Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οσον αφορα τον πρωτο και τριτο κωδικο το τηλεφωνο δεν βγαζει τιποτε.Απλα το βλεπει σαν αριθμους και σου ζητα που να το αποθηκευσει.Με το δευτερο κωδικο οντως σου δινει HW-SW-BD.Ευχαριστω πολυ παντως.
Harry_65
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δε νομιζω να μας κοροιδεψανε παιδια απλα στο εξωτερικο το δινουν με διαφορετικο πακετο ενω εδω στην ελλαδα τιποτα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο το επισημο site της samsung στην Ελλαδα πατηστε ΕΔΩ λεει πως υπαρχει καλωδιο USB και CD λογισμικου με το οποιο επιτρεπεται η μεταφορα δεδομενων μεταξυ υπολογιστη και κινητου. Ο κωδικος του προιοντος ειναι PKT130LBEG/STD. Αν καποιος το εχει δοκιμασει, ας μας πει τιμη και αν δουλευει καλα! :)

 

Diorthoste me an kano lathos

alla kai to kit sindesis kai to kalodio sindesis

einai seiriaka oxi usb :mad: ( apo tis photo )

oxi oti me xalaei alla me ekneurizei

pou den mporoume na vroume kati toso aplo

eno oi ipolipoi simpolites mas europaioi to xairontai dorean

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Να ρωτήσω... Το κινητό όταν είναι κλειστό πόση ώρα κάνει για να ανοίξει και να σε αφήσει να γράψεις το pin;

 

Όσοι έχουν το 6600 ή κάποιο άλλο τέτοιο που αργεί εκνευριστηκά πολύ θα με καταλάβουν...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια ποσο σας κραταει?Με τον καιρο ειχατε καποια βελτιωση?

? Για πρωτη φορα με full χρηση μου κρατησε 28 ωρες...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Να ρωτήσω... Το κινητό όταν είναι κλειστό πόση ώρα κάνει για να ανοίξει και να σε αφήσει να γράψεις το pin;

 

Όσοι έχουν το 6600 ή κάποιο άλλο τέτοιο που αργεί εκνευριστηκά πολύ θα με καταλάβουν...

σε 10 δευτερολεπτα και μπορει και πιο λιγο ειναι ετοιμο να λειτουργησει :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αργεί πολύ να ανοίξει.

 

Σιγά-σιγά καλυτερεύει η μπαταρία, κυρίως διότι δεν παίζεις τόσο πολύ με το κινητό, όσο τον πρώτο καιρό, μέχρι να το μάθεις.

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

οφείλω να ομολογήσω ότι και εμένα δεν τα δέχεται όλα τα gif ούτε όλα τα jpeg.

δεν ξέρω τον λόγο.είναι εκνευριστικό να φτιάχνεις ή να βρίσκεις ένα ώραιο wallpaper να το περνάς στο κινητό και να σου λέει "μη υποστηριζόμενο περιεχόμενο" και κάτι τέτοια κουλά.... :mad: :mad: :mad:

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

πρώτο και μοναδικό σάμσουνγκ που είχα ήταν το ε715 (και για λίγες μέρες το πανέμορφο ντι410) και τώρα θέλω ένα ντι500 μιας και φαίνεται αρκετά καλο.

 

1. έχει ξεκλείδωτο ΒΤ?

2. επιτρέπει σύνδεσω στο νετ μέσω ΒΤ (πχ ένα πισί ή ππσί)

3. απότι κατάλαβα δεν έχει καλώδιο στο κουτί γίνεται να κάνεις συγχρονισμό μέσω ΒΤ με το πισί?

4. πρόγραμμα για συγχρονισμό έχει στο κουτί? (ειναι καλό ή χάλια τελείως όπως αυτό του ε715?)

 

ευχαριστώ πάρα πολύ.

 

Αλέξης

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Σε 10 δευτερόλεπτα ε;;

 

Καταπληκτικό και αυτό!:w00t: :w00t: :rotfl:

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

ναι ntinouli σε 10 δευτερα ειναι ετοιμο για κληση και ισως και πιο γρηγορα.

εμενα τα δεχεται ολα κι αν ακομα δεν δεχεται κατι τοτε το κανω εγω να το δεχεται ας ειναι καλα και το photoshop

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εμενα τα δεχεται ολα κι αν ακομα δεν δεχεται κατι τοτε το κανω εγω να το δεχεται ας ειναι καλα και το photoshop

 

oti allages kai an ekana sta gif den ta dexetai

to kako einai oti exei diaforetiko FW(pio kainourgio)

anti na ta kalitereuoun ta xeirotereuoun???

 

aa to ksexasa ta proepilegmena gif ta pezei kanonika(mpales,kivous)

Link to comment
Share on other sites

paidia geia sas!eimai katoxos se s700i kai skeftomai sovara na agoraso to d500.sto mono pou kolaw einai i camera .mporei kapoios na dimosieysei merikes foto travigmenes me d500 anakysis 1.3 mpx gia na mporesw na tis sygkrinw me aytes tou s700i?
Link to comment
Share on other sites

 

1. έχει ξεκλείδωτο ΒΤ?

2. επιτρέπει σύνδεσω στο νετ μέσω ΒΤ (πχ ένα πισί ή ππσί)

3. απότι κατάλαβα δεν έχει καλώδιο στο κουτί γίνεται να κάνεις συγχρονισμό μέσω ΒΤ με το πισί?

4. πρόγραμμα για συγχρονισμό έχει στο κουτί? (ειναι καλό ή χάλια τελείως όπως αυτό του ε715?)

 

 

1. Το bt ειναι ξεκλείδωτο

2. Το επιτρέπει

3. Δεν εχει καλώδιο, ωστόσο επιτρέπετε ο συγχρονισμός μέσω του free software που δίνει μέσω net η samsung (Easystudio)

http://www.samsung.co.uk/cgi-bin/ecuk/support/downloadCenter/downloadList.jsp?BV_SessionID=@@@@1378749974.1110706850@@@@&BV_EngineID=ccccaddedjmgemmcfekcefedffgdfmi.0&selectedfileType=SW&channelPath=%2fHome%2fService%2fDownload%2520Centre&language=ALL&displayModelSelect=no&model=SGH-D500

4. Από software δεν έχει τίποτα μέσα στο κουτί.

 

 

 

Και τέλος μια δικιά μου απορία που αφορα τις μελωδίες, αν επιλέξω δονηση + μελωδία δονήτε 3 φορές και μετα ξεκινά η μελωδία με αποτέλεσμα να χάνω κλήσεις, αν επιλέξω μόνο μελωδία δονήτε μόνο με δύο μελωδίες οι οποίες είναι προεγκατεστημένες, και όχι με κάποια δικια μου.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω εχω μονο ενα ερωτημα,καποιες φορες οταν μπαινω στο μενου των μηνυματων για να γραψω μηνυμα κι ενω εχω επιλεγμενο το τ-9,πρεπει να το επιλεγω ξανα γιατι χανεται απο τη μνημη του,ξερει κανεις κατι γι αυτο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Kai se emena den to apothikevei to T9 kai ithela na rotiso mipws iparxei kapoy pou apothikevoyme tin sikgkekrimeni rithmisi.Sta motorola poy eixa prin (V525-V600) ipirxe eidiki rithmisi kai epeleges na xrisimopoiei pantou t9.
Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω εχω μονο ενα ερωτημα,καποιες φορες οταν μπαινω στο μενου των μηνυματων για να γραψω μηνυμα κι ενω εχω επιλεγμενο το τ-9,πρεπει να το επιλεγω ξανα γιατι χανεται απο τη μνημη του,ξερει κανεις κατι γι αυτο?

 

 

 

 

 

emena file einai panta sto T9 molis paw na grapsw apla den mou krata ta kaifalaia kai ta bazw egw ka8e fora

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

μηπως οπως λεει κι ενας φιλος πιο πανω σε ενα μηνυμα εχει καποια ρυθμιση?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Loipon... To pira ki egw to D500 (katoxos mono Samsung ta teleytaia 5 xronia) afou molis exasa to e710 :S ...

 

To tilefwnaki skizei... syndesi me tp pc mesw BT sto deyterolepto...

 

To mono parapono moy einai poy den se afinei na ftiakseis fakeloys stis eikones, sounds ktl...

 

Tespa an kserei kati kapoios as apantisei...

 

Pros to paron parte ena gifaki poy eftiaksa grigorada... me to prasino motibo paei mia xara ;) ... Ah kai ena cool wallpaper episis ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...