Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως ποιο μοντέλο?

οποιο σου εκανε το "κλικ" που λεμε..ψαχνω να αγορασω κλωνο και κυριως για την χρηση των 2 sim και ψαχνω να βρω κατι.αν εχεις τιποτα στα υποψην σου στειλε μου μηνυμα προσωπικο και απο που να αγορασω.(το κινητο που ψαχνω το θελω κυριως χωρις TV και να μπορω να βαλω καμια μπαταρια απο Νοκια) ισως και σε IPHONE 4 δεν λεω οχι.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή δεν έχει βγει ακόμα το iphone 5, γι' αυτό σε ρώτησα. Έχουν βγει κάποιοι υποτιθέμενοι κλώνοι.

Έλεγα να γράψω εντυπώσεις για την συσκευή που αγόρασα όταν θα μου ερχόταν και η μπαταρία, αλλά αφού το έφερε η κουβέντα ας πω 2 λόγια.

 

Πήρα πριν 2 βδομάδες το i9 5GS. http://everbuying.com/product50404.html

Αν και δεν ήθελα κλώνο iphone (ή έστω να μοιάζει με iphone), το πήρα γιατί ήθελα ένα φθηνό κινητό για δεύτερο και πέτυχα αυτό σε προσφορά! Φυσικά είχα δει πολλά κινέζικα φθηνά αλλά τα περισσότερα δεν είχαν Ελληνικά. Δεν με πείραζε το μενού, απλά χωρίς Ελληνικά πιθανόν να είχα πρόβλημα με τα εισερχόμενα sms.

 

Λοιπόν το κινητό μου βγήκε γύρω στα 34 ευρώ (ο λόγος που το πήρα) με την προσφορά + ένα κουπόνι έκπτωση που είχα. Για τα λεφτά του είναι πολύ καλό. Dual sim, TV, wifi. Βέβαια το wifi δεν έχει πολύ καλό σήμα, αλλά δεν με απασχολεί ιδιαίτερα. Η τηλεόραση πάντως πιάνει αρκετά καλά. Ενώ έχει αισθητήρα κίνησης, μπορείς να γυρίσεις την οθόνη μόνο προς τα δεξιά. Η αφή είναι πολύ καλή για resistive. Όλα λειτουργούν μια χαρά αλλά έχει 2 μειονεκτήματα:

- η μπαταρία που κρατάει μία μέρα αν μιλάς και το σκαλίζεις αρκετά. Το καλό βέβαια είναι ότι παίρνει μπαταρία nokia BL-4C. Έχω παραγγείλει ήδη άλλη όπως είπα και πριν.. περιμένω να 'ρθει.

- όταν χρησιμοποιώ ενσύρματο hands free δεν με ακούνε δυνατά. Πρέπει να βάζω το μικρόφωνο μπροστά στο στόμα. Χωρίς hands free είναι οκ. Επίσης με bluetooth hands free δουλεύει μια χαρά, οπότε έχω αυτό ως λύση.

 

Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος με το κινητό στην τιμή που το πήρα!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχει βγει ακόμα το iphone 5, γι' αυτό σε ρώτησα. Έχουν βγει κάποιοι υποτιθέμενοι κλώνοι.

Έλεγα να γράψω εντυπώσεις για την συσκευή που αγόρασα όταν θα μου ερχόταν και η μπαταρία, αλλά αφού το έφερε η κουβέντα ας πω 2 λόγια.

 

Πήρα πριν 2 βδομάδες το i9 5GS. http://everbuying.com/product50404.html

Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος με το κινητό στην τιμή που το πήρα!

για την τιμη του ειναι πολυ καλο!! αν δεν ειχε τηλεοραση θα το "τσιμπαγα".

παντως απο κλωνο iphone 4 ποιο θεωρεις καλο (προσωπικη χρηση) για αμεση αγορα.εχω στειλει και μηνυματα σε παιδια που ασχολουνται με κινητα αλλα μ'εχουν στο περιμενε..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω να σου πω.

Εξαρτάται πόσα χρήματα διαθέτεις. Υπάρχουν αρκετά μοντέλα χωρίς τηλεόραση. Ρίξε μια ματιά στο παραπάνω site. Σε πολλά μοντέλα υπάρχουν και reviews.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω να σου πω.

Εξαρτάται πόσα χρήματα διαθέτεις. Υπάρχουν αρκετά μοντέλα χωρίς τηλεόραση. Ρίξε μια ματιά στο παραπάνω site. Σε πολλά μοντέλα υπάρχουν και reviews.

απο προσωπικη σου αποψη και δοκιμη.π.χ το iphone k668 ηταν πολυ καλο,αλλα η μπαταρια με χαλασε και οτι οταν μιλαγα δεν μπορουσα να πατησω την οθονη για να βαλω καρτα μνημης.

παντως αν ξερεις κανεναν που να πουλαει στειλε μου ενα μηνυμα.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε καποιος να μου πει ποια ακριβως μπαταρια της Nokia μπορω να βαλω στο J8? Αυτες οι 2 που εχω δεν την παλευουν για πανω απο 1 μερα...

 

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας.θελω να παρω εναν κλωνο για ενα φιλο μου αλλα το e-mobilo που ειχαμε παρει πιο παλια εχει κλεισει.κανενα αξιοπιστο site αυτο το καιρο εχουμε?

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχω αγοράσει έναν κλώνο του iphone 4 και έχει κάποιες εφαρμογές τις οποίες δεν μπορώ να παίξω γιατί μου γράφει no network access ενώ έχω ανοιχτό το wifi..πχ Cat και άλλες τέτοιες...Τι κάνω σε αυτή την περίπτωση?

 

Επίσης θέλω να κατεβάσω και java εφαρμογές από το getjar.com με ποιο κινητό μοιάζει ο κλώνος του iphone 4?

 

Ευχαριστώ

Edited by squallgr
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχει βγει ακόμα το iphone 5, γι' αυτό σε ρώτησα. Έχουν βγει κάποιοι υποτιθέμενοι κλώνοι.

Έλεγα να γράψω εντυπώσεις για την συσκευή που αγόρασα όταν θα μου ερχόταν και η μπαταρία, αλλά αφού το έφερε η κουβέντα ας πω 2 λόγια.

 

Πήρα πριν 2 βδομάδες το i9 5GS. http://everbuying.com/product50404.html

Αν και δεν ήθελα κλώνο iphone (ή έστω να μοιάζει με iphone), το πήρα γιατί ήθελα ένα φθηνό κινητό για δεύτερο και πέτυχα αυτό σε προσφορά! Φυσικά είχα δει πολλά κινέζικα φθηνά αλλά τα περισσότερα δεν είχαν Ελληνικά. Δεν με πείραζε το μενού, απλά χωρίς Ελληνικά πιθανόν να είχα πρόβλημα με τα εισερχόμενα sms.

 

Λοιπόν το κινητό μου βγήκε γύρω στα 34 ευρώ (ο λόγος που το πήρα) με την προσφορά + ένα κουπόνι έκπτωση που είχα. Για τα λεφτά του είναι πολύ καλό. Dual sim, TV, wifi. Βέβαια το wifi δεν έχει πολύ καλό σήμα, αλλά δεν με απασχολεί ιδιαίτερα. Η τηλεόραση πάντως πιάνει αρκετά καλά. Ενώ έχει αισθητήρα κίνησης, μπορείς να γυρίσεις την οθόνη μόνο προς τα δεξιά. Η αφή είναι πολύ καλή για resistive. Όλα λειτουργούν μια χαρά αλλά έχει 2 μειονεκτήματα:

- η μπαταρία που κρατάει μία μέρα αν μιλάς και το σκαλίζεις αρκετά. Το καλό βέβαια είναι ότι παίρνει μπαταρία nokia BL-4C. Έχω παραγγείλει ήδη άλλη όπως είπα και πριν.. περιμένω να 'ρθει.

- όταν χρησιμοποιώ ενσύρματο hands free δεν με ακούνε δυνατά. Πρέπει να βάζω το μικρόφωνο μπροστά στο στόμα. Χωρίς hands free είναι οκ. Επίσης με bluetooth hands free δουλεύει μια χαρά, οπότε έχω αυτό ως λύση.

 

Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος με το κινητό στην τιμή που το πήρα!

 

Καλησπερα αγορασα ενα παρομοιο ι5gs tv χωρις wifi η μπαταριες του ειναι bl-4c οι οποιες κρατανε μια μερα περιπου !! σε γενικες γραμμες για τα λεφτα του ειναι πολυ καλο με γρηγορο touch screen οπως αναφερεις παραπανω και δεν αναγραφουν καν ποσα mha ειναι. το μοναδικο λαθος οτι μου το στειλανε χωρις ελληνικο μενου γραφει και δεχετε sms μονο στα greeklish στα εισερχομενα ελληνικα sms βγαζει τετραγωνακια..! οποιος γνωριζει αν μπορω να του περασω ελληνικα ας μας πει τι γνωμη του! και επισης θα με ενδιεφερε να δω και ενα post για την 1390 mha da xian απο το ebay αν οντως κραταει τελικα περισσοτερο η απλα ειναι μια μουφα !! ειχα αγορασει μπαταρια απο ebay τυπου Νοκια oem 1050 bl-4c πιο παλια για κλωνο του iphone4 που εχω και βγηκε πατατα σε 12 ωρες εκλεινε ελυσα το προβλημα αγοραζοντας γνησια nokia 860 mha bl-4c..:O

Link to comment
Share on other sites

Jin Dian λέγεται η μπαταρία που πήρα:

http://www.ebay.com/itm/280525600055?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Μου κρατάει γύρω στις 4 μέρες με μέτρια χρήση. Με τις μπαταρίες που είχε στην συσκευασία, με μέτρια χρήση μου κρατούσε μία μέρα.

 

Για να περάσεις Ελληνικά μόνος σου δύσκολο και πιστεύω δεν αξίζει να το στείλεις πίσω. Δοκίμασε να αλλάξεις το encoding από τις ρυθμίσεις μήπως καταφέρεις να διαβάζεις τα μηνύματα. Εμένα είναι ρυθμισμένο στο UTF-8.

Link to comment
Share on other sites

Jin Dian λέγεται η μπαταρία που πήρα:

http://www.ebay.com/itm/280525600055?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Μου κρατάει γύρω στις 4 μέρες με μέτρια χρήση. Με τις μπαταρίες που είχε στην συσκευασία, με μέτρια χρήση μου κρατούσε μία μέρα.

 

Για να περάσεις Ελληνικά μόνος σου δύσκολο και πιστεύω δεν αξίζει να το στείλεις πίσω. Δοκίμασε να αλλάξεις το encoding από τις ρυθμίσεις μήπως καταφέρεις να διαβάζεις τα μηνύματα. Εμένα είναι ρυθμισμένο στο UTF-8.

 

 

Σε Ευχαριστω!!!! Με καλυψες απολυτα δεν εχω λογια!!! :D θα κοιταξω στις ρυθμισεις στο encoding στο utf-8 ειναι και το δικο μου... Σαφως δεν αξιζει να το στειλω πισω ! jin dian σωστος δεν το θυμομουνα καλα και εγραψα da xian σε γενικες γραμμες το κινητο για τα λεφτα του ειναι super !! Eυχαριστω!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ένα νέο μοντέλο το οποίο περισσότερο με ipod μοιάζει και είναι εξαιρετικά λεπτό:

http://everbuying.com/product118840.html

http://everbuying.com/product118839.html

 

Το κακό είναι ότι η μπαταρία δεν βγαίνει.

Link to comment
Share on other sites

για σας απανταχου κινητακιδες ειμαι νεο μελος εδω στο φορουμ ενα πολυ χρησιμο φορουμ και μπραβο στους διαχηριστε...θα ηθελα α μπορειται να με διαφωτισετε με τις χρησιμες γνωσεις σας...μολις παρηγγηλα το πρωτο μου κινητο νεας γενιας(απο touch εχω μεσανυχτα)αν και τωρα βγαινουν με 3d και επαθα πλακα απο την ευκρινεια ειχε ενας φιλος..εκανα παραγγελεια απο αυτο το sait που εδω γραφουνε τα παιδια ειναι αξιοπιστοhttp://www.sevenextreme.com.....πηρα το Sciphone I68 4G 3.2inch Touch Screen Dual Card Quad Band Dual Camera WIFI Java Bluetooth FM Mobile Cell Phone Black///περιεμενουν να τους στειλω τα λεφτα...μεσω western union...ξερετε ποσο κοστιζει??και κατι αλλο αν μπορειται να μου πειτε...αν ειχε καπιος τετιο παρομοιο κινητο,,κολαει??επιβιωνη??θα μπορω να μπαινω ιντερνετ απο το δυχτιο μου μεσω βονταφον ας πουμε...???γινονται νορμαλ ρυθμισεις???η μονο μεσω wifi internetρωταω γιατι δεν ειναι επωνυμο και δεν ξερω αν ο γερμανος η η βονταφον θα μπορει να μου στειλει ρυθμισεισ για να μπαινω ιντερνετ χωρις να χρησιμοποιω wifi.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

για σας απανταχου κινητακιδες ειμαι νεο μελος εδω στο φορουμ ενα πολυ χρησιμο φορουμ και μπραβο στους διαχηριστε...θα ηθελα α μπορειται να με διαφωτισετε με τις χρησιμες γνωσεις σας...μολις παρηγγηλα το πρωτο μου κινητο νεας γενιας(απο touch εχω μεσανυχτα)αν και τωρα βγαινουν με 3d και επαθα πλακα απο την ευκρινεια ειχε ενας φιλος..εκανα παραγγελεια απο αυτο το sait που εδω γραφουνε τα παιδια ειναι αξιοπιστοhttp://www.sevenextreme.com.....πηρα το Sciphone I68 4G 3.2inch Touch Screen Dual Card Quad Band Dual Camera WIFI Java Bluetooth FM Mobile Cell Phone Black///περιεμενουν να τους στειλω τα λεφτα...μεσω western union...ξερετε ποσο κοστιζει??και κατι αλλο αν μπορειται να μου πειτε...αν ειχε καπιος τετιο παρομοιο κινητο,,κολαει??επιβιωνη??θα μπορω να μπαινω ιντερνετ απο το δυχτιο μου μεσω βονταφον ας πουμε...???γινονται νορμαλ ρυθμισεις???η μονο μεσω wifi internetρωταω γιατι δεν ειναι επωνυμο και δεν ξερω αν ο γερμανος η η βονταφον θα μπορει να μου στειλει ρυθμισεισ για να μπαινω ιντερνετ χωρις να χρησιμοποιω wifi.ευχαριστω

To I68 εχω διαβασει οτι το ειναι πολυ κακος κλωνος.επισης το λινκ που εχεις δωσει δεν ανοιγει.:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To I68 εχω διαβασει οτι το ειναι πολυ κακος κλωνος.επισης το λινκ που εχεις δωσει δεν ανοιγει.:!:

 

σε ευχαριστω για την απαντηση αδεφε εχω μαυρα μεσανυχτα απο αυτα...http://www.sevenextreme.com/ αυτο ειναι το σαιτ...και ειναι αξιοπιστο ως μπορς τισ συναλαγες απο οτι αναφερετε...μπορεις να μου δωσεις ενα τοπικ που να αναφερονται εκτενεστερα...???ειμαι ενδιαμεσα στο νοκια c5-03 και στο κινεζικο..αλλα πιστευα οτι κινεζικο κανει παπαδες...για δες και αν γραφουν καπου για το i68 και πεσ μου..να σε καλα

 

Επειδή δεν έχει βγει ακόμα το iphone 5, γι' αυτό σε ρώτησα. Έχουν βγει κάποιοι υποτιθέμενοι κλώνοι.

Έλεγα να γράψω εντυπώσεις για την συσκευή που αγόρασα όταν θα μου ερχόταν και η μπαταρία, αλλά αφού το έφερε η κουβέντα ας πω 2 λόγια.

 

Πήρα πριν 2 βδομάδες το i9 5GS. http://everbuying.com/product50404.html

Αν και δεν ήθελα κλώνο iphone (ή έστω να μοιάζει με iphone), το πήρα γιατί ήθελα ένα φθηνό κινητό για δεύτερο και πέτυχα αυτό σε προσφορά! Φυσικά είχα δει πολλά κινέζικα φθηνά αλλά τα περισσότερα δεν είχαν Ελληνικά. Δεν με πείραζε το μενού, απλά χωρίς Ελληνικά πιθανόν να είχα πρόβλημα με τα εισερχόμενα sms.

 

Λοιπόν το κινητό μου βγήκε γύρω στα 34 ευρώ (ο λόγος που το πήρα) με την προσφορά + ένα κουπόνι έκπτωση που είχα. Για τα λεφτά του είναι πολύ καλό. Dual sim, TV, wifi. Βέβαια το wifi δεν έχει πολύ καλό σήμα, αλλά δεν με απασχολεί ιδιαίτερα. Η τηλεόραση πάντως πιάνει αρκετά καλά. Ενώ έχει αισθητήρα κίνησης, μπορείς να γυρίσεις την οθόνη μόνο προς τα δεξιά. Η αφή είναι πολύ καλή για resistive. Όλα λειτουργούν μια χαρά αλλά έχει 2 μειονεκτήματα:

- η μπαταρία που κρατάει μία μέρα αν μιλάς και το σκαλίζεις αρκετά. Το καλό βέβαια είναι ότι παίρνει μπαταρία nokia BL-4C. Έχω παραγγείλει ήδη άλλη όπως είπα και πριν.. περιμένω να 'ρθει.

- όταν χρησιμοποιώ ενσύρματο hands free δεν με ακούνε δυνατά. Πρέπει να βάζω το μικρόφωνο μπροστά στο στόμα. Χωρίς hands free είναι οκ. Επίσης με bluetooth hands free δουλεύει μια χαρά, οπότε έχω αυτό ως λύση.

 

Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος με το κινητό στην τιμή που το πήρα!

 

εκανα παραθεση αλλα κατι δεν πηγε καλα.... να σε ρωτησω φιλε επε?ιδη ψαχνω κινητο...ελληνικο μενου εχε???ι το κατεβασες η πας απλα σε ρυθμισεις και το βρισκεις???...σημα για ιντερνετ πιανει εστω 1 γραμουλα..???θελει καπιες εφαρμογες η απο την ωρα που ηρθε ολα καλα σαρφαρης..σε ποσσες μερες σου ηρθε???ευχαριστω

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειχα το νοκια C5-03 και εμεινα ευχαριστημενος (αποδοση μπαταριας-wifi-ακουστικο) θα σου λεγα να επιλεξεις αυτο.;)

τωρα οτι κινητο ειχα κλωνο..ποτε δεν μπορεσα να σερφαρω οπως ηθελα.παντα υπηρχε ενα προβλημα.

γνωμη μου ειναι να παρεις κινητο επωνυμο.αλλωστε βρισκεις αξιολογα κινητα χωρις πολλα χρηματα.

το site ππυ αναφερεις δεν το γνωριζω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εκανα παραθεση αλλα κατι δεν πηγε καλα.... να σε ρωτησω φιλε επε?ιδη ψαχνω κινητο...ελληνικο μενου εχε???ι το κατεβασες η πας απλα σε ρυθμισεις και το βρισκεις???...σημα για ιντερνετ πιανει εστω 1 γραμουλα..???θελει καπιες εφαρμογες η απο την ωρα που ηρθε ολα καλα σαρφαρης..σε ποσσες μερες σου ηρθε???ευχαριστω

 

Μου το έστειλαν με Ελληνικό μενού.

Το wi-fi είναι σχεδόν άχρηστο. Σε απόσταση 2 μέτρων από το ρούτερ χωρίς εμπόδια, έχει περίπου 50% σήμα. Σε κοντινό δωμάτιο με κλειστή πόρτα με το ζόρι πιάνει μία γραμμή.

Έχει κάποιες εγκατεστημένες εφαρμογές όπως UCWEB και opera mini αν και κατέβασα την τελευταία έκδοση opera.

Σε 2 βδομάδες περίπου μου ήρθε.

 

Αν είσαι ανάμεσα και σε άλλες συσκευές, μπορείς να ανοίξεις θέμα εδώ: http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Ας μην ξεφεύγει η συζήτηση εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Μου το έστειλαν με Ελληνικό μενού.

Το wi-fi είναι σχεδόν άχρηστο. Σε απόσταση 2 μέτρων από το ρούτερ χωρίς εμπόδια, έχει περίπου 50% σήμα. Σε κοντινό δωμάτιο με κλειστή πόρτα με το ζόρι πιάνει μία γραμμή.

Έχει κάποιες εγκατεστημένες εφαρμογές όπως UCWEB και opera mini αν και κατέβασα την τελευταία έκδοση opera.

Σε 2 βδομάδες περίπου μου ήρθε.

 

Αν είσαι ανάμεσα και σε άλλες συσκευές, μπορείς να ανοίξεις θέμα εδώ: http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Ας μην ξεφεύγει η συζήτηση εδώ.

δηλαδη τοσο χαλια???τουλαχιστον ειχε ελληνικο μενου..η τηλεωραση καλα επεζε.???μεσω δυχτιου θα μπορω να σαρφαρω???η και εκει προβλημα παιζει???υπαρχουν δηλαδη ρυθμισεις να μπαινω μεσω 3g.???γνωριζεις???γνωριζει κανα αλλο παλικαρι???:O..παντως η κινεζοιστοσελιδα εχει ωραια κινητα και μεγαλη ποικιλια...τι κριμα να ειναι προβληματικα...:(

Link to comment
Share on other sites

Απλά έτσι είναι στο συγκεκριμένο μοντέλο. Δεν είναι όλα τα κινέζικα ίδια. Αν σε απασχολεί τόσο πολύ αυτό το θέμα, ψάξε να βρεις ένα μοντέλο που να είναι γνωστό ώστε να διαβάσεις reviews. Φυσικά υπάρχουν πολλά κινέζικα με καλή κεραία wifi.

Η τηλεόραση καλά παίζει.

Μέσω δικτύου δεν έχω δοκιμάσει, αλλά λογικά αν περάσεις τις ρυθμίσεις μπορείς να μπαίνεις στο internet. Βέβαια η πλοήγηση σε τέτοια συσκευή είναι κουραστική. 3G δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Απλά έτσι είναι στο συγκεκριμένο μοντέλο. Δεν είναι όλα τα κινέζικα ίδια. Αν σε απασχολεί τόσο πολύ αυτό το θέμα, ψάξε να βρεις ένα μοντέλο που να είναι γνωστό ώστε να διαβάσεις reviews. Φυσικά υπάρχουν πολλά κινέζικα με καλή κεραία wifi.

Η τηλεόραση καλά παίζει.

Μέσω δικτύου δεν έχω δοκιμάσει, αλλά λογικά αν περάσεις τις ρυθμίσεις μπορείς να μπαίνεις στο internet. Βέβαια η πλοήγηση σε τέτοια συσκευή είναι κουραστική. 3G δεν έχει.

να σε καλα ..παραγγειλα αυτο το μοντελο http://www.everbuying.com/product115038.html ωστε και μαπα να ειναι να μην κλαιω τα λεφτα μου...ειναι σιγουρο οτι 3g σημα δεν πεζει???

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...