Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκιμασα σε διαφορες θυρες usb στο pc τπτ . Kαι στο λαπτοπ επισης . Μολις βαζω το usb cable απλα λεει οτι φορτιζει . Δεν βρισκει καποια συσκευη το λειτουργικο και να με κανει promt για driver. Aπο ποιο samsung ταιριαζει το data ( usb ) cable ειπαμε ? Να δοκιμασω αλλο καλωδιο αν ειναι . Επισης απο το μενου του τηλεφωνου υπαρχει καποια επιλογη τπτ που πρεπει να ενεργοποιησω ?

 

Αλλο θεμα . Δεν μπορω να δω youtube. Ουτε με το opera 4 ουτε με το 5 beta. Στο profile εχω ορισει wirelles lan απο gprs που ητανε και στον video player εχω βαλει να διαβαζει - αποθηκευει στην καρτα κατι αλλο ?

 

 

Eπισης θα ηθελα αν γινεται να επικοινωνησει καποιος mod μαζι μου να συζητησουμε το θεμα του λογαριασμου μου του παλιου αν γινεται να τον επαναφερω.

Edited by Non4me
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

network profile = profile 1 -> data account = wireless lan --> use proxy = off\

 

εδιτ και απο το μενου java το αλλαξα και στην sim1 εβαλα wirelles.

εδιτ2 Θελει flash player μηπως για να ανοιξει μεσα στην σελιδα του browser?

Να δοκιμασω αλλον browser? Καποιον αναφερε ενα παιδι σελιδες πιο πριν αλλα δεν τον βρισκω .

Edited by Non4me
Link to comment
Share on other sites

Ναι ενεργο !!! εκει που παει να κανει streaming κολαει . Φορτωνει ( δειχνει να φορτωνει 5-6 sec) και στο τελος λεει οτι δεν μπορει να το ανοιξει .

 

Ok επαιξε και youtubie τελικα.

 

To μονο που μενει ειναι να το συνχρονισω με το pc .

Edited by Non4me
Link to comment
Share on other sites

MyPad - Windows SmartPhone with 5 Inch Touch Screen

 

http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/mypad-windows-smartphone-with-5-inch-touch-screen/

 

Πως το βλέπετε? Αξίζει τα 253 Euro + μεταφορικά?

Ξέρει κανείς τίνος κλώνος είναι?

Edited by zacharis1955
Link to comment
Share on other sites

Πως το βλέπετε? Αξίζει τα 253 Euro + μεταφορικά?

Ξέρει κανείς τίνος κλώνος είναι?

 

Είναι πολύ ακριβό..υπάρχουν πολύ πιο φτηνά και με μεγαλύτερη οθόνη στην αγορά.

Άμα ψάξεις λίγο καλύτερα θα βρεις πολύ πράμα.

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ακριβό..υπάρχουν πολύ πιο φτηνά και με μεγαλύτερη οθόνη στην αγορά.

Άμα ψάξεις λίγο καλύτερα θα βρεις πολύ πράμα.

 

Εψαξα αλλά δεν βρήκα πιο φτηνά και με μεγαλύτερη ή ίδια οθόνη...

Link to comment
Share on other sites

Εψαξα αλλά δεν βρήκα πιο φτηνά και με μεγαλύτερη ή ίδια οθόνη...

 

Θα σου στείλω μερικά να δεις ...:)

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο παιδια , καλημερα .

 

Με τις επαφες τι παιζει ? με αφηνει να γραψω μονο 6 χαρακτηρες οσον αφορα επαφες με Ελληνικους χαρακτηρες .

 

γιατι ? διορθώνει ?

 

εδιτ . Και κατι αλλο , μιας και δεν εχω καταφερει να δει το pc το τηλεφωνο μεσω καλωδιου , υπαρχει καποια σουιτα που να συνχρονιζει πχ με bluetooth? η wifi

Edited by Non4me
Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο επισης , οταν παω να συνδεθω στο ebuddy ( το τηλεφωνο στο δικτυο μεσω wirelles ) μου λεει πως η εφαρμογη λαμβανει πληροφοριες οι οποιες ισως χρεωνονται , μαλλον ενοει μεσω gprs γιατι δεν βλεπω λογο να χρεωνει με wirelles σωστα?

 

2ον Αναβαθμισα το ebuddy απο 1.2 που ειχε default το phone σε 1.5 στο μενου του τηλεφωνου ομως εμεινε το 1.2 το 1.5 πρεπει να παω μεσα απο το υπομενου της java για να το τρεξω . Γινεται να σβησω το 1.2 απο την '' επιφανεια εργασιας '' και να βγαλω το 1.5 στην θεση του ? Η ειναι φιξ τα εικονιδια που εχει απο το εργοστασιο .

 

kthnxbai.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα τι λεει ο κλωνος??αξιζει το ιντερνετ κλπ η μουφα???λεω να παρω αυτο η ενα ι9 με wifi και tv..τι λετε να επιλεξω αφου υπαρχει διαφορα στην τιμη...

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως μπαινω στο κρυφο μενου?αυτον τον κωδικο *#3646633# που γραφει καποιος φιλος για να μπει στο engeneering mode που μπαινω για να τον γραψω?
Link to comment
Share on other sites

το κινητο ειναι καλο.αλλα πολυ ακτινοβολια ρε παιδι μου.πηρα και handfree samsung απο τον γερμανο.δυστυχος δεν γραφει επανω πιο μοντελο ειναι.αλλα ενω μπαινει το βυσμα , αυτα δεν παιζουν.ξερει κανεις κατι σχετικο?ολοι λενε για τα handsfree samsung e900. τα εχει παρει κανεισ να τα δοκιμασει?
Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Πώς το ξέρεις;

πονοκεφαλος στο full. το τηλ το δουλευω μονο τα σκ. και το προηγουμενο και τωρα, με το πρωτο τηλ που κανω,αρχιζει ο πονοκεφαλος,τυχαιο? δε νομιζω....

παραπονο γενικοτερα δεν εχω. εκτος του οτι δεν μπορω να ορισω ταχεια κληση, και να βρω handfree

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση αλλά δώσε γρήγορα το κινητό για να μην καταλήξεις στον ψυχίατρο.Αν δεν στο έλεγαν οτι είναι κινέζικο δεν θα έλεγες τίποτα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας πιο ειναι το οριο εγκαταστασης εφαρμογων στο κινητο και αν αυτο γινεται να αλλαξει??εχω κατεβασει κατι παιχνιδια, αλλα οταν παω να τα κανω install, μου λεει over the maximum install limit

 

ΒΟΗΘΕΙΑ Τρελαινομαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε να προσθέσουμε καποιο εικονίδιο εφαρμογής στο αρχικο μενού?

 

δυστυχως δνε γινεται...μονο στο iphone αυτα...

Link to comment
Share on other sites

το κινητο ειναι καλο.αλλα πολυ ακτινοβολια ρε παιδι μου.πηρα και handfree samsung απο τον γερμανο.δυστυχος δεν γραφει επανω πιο μοντελο ειναι.αλλα ενω μπαινει το βυσμα , αυτα δεν παιζουν.ξερει κανεις κατι σχετικο?ολοι λενε για τα handsfree samsung e900. τα εχει παρει κανεισ να τα δοκιμασει?

 

εγω μιλησα για φορτιστη ε900 οχι handsfree

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...