Jump to content

Amoi A928W


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά καμιά αντίρρηση και για αυτά, απλά εμένα με απασχολεί πιο πολύ η κάμερα από το gps...

Τώρα αν είναι κάτι εμφανώς καλύτερο από την κάμερα του JIAYU G4S στις βραδινές λείψεις θα κλείσω προς τα εδώ...

 

Λόγω τιμής βέβαια το Amoi πιθανών να είναι πιο ποιοτικό σε κάποια σημεία, ίδωμεν...

Φίλε μου το παρέλαβες τελικά?

Απο οτι έχεις καταλάβει περιμένουν πολλοί τις απόψεις σου για να προχωρήσουν σε παραγγελία.

Περιμένουμε λοιπόν τα σχόλιά σου.

Ευχαριστώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.to2c.com/amoi-a928w-leather-case-solution-smartphone.html

 

199,99 και με δερματινη θήκη...

Περιμένω την επιστροφη από paypal (την πάτησα και εγώ με το ibuyme.com) και το βουτάω άμεσα..

Φίλε μου το παρέλαβες τελικά?

Απο οτι έχεις καταλάβει περιμένουν πολλοί τις απόψεις σου για να προχωρήσουν σε παραγγελία.

Περιμένουμε λοιπόν τα σχόλιά σου.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε μου το παρέλαβες τελικά?

Απο οτι έχεις καταλάβει περιμένουν πολλοί τις απόψεις σου για να προχωρήσουν σε παραγγελία.

Περιμένουμε λοιπόν τα σχόλιά σου.

Ευχαριστώ

 

Τελικά άλλαξα γνώμη και παρήγγειλα το Coolpad F1. Πάντως θα είμαι και εγώ σε αναμονή εντυπώσεων από αυτούς που τελικά θα το παραγγείλουν το ΑΜΟΙ...

Edited by mlojim
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το παρέλαβες τελικά?

Φίλε μου το παρέλαβες τελικά?

Απο οτι έχεις καταλάβει περιμένουν πολλοί τις απόψεις σου για να προχωρήσουν σε παραγγελία.

Περιμένουμε λοιπόν τα σχόλιά σου.

Ευχαριστώ

Όχι δεν έκανα καμιά παραγγελία γιατί ψάχνω πια είναι η πιο αξιόπιστη επιλογή ακόμα... και το κακό είναι ότι δύσκολα μπορείς να βρεις και πληροφορίες...

 

Στα 195$

http://www.to2c.com/amoi-a928w-smartphone-mtk6592-1-7ghz-with-5inch-ogs-fhd-ips-1920x1080p-ram-2gb-rom-32gb.html

Edited by kiriakosk
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που να το εχει παραγγειλει ή ακομα καλυτερα που να το εχει στα χερια του? :geek:
Link to comment
Share on other sites

Γιατι τετοια ελλειψη ενδιαφεροντος για το συγκεκριμενο ρε παιδια?

Εχει βρει κανεις κατι στραβο που δεν εχω διαπιστωσει?

 

Εδω και μερες ψαχνω παντου να βρω πληροφοριες, αλλα μονο στο 4pda.ru υπαρχει μια σχετικη κινητικοτητα και μαλιστα οσοι το εχουν αγορασει μιλανε με τα καλυτερα λογια

 

Ειμαι στο τσακ στο να το παραγειλω γιατι πιστευω πως στα λεφτα του, εχει τοπ χαρακτηριστικα, με μονο "αρνητικο" (αν μπορεις να το πεις) την ελλειψη glonass

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στο τσακ στο να το παραγειλω γιατι πιστευω πως στα λεφτα του, εχει τοπ χαρακτηριστικα, με μονο "αρνητικο" (αν μπορεις να το πεις) την ελλειψη glonass

Και η μπαταρία είναι ένα θέμα, θα μπορούσε να είναι λίγο μεγαλύτερη... όλοι εδώ έχουν πέσει στο Coolpad F1, από ότι φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Και η μπαταρία είναι ένα θέμα, θα μπορούσε να είναι λίγο μεγαλύτερη... όλοι εδώ έχουν πέσει στο Coolpad F1, από ότι φαίνεται...

 

Κοιταξε, προσωπικα θεωρω πως τα 2250mah με τα 2500mah δεν εχουν και καποια ιδιαιτερη διαφορα (ειναι 10% διαφορα φυσικα, δεν λεω)

Ειδικα εαν η διαχειρηση ενεργειας της ΡΟΜ ειναι καλυτερη

 

Η ουσιαστικη διαφορα ειναι πως το f1 φενεται να εχει μεγαλυτερη υποστηριξη προς το παρον απο πλευρας λογισμικου :ninja:

 

Μεταξυ των 2 ειμαι και εγω για να πω την αμαρτια μου, αλλα για καποιον λογο το Amoi μου εκανε κλικ καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Και η μπαταρία είναι ένα θέμα, θα μπορούσε να είναι λίγο μεγαλύτερη... όλοι εδώ έχουν πέσει στο Coolpad F1, από ότι φαίνεται...

θα συμφωνησω απολυτα για την μπαταρια

εχουν πεσει στο coolpad οπως πριν λιγο καιρο στο Thl T11, honor3c κλπ

σιγουρα παντως ειναι μια αξιολογη προταση και περιμενω και εγω πληροφοριες με ενδιαφερον

παντως ο συναγωνισμος καλα κρατει και αυτο ειναι υπερ μας ;)

Link to comment
Share on other sites

κ εγω την ιδια απορια εχω και το παρακολουθω καιρο

σημειωτεον εχω το amoi n828 που ειναι κινηταρα χωρις υπερβολες

το μονο μικρο κακο που βρισκω εκτος της μπαταριας ειναι οτι ειναι 188γρ

Edited by soullis
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω απολυτα για την μπαταρια

παντως ο συναγωνισμος καλα κρατει και αυτο ειναι υπερ μας ;)

Σίγουρα, αν δύσκολα μπορείς να βγάλεις άκρη για το πια είναι η καλύτερη επιλογή...

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να πουλήσω το samsung ativ s και να τσιμπήσω το amoi αλλα δε βρίσκω reviews απο χρήστες.

 

εχετε να προτείνεται κατι αντίστοιχο σε αυτα τα χρήματα?

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να πουλήσω το samsung ativ s και να τσιμπήσω το amoi αλλα δε βρίσκω reviews απο χρήστες.

 

εχετε να προτείνεται κατι αντίστοιχο σε αυτα τα χρήματα?

Δύσκολα θα βρείς μια εμπεριστατωμένη απάντηση στο ερώτημα σου, οι επιλογές πολλές, οι συσκευές άγνωστες και οι πολλές επιλογές δυσκολεύουν στο να δοθεί μια ξεκάθαρη απάντηση...

 

Αυτή την εποχή δείχνει το Coolpad F1 με βάση και την τιμή του στα 180$ δείχνει μια καλή και αξιόπιστη λύση... αν και μειονεκτήματα υπάρχουν και για αυτή την επιλογή. Το Amoi A928W υπερέχει σε κάποια τεχνικά χαρακτηριστικά, αλλά υπολείπεται σε μπαταρία από την άλλη...

Link to comment
Share on other sites

έπεσε στα $190 http://www.minideal.net/amoi-a928w-smartphone-mtk6592-1-7ghz-with-5inch-ogs-fhd-ips-1920x1080p-ram-2gb-rom-32gb.html

αχ αυτή η (2100mA) μπαταρία!

Edited by Baniko
Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν το αγοραζει κανενας εδω και μηνες...

Μινο οι Ρωσοι βλεπω να εχουν μια σχετικη κινητικοτητα

Εγω παντως βαρεθηκα να περιμενω και επειδη δεν ηθελα να κανω τον γεναιο, πηρα το Coolpad...

 

Θα παρακολουθω την εξελιξη ρου ομως γιατι εχω περιεργεια...

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία του είναι πράγματι ανασταλτικός παράγοντας... από εκεί και πέρα ας περιμένουμε και τον νέο MTK6595... και μετά βλέπουμε...
Link to comment
Share on other sites

crazy art ,επειδη μ ενδιαφερει το κινητο(ειμαι αναμεσα σ αυτο και το coolpad)πες λιγο τι διαβασες στα ρωσσικα site η δωσε κανα link.Ειναι για τον γιο μου,θα του επαιρνα το μι3,αλλα εχει σπασει ηδη 2 οθονες στα προηγουμενα κινητα του και λυπαμαι να δωσω 100 ευρω παραπανω.
Link to comment
Share on other sites

crazy art ,επειδη μ ενδιαφερει το κινητο(ειμαι αναμεσα σ αυτο και το coolpad)πες λιγο τι διαβασες στα ρωσσικα site η δωσε κανα link.Ειναι για τον γιο μου,θα του επαιρνα το μι3,αλλα εχει σπασει ηδη 2 οθονες στα προηγουμενα κινητα του και λυπαμαι να δωσω 100 ευρω παραπανω.

 

Γραψε στο google

Amoi a928w 4pda.ru

Νομιζω ειναι το πρωτο αποτελεσμα

 

Ειμαι απο το κινητο αυτη τη στιγμη οποτε δεν μπορω να σου δωσω λινκ

 

Οι ρωσοι παντως λενε καλα λογια

Εφοσον ομως ο γιος σου ειναι ουονοφαγος, θα λεγα να κοιταξεις κατι με glonass τουλαχιστον

 

Sent from my ZTE v967s

Link to comment
Share on other sites

Θελω να κανω ενα δωρο στη γυναικα και το συγκεκριμενο κινητο φαινετε τουμπανακι,αν εχει και καλη καμερα το βουτηξα.

Υπαρχει κανεις που το περιμενει η να παρω το ρισκο εγω?

Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηρα το ρισκο παντως. Εδω κ πεντε ημερες εδωσα παραγγελια. Κατοχος ηδη του amoi n828 το εμπιστευτικα για δωρο στην αδερφη. Το n828 ειναι πολυ τουμπανο στον ενα χρονοπου το εχω..ας ελπισουμε να ειναι κ το a928w. Υπομονη.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και μένα από όλα τα 8πύρηνα με 2GB ram που κάθεται καλύτερα. Το ο μόνος ανασταλτικός παράγων που δεν προχωρήσει ακόμα είναι η μπαταρία του, μιας και η τιμή του έχει φτάσει στα 190$...
Link to comment
Share on other sites

Βασικα ξερω οτι ειναι το πρωτο 8πυρηνο της amoi κ ειναι λιγο ρισκο αυτο αλλα το n828 που εχω εχει βγει διαμαντι για τα χρηματα του και θελω να πιστευω να βγει κ το a928w.
Link to comment
Share on other sites

Βασικα ξερω οτι ειναι το πρωτο 8πυρηνο της amoi κ ειναι λιγο ρισκο αυτο αλλα το n828 που εχω εχει βγει διαμαντι για τα χρηματα του και θελω να πιστευω να βγει κ το a928w.

Αν και έχω παραγγείλει και περιμένω το coolpad F1, με ενδιαφέρει πολύ να δω τις εντυπώσεις από το 928W.

Την ΑΜΟΙ την θεωρώ πολύ καλή. Δεν είχα ποτέ, αλλά την έχω υπόψιν μου πολλά χρόνια. Επίσης όσοι πήραν το 828, μόνο καλά λόγια έχουν να πουν.

Αν είχε λίγο μεγαλύτερη μπαταρία, ίσως να το είχα παραγγείλει και γω. Λέω ίσως, γιατί επίσης δεν είχα καταφέρει να βρω κάποια γνώμη χρήστη για το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν ανάμεσα σε αυτο και στο coolpad f1 αλλά στα 190 δολλάρια ήταν πολύ δελεαστική επιλογή και τελικά πήρα το ρίσκο και το παρήγγειλα. Μήπως το έχει κανείς να μας πει εντυπώσεις;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...