Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Anavathmisei apo tin idia tin samsung sxetika me tous ixous

min perimeneis...... mono an to flashareis monos sou

 

ontas xtipimenos apo ton theo exo parageilei idi to kalodio

otan to katafero i otan to xalaso teleios tha sas enimeroso

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

για να δουμε μπορει να βγαλεις ακρη και να μας φωτισεις κι εμας

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Guys εσεις που ηδη το εχετε,μπορειτε να κανετε ενα "τεστακι" να μου πειτε κατι? Βγαλτε μια φωτο,δειτε πως θα την αποθηκευσει (Φωτο 15 πχ),σβηστε τη,και μετα τραβηξτε μια αλλη.Στην επομενη θα δωσει το ονομα αυτης που ειχατε σβησει? Η το επομενο (Φωτο 16)? Ρωταω γιατι θελω να παρω το D600 (πιστευω το ιδιο θα ισχυει και σ'αυτο) και συνηθιζω να περναω στο pc ολες τις φωτος και να τις σβηνω απο το κινητο..Μη μου βγαζει "αντικατασταση" καθε φορα.. Ταξιδιωτη? :O
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το βλεπω λογικο απο τη στιγμη που θα σβησεις μια φωτο να δινει την ονομασια της σβησμενης στη νεα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σημερινη πληροφορια απο την Prime Telecom.Μπαταριες για το D-500 προς το τελος Απριλιου.Πασχαλιατικο δωρο.Τι να κανουμε θα περιμενουμε.
Harry_65
Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να το κανει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σημερινη πληροφορια απο την Prime Telecom.Μπαταριες για το D-500 προς το τελος Απριλιου.Πασχαλιατικο δωρο.Τι να κανουμε θα περιμενουμε.

Στον Γερμανο κοιταξατε? Στην ιστοσελιδα του, στις συσκευες κινητης τηλεφωνιας εκει που εχει το D500, (Αχ ποτε θα γινει δικο μου...) κατω κατω στα σχετικα προιοντα, λεει τα εξης:

Αξεσουάρ Κινητής/Αξεσουάρ Ενέργειας/Μπαταρίες

[0162084] ΜΠΑΤ.SAMSUNG D-500 ΜΑΥΡΗ € 49,0

 

Δεν ξερω αν εχετε βρει αλλη, καλυτερη τιμη και αν ειναι διαθεσιμη η μπαταρια απο την συγκεκριμενη αλυσιδα καταστηματων

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Πιθανον να έχει αναφερθει αλλά μπορείτε να μου πείτε μεχρι ποσα kb μπορει να στείλει με MMS το D500

Φιλε αν δεν κανω λαθος το μεγεθος των αρχειων που μπορεις να στειλεις μεσω MMS εξαρταται απο την εταιρια κινητης που εισαι συνδεμενος, συγκεκριμενα απο τους server της καθε εταιριας. ενημερωτικα, για την cosmote αυτο το μεγεθος ειναι μεχρι 100 Κb.

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανο κοιταξατε? Στην ιστοσελιδα του, στις συσκευες κινητης τηλεφωνιας εκει που εχει το D500, (Αχ ποτε θα γινει δικο μου...) κατω κατω στα σχετικα προιοντα, λεει τα εξης:

Αξεσουάρ Κινητής/Αξεσουάρ Ενέργειας/Μπαταρίες

[0162084] ΜΠΑΤ.SAMSUNG D-500 ΜΑΥΡΗ € 49,0

 

Δεν ξερω αν εχετε βρει αλλη, καλυτερη τιμη και αν ειναι διαθεσιμη η μπαταρια απο την συγκεκριμενη αλυσιδα καταστηματων

τσουχτερη τιμουλα ε?για κατσε να ψαξουμε λιγο το θεμα μηπως και βρουμε αλλου φτηνοτερα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τσουχτερη τιμουλα ε?για κατσε να ψαξουμε λιγο το θεμα μηπως και βρουμε αλλου φτηνοτερα

 

 

 

 

poli spesial timoula o germanos ws gnwston kolopiase :)

8a perimenoume, kala einai kai 1,5 - 2 para meres sini8isame e ταξιδιωτης22?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

κολοπιασε δε λες τιποτα καλα και αν δε βρουμε και πιο φτηνα τι να κανουμε θα τη παρουμε κι αυτη με τη προυποθεση οτι ειναι μεγαλυτερη

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα στο Γερμανο και ρωτησα.Η διαδικασια ειναι η εξης:Η Prime Telecom εφοδιαζει την samsung και απο την samsung προμηθευονται οι υπολοιποι.Η Prime ειπε οτι θα εχει μεχρι τελος Απριλιου και ο Γερμανος το Μαιο.Καντε υπομονη.Μεχρι τοτε θα εχει κυκλοφορησει και το D-600 (ελπιζω) οποτε το ενδιαφερον μας θα στραφει αλλου και οχι στην μπαταρια του D-500:))
Harry_65
Link to comment
Share on other sites

κολοπιασε δε λες τιποτα καλα και αν δε βρουμε και πιο φτηνα τι να κανουμε θα τη παρουμε κι αυτη με τη προυποθεση οτι ειναι μεγαλυτερη

 

Εγω μαλλον θα παρω μια ημιτασιον μπαταρια, οπως ειχα κανει και με το Ε 700 μου, και θα την χρησιμοποιω μονο οταν μενω τελειως... 50 ευρω ειναι παρα πολλα για μια απλη μπαταρια!

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα στο Γερμανο και ρωτησα.Η διαδικασια ειναι η εξης:Η Prime Telecom εφοδιαζει την samsung και απο την samsung προμηθευονται οι υπολοιποι.Η Prime ειπε οτι θα εχει μεχρι τελος Απριλιου και ο Γερμανος το Μαιο.Καντε υπομονη.Μεχρι τοτε θα εχει κυκλοφορησει και το D-600 (ελπιζω) οποτε το ενδιαφερον μας θα στραφει αλλου και οχι στην μπαταρια του D-500:))

απο το στομα σου και στης samsung το αυτι για το d-600 μακαρι να χει βγει ως τοτε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παδιά μου παρουσιάζει το εξής πρόβλημα το D500 μου το οποίο πρέπει να είναι θέμα software.Στις ρυθμίσεις ήχου και συγκεκριμένα στους ήχους πληκτρολογίου, ό,τι και να βάλω ως ήχο αυτός παραμένει ο ίδιος(αυτός του "μπιπ").Αν βάλω ανενεργό γίνεται ανενεργό.το αντιμετωπίζει κανείς άλλος αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Φιλε αν δεν κανω λαθος το μεγεθος των αρχειων που μπορεις να στειλεις μεσω MMS εξαρταται απο την εταιρια κινητης που εισαι συνδεμενος, συγκεκριμενα απο τους server της καθε εταιριας. ενημερωτικα, για την cosmote αυτο το μεγεθος ειναι μεχρι 100 Κb.

 

 

Επίσημα για την cosmote το ανώτερο μέγεθος είναι τα 500 kb. Θα πρέπει βέβαια να το υποστηρίζει και η συσκευή. Μέχρι τώρα το ανώτερο μέγεθος το υποστηρίζει η ΝΟΚΙΑ 6260 και είναι τα 300 kb.

Billakos
Link to comment
Share on other sites

goodflow nai distixos to epibaibewsa ki egw exei mia asimbatotita se sxesi me to site tis mycosmos den kseroun akoma giati pantos paidia apo edw grapsane se alla post pws to wap tis TIM kai tis vodafone to vlepoun mia xara kai se ellhnikous xarakthres i samsung ,opu kai tous tilefwnisa otan to eida ki egw auto moy eipane isws er8ei kapoia anaba8misi i cosmote apo tin alli leei einai 8ema tis samsung :)

 

apokatastathike to provlima ayto. pleon amfanizetai i selida kanonika.

Billakos
Link to comment
Share on other sites

Παδιά μου παρουσιάζει το εξής πρόβλημα το D500 μου το οποίο πρέπει να είναι θέμα software.Στις ρυθμίσεις ήχου και συγκεκριμένα στους ήχους πληκτρολογίου, ό,τι και να βάλω ως ήχο αυτός παραμένει ο ίδιος(αυτός του "μπιπ").Αν βάλω ανενεργό γίνεται ανενεργό.το αντιμετωπίζει κανείς άλλος αυτό;

 

Ο ήχος ακούγεται μόνο όταν πληκτρολογείς κάποιο αριθμό στην αναμονή.. Στα υπόλοιπα , μενού κτλ ακούγεται μόνο το μπιπ... ;)

Link to comment
Share on other sites

apokatastathike to provlima ayto. pleon amfanizetai i selida kanonika.

 

 

 

 

nai ontos file kalio arga para pote :p :p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

κολοπιασε δε λες τιποτα καλα και αν δε βρουμε και πιο φτηνα τι να κανουμε θα τη παρουμε κι αυτη με τη προυποθεση οτι ειναι μεγαλυτερη

 

 

Υπαρχει η πιθανοτητα να βγει μπαταρια μεγαλυτερη?

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

KALHSPERA PAIDIA SE OLOUS..SKEFTOMAI NA AGORASO TO D500 AYTES TIS MERES,EIMAI KATOXOS TOY V200,KAI VEVAIA DN EXOUN SXESH AUTA TA KINHTA METAXY TOUS,ALLA AXIZEI TON KOPO NA DOSO 480 EURO DIA TO D500 TA AXIZEI TA LEFTA TOU?OI FOTO POU VGAZEI EINAI KALES?EXO DEI SE SHARP GX30i KAI MOU ARESAN POLY............TASOS KAVALA CITY
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό αξίζει τα λεφτά του και μην σε απασχολει το ζήτημα .θα ενθουσιαστείς με το παραπάνω θα έλεγα.Οσο για τις φωτό το 1.3megapixels νομίζω ότι τα λεει όλα :) :).Πολυ καλή ποιότητα.Το video είναι ικανοποιητικο αλλά όχι σπουδαια πραματα γραφει σε ποιοτητα 3gp
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Καντε υπομονη.Μεχρι τοτε θα εχει κυκλοφορησει και το D-600 (ελπιζω) οποτε το ενδιαφερον μας θα στραφει αλλου και οχι στην μπαταρια του D-500:))

 

 

To D600 θα καθυστερήσει σκόπιμα να έρθει στην Ελλάδα,γιατί αν έρθει νωρίς θα φάει πωλήσεις από το D500 (στο Μαρκετινγκ αυτό λέγεται κανιβαλισμός πωλήσεων και όλες οι εταιρείες το αποφέυγουν).Το D600 θα έρθει όταν το D500 σταματήσει να κάνει πωλήσεις...

 

Αλλά και αν ακόμα αποφάσιζες να μην πάρεις τώρα το D500 αλλά να περιμένεις την έλευση του D600, όταν θα έρθει το D600 στην Ελλάδα η Samsung θα παρουσιάσει το D700 κ.ο.κ. οπότε πάλι θα αποφάσιζες να περιμένεις το επόμενο μοντέλο??

 

Και εγώ ομολογώ ότι εντυπωσιάστηκα απο το D600 αλλά δεν μπορώ να περιμένω τουλάχιστον 6 μήνες ως ότου έρθει στην Ελλάδα...Για αυτό λοιπόν θα πάρω το κατώτερο αλλά πάρα πολύ καλό D500.... :D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...