Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ψαχνω φιλε μηπως και βρω ακρη να σε βοηθησω,εως καποιος απαντησει και σε βοηθησει :O

 

η διαδικασια εινα σπασιμο νευρων...και εγω ετσι το πουλησα το δικο μου,ειχα κανει γενικη επαναφορα σε jb iphone και μαντρωσε...μετα το μονο που μου εδινε ηταν αυτο που σου δινει και εσενα τωρα.. restore and update:mad:

 

και ειπα και εγω στο μηλο μου...τον πουλο:ninja:

 

edit

 

κοιτα λιγο εκει Λευτερη

 

http://www.redmondpie.com/download-ios-4.0.1-for-iphone-4-iphone-3gs-3g-firmware/

εχει λινκ για Direct downloading το 4.0.1 για το 3GS

λογικα θα το χρειαστεις να κανεις bypass το 4.0.2(να κανεις δλδ restore απο αρχειο)

λινκ

http://appldnld.apple.com/iPhone4/061-8618.20100715.Zapn4/iPhone2,1_4.0.1_8A306_Restore.ipsw

 

ευχαριστώ φίλε, την 4,0,1 την είχα βρεί, απλά δεν ήξερα πως να κάνω bypass το itunes και την 4.0.2

 

τελικά δούλεψε με την μαγική σου λέξη shift:)

 

με αυτό τον τρόπο, κρατώντας πατημένο το shift την ώρα που κάνεις click στο restore, σε ρωτάει ποιο αρχείο να κοιτάξει για το update, οπότε του δείχνεις αυτό που έχεις κατεβάσει και τελειώνει το πανηγύρι:lol:

 

παρεμπιπτόντως, μόλις τελείωσε, φαίνεται ότι δουλεύουν όλα, τώρα θα δούμε αφού πρώτα επισκευθω το jailbreakme και κατόπιν restore από synk in a blink και πάει λέγοντας, ευχαριστώ και για το μύνημα:)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε, την 4,0,1 την είχα βρεί, απλά δεν ήξερα πως να κάνω bypass το itunes και την 4.0.2

 

τελικά δούλεψε με την μαγική σου λέξη shift:)

 

με αυτό τον τρόπο, κρατώντας πατημένο το shift την ώρα που κάνεις click στο restore, σε ρωτάει ποιο αρχείο να κοιτάξει για το update, οπότε του δείχνεις αυτό που έχεις κατεβάσει και τελειώνει το πανηγύρι:lol:

 

παρεμπιπτόντως, μόλις τελείωσε, φαίνεται ότι δουλεύουν όλα, τώρα θα δούμε αφού πρώτα επισκευθω το jailbreakme και κατόπιν restore από synk in a blink και πάει λέγοντας, ευχαριστώ και για το μύνημα:)

 

τελος καλο ολα καλα :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη πρόσεξε όμως τι σου έγραψα παραπάνω!!!! Πρόλαβες να την περάσεις πριν σταματήσει το sign. Αυτό αν δεν έχεις τα SHSH δε θα μπορείς να το ξανακάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη πρόσεξε όμως τι σου έγραψα παραπάνω!!!! Πρόλαβες να την περάσεις πριν σταματήσει το sign. Αυτό αν δεν έχεις τα SHSH δε θα μπορείς να το ξανακάνεις!

 

προσεξε το ενα, προσεξε το αλλο,δεν μπορεις να φλασαρεις οτι θελεις,κανει αυτο απο μονο του οτι του γουσταρει :wacko::wacko:

 

δεν βαρεθηκατε ακομη?:p:lol::lol::D

 

για αυτο εγω εχω παρει συσκευη που κανει οτι θελω εγω και οχι οτι θελει αυτο (συνηθως τουλαχιστον :ninja::lol:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη οι έμπειροι χρήστες ξέρουν ότι για να περάσουν καρφωτό ένα ipsw που δεν είναι το τελευταίο χρειάζονται τα SHSH blobs και φροντίζουν για αυτό. Όπως κάποιος που δεν ασχολείται πολύ με τη συσκευή μπορεί να μην τα κρατήσει και να κάνει restore και να περαστεί η τελευταία έκδοση και να μην μπορεί να κάνει JB έτσι και στα WM αν πας να φλασάρεις και δεν ξέρεις τι κάνεις στέλνεις τη συσκευή στο service γιατί νομίζεις ότι χάλασες τα χρώματα. Δεν αλλάζει κάτι.. Το modding ήταν, είναι και θα είναι εύκολο για αυτούς που ξέρουν τι κάνουν.
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη οι έμπειροι χρήστες ξέρουν ότι για να περάσουν καρφωτό ένα ipsw που δεν είναι το τελευταίο χρειάζονται τα SHSH blobs και φροντίζουν για αυτό. Όπως κάποιος που δεν ασχολείται πολύ με τη συσκευή μπορεί να μην τα κρατήσει και να κάνει restore και να περαστεί η τελευταία έκδοση και να μην μπορεί να κάνει JB έτσι και στα WM αν πας να φλασάρεις και δεν ξέρεις τι κάνεις στέλνεις τη συσκευή στο service γιατί νομίζεις ότι χάλασες τα χρώματα. Δεν αλλάζει κάτι.. Το modding ήταν, είναι και θα είναι εύκολο για αυτούς που ξέρουν τι κάνουν.

 

 

πλακα κανω και το ξερεις πολυ καλα :)

 

μπορεις να μου πεις τωρα επι τη ευκαιρια,πως θα εμφανιστουν στο itunes μου ολες οι εφαρμογες που εχω αγορασει απο το app store?

κανω login στο app store με τον λογ/σμο μου,αλλα δεν εχω βρει πως θα μου τις εμφανισει...:O

ειχα ξαναρωτησει αλλα χαθηκε το ποστ μου μεσα στην κινηση του thread :O:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πας στο account σου και να πατήσεις το Purchase History. Δυστυχώς βέβαια εκεί θα δεις τα πάντα, ακόμα και τα update που έχεις κατεβάσει και δεν είναι και ο πιο εύκολος τρόπος να αναζητήσεις κάτι, ούτε μπορείς με ένα κλικ να τα κατεβάσεις όλα.

 

Γιατί όμως δεν τα βλέπεις; Έχεις κάνει φορμάτ τον υπολογιστή;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πας στο account σου και να πατήσεις το Purchase History. Δυστυχώς βέβαια εκεί θα δεις τα πάντα, ακόμα και τα update που έχεις κατεβάσει και δεν είναι και ο πιο εύκολος τρόπος να αναζητήσεις κάτι, ούτε μπορείς με ένα κλικ να τα κατεβάσεις όλα.

 

Γιατί όμως δεν τα βλέπεις; Έχεις κάνει φορμάτ τον υπολογιστή;

 

εβαλα τα 7αρια και χαθηκανε ολα :O που ειχα σχετικα με το μηλο απο το itunes..

και το εβαλα παλι τωρα τελευταια για να περασω την 4.0 και την 4.01 σε κατι φιλους και το θυμηθηκα...ελεγα να εδινα τις εφαρμογες σε ενα κολητο μου,αλλα δεν καταφερα να βρω ακρη(δεν το εψαξα και οπως θα εκανα αν ηταν κατι που με εκαιγε φυσικα...).

 

θα το δοκιμασω και θα σου πω. thanks :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Απλά έχε υπόψη σου ότι πρέπει να τους δώσεις και τον κωδικό του account σου για να μπορούν να κάνουν τα updates με ό,τι συνεπάγεται αυτό ;)
Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη σου απάντησα και στο μπλογκ που με ρώτησες.

 

Για να πας καρφωτός σε firmware που δεν είναι το τελευταίο πρέπει το cydia ή εσύ να έχει κρατήσει τα SHSH blobs της έκδοσης αυτής. Επειδή τώρα σε ενδιαφέρει η 4.0.1 δοκίμασε να την περάσεις καρφωτά όπως και να έχει γιατί μέχρι χθες το βράδυ η Apple την έκανε ακόμα sign οπότε ακόμα και αν δεν έχεις τα SHSH μπορεί να προλάβεις να την περάσεις,

 

Κατέβασε το firmware που θες για τη συσκευή σου, πάτα shift + restore και δοκίμασε. Αν σε αφήσει είσαι οκ.

 

Νικόλα το έχασα το μήνυμα σου, αλλά αφού με άφησε να τελειώσω την διαδικασία, μάλλον πήγαν όλα καλά. Τώρα αυτά τα SHSH blobs που λές, δεν είναι αυτή η γραμμή με τα πράσινα γραμματάκια όταν μπαίνεις στο cydia?:O

 

αν ναι, τότε είναι και αυτά οκ,:O:) τώρα βέβαια πως ξαναφορτώνω cydia κλπ, δεν θυμάμαι, ένα refresh memory μήπως σου είναι εύκολο;

 

και σε ευχαριστώ πολύ. Όσο για το blog, sorry αλλά δεν μου ήρθε notification και υπέθεσα ότι δεν το είχες δει ακόμα...

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Απλά έχε υπόψη σου ότι πρέπει να τους δώσεις και τον κωδικό του account σου για να μπορούν να κάνουν τα updates με ό,τι συνεπάγεται αυτό ;)

 

το εκανα Νικο.απλα μου εμφανισε το ιστορικο με ολες τις εφαρμογες που ειχα παρει απο το store,δωρεαν και αγορασμενες.

δεν μου τις εμφανιζει στο tab apps ωστε να τις συγχρονισω με καποια συσκευη που θα κανω authorized...

 

παντως ειναι πολλες οι φορες,μετα την λεο εποχη,που με εχει σταματησει να (ξανα)κανω αγορα ενος 3gs ξανα,η ελλειψη καλης καμερας και φλας σε αυτη:!:

 

αν ειχε καλη καμερα και φλας θα το ειχα ηδη εστω για 2η συσκευη το μηλο.

 

ειναι ενας απο τους σοβαρους παραγονες για εμενα αυτος και που με κανει να γλυκοκοιταω το 4αρι για καποια στιγμη στο μελλον,μιας και σαν εμφανιση/ποιοτητα κατασκευης/hardware ειναι γμτο το 4αρι:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα το έχασα το μήνυμα σου, αλλά αφού με άφησε να τελειώσω την διαδικασία, μάλλον πήγαν όλα καλά. Τώρα αυτά τα SHSH blobs που λές, δεν είναι αυτή η γραμμή με τα πράσινα γραμματάκια όταν μπαίνεις στο cydia?:O

 

αν ναι, τότε είναι και αυτά οκ,:O:) τώρα βέβαια πως ξαναφορτώνω cydia κλπ, δεν θυμάμαι, ένα refresh memory μήπως σου είναι εύκολο;

 

και σε ευχαριστώ πολύ. Όσο για το blog, sorry αλλά δεν μου ήρθε notification και υπέθεσα ότι δεν το είχες δει ακόμα...

 

Λευτέρη άνοιξε το, βάλε το http://cydia.hackulo.us/ στα sources και ξεκίνα από κει. Το cydia θα εγκατασταθεί με το που κάνεις το jailbreak.

 

το εκανα Νικο.απλα μου εμφανισε το ιστορικο με ολες τις εφαρμογες που ειχα παρει απο το store,δωρεαν και αγορασμενες.

δεν μου τις εμφανιζει στο tab apps ωστε να τις συγχρονισω με καποια συσκευη που θα κανω authorized...

 

παντως ειναι πολλες οι φορες,μετα την λεο εποχη,που με εχει σταματησει να (ξανα)κανω αγορα ενος 3gs ξανα,η ελλειψη καλης καμερας και φλας σε αυτη:!:

 

αν ειχε καλη καμερα και φλας θα το ειχα ηδη εστω για 2η συσκευη το μηλο.

 

ειναι ενας απο τους σοβαρους παραγονες για εμενα αυτος και που με κανει να γλυκοκοιταω το 4αρι για καποια στιγμη στο μελλον,μιας και σαν εμφανιση/ποιοτητα κατασκευης/hardware ειναι γμτο το 4αρι:)

 

Ναι δυστυχώς δεν σου τις εμφανίζει εκεί τις εφαρμογές. Πρέπει να τις κατεβάσεις μια μια. Τώρα για την κάμερα, έλα στη συνάντηση στις 29 να δεις το 4άρι από κοντά και να κρίνεις την κάμερά του και το φλας του. Αν και για το δεύτερο εγώ προσωπικά δεν είμαι εντυπωσιασμένος. Αλλά δεν ξέρω πώς είναι του HD2.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ναι δυστυχώς δεν σου τις εμφανίζει εκεί τις εφαρμογές. Πρέπει να τις κατεβάσεις μια μια. Τώρα για την κάμερα, έλα στη συνάντηση στις 29 να δεις το 4άρι από κοντά και να κρίνεις την κάμερά του και το φλας του. Αν και για το δεύτερο εγώ προσωπικά δεν είμαι εντυπωσιασμένος. Αλλά δεν ξέρω πώς είναι του HD2.

 

 

αν ολα πανε καλα θα ειμαι εκει,οποτε θα το δω.με ενδιαφερει πολυ αλλα οχι αμεσα.

 

οσο για του λεο το φλας,μην φανταστεις την τελεια αποδοση.ειναι ομως πολυ δυνατο !

αλλου ειναι καλο αυτο αλλλου εχεις υπερφωτισμο.εγω το εχω μαθει και ειμαι ευχαριστημενος απο τις νυχτερινες του φωτο/βιντεο(γιατι τραβαει και βιντεο με φωτισμο).

 

παντα ομως θα θελαμε κατι καλυτερο οσο καλο και αν ειναι αυτο που εχουμε:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη άνοιξε το, βάλε το http://cydia.hackulo.us/ στα sources και ξεκίνα από κει. Το cydia θα εγκατασταθεί με το που κάνεις το jailbreak.

....

 

οταν λέμε sources?????:O

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι ο ατυχος με την 4.0.1. μου ηρθε το μηλο το χω ντυμενο με belkin θηκουλα black pearl (για σημα καμπανα) αλλα δεν μπορω να το ενεργοποιησω καθοτι δεν εχω την καρτα που ειναι κλειδωμενο. Περιμενω απο βδομαδα μια phonebook sim....
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

αν ολα πανε καλα θα ειμαι εκει,οποτε θα το δω.με ενδιαφερει πολυ αλλα οχι αμεσα.

 

οσο για του λεο το φλας,μην φανταστεις την τελεια αποδοση.ειναι ομως πολυ δυνατο !

αλλου ειναι καλο αυτο αλλλου εχεις υπερφωτισμο.εγω το εχω μαθει και ειμαι ευχαριστημενος απο τις νυχτερινες του φωτο/βιντεο(γιατι τραβαει και βιντεο με φωτισμο).

 

παντα ομως θα θελαμε κατι καλυτερο οσο καλο και αν ειναι αυτο που εχουμε:)

 

Δεν είχα ποτέ συσκευή με φλας στη φωτογραφική μηχανή για να μπορέσω να συγκρίνω. Αυτό που βλέπω είναι συνήθως τις "καίει" ή τις κιντρινίζει τις φωτογραφίες από κοντά. Υπάρχει απλά για μια ώρα ανάγκης έτσι όπως το βλέπω. Επίσης και στο 4, το φλας μπορεί να χρησιμοποιηθεί για βίντεο.

 

Για μένα η κάμερα του 4 επιδέχεται διορθώσεις σε επίπεδο software. Πρέπει να διορθωθεί το white balance γιατί σε φωτογραφίες σε εσωτερικούς χώρους με τεχνητό φωτισμό το αποτέλεσμα είναι "κιτρινισμένο". Σε εξωτερικούς χώρους με φυσικό φωτισμό το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικό.

 

οταν λέμε sources?????:O

 

To Sources σας δείχνει τις πηγές που έχετε περασμένες. Ας το εξηγήσουμε όμως λίγο περισσότερο αυτό. Το Cydia από μόνο του δεν περιέχει κάποια εφαρμογή. Οι εφαρμογές φιλοξενούνται στα λεγόμενα Repositories (ή Repos όπως θα τα δείτε γραμμένα χάρη συντομογραφίας) τα οποία δεν είναι τίποτα άλλο από Online αποθήκες για να το πω απλά. Το Cydia λοιπόν βλέπει τις εφαρμογές που υπάρχουν σε εκείνα τα Repositories που είναι προεγκατηστημένα στο Cydia. Προσθέτοντας ένα Repo λοιπόν μόνοι σας, το Cydia θα μπορεί να δει τις εφαρμογές που περιέχει και εσείς μετά να τις εγκαταστήσετε. Προσοχή όμως. Περνώντας ένα Repository μην περιμένετε ως δια μαγείας να δείτε μπροστά σας όλες τις εφαρμογές του. Πρέπει να ξέρετε ποια εφαρμογή θέλετε και μετά την προσθήκη του Repository είτε να τη βρείτε στα Sections ή ακόμα καλύτερα να την αναζητήσετε από το Search.

 

Για να προσθέσετε ένα repository πηγαίνετε στο Sources, πατάτε Manage, μετά Edit και τέλος Add προσθέτοντας το url του. Το Cydia θα το φορτώσει και μετά μπορείτε να πάτε να βρείτε την εφαρμογή που σας απασχολεί. Καλό είναι να μην περνάτε αχρείαστα repositories. Περάστε αυτά που σας είναι απαραίτητα. Όταν εδώ στο φόρουμ παρουσιάζουμε μια Cydia εφαρμογή αν δεν αναφέρουμε κάτι σημαίνει ότι αυτή η εφαρμογή προϋπάρχει στα ήδη περασμένα repos. Σε αντίθετη περίπτωση αναφέρουμε ξεκάθαρα το repo που πρέπει να προσθέσετε για να βρείτε την εν λόγω εφαρμογή.

 

[Οδηγός/FAQ] Τι είναι το Jailbreak;

Link to comment
Share on other sites

....

 

 

 

To Sources σας δείχνει τις πηγές που έχετε περασμένες. Ας το εξηγήσουμε όμως λίγο περισσότερο αυτό. Το Cydia από μόνο του δεν περιέχει κάποια εφαρμογή. Οι εφαρμογές φιλοξενούνται στα λεγόμενα Repositories (ή Repos όπως θα τα δείτε γραμμένα χάρη συντομογραφίας) τα οποία δεν είναι τίποτα άλλο από Online αποθήκες για να το πω απλά. Το Cydia λοιπόν βλέπει τις εφαρμογές που υπάρχουν σε εκείνα τα Repositories που είναι προεγκατηστημένα στο Cydia. Προσθέτοντας ένα Repo λοιπόν μόνοι σας, το Cydia θα μπορεί να δει τις εφαρμογές που περιέχει και εσείς μετά να τις εγκαταστήσετε. Προσοχή όμως. Περνώντας ένα Repository μην περιμένετε ως δια μαγείας να δείτε μπροστά σας όλες τις εφαρμογές του. Πρέπει να ξέρετε ποια εφαρμογή θέλετε και μετά την προσθήκη του Repository είτε να τη βρείτε στα Sections ή ακόμα καλύτερα να την αναζητήσετε από το Search.

 

Για να προσθέσετε ένα repository πηγαίνετε στο Sources, πατάτε Manage, μετά Edit και τέλος Add προσθέτοντας το url του. Το Cydia θα το φορτώσει και μετά μπορείτε να πάτε να βρείτε την εφαρμογή που σας απασχολεί. Καλό είναι να μην περνάτε αχρείαστα repositories. Περάστε αυτά που σας είναι απαραίτητα. Όταν εδώ στο φόρουμ παρουσιάζουμε μια Cydia εφαρμογή αν δεν αναφέρουμε κάτι σημαίνει ότι αυτή η εφαρμογή προϋπάρχει στα ήδη περασμένα repos. Σε αντίθετη περίπτωση αναφέρουμε ξεκάθαρα το repo που πρέπει να προσθέσετε για να βρείτε την εν λόγω εφαρμογή.

 

[Οδηγός/FAQ] Τι είναι το Jailbreak;

 

εχεις απόλυτο δίκιο που με παραπέμπεις σε αυτο το άρθρο σου, απλά επειδή όταν πρωτοέτρεξα το jailbreakme αυτο κράσαρε, και εγώ ο μ@λ@κ@ς δεν το κατάλαβα, έψαχνα να βρω που να βάλω το repo, φυσικά ξέρω για τα sources του cydia απλά δεν μου είχε εμφανιστεί το εικονίδιο του:O:lol:

 

το ξαναέτρεξα το jailbreakme και όλα εντάξει. Ευχαριστώ πολύ:)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει απλά για μια ώρα ανάγκης έτσι όπως το βλέπω.

 

και ετσι ειναι :)

 

μονο το ξενον φλας ειναι αυτο που πραγματικα κανει την διαφορα (βλ Νοκια Ν82,ακομη την νυχτα ειναι αξεπεραστη η καμερα του :respect:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα.

 

Ώρα να πάω αεροδρόμιο!! Καλό σας απόγευμα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!!

 

Τόλη είδα την ξαδέρφη σου σήμερα!!!

Edited by EchiDNA
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρες συνάδελφοι:)

 

διακοπάρετε όλοι, ή είναι και κάποιος εδώ για τα φώτα του με την iOS 4.0.1.?:O:rolleyes:

 

push notifications, και αυτό για να μπορέσω να βάλω του δύο λογαριασμούς email (yahoo & google). Ψάχνοντας, πήρε το μάτι μου κάτι για "push doctor" και τα τοιαύτα, αλλά είπα να ρωτήσω καλύτερα πρώτα τους φίλους μου, πριν κάνω κανένα λάθος.

 

Ε? τι λέτε λοιπόν καλοί μου φίλοι??????:rolleyes::)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι εδω Λευτερη, χαχαχα

 

Sent from my Legend using Tapatalk

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι εδω Λευτερη, χαχαχα

 

Sent from my Legend using Tapatalk

 

Κώστα.... φτιάχνω βαλίτσα! :p:p:p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι εδω Λευτερη, χαχαχα

 

Sent from my Legend using Tapatalk

 

Γειασου πτεραρχε μου :)

Δεν χρειάζονται τα παραπάνω βοηθήματα που περιέγραψα -push doctor κλπ- μια χαρα δουλεύει το push;)

Όταν θα έχω λίγο χρόνο θα περιγραψω την εμπειρία μου απο την iOS 4.0.1

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Κώστα.... φτιάχνω βαλίτσα! :p:p:p

 

Αντε σε περιμενουμε :rolleyes: :D :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...