Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατάλαβα εν μέρη...

 

Εγώ είχα πληρώσει χρόνο και λήγει το Σεπτέμβριο..

 

Και έχω 1522 rapids.. Και πως το αλλάζεις το πακέτο οέο??

 

Καλά θα το δω με ηρεμία κάποια άλλη στιγμή.. Ρε τους παλιο γερμανούς από παντού να μας μ........ε...........

 

Πας στα settings.

Αν το αφήσεις ετσι σου κρατάει για κανενα χρόνο ακόμα:)

Απλά θα κατεβάζεις ενα γίγα τη μέρα!

 

Εμένα πάλι, η ******* που έκαναν δεν με βολεύει καθόλου.. Κατεβάζοντας αρχεία των 8 και 10 gb (τόσο είναι οι 720p που βρίσκω) μου διαλύει τον λογαριασμό! Αυτή την στιγμή, ανανέωσα πριν από λίγες μέρες τον λογαριασμό για 6 μήνες, αλλά μπορώ να τον έχω για 39 μέρες!!!! :mad::mad:

 

Θα ανεβάσω τα άπειρα στον λογαριασμό μου τώρα και θα τα μοιράζω δεξιά και αριστερά για να αυξάνω τα rapids μου... Δεν γίνεται αλλιώς... Δεν θα πληρώνω 6μηνο και θα πέρνω 1.5 μήνα!:mad::mad::mad::mad:

 

Αλεξ καθε μέρα κατεβάζεις;

Αλλαζε πακέτο μόνο για τη μέρα που θες να κατεβάσεις και μετά γύρνα το στο μικρό.

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

εγω δλδ ρε παιδια που εχω 40.000 premium rapid points κ 15000 περιπου free rapid points τι θα γνει???

 

κ για να μην βιαστειτε να πειτε οτι εχω μπερδεψει τους premium με τους free rapid points,οι free μου ειναι λιγοτεροι γιατι τους εχω χρησιμοποιησει για ανανεωση συνδρομης.εχω να πληρωσω το rapidshare,πανω απο 2 χρονια!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Και με μας που δεν ανεβάζουμε τίποτα απλά κατεβάζουμε τι γίνεται; Δεν έχω καταλάβει τίποτα με αυτό το rapidshare...
Link to comment
Share on other sites

εγω δλδ ρε παιδια που εχω 40.000 premium rapid points κ 15000 περιπου free rapid points τι θα γνει???

 

κ για να μην βιαστειτε να πειτε οτι εχω μπερδεψει τους premium με τους free rapid points,οι free μου ειναι λιγοτεροι γιατι τους εχω χρησιμοποιησει για ανανεωση συνδρομης.εχω να πληρωσω το rapidshare,πανω απο 2 χρονια!

 

Αμα μπεις στο προφίλ σου θα σου τα εχει αλλάξει!

 

Για κάθε μερα που σου απέμενε μεχρι να λήξει ο λογαριασμος(απο 01/07/2010-εώς λήξη) θα σου εχει δώσει 20 rapids.

 

Καθε gb απο free traffic θα στο εχει μετατρέψει και αυτό σε rapids με 5 rapids ανα gb.

 

Tωρα γράφει μεσα οτι τα free και τα premium rapid points πρεπει να μετατραπούν μεχρι τις 7/7/2010 σε rapids αλλιώς χάνονται.Δεν εχω καταλάβει αν τη μετατροπή την κάνουμε εμείς ή αυτοί.

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

εγω δλδ ρε παιδια που εχω 40.000 premium rapid points κ 15000 περιπου free rapid points τι θα γνει???

 

κ για να μην βιαστειτε να πειτε οτι εχω μπερδεψει τους premium με τους free rapid points,οι free μου ειναι λιγοτεροι γιατι τους εχω χρησιμοποιησει για ανανεωση συνδρομης.εχω να πληρωσω το rapidshare,πανω απο 2 χρονια!

 

40.000 free rapid points??

 

Free RapidPoints: 32 206

Premium RapidPoints: 3:( και εσύ 40.000 δεν το καταλαβαίνω αυτό..

 

Δλδ αν ανεβάζουμε μας δίνει bonus??? Tι γίνεται ρε ****το μας μπέρδεψαν...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Κατευθείαν quote τα μηνύματα, με αστερίσκο τα προσωπικά μου στοιχεία:

 

Deutsche Version unten]

 

Dear customer *********,

 

RapidShare will soon be as flexible and low priced as never before.

 

We would therefore like to introduce you to our new product and payment models.

 

Under the following link you find specific information on how RapidShare is going to adjust to your individual needs:

 

http://rapidshare.com/news.html

 

RapidShare wishes you a sunny and beautiful weekend.

 

Best regards,

Support Team

 

RapidShare AG

Gewerbestrasse 6

6330 Cham

Switzerland

 

Tel: +41 41 748 78 80

Fax: +41 41 748 78 99

 

Web: http://www.rapidshare.com

Email: support@rapidshare.com

Sehr geehrter User ********,

 

in Zukunft wird RapidShare so flexibel und günstig wie nie sein.

 

Dazu möchten wir Ihnen unser neues Produkt- und Preismodell vorstellen.

 

Unter folgendem Link finden Sie genaue Informationen wie RapidShare sich an Ihre Bedürfnisse anpassen wird:

 

http://rapidshare.com/news.html

 

RapidShare wünscht ein schönes und sonniges Wochenende.

 

Freundliche Grüsse,

Support Team

 

RapidShare AG

Gewerbestrasse 6

6330 Cham

Switzerland

 

Tel: +41 41 748 78 80

Fax: +41 41 748 78 99

 

Web: http://www.rapidshare.com

Email: support@rapidshare.com

 

Αφού κατέβασα σήμερα (ξεκίνησα βασικά) μια ταινία μεγέθους 8GB (mkv 720p με DTS 5.1) μου έστειλαν:

 

Dear User *********,

 

Since you have exceeded either your storage volume of 10 GB or your daily traffic volume of 1 GB you have been automatically upgraded from your RapidSmall to a RapidMedium account. Your total storage space is now 50 GB and you dispose of a daily traffic volume of 5 GB. Furthermore, you will now be able to access our additional feature ?Folder Management? which gives you the opportunity to create your own folders and subfolders. In case of a downgrade your folders will not be deleted. The RapidMedium account costs 20 Rapids per day.

 

Thank you for using RapidShare. We hope you are happy with our service.

 

Best regards

 

Your RapidShare team

 

και αφού πέρασα και το επόμενο όριο:

 

Dear User *********,

 

Since you have exceeded either your storage volume of 50 GB or your daily traffic volume of 5 GB you have been automatically upgraded from your RapidMedium to a RapidBig account. Your total storage space is now 200 GB and you dispose of a daily traffic volume of 20 GB. Furthermore, you will now be able to verify and personalise your account which means that you have exclusive control over the files you deposit at RapidShare. By verifying your account you confirm that you are authorised to use the files that you have stored so that it is not necessary for RapidShare to pursue potential copyright infringements. The RapidBig account costs 78 Rapids per day.

 

Thank you for using RapidShare. We hope you are happy with our service.

 

Best regards

 

Your RapidShare team

 

 

Αυτό που καταλαβαίνω. Αν κατεβάζουμε πολλά, θα μας μεγαλώνει αυτόματα το πακέτο μας, καταναλώνοντας τα rapids που έχουμε. Και η λύση είναι να αλλάζουμε το πακέτο όταν δεν θέλουμε να κατεβάσουμε. Αλλά άλλη δουλειά δεν είχα, να αλλάζω κάθε μέρα το πακέτο μου και να προσέχω τι κατεβάζω....

 

Κωστή, από τότε που έβαλα 24άρα ΟΤΕ, και όσο είμαι στο Πανεπιστήμιο τώρα (επισκέπτης πλέον) που έχει ασύλληπτα γρήγορο downloading, κατεβάζω κάθε μέρα. Έχω έναν φάκελο στα bookmarks με πολλές ταινίες "To Download"... Συνήθως, το βράδυ, αφήνω ανοιχτό τον σταθερό, με το jdownloader και κατεβάζει. Του βάζω δύο-τρεις ταινίες, και ό,τι κατεβάσει μέχρι να ξυπνήσω! Και μετά πάλι το ίδιο κάθε φορά που δεν θέλω το internet! Και μέχρι στιγμής δούλευε μια χαρά... Αλλά από ότι φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

40.000 free rapid points??

 

Free RapidPoints: 32 206

Premium RapidPoints: 3:( και εσύ 40.000 δεν το καταλαβαίνω αυτό..

 

Δλδ αν ανεβάζουμε μας δίνει bonus??? Tι γίνεται ρε ****το μας μπέρδεψαν...

 

Συγχύστηκα !Λέω να ασχοληθούμε πάλι με το iPhone 4!

Δεν έχει ραδιόφωνο, το ξέρατε;:lol::lol::lol::lol::lol:

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

40.000 free rapid points??

 

Free RapidPoints: 32 206

Premium RapidPoints: 3:( και εσύ 40.000 δεν το καταλαβαίνω αυτό..

 

 

καθε downloading απο τον λογσμο μου μου δινει καποιους rapid points..σκεψου οτι το 40% των αρχειων που εχω ανεβασμενα στον λογσμο μου,εχουν πανω απο 3000 downloads!!

και το 15% απο αυτα τα 40% εχουν ξεπερασει τα 8000 hits....

 

μοιραζομαι αρχεια χρονια τωρα σε πολλα φορουμς,ειδικα σε ipmart & xda αλλα και σε ποικιλης υλης φορα...(ppc warez,παλιοτερα σε aivanet...κλπ κλπ

 

στους xda πολλες ρομς/ ραδιος και αρχεια κατα καιρους ειναι ανεβασμενα σε δικο μου λογσμο...και μιλαμε για φορουμ που το myphone ουτε στο ονειρο του δεν εχει φτασει τετοια επισκεψιμοτητα!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καθε downloading απο τον λογσμο μου μου δινει καποιους rapid points..σκεψου οτι το 40% των αρχειων που εχω ανεβασμενα στον λογσμο μου,εχουν πανω απο 3000 downloads!!

και το 15% απο αυτα τα 40% εχουν ξεπερασει τα 8000 hits....

 

μοιραζομαι αρχεια χρονια τωρα σε πολλα φορουμς,ειδικα σε ipmart & xda αλλα και σε ποικιλης υλης φορα...(ppc warez,παλιοτερα σε aivanet...κλπ κλπ

 

στους xda πολλες ρομς/ ραδιος και αρχεια κατα καιρους ειναι ανεβασμενα σε δικο μου λογσμο...και μιλαμε για φορουμ που το myphone ουτε στο ονειρο του δεν εχει φτασει τετοια επισκεψιμοτητα!

 

Αν κατάλαβα δλδ επειδή μοιράζεις πολλά πράγματα από αυτά που έχεις ανεβασμένα σου δίνει και τα ανάλογα "bonus" να το πω...

 

Μάλιστα.. Πάλι καλά που έχουμε και τo greek tracker και το mac mini γιαυτή την δουλειά..

 

Θα πάει το torrent σύννεφο.. :p

 

Thanks man!!!

 

Συγχύστηκα !Λέω να ασχοληθούμε πάλι με το iPhone 4!

Δεν έχει ραδιόφωνο, το ξέρατε;:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Έχει το ipod όμως...:p

Και όσο για το ράδιο λύθηκε με την αγορά του MW600;)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Συγχύστηκα !Λέω να ασχοληθούμε πάλι με το iPhone 4!

Δεν έχει ραδιόφωνο, το ξέρατε;:lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

Ναι αλλά έχει πομπό!!! Τυχαίο δε νομιζω;;;;; lol xaxa

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Συγχύστηκα !Λέω να ασχοληθούμε πάλι με το iPhone 4!

Δεν έχει ραδιόφωνο, το ξέρατε;:lol::lol::lol::lol::lol:

γιατι εχει σημα;:lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα δλδ επειδή μοιράζεις πολλά πράγματα από αυτά που έχεις ανεβασμένα σου δίνει και τα ανάλογα "bonus" να το πω...

 

Μάλιστα.. Πάλι καλά που έχουμε και τo greek tracker και το mac mini γιαυτή την δουλειά..

 

Θα πάει το torrent σύννεφο.. :p

 

Thanks man!!!

 

 

 

Έχει το ipod όμως...:p

Και όσο για το ράδιο λύθηκε με την αγορά του MW600;)

 

το ραδιοφωνο ειναι γελοια δικαιολογια,να αναφερεται ως μειονεκτημα!κ μενα μου χρειαζεται καθημερινα,αλλα κανω κ την δουλεια μου με το hands free μου που εχει ενσωματωμενο ραδιοφωνο ;)

 

οσο για τον λογσμο μου που σας ελεγα,κοιταξτε το screen shot.αν κ εχει αλλαξει ο τροπος που δινονται οι πληροφοριες του λογσμου κ με μπερδευει κ μενα...δεν ειδα πουθενα τα free rapid points μου που ηταν γυρω στις 15000,αλλα τα premium βλεπετε οτι ειναι στις 36 κ κατι αυτην την στιγμη.σκεφτειτε οτι εχω φτασει κ στις 55000 premium rapid points καποιες φορες,αλλα τα μετατρεπω παντα σε free για να τα χρησιμοποιω στην ανανεωση της συνδρομης μου:)

 

αργοτερα θα βγαλω καποια screenies απο καποια νουμερα σε hits αρχειων που σας ελεγα;)

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το ραδιοφωνο ειναι γελοια δικαιολογια,να αναφερεται ως μειονεκτημα!κ μενα μου χρειαζεται καθημερινα,αλλα κανω κ την δουλεια μου με το hands free μου που εχει ενσωματωμενο ραδιοφωνο ;)

 

Ετσι..;)

 

Και εμένα με εχει βολέψει πάρα πολύ και όχι μόνο για το ράδιο!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Καλά.. αυτό το iPhone 4 το έχει μουτζώσει κάποιος. Ήταν να παραλάβω σήμερα και εν τέλει θα έρθει αύριο γιατί τα σαΐνια οι Γάλλοι και τα άλλα τα σαΐνια οι Βέλγοι έκαναν λάθος διαλογή και πήγε σε άλλη αποθήκη σήμερα το πρωί στις Βρυξέλλες και έπρεπε να το στείλουν στη σωστή, η οποία βέβαια είναι πάλι στις Βρυξέλλες και προφανώς αυτό ήθελε μια ολόκληρη μέρα. Και όχι τίποτα άλλο πλήρωσα για παράδοση εντός 24 ωρών και θα πάμε αισίως στις 48. !@#$@!%^!#$^!$#&^
Link to comment
Share on other sites

Καλά.. αυτό το iPhone 4 το έχει μουτζώσει κάποιος. Ήταν να παραλάβω σήμερα και εν τέλει θα έρθει αύριο γιατί τα σαΐνια οι Γάλλοι και τα άλλα τα σαΐνια οι Βέλγοι έκαναν λάθος διαλογή και πήγε σε άλλη αποθήκη σήμερα το πρωί στις Βρυξέλλες και έπρεπε να το στείλουν στη σωστή, η οποία βέβαια είναι πάλι στις Βρυξέλλες και προφανώς αυτό ήθελε μια ολόκληρη μέρα. Και όχι τίποτα άλλο πλήρωσα για παράδοση εντός 24 ωρών και θα πάμε αισίως στις 48. !@#$@!%^!#$^!$#&^

 

αυριο ρε Νικο. κανε υπομονη, μαζι σου και εμεις που περιμενουμε τα νεα σου :)

Link to comment
Share on other sites

Ωχ... Κακή αρχή έκανες... Ελπίζω το εσωτερικό να σου απαλύνει τον θυμό σου και να μην γίνει χειρότερος..

 

Αναμένουμε...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μωρε ας έχει σήμα αυτό κ ας έρθει μεθαύριο ....

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδιά, έχω μια απορία που δεν μπορώ να λύσω...

Γράφω ένα μεγάλο κείμενο στο Pages. Έχω κρατήσει ένα συγκεκριμένο format (Heading 1, Heading 2, etc) eκεί που το θέλω, και πήγα και έβαλα αυτόματα τα περιεχόμενα (TOC - Table of Contents όπως το λέει) και το έκανε θαυμάσια! Αυτό που δεν έκανε είναι να κρατήσει τα νούμερα και αριθμούς. Δηλαδή:

 

I. Heading 1

A. Heading 2

1. Heading 3

 

που του έχω ορίσει. Αλλά τα έβαλε στα περιεχόμενα χωρίς να γράφει δίπλα αριθμό κεφαλαίου, υποκεφαλαίου, κοκ... Γνωρίζει κανείς αν και πως μπροεί να γίνει αυτό;:worry:

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και εμενα με πηρε τηλεφωνο να μου εξηγησει για το σημα αλλα τον εστειλα στον διαβολο γιατι ειμουνα με το παπι στην λενορμαν και δεν θελω να με ενοχλει οταν οδηγω
Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και οι πρώτες μηνύσεις εναντίον της Apple και της AT&T για το θέμα του σήματος του iPhone 4. Ίσως τώρα δούμε κάποια πραγματικά επίσημη αντίδραση εκ μέρους της Apple, αν και εξακολουθώ να πιστεύω πως απλά θα αρνηθεί τόσο το πρόβλημα όσο και τις κατηγορίες. :)

 

http://www.computerworld.com/s/article/9178771/Apple_AT_T_sued_over_iPhone_4_antenna_problems

http://arstechnica.com/apple/news/2010/07/multiple-class-action-suits-filed-over-iphone-4-antenna-flaw.ars

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

και εμενα με πηρε τηλεφωνο να μου εξηγησει για το σημα αλλα τον εστειλα στον διαβολο γιατι ειμουνα με το παπι στην λενορμαν και δεν θελω να με ενοχλει οταν οδηγω

 

:lol: :lol: ωραιος!!!!!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Άντε επιτέλους μπας και βάλουν μυαλό!!!!!!!!!

Γιατί αν τελικά την έκαναν την μαλα@@α με το σήμα ας βγουν επίσημα να το πουν και να το παραδεχτούν ανεξαρτήτως κόστους....και να αντικαταστήσουν όλες τις συσκευές που έχουν πρόβλημα με άλλες που δεν θα έχουν!!!!!!!!!!

Μην ξεχνάμε σε καμία περίπτωση ότι εδώ πόσες αυτοκινητοβιομηχανίες κατά καιρούς βγάζουν αποφάσεις και αντικαθιστούν αυτοκίνητα στα οποία υπήρχε εργοστασιακό πρόβλημα που δεν μπορούσε να φτιαχτεί στα συνεργεία!!!!!!!!!Και μιλάμε για χιλιάδες αυτοκίνητα τα οποία αντικαταστάθηκαν!!!!!!!!

Δηλαδή δεν μπορεί τώρα η apple να βγάλει ένα απροβλημάτιστο iphone 4 και να αντικαταστήσει τα ελλατωματικά????? Έστω και αν είναι όλα ελλατωματικά!!

Περισσότερη ζημία θα έχει αν κάνει την πάπια!!!!!!!!!!!!!!

Αν και με τη δικαστική οδό θα αναγκαστεί να μιλήσει....

Αλλά ρε παιδιά δεν είναι τραγικό αυτό???Δίνουμε τόσα λεφτά για μία συσκευή, αποδεδειγμένα αυτή έχει πρόβλημα και θα παρακαλάμε την εταιρεία έστω να βγει και να το πει??

Εδώ πας και παίρνεις ένα ανεμιστήρα χαλασμένο αξίας 30 ευρώ και αν δεν στον αντικαταστήσουν βάζεις φασαρία (που δεν τη βάζεις γιατί στον αντικαθιστούν)...

 

Κύριε Steve βγείτε επιτέλους και πείτε ότι ....ΑΠΟΤΥΧΑΤΕ ΣΤΟ IPHONE 4!!!!!! ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΤΑΤΑ ΤΗΣ APPLE!!!!!!!!!!!ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!

 

Ακόμα και αν αποδειχθεί ότι όλη αυτή η ιστορία με το σήμα δεν έχει βάση τότε συγχαρητήρια από εμένα σε όλο σας το επιτελείο για την επικοινωνιακή σας πολιτική....τότε θα είναι μεγαλύτερη η αποτυχία σας, για εσάς αλλά και για την αξιοπιστία της apple!!!!!!!!

 

Από τη στιγμή που έπεσε το μήλο στα χέρια μου σχεδόν το λάτρεψα........ήδη έχω αλλάξει και το avatar(εννοείται πως θα το πάρω αλλά όταν θα είναι πλέον σίγουρο ότι δεν θα έχει πρόβλημα) αλλά αυτό δεν παραγνωρίζει το γεγονός ότι εδώ έγινε χοντρή μαλ@@@α που αγγίζει τα όρια της κοροιδίας και του εμπαιγμού και αν δεν τα ακούσουν από εμάς που τους πληρώνουμε τότε είμαστε άξιοι της μοίρας μας και καλά μας κάνουν!!!!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...