Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ που το χρησιμοποιώ στο δρόμο για τη δουλειά (Πατησίων και άλλοι θορυβώδεις δρόμοι) ακούω τέλεια!Είμαι υπερικανοποιημένος!!!

 

 

 

 

:lol: ehehehehehe souzas kai me to sumpa8io file alla opws apanthses edw mou eir8e flasia to ekseis skiniko: esu perpatas stin pathsiwn me afro mali kai to D500 ston wmo sou alla radio cd pou exoun oi rapers sto amerika :)

ehehehehe

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειμαι μπροστα στην αγορα ενος D 500...

Θα ηθελα να μου πει καποιος αν μπορεις με αυτη την συσκευη να ηχογραφησεις κατι και να το βαλεις σαν ηχο κλησης, η αν υπαρχει καποιο προγραμμα μετατροπης των ηχων .amr σε .mp3

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Σκέφτομαι σοβαρά να πουλήσω το 6600 μου για το D500...:D

 

Το περίμενα πολύ καιρό, αλλά το παλιό κινητό μου με πρόδωσε τα χριστούγεννα και αναγκάστηκα να πάρω άλλο...:(

 

Τώρα όμως θα το πάρω οπωσδήποτε!:rotfl:

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Σκέφτομαι σοβαρά να πουλήσω το 6600 μου για το D500...:D

 

Το περίμενα πολύ καιρό, αλλά το παλιό κινητό μου με πρόδωσε τα χριστούγεννα και αναγκάστηκα να πάρω άλλο...:(

 

Τώρα όμως θα το πάρω οπωσδήποτε!:rotfl:

 

παρα πολυ καλη η επιλογη σου το κινητακι αξιζει και ειμαι βεβαιος οτι θα ενθουσιαστεις.στην υπογραφη μου εχω ενα site που θα το βρεις φτηνοτερα απο ολα τα καταστηματα :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To kinito akomi apo konta den to exo dei (exo dei mono to asimenio). Tin Triti 8a to paralabo. Ali8eia ti xroma einai telika? Einai mauro? 'h skouro mple? Osoi to exete peite mou ligo epano to kouti ti xroma grafei (pos to anaferei diladi i Samsung)?
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το κινητο εγω δεν το βλεπω για μπλε ειναι καταμαυρο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To kinito akomi apo konta den to exo dei (exo dei mono to asimenio). Tin Triti 8a to paralabo. Ali8eia ti xroma einai telika? Einai mauro? 'h skouro mple? Osoi to exete peite mou ligo epano to kouti ti xroma grafei (pos to anaferei diladi i Samsung)?

 

 

 

 

file einai mauro katrami ,basika blue black opws leei to kouti tou apla kapou einai gualistero mauro kapou kataumaro apla,einai pantos sigoura eksw apo ta gnwsta simbatika asimi kinita ,sou dinei tin entupwsi,prin to anoikseis san ena paixnidaki alla molis anoikseis to slide -terma ta paixnidia. : :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι μπροστα στην αγορα ενος D 500...

Θα ηθελα να μου πει καποιος αν μπορεις με αυτη την συσκευη να ηχογραφησεις κατι και να το βαλεις σαν ηχο κλησης, η αν υπαρχει καποιο προγραμμα μετατροπης των ηχων .amr σε .mp3

Συγνωμη ρε παιδια... υπαρχουν και πιο σοβαρες απο το χρωμα του κινητου, που ετσι κι αλλιως φαινεται. Αν μπορει να να μου απαντησει καποιος κατοχος εστω και μονολεκτικα στις προηγουμενες ερωτησεις μου θα του ημουν ευγνωμων!

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ρε παιδια... υπαρχουν και πιο σοβαρες απο το χρωμα του κινητου, που ετσι κι αλλιως φαινεται. Αν μπορει να να μου απαντησει καποιος κατοχος εστω και μονολεκτικα στις προηγουμενες ερωτησεις μου θα του ημουν ευγνωμων!

 

Τα αρχεια τα σωζει σαν amr το οποιο δεν το παιζει ως ηχος κλησης. Τωρα αν υπαρχει καποιο προγραμμα που μετατρεπει τα αρχεια amr σε mp3 ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρχει. Γιατι δεν ψαχνεις λιγο στο internet να δεις πιο προγραμμα κανει αυτην την δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι μπροστα στην αγορα ενος D 500...

Θα ηθελα να μου πει καποιος αν μπορεις με αυτη την συσκευη να ηχογραφησεις κατι και να το βαλεις σαν ηχο κλησης, η αν υπαρχει καποιο προγραμμα μετατροπης των ηχων .amr σε .mp3

Και γιατί υπάρχει το myphone?Για τη λύση τέτοιων προβλημάτων και όχι μόνο...http://www.myphone.gr/software/category-6.html(Amr Converter)

Link to comment
Share on other sites

sto fun box --->hxoi--->fwnitiki lista exw 2 arxeia amr paw na ta diagrapsw kai mou leei mi dia8esimo porke?

pws 8a ta diagrapsw?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Δες αν εχει κατα λαθος προστασια ο ηχος που εγραψες.Fun box--->ηχοι--->φωνητικη λιστα--->επιλογη--->επιλογη του ηχου--->προστασια.
Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Δες αν εχει κατα λαθος προστασια ο ηχος που εγραψες.Fun box--->ηχοι--->φωνητικη λιστα--->επιλογη--->επιλογη του ηχου--->προστασια.

 

 

 

 

to ekana file alla den eixa prostasia stous hxous

alla kai pali den katanow to minima pou mou leei to kinito otan kanw diagrafi mou apanta : mh dia8esimo.

tespa den mporw na to svisw

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

σβησε το ξανοιξε το και δοκιμασε ξανα,κι εμενα μου το ειχε κανει στην αρχη με εναν ηχο αλλα μετα το εσβησα κανονικα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

σβησε το ξανοιξε το και δοκιμασε ξανα,κι εμενα μου το ειχε κανει στην αρχη με εναν ηχο αλλα μετα το εσβησα κανονικα

 

 

 

 

kai auto ekane xtes vradu file ταξιδιωτης22 kai ontos meta mporesa na ta diagrapsw :D

telika omws i mpataria mas vgenei poli poteito :wacko: as elpisoume na vgaloun kamia alli megaliteri

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κι εγω τωρα που το χρησιμοποιω τωρα περισσοτερο μου κραταει λιγοτερο αλλα ενταξει τι να κανουμε ετσι ειναι τα εγχρωμα κινητα σιγουρα θα βγαλουν μεγαλυτερη μπαταρια φιλε μου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Distixos paidia i samsung panta etsi itan. Den ftaei oute pou einai enxromo oute tipota... Panta eixe provlima me tis mpataries tis pou eixan mikri autonomia.

Gia auto kiolas einai i moni pou sta perisotera tilefona edine 2 mpataries....kai kala san extra doraki..... alla i kathe mia kratouse misi mera.....

Link to comment
Share on other sites

To bluetooth και οι υπέρυθρες του κινητού είναι κλειδωμένα;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@lewton

oxi

Thanks φίλε. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Distixos paidia i samsung panta etsi itan. Den ftaei oute pou einai enxromo oute tipota... Panta eixe provlima me tis mpataries tis pou eixan mikri autonomia.

Gia auto kiolas einai i moni pou sta perisotera tilefona edine 2 mpataries....kai kala san extra doraki..... alla i kathe mia kratouse misi mera.....

 

Διαφωνω φιλε μου... ΟΛΑ τα κινητα με τοσο μικρες διαστασεις, και τοσο ενεργιοφαγα χαρακτηριστικα εχουν αυτο το προβλημα την περιορισμενης αυτονομιας, ιδιαιτερα αν λειτουργουν στο δυκτιο της cosmote...

Παντως σε σχεση με αλλα μοντελα με μεγαλυτερη σε χωριτικοτητα μπαταρια (Ε700, Ε800) εχει καλυτερη αυτονομια απο οτι βλεπω στα χαρακτηριστικα που δινει η μαμα samsung

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω παιδια παραπονο παντως μεγαλο με την μπαταρια δεν εχω δεν ειμαι συνεχεια με τον φορτιστη στο χερι ενταξει καθε δευτερη μερα το βραδυ το βαζω για φορτισμα αλλα αν βγει και καμια μεγαλυτερη μπαταρια δε θα πω οχι κι ας αυξηθει λιγακι το ηδη μικρο του μεγεθος

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

1ον.Πρωτον τις ρυθμισεις της έχει ενσωματομένες το κινητο

2ον.Υπαρχει και το Τμημα Εξυπηρετησεις Πελατων της ΤΙΜ 1260

3ον.Μενου->Μηνύματα->ΜΜS->Ρυθμίσεις

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Όσον αφορά τα ραδιοκύματά του πώς πάει το κινητό;;; Τι Σ.Ε.Α έχει δηλ;;:worry:

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...