Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σου παιζει καλα δημητρη?οταν παιζει καποιος σταθμος απλα το φοντο ειναι ασπρο!ετσι και σε εσενα?δεν εχει γραφικα καθολου

 

μια χαρα επαιξε οσο το δοκιμαζα το βραδυ Τολη και αποθηκευα τα αγαπημενα μου:)

βεβαια κρασσαρε και κανα 2 φορες :pαλλα δεν περιμενα κατι καλυτερο απο σπασμενη εφαρμογη.αν δουλεψει σταθερα και μου αρεσει θα την αγορασω:)

 

την καλημερα μου σε ολους :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ο Νίκος (carpe) μου είχε πει για ένα ωραίο radio, το pocket tunes radio.

Δείτε το αν θέλετε!

Καλημέρα στην παρέα..

Κώστα πολύ σκοτάδι εχτές, τα πρωινά πλανα είναι καλύτερα!!!

Σε καμιά ώρα συντονιστήτε στο ping..........

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
@Te_salat

 

Κατανοητά όλα αυτά και συμφωνώ έως και απόλυτα.

Απλώς αναρωτιέμαι γιατί αυτό δε συμβαίνει π.χ. και με αυτοκίνητα όπου οι ας πούμε υπερόπτες οδηγοί της μάρκας Α αναγνωρίζονται συστηματικά ως τέτοιοι και τυχαίνουν επιθέσεων (φραστικών εννοείται) από οδηγούς της μάρκας Β, Γ και Δ.

Τι στο καλό έχουν τα κινητά τηλέφωνα που δεν έχει κανένα αλλο προϊόν;

εχει και την πλακα του ομως να διαβαζεις ποστ του στυλ,οτι το iphone ειναι μεσο επιδειξη πλουτου:p,κοινωνικης καταξιωσης,γκομενοπαγιδα(ειπα και εγω γιατι τοσα χρονια δεν ειχα γνωρισει γυναικα και απο τοτε που πηρα iphone βγαινω καθε μερα και με αλλη):p:p
Link to comment
Share on other sites

Ο Νίκος (carpe) μου είχε πει για ένα ωραίο radio, το pocket tunes radio.

Δείτε το αν θέλετε!

Καλημέρα στην παρέα..

Κώστα πολύ σκοτάδι εχτές, τα πρωινά πλανα είναι καλύτερα!!!

Σε καμιά ώρα συντονιστήτε στο ping..........

 

Το Pocket tunes το χω κ εγώ ! τίμια εφαρμογή αξίζει τα λεφτά της. μ έχει βγάλει ασπροπρόσωπο!!! χτυπάει κάτι 6ωρα συνεχόμενα χωρίς να κρασάρει. Βέβαια το μόνο κακό απ την 4.0.1 κ μετά είναι ότι μετά απο κλήση θέλει να ξαναπατήσεις πάνω του....

αν υπάρχει στους xda να το δοκιμάσετε οι λεοντόκαρδοι.....

 

edit: Σπύρο είμαστε σε θέση μάχης...

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τι το θελεις το μπαρακι με τετοιο κηπο ?? !!!!

Να ερθω για ενα ποτακι ??? :D:)

Χαχα δεν είναι το μπαράκι που μου λείπει αλλά η καλή παρέα. Κακά τα ψέματα είμαστε πολύ διαφορετικοί και παρόλο τα μειονεκτήματα μας σαν Έλληνες, είμαστε πολύ καλύτεροι απ όλους.

Θα δείτε ότι θα βγούμε απ αυτή την κρίση πολύ διαφορετικοί. Πιο Ευρωπαίοι αλλά με την ελληνική ζεστασιά.

Κάνω παρέα με κάτι Γερμανους εδώ. Δυο χρόνια δεν έχουν παει στην χώρα τους, δεν νοιώθουν την ανάγκη ούτε τους συγγενείς του να δουν. Γι αυτό είμαστε ανώτεροι. Έχουμε το φιλότιμο που δεν το έχει κανένας άλλος λαός.

 

σου παιζει καλα δημητρη?οταν παιζει καποιος σταθμος απλα το φοντο ειναι ασπρο!ετσι και σε εσενα?δεν εχει γραφικα καθολου

 

μια χαρα επαιξε οσο το δοκιμαζα το βραδυ Τολη και αποθηκευα τα αγαπημενα μου:)

βεβαια κρασσαρε και κανα 2 φορες :pαλλα δεν περιμενα κατι καλυτερο απο σπασμενη εφαρμογη.αν δουλεψει σταθερα και μου αρεσει θα την αγορασω:)

 

την καλημερα μου σε ολους :)

Παιδιά σε μένα παίζει κανονικά. Το έχω από τον καιρό που αγορασα το Leo και το δουλεύω καθημερινά γιατί μόνο απ αυτό μπορώ να ακούσω ελληνικό ράδιο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Χαχα δεν είναι το μπαράκι που μου λείπει αλλά η καλή παρέα. Κακά τα ψέματα είμαστε πολύ διαφορετικοί και παρόλο τα μειονεκτήματα μας σαν Έλληνες, είμαστε πολύ καλύτεροι απ όλους.

Θα δείτε ότι θα βγούμε απ αυτή την κρίση πολύ διαφορετικοί. Πιο Ευρωπαίοι αλλά με την ελληνική ζεστασιά.

Κάνω παρέα με κάτι Γερμανους εδώ. Δυο χρόνια δεν έχουν παει στην χώρα τους, δεν νοιώθουν την ανάγκη ούτε τους συγγενείς του να δουν. Γι αυτό είμαστε ανώτεροι. Έχουμε το φιλότιμο που δεν το έχει κανένας άλλος λαός.

Πραγματι γιαυτο και προκοψαμε σαν χωρα και σαν λαος...

Δεν μας ειπες ομως τα Γερμανακια την λεξη ΛΑΜΟΓΙΑ & Φακελακι την ξερουν????Πληρωσανε για να βρουν κρεββατι σε νοσοκομειο???Να εχει ο θεος εσενα και την οικογενεια σου καλα να μην δεις πραγματικα σε τι χωρα ζεις φιλε....

Αλλα επειδη οι περισσοτεροι λενε ΕΜΕΙΣ ο ΓΑΜ$#%# ΛΑΟΣ ανωτεροι σε ολα γιαυτο και ειμαστε 40 χρονια πισω...

(Πρωην Φοιτητης Στην Γερμανια και πιστεψε με ολοι οι λαοι ξερουν τι σημαινει φιλοτιμο)

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα επαιξε οσο το δοκιμαζα το βραδυ Τολη και αποθηκευα τα αγαπημενα μου:)

βεβαια κρασσαρε και κανα 2 φορες :pαλλα δεν περιμενα κατι καλυτερο απο σπασμενη εφαρμογη.αν δουλεψει σταθερα και μου αρεσει θα την αγορασω:)

 

την καλημερα μου σε ολους :)

χαχαχα εμ βέβαια, τι θα σου κανε, αν θες να μην κρασσαρει το οτιδήποτε, την απάντηση τη ξέρεις, ρε iPhone ρε , οϊντα :lol:

 

τη καλησπέρα μου σε όλο το κόσμο του αγαπημένου μας νηματος και ειδικά στο φίλο μου το Μητσαρα ;):)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα στην παρεα, εγω στο λεο εχω το spb radio και λειτουργει χωρις προβληματα αλλα μιας και το αναφερατε θα ψαξω και για το wunder radio να δω τι ψαρια πιανει .. :p

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα στην παρεα, εγω στο λεο εχω το spb radio και λειτουργει χωρις προβληματα αλλα μιας και το αναφερατε θα ψαξω και για το wunder radio να δω τι ψαρια πιανει .. :p

 

εγω τα εχω και τα 2 απλα εξηγουσα στον δημητρη οτι το wunder radio οταν παιζει το background ειναι ασπρο δεν φαινεται τιποτα δηλαδη σταθμος πληροφοριες κτλ.αλλιως μια χαρα παιζει.το spb radio ειναι αψογο

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη ρε παιδια αλλα αυτος ο geohot για χαστουκια ειναι... οκ του χρωσταμε ενα μεγαλο ευχαριστω ολα αυτα τα χρονια για την προσπαθεια του. Αλλα τωρα τι βγαινει και λεει οτι ''το εσπασα το iphone 4 αλλα δεν θα δωσω τα εργαλεια''??? Τι καραγκιοζης θεε μου... και καλα η δικαιολογια του ειναι οτι παλια ηταν πιο ενδιαφερον το j/b γιατι ηταν πιο δυσκολο???!!!! μα καλα ποσα κιλα μ...λκς ειναι το παληκαρι?για να μας σπασει τα νευρα εκανε αυτη τη δηλωση?ποσο μετανοιωνω την ωρα και τη στιγμη που εκανα το donation οταν εβγαλε το blackra1n...
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

http://www.iphonehellas.gr/19731/white-iphone-4-delayed-until-later-this-year/

 

ακομα ενα λαθος αυτο το καλοκαιρι απο την μηλοεταιρεια....

Link to comment
Share on other sites

http://www.iphonehellas.gr/19731/white-iphone-4-delayed-until-later-this-year/

 

ακομα ενα λαθος αυτο το καλοκαιρι απο την μηλοεταιρεια....

 

πήρε τη κάτω βόλτα η μου φαίνεται?

Link to comment
Share on other sites

πήρε τη κάτω βόλτα η μου φαίνεται?

 

Η μετοχη της θα συνεχισει να ανεβαινει. Αν αυτο το κρινεις σαν την απαρχη της "κατω βολτας" οκ...

Link to comment
Share on other sites

Η μετοχη της θα συνεχισει να ανεβαινει. Αν αυτο το κρινεις σαν την απαρχη της "κατω βολτας" οκ...

 

βλεπω πολλα λαθη γι'αυτο το λεω.

τελος χρονου για το λευκο?

δηλαδη ελεος θα παρεις κινητο αρχες χρονου και σε 5 μηνες θα βγαινει το καινουργιο.

Link to comment
Share on other sites

ας μην το ανακοινωναν καθολου... εγω παντος το βλεπω να ειναι αμεσα συνδεδεμενο με την αντεννα. κατι μου λεει οτι το ασπρο θα ειναι ''χωρις'' προβληματα.
Link to comment
Share on other sites

γενικα η apple δειχνει οτι δεν ειναι ετοιμη για τοσο μεγαλες παραγωγες.

καθυστερει χαρακτηριστικα να ικανοποιησει τις απαιτησεις της αγορας με αποτελεσμα οι συσκευες να φτανουν στα χερια των καταναλωτων πολυ αργοτερα απο την ανακοινωση τους.

για παραδειγμα το ipad θα ειναι διαθεσιμο σε ολες τις χωρες οταν θα ανακλινωνεται το νεο μοντελο.

 

πρεπει να βρουν τροπο ωστε να εχουν μεγαλυτερη παραγ γη. Δεν αρκουν τα μεγαλα κερδη, μια τετοια εταιρεια πρεπει να εχει καλυτερο προγραμματισμο.

Ειναι καιρος να φτιαξει στην Κινα ενα δικο της εργοστασιο γιατι με φασον δεν θα μπορεσει ποτε να παραδιδει παγκοσμιως την ιδια χρονικα στιγμη.

Πλεον γνωριζει τις πωλησεις που αναμενονται και δεν χρειαζεται να στοκαρει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

γενικα η apple δειχνει οτι δεν ειναι ετοιμη για τοσο μεγαλες παραγωγες.

καθυστερει χαρακτηριστικα να ικανοποιησει τις απαιτησεις της αγορας με αποτελεσμα οι συσκευες να φτανουν στα χερια των καταναλωτων πολυ αργοτερα απο την ανακοινωση τους.

για παραδειγμα το ipad θα ειναι διαθεσιμο σε ολες τις χωρες οταν θα ανακλινωνεται το νεο μοντελο.

 

πρεπει να βρουν τροπο ωστε να εχουν μεγαλυτερη παραγ γη. Δεν αρκουν τα μεγαλα κερδη, μια τετοια εταιρεια πρεπει να εχει καλυτερο προγραμματισμο.

Ειναι καιρος να φτιαξει στην Κινα ενα δικο της εργοστασιο γιατι με φασον δεν θα μπορεσει ποτε να παραδιδει παγκοσμιως την ιδια χρονικα στιγμη.

Πλεον γνωριζει τις πωλησεις που αναμενονται και δεν χρειαζεται να στοκαρει.

 

Ειναι πολλες παραμετροι που μπαινουν στη μεση. Μην ξεχνατε πως υπαρχουν κι οι επιταγες του μαρκετινγκ, που θελουν και την απαραιτητη "αναμονη" και τις τεχνητες (η σχεδον... τεχνητες) ελλειψεις στην αγορα για να δημιουργειται ο απαραιτητος ντορος κ.ο.κ. Το μοντελο, ετσι οπως εχει αναπτυχθει με τα δεδομενα κεφαλαια που υπαρχουν στην apple ειναι παραπανω απο κερδοφορο.

 

βλεπω πολλα λαθη γι'αυτο το λεω.

τελος χρονου για το λευκο?

δηλαδη ελεος θα παρεις κινητο αρχες χρονου και σε 5 μηνες θα βγαινει το καινουργιο.

Εδω βλεπεις να πουλαει σημερα σαν τρελο το 3gs στα 570 και τον αγοραστη να μετρα τα pixels στην οθονη (hardware του 2009, με τιμες 2010), λες να εχουν προβλημα για το 5μηνο ahead release?

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

γενικα η apple δειχνει οτι δεν ειναι ετοιμη για τοσο μεγαλες παραγωγες.

καθυστερει χαρακτηριστικα να ικανοποιησει τις απαιτησεις της αγορας με αποτελεσμα οι συσκευες να φτανουν στα χερια των καταναλωτων πολυ αργοτερα απο την ανακοινωση τους.

για παραδειγμα το ipad θα ειναι διαθεσιμο σε ολες τις χωρες οταν θα ανακλινωνεται το νεο μοντελο.

 

πρεπει να βρουν τροπο ωστε να εχουν μεγαλυτερη παραγ γη. Δεν αρκουν τα μεγαλα κερδη, μια τετοια εταιρεια πρεπει να εχει καλυτερο προγραμματισμο.

Ειναι καιρος να φτιαξει στην Κινα ενα δικο της εργοστασιο γιατι με φασον δεν θα μπορεσει ποτε να παραδιδει παγκοσμιως την ιδια χρονικα στιγμη.

Πλεον γνωριζει τις πωλησεις που αναμενονται και δεν χρειαζεται να στοκαρει.

 

Συμφωνω με τον Κώστα. δεν γινεται να εχει κυκολοφορησει το iphone 4 σε μολις 5 χωρες και ομως να σου δινουν ημερομηνια παραδοσης μετα απο 20-25 μερες!

 

καλος ο ντορος, καλη η αναμονη, αλλα πρεπει να εχεις stock να ικανοποιας τον πελατη σου αν θες να προχωρας καθε χρονο και καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

εγω διαβαζα χτες οτι ολοι οι ipad killers εχουν ηδη αποτυχει πριν καλα καλα βγουν στην αγορα! ο λογος: δεν υπαρχει πουθενα διαθεσιμοτητα σε οθονες, μιας και η Apple εχει ηδη κλεισμενες παραγγελιες οι οποιες ειναι σε αναμονη, για να καλυψει τις δικες της τεραστιες αναγκες!
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=buF8_T9gRIU]YouTube- First glimpse at REAL iPhone 4 jailbreak in Jay Freeman a.k.a. Saurik's hands![/ame]

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Τεράστια μορφή Κωστή.... αντε να καλυτερέψουν τα πράγματα οικονομικά γιατί με βλέπω καμιά 5ετία με το 3gs

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τεράστια μορφή Κωστή.... αντε να καλυτερέψουν τα πράγματα οικονομικά γιατί με βλέπω καμιά 5ετία με το 3gs

 

γιατι δεν λες οταν ξαναπαρει ο παο πρωταθλημα μιχαλακη!:lol::lol::lol:καπου εκει 5,6 χρονια.....:pκαλησπερα στην παρεα μολις γυρισα απο παραλια(βολο)ειχε 3g σημα εκει και το ιντερνετ στο λεο πηγαινε σφαιρα.χαιρομουν να σερφαρω.ενω εδω γονατιζει.εχει να κανει το καλο σημα.και πως το πιανεις βεβαια:lol:

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν λες οταν ξαναπαρει ο παο πρωταθλημα μιχαλακη!:lol::lol::lol:καπου εκει 5,6 χρονια.....:pκαλησπερα στην παρεα μολις γυρισα απο παραλια(βολο)ειχε 3g σημα εκει και το ιντερνετ στο λεο πηγαινε σφαιρα.χαιρομουν να σερφαρω.ενω εδω γονατιζει.εχει να κανει το καλο σημα.και πως το πιανεις βεβαια

 

:lol::lol: μάλλον σε πείραξε ο ήλιος τόλη!!:p σε 5-6 χρόνια η τωρινή σου ομάδα δε θα παίζει ούτε στους παλαίμαχους ... κ για εκεί μεγάλη θα είναι.... :p

 

κ πιάσε καλα το Λέο να χει καλό σήμα.... ζούλα το ζούλα το...

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες πολλες σε ολους παιδια :D

 

Λευτερη,ποτε θα πιουμε ρε φιλε αυτον τον καφε?κ την αλλη βδομαδα εχω αδεια,αντε μαζεψου :)

 

Μιχαλη δεν κρασσαρει λογω wm,αλλα λογω wifi.θελει καλο σημα wifi γιατι αλλοιως σταματαει το buffering.εγω χθες που το δοκιμαζα,σερφαρα παραλληλα με το λεο κ τραβαγα ταχυτητα σε μειλ/browsing παραλληλα.

 

παντως ρε παιδια να πω την αμαρτια μου....

(εχει κ πολυ ησυχια το thread,να ανακατεψω λιγο την φασολαδα)

καθε μερα που περναει με το λεο κ δεν μπορω να το πιστεψω ποσο δυνατη συσκευη ειναι :p

 

παλιομηλαραδες ε παλιομηλαραδες :lol: :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...