαουντ βρήκα και έστειλα αν θα πάρουμε lollipop, απάντηση δεν πήρα!! Σε άλλα σαιτ που λέει πήραν απάντηση αρχίζω να μην το πιστεύω!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...