Jump to content

Oppo Find 7


maroubas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα...

Μετά από reboot το τηλέφωνό δεν ανοίγει.

Πάει μέχρι το σήμα της oppo (το ασημί) και μετά κλείνει.

Έχει κανείς καμιά ιδέα;

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω πρίν δοκιμασω να ξαναφλασαρω την Rom;

Είμαι με color 2...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι κουφό είναι αυτό..δοκίμασε να μπεις recovery Κάνε wipe και δες..ελπίζω να είχες πρόσφατο back-up..Γενικά η 2 Έχει θεματάκια

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Τι κουφό είναι αυτό..δοκίμασε να μπεις recovery Κάνε wipe και δες..ελπίζω να είχες πρόσφατο back-up..Γενικά η 2 Έχει θεματάκια

 

 

Τελικά τα έσβησα όλα και το ξαναστηνω από την αρχή.

Με έχει ταλαιπωρήσει πολύ σήμερα.

Βοήθησα και εγώ λίγο.

Τις δύο τελευταίες μέρες έπαιζα με την τύχη μού.

Link to comment
Share on other sites

Τι εκανες δλδ και επαθε αυτο που επαθε;

 

 

Έπεσα λίγο με τις σηχνοτητες του επεξεργαστή !

Link to comment
Share on other sites

Τι ήθελες να το πας στα 3;;Εγώ όσες φορές έπαιξα ακόμη και για οικονομία είχα θέματα σε όλες της συσκευες μου..οπότε εδώ Δεν πείραξαν τίποτα

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Τι ήθελες να το πας στα 3;;Εγώ όσες φορές έπαιξα ακόμη και για οικονομία είχα θέματα σε όλες της συσκευες μου..οπότε εδώ Δεν πείραξαν τίποτα

 

 

Οχι βρε . Ποιο κάτω το πήγα ...

Βασικά παίζει ο γιος μου angry birds transformers και ψήνετε καθε φορά .

Και είπα μήπως έτσι δεν ζεσταίνεται τόσο πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Δλδ υπαρχουν τετοια θεματα με ψησιμο συσκευης; Σαν το g2,g3 ας πουμε;

 

 

Δεν ξέρω για τα g2,g3 αλλά το 7ρι μού εχει Θεμα με αυτό το παιχνίδι.

Δεν ξέρω γιατι....Δεν έχει και τίποτα τρελά γραφικά....

Το έχει δοκιμάσει κανένας άλλος να μού πει αν έχει τέτοιο θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Όχι..βασικά το δικό ζεσταίνεται στάνταρ Μέχρι ένα σημείο όταν παίζω πάνω από 20λεπτά real racing 3..με κανένα άλλο παιχνίδι..Και λέω ζεσταίνεται Όχι περνει φωτιά..πολλές φορές παίζω και είναι κουμπωμενο στην φόρτιση. Επίσης Μέχρι τώρα πάντα το νιώθω το ίδιο ζεστό..παρότι το καλοκαίρι θα περιμενα να βράζει..ζεσταίνεται σε παιχνίδια Όχι σε πλοήγηση..Και δεν περνει φωτιά μΕ lte.. ακόμη να αποφασίσεις να το πάρεις η Όχι;;Εγώ σκέφτομαι να το δώσω για Ν3 είδη..

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω θέμα εδώ και κάνα δυο μέρες με την αυτονομία. Μου τρώει πάρα πολύ γρήγορα την μπαταρία το com.android.systemui. καμία ιδέα κανείς??? Edited by chris_dd
One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε . Ποιο κάτω το πήγα ...

Βασικά παίζει ο γιος μου angry birds transformers και ψήνετε καθε φορά .

Και είπα μήπως έτσι δεν ζεσταίνεται τόσο πολυ...

 

Δεν είναι αφύσικο να ζεσταίνεται κάποιο κινητό πλέον, καθώς επειδή γίνονται λεπτότερα, η απαγωγή της θερμότητας φτάνει ώς το χέρι μας. Άμα γίνεται ανυπόφορο στο κράτημα και πιάνει 50+ βαθμούς, θα πρέπει να πάει το κινητό στο σέρβις...

 

Υ.Σ. Έρχεται καινούργια έκδοση λογισμικού με unified storage... ;)

 

Υ.Σ. 2 Παιδιά, άμα θέλετε, στηρίξτε την Ελληνική ιστοσελίδα

στο facebook, έτσι ώστε να δει η OPPO το ενδιαφέρον του ελληνικού κοινού και να το ανταποδώσει οργανώνοντας κληρώσεις με κινητά και πολλά άλλα δώρα! Edited by Feregorn
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο για την σελίδα

 

Ευχαριστώ πολύ. Στην αρχή είναι ακόμα βέβαια...αλλά πιστεύω με τη συμμετοχή όσων ενδιαφέρονται θα μεγαλώσει. Άμα δείτε κάποια ενδιαφέρουσα είδηση, σχετικά με την τεχνολογία, μην διστάσετε να την μοιραστείτε και να την ανεβάσετε! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλή η προσπάθεια με την σελίδα.Μπράβο.

Υπάρχει και το oppogreece αλλά δυστυχώς είναι ανενεργό για μήνες τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Πώς τα πάει το ακουστικό του;;Είναι δυνατό;;έχει παράσιτα καρά την διάρκεια κλήσεων;;Επίσης η μπαταρία του κρατάει;;
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά με τα τελευταία filmware....Όχι παράσιτα δεν υπάρχουν ούτε σε 2G ούτε πουθενά..η μπαταρία είναι περίπου στις 4.30 ώρες οθόνης και 5.5 με cyanogen

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Πώς τα πάει το ακουστικό του;;Είναι δυνατό;;έχει παράσιτα καρά την διάρκεια κλήσεων;;Επίσης η μπαταρία του κρατάει;;

 

Παράσιτα δεν έχω ακούσει ποτέ, ούτε σε 2G στην Ελλάδα ούτε σε 4G στο Λονδίνο. Το ακουστικό του είναι μια χαρά, το ακούς οπουδήποτε εκτός από τα κλαμπ και η μπαταρία του κρατάει πάνω από 4 ώρες οθόνη, ότι και να του κάνεις! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γνωρίζουμε γιατί η Οppo έχει αφαιρέσει την κρυπτογράφηση από την color OS?

 

 

Ποιά κρυπτογράφηση;

Link to comment
Share on other sites

Η κρυπτογράφηση εφαρμογών υπάρχει..Απλά βρίσκεται στις ρυθμίσεις,ασφάλεια και ιδιωτικότητα....Όχι ακόμη τα έχει τα ψιλοθεματα..τα περιμένουμε να διορθωθούν στην Νέα Έκδοση μαζί με την Νέα κάμερα

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω για τη native κρυπτογράφηση του λειτουργικού που παρέχει το android, όχι για μεμονωμένες εφαρμογές ή αρχεία. Επίσης οι εφαρμογές στην color δεν κρυπτογραφούνται, απλά προστατεύονται με ένα password.
Link to comment
Share on other sites

Η κρυπτογράφηση εφαρμογών υπάρχει..Απλά βρίσκεται στις ρυθμίσεις,ασφάλεια και ιδιωτικότητα....Όχι ακόμη τα έχει τα ψιλοθεματα..τα περιμένουμε να διορθωθούν στην Νέα Έκδοση μαζί με την Νέα κάμερα

 

νεα καμερα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...