Jump to content

Oppo Find 7


maroubas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα πλαίσια προσφορών του black friday (ακομα ψάχνω τι εννοούν μ αυτή την ορολογία) η oppo δίνει έκπτωση 80€ για την (μετέπειτα) αγορά οppo find 7/7a και μαζί πολλά δώρα!

Συγκεκριμένα:

 

The Black Friday OppoStyle Pack 2014

Only available between 28th Nov and 1st Dec

 

- Find 7 / Find 7a

- Bluetooth Headset

- Easy Cover

- Screen Protector

- 32GB microSD Card

- Extra Battery

- 80 EUR Discount Voucher

 

Y.Γ.: Mιας και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να χτυπήσω το 7αρι ποια rom απ τις official είναι η πιο σταθερή κ απροβλημάτιστη;;; μέχρι φυσικά να βγεί μια 2.0.x της προκοπής;;;

Edited by Manos_VXR
Λανθασμένη διευκρίνηση προσφοράς!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δωστε περισσοτερες πληροφοριες! Η προσφορα ληγει Την Δευτερα το βραδυ; Δλδ ισχυει για ολη την ημερα; Μαζι με την εκπτωση 80 ευρω, μπορω να προσθεσω και το φοιτητικο πασο για επιπλεον εκπτωση;

 

Η εκπτωση δε μπορει να χρησιμοποιηθει για το ιδιο κινητο; Δε βλεπω να μου αφαιρει το ποσο. Εκτος αν εννοει οτι σου δινει δωρα αξιας 80 ευρω.

Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Εχω στείλει απο χθες mail αν μπορούν να μου δώσουν και φοιτητικό κουπόνι μαζί με την έκπτωση αλλα δεν εχω λάβει απάντηση! :(

Εσυ προσπάθησες να βάλεις φοιτητικό κουπόνι στην ήδη υπάρχουσα έκπτωση και δε στο πήρε;;; αν ναι το θεωρω και ψιλο λογικό...

μη τα θέλουμε ολα δικά μας... στην ήδη υπάρχουσα προσφορά να ζητήσουμε και 10% έκπτωση! έστειλα το Mail απλά για αυτό το 1 στο εκατομμύριο... ωστόσο μάλλον θα το παραγγείλω έτσι κ αλλιώς...

Οσο για το μέχρι πότε δε μπορω με ακρίβεια να σου απαντήσω γιατί ο,τι είδα στο site έγραψα φαντάζομαι μέχρι 1η Δεκέμβρη αλλα με ωρα Κίνας..

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Edit! ο κύβος ερρίφθη! το παρήγγειλα! εν αναμονή λοιπόν!!!! :D

Edited by Manos_VXR
Link to comment
Share on other sites

Για να σου κάνει την έκπτωση στο checkout λεει για κωδικο έκπτωσης κάπου, αλλα στο site δεν γράφει κάτι!!!! Κάνω κάτι λάθος? Θέλω να τεστάρω την διαδικασία γιατι ένας φίλος με την έκπτωση σκέφτεται να χτυπήσει το 7a. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Τα 80 ευρω εκπτωση γιατι δεν μου τα εμφανιζει; Θελω να παρω το 7a, αλλα το εχει 399. Εφτασα μεχρι την σελιδα της paypal, αλλα δεν ειδα καποια εκπτωση.
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]53433[/ATTACH]

 

All vouchers may be used for future purchases only!!!! Τώρα το πρόσεξα κ γω και υποθέτω πως δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις το voucher για αναλώσιμα (θηκες μπαταρίες κλπ) γιατί λέει towards the purchase of another device!!!

Link to comment
Share on other sites

Οντως. Το παρατηρησα και εγω.

 

Ειδα και αυτο σχετικα με τη φοιτητικη εκπτωση :

 

Discount applies only to new purchases of the OPPO Find 5 and OPPO R819. Offer only valid once per customer per product.

 

Το εχετε αγορασει τουλαχιστον 30 ατομα στο forum. Μπορει καποιος να μας διαφωτισει; Ισχυει η φοιτητικη εκπτωση για το 7a και το 7; Και πως ακριβως θα κανω την αγορα με πασου φιλου μου; Με το δικο μου e-mail θα τους στειλω το πασο; Και billing adress του φιλου μου; Αλλα η χρεωστικη ειναι στο ονομα μου.. Εχω μπερδευτει!

 

Αν και δε βλεπω να προλαβαινω μεχρι αυριο για να παρω την προσφορα απο το black friday.. Καλα να παθω και εγω τελευταια στιγμη.

 

Τελος, αν μπορει καποιος να μου πει μεχρι τι ωρα Ελλαδος θα ειναι διαθεσιμη η πρσφορα.

Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίΖω να ισχύει και έξτρα φοιτητική έκπτωση..λοιπόν στέλνεται mail γράφοντας ότι θέλετε το κινητό ταδε και ρωτάτε για φοιτητική έκπτωση..φυσιολογικά θα σας στείλουν απάντηση με έναν κωδικό για κάποιες συσκευές..Δεν έχει σχέση σε πιο όνομα είναι η χρεωστική..Εγώ δεν ήξερα καν την κοπέλα..έστειλα φωτο το πάσο της και το δέχτηκαν..Πριν αποσταλεί η παραγγελία επειδή η κοπέλα θα έφευγε σε νησί ζήτησα να αλλάξει το όνομα και η διεύθυνση στα δικά μου στοιχεία και φυσικά το δέχθηκαν

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Οντως. Το παρατηρησα και εγω.

 

Ειδα και αυτο σχετικα με τη φοιτητικη εκπτωση :

 

 

 

Το εχετε αγορασει τουλαχιστον 30 ατομα στο forum. Μπορει καποιος να μας διαφωτισει; Ισχυει η φοιτητικη εκπτωση για το 7a και το 7; Και πως ακριβως θα κανω την αγορα με πασου φιλου μου; Με το δικο μου e-mail θα τους στειλω το πασο; Και billing adress του φιλου μου; Αλλα η χρεωστικη ειναι στο ονομα μου.. Εχω μπερδευτει!

 

Αν και δε βλεπω να προλαβαινω μεχρι αυριο για να παρω την προσφορα απο το black friday.. Καλα να παθω και εγω τελευταια στιγμη.

 

Τελος, αν μπορει καποιος να μου πει μεχρι τι ωρα Ελλαδος θα ειναι διαθεσιμη η πρσφορα.

 

Ακόμα δεν το πήρες ??? :p

Πλέον , γνώμη μου, σε αυτην την τιμή βρίσκεις καλύτερα.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Hello Mάνος,

 

Thank you for contacting OppoStyle.com customer support.

 

I'm happy to inform you that we offer 10% discount for students worldwide, which can be use for purchases of all our devices.

For further information on how to apply for the student discount please refer to this page: http://oppostyle.com/student-discount/

 

Hope that helps, please feel free to contact us again if there is anything else we can do for you. Thank you for giving us this opportunity to personally assist you.

 

Αυτη η απαντηση μου ηρθε σημερα το πρωι!!! Θα στειλω το πασο με τα στοιχεια της κοπελιας μ και για να δουμε αν θα μου κανουν την εκπτωση μιας κ το εχω παραγγειλει ηδη απο χθες!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν το πήρες ??? :p

Πλέον , γνώμη μου, σε αυτην την τιμή βρίσκεις καλύτερα.

Αναφερομαι για το 7a. Ειμαι ενα βημα πριν το αγορασω. Τα λεφτα εχουν μπει στην paypal. Στα 399 ευρω μαζι με το κουπονι των 80 ευρω + ολα τα αξεσουαρ που δινει ( υπολογισα οτι αξιζουν κοντα στα 90 ευρω ) τι καλυτερο υπαρχει;;

 

Αν χασω την προσφορα, δε θα το αγορασω. Οποτε πρεπει να αποφασισω μεσα σε λιγες ωρες. Μιλαω παντα για το 7a.

Link to comment
Share on other sites

Η πάρτο.Η Όχι...το τηλέφωνο είναι εξαιρετικό...θα σου στείλουν 40 ευρώ Πίσω στην κάρτα..Και εμένα Έτσι μου είχαν κάνει Γιατί για κάποιο λόγο δεν δέχονταν τον κωδικό..

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αναφερομαι για το 7a. Ειμαι ενα βημα πριν το αγορασω. Τα λεφτα εχουν μπει στην paypal. Στα 399 ευρω μαζι με το κουπονι των 80 ευρω + ολα τα αξεσουαρ που δινει ( υπολογισα οτι αξιζουν κοντα στα 90 ευρω ) τι καλυτερο υπαρχει;;

 

Αν χασω την προσφορα, δε θα το αγορασω. Οποτε πρεπει να αποφασισω μεσα σε λιγες ωρες. Μιλαω παντα για το 7a.

 

Ρώτα τον dimgeo :p . Το έχει πάρει σε λευκό.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλώς να έρθουν..συμβουλή..αν έρθουν με τον 1.26 1.27 Αφήστε τα Έτσι μέχρι να δώσουν updates για την 2Γιατί έχει κάτι ψιλόbag...Ημέρα φωτο με hdr..τα σπάει στην 1..Στην 2 το χαλάσανε

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Ποσες ημερες κανει γενικοτερα να στειλουν απο το oppostyle; Την εκανα 2/12 και ακομα λεει : "Waiting for Ship Confimation".

 

Τα λεφτα απο την καρτα παντως εφυγαν.

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή η δεύτερα το πολύ θα σε πάρουνε από την dhl..Έτσι έγραφε και εμένα και την άλλη μέρα με πήρανε τηλέφωνο

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε 1 ωρα αφου εγραψα το προηγουμενο ποστ. :P

 

Τοσο γρηγορα ( 2 ημερες ) ουτε οταν παραγγελνω κατι απο Αθηνα!

 

Κατα τ'αλλα ειμαι αρκετα δυσαρεστημενος απο μερικα πραγματα που αναφερω στο θεμα του 7a.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχός του find 7 κ γω απο χθές! :)

Λοιπόν 2 ερωτήσεις/παρατήσεις!

1) Το βράδυ το άφησα με ανοιχτό το wifi κ έχασε 4% είναι φυσιολογικό ή με 5-6 κύκλους φορτίσεων θα χάνει λιγότερο;

2) Στη κάμερα δεν μπορούμε να ρυθμίσουμε χειροκίνητα το iso???

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχός του find 7 κ γω απο χθές! :)

 

Λοιπόν 2 ερωτήσεις/παρατήσεις!

 

1) Το βράδυ το άφησα με ανοιχτό το wifi κ έχασε 4% είναι φυσιολογικό ή με 5-6 κύκλους φορτίσεων θα χάνει λιγότερο;

 

2) Στη κάμερα δεν μπορούμε να ρυθμίσουμε χειροκίνητα το iso???

 

Με γειά σου!!!

1) Εντάξει θα μπορούσε να είναι και 2-3% αλλα νορμάλ το βλέπω.

2) Μπορούμε. Από τις ρυθμίσεις της κάμερας ( γρανάζι αριστερά) .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις! ήρθε με 1.2.3v και με τη πρωτη αναβαθμιηση πήγε 1.2.7 κ δε το αναβαθμισα περαιτέρω μιας κ ξέρω οτι ειναι η πιο stable μεχρι στιγμής! παντως το κινητό οσο το σετάρω τόσο πιο πολύ αναδυκνείονται οι δυνατότητές του και η ομορφιά του!!! :)

 

edit!

Ερώτηση... κατέβασα το textra γιατι υποστηρίζει 160 χαρακτήρες! αλλα δε ξέρω πως το κάνεις κύρια εφαρμογή μνμάτων.. δηλαδή όταν μου ρχεται μήνυμα ακόμα το δείχνει στη στόκ εφαρμογή! :( υπάρχει λύση;

Edited by Manos_VXR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...