Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι edit. Μπορείς να τα κάνεις annotate, δηλαδή να σημειώσεις πάνω τους. iAnnotate η εφαρμογή αλλά είναι για το iPad :p

 

:lol::lol::lol: σωστό κ αυτό!!!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Οχι δεν υπάρχει!Και δε βρίσκω το λόγο να μπει!
προσωπικα θα ηθελα να ξερω αν πηρε ο αλλος το μηνυμα μου η οχι για προσωπικους λογους,βεβαια νομιζω οτι μπορεις να το δεις αυτο με καποιο κωδικο που πρεπει να πληκτρολογησεις πριν το sms,ουτε σε συσκευη με jb υπαρχει αυτη η δυνατοτητα ε;
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδια ποτε βλεπουνε το νεο μηλο στην ελλαδα?
σιγουρα δεν μπορει να πει κανεις,μια εκτιμηση ειναι αυγ-σεπ ;)
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα θα ηθελα να ξερω αν πηρε ο αλλος το μηνυμα μου η οχι για προσωπικους λογους,βεβαια νομιζω οτι μπορεις να το δεις αυτο με καποιο κωδικο που πρεπει να πληκτρολογησεις πριν το sms,ουτε σε συσκευη με jb υπαρχει αυτη η δυνατοτητα ε;

 

Γιαννη καλημερα. Σε συσκευη με ΤΖΟΥ ΜΠΟΥ βαζεις το iphonedelivery απο Cydia και εχεις κανονικα αναφορα παραδοσης :rolleyes:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα θα ηθελα να ξερω αν πηρε ο αλλος το μηνυμα μου η οχι για προσωπικους λογους,βεβαια νομιζω οτι μπορεις να το δεις αυτο με καποιο κωδικο που πρεπει να πληκτρολογησεις πριν το sms,ουτε σε συσκευη με jb υπαρχει αυτη η δυνατοτητα ε;

 

Καλημερα.

Γιαννη σε JB συσκευες γινεται. Υπαρχει σχετικο tweak απο Cydia και εχεις κανονικη αναφορα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σας ευχαριστω κωστα και κωστα:)πιστευω οτι η αποπειρα μου να παρω iphone θα ειναι επιτυχημενη!!!βεβαια τωρα αυτα που μου λετε τα βλεπω κινεζικα:Dγιατι αλλιως ειναι να εχεις την συσκευη μπροστα σου και αλλο να στα λενε χωρις να εχεις το μηχανακι μπροστα σου:(...την καλημερα μου σε ΟΛΟΥΣ
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω κωστα και κωστα:)πιστευω οτι η αποπειρα μου να παρω iphone θα ειναι επιτυχημενη!!!βεβαια τωρα αυτα που μου λετε τα βλεπω κινεζικα:Dγιατι αλλιως ειναι να εχεις την συσκευη μπροστα σου και αλλο να στα λενε χωρις να εχεις το μηχανακι μπροστα σου:(...την καλημερα μου σε ΟΛΟΥΣ

 

Μη μασας Γιαννη :rolleyes: Οταν την παρεις στα χερια σου τοτε θα καταλαβεις τι θα πει αμεσοτητα, απλοτητα, λειτουργικοτητα :D

Αντε βρε και με ενα Mac :!:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ωπαααααα οχι στα τοσο βαθια κολυμπι:lol::lol: δεν ειμαι 18 για να αρχισω τα μαθηματα:D

 

Kακως εχεις τετοια εντυπωση Γιαννη, ουτε μπρατσακια δεν θελει, τιποτα. Κατευθειαν κολυμπι. Τοσο απλα :lol:

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα παιδιά....;)

 

Προσπαθώ να κλείσω μια δουλειά σε μια εταιρία,έτσι για το χαρτζιλίκι μου σαν φοιτητής,κι αν είμαι τόσο τυχερός,έχω μάθει πώς η εταιρία αυτή δίνει iphones σαν επαγγελματικά τηλέφωνα....

Μακάρι να μου κάτσει κάτι τέτοιο....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα παιδιά....;)

 

Προσπαθώ να κλείσω μια δουλειά σε μια εταιρία,έτσι για το χαρτζιλίκι μου σαν φοιτητής,κι αν είμαι τόσο τυχερός,έχω μάθει πώς η εταιρία αυτή δίνει iphones σαν επαγγελματικά τηλέφωνα....

Μακάρι να μου κάτσει κάτι τέτοιο....

 

Ευριπιδη, να ερθω και γω στην εταιρια ? Αν δινουν το 4G/HD βεβαια, γιατι 3GS εχουμε :lol:

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω κωστα και κωστα:)πιστευω οτι η αποπειρα μου να παρω iphone θα ειναι επιτυχημενη!!!βεβαια τωρα αυτα που μου λετε τα βλεπω κινεζικα:Dγιατι αλλιως ειναι να εχεις την συσκευη μπροστα σου και αλλο να στα λενε χωρις να εχεις το μηχανακι μπροστα σου:(...την καλημερα μου σε ΟΛΟΥΣ

 

Μη το λες αυτό!Ασε που με την εμπειρία σου απο τα wm σε βλέπω σύντομα να γίνεσαι και iPhone Developer :)

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Ευριπειδη, να ερθω και γω στην εταιρια ? Αν δινουν το 4G/HD βεβαια, γιατι 3GS εχουμε :lol:

 

Ωχ,το σκότωσες το όνομα....:p

 

Χαχαα,εγώ δεν έχω ούτε 3GS και μακάρι να μου δώσουν απο εκεί.

Και με την δουλειά να μαζέψω κανένα φράγκο για το 4G το φθινόπωρο....!!!!

Θέλω να μπω στον κόσμο του μήλου γενικότερα και ψάχνω εισόδους...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωχ,το σκότωσες το όνομα....:p

 

Χαχαα,εγώ δεν έχω ούτε 3GS και μακάρι να μου δώσουν απο εκεί.

Και με την δουλειά να μαζέψω κανένα φράγκο για το 4G το φθινόπωρο....!!!!

Θέλω να μπω στον κόσμο του μήλου γενικότερα και ψάχνω εισόδους...:lol::lol::lol:

 

Ελα ρε Ευριπιδη, ενα ε πριοσθεσα, το παιρνω πισω :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ,το σκότωσες το όνομα....:p

 

Χαχαα,εγώ δεν έχω ούτε 3GS και μακάρι να μου δώσουν απο εκεί.

Και με την δουλειά να μαζέψω κανένα φράγκο για το 4G το φθινόπωρο....!!!!

Θέλω να μπω στον κόσμο του μήλου γενικότερα και ψάχνω εισόδους...:lol::lol::lol:

 

Και εγω οταν το ειχα αγορασει(δις) προσπαθουσα να το δωσω οσο οσο απ τη 1η μερα γιατι ειχα παθει φλας απ τους περιορισμους του!!!!:):lol:

 

Τελικα αβυσσος οι ψυχες (και τα γουστα)των ανθρωπων!!!!:D

σσ

παντως η παρεα εδω(και ειδικα ο ζαχαρακης να τη τσιγκλαει)ειναι ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΤΕΡΜΑ!!!!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Και εγω οταν το ειχα αγορασει(δις) προσπαθουσα να το δωσω οσο οσο απ τη 1η μερα γιατι ειχα παθει φλας απ τους περιορισμους του!!!!:):lol:

 

Τελικα αβυσσος οι ψυχες (και τα γουστα)των ανθρωπων!!!!:D

σσ

παντως η παρεα εδω(και ειδικα ο ζαχαρακης να τη τσιγκλαει)ειναι ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΤΕΡΜΑ!!!!

 

 

Χαχα...

Που θα πάει,δεν θα πάρω κι εγώ το μήλο???

Εκεί να δείτε πείραγμα που θα φάτε όλοι σας....

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Όχι edit. Μπορείς να τα κάνεις annotate, δηλαδή να σημειώσεις πάνω τους. iAnnotate η εφαρμογή αλλά είναι για το iPad :p

 

καλημέρα Νίκο ! μια ερώτηση. προχθές που πειράζαμε τον Δημήτρη ανέφερες ότι κάνει edit σε αρχεία pdf η κατάλαβα λάθος? κ αν πως ακριβώς το κάνεις?

 

σιγα μην εκανε κ edit απο το μηλο :p

 

ειπαμε καλο το μηλο....αλλα οχι τοσο :lol:

 

 

την καλησπερα μου σε ολους :)

ps

 

θυμαστε μια συζητηση που ειχαμε κανει στην τελευταια μας συναντηση στον Διονυσο,για την κατασταση κλπ της χωρας;

 

ειχα πει κατι για αναθερμανση των οικογενειακων αξιων κλπ..

 

αρχισατε πολυ νωριτερα να "μαζευεστε",απο οτι περιμενατε ε?;)(Αρτεμη εσυ θα το θυμασαι καλυτερα αυτο που λεγαμε)

μιλαω για τις συγκεντρωσεις σε σπιτια μας πλεον αλλα κ γενικα της ολης αλλαγης νοοτροπιας ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα να περιμένουμε την ερχόμενη δευτέρα για να δούμε την παρουσίαση του νέου iphone 4G και μετά βλέπουμε.... :p:p
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ξέρουμε το νέο μήλο θα παρουσιαστεί τη δευτέρα η 22 Ιουνίου?:confused:

 

Θα παρουσιαστει την Δευτερα και κατα πάσα πιθανοτητα θα αρχισει να κυκλοφορει στην Αμερικη απο τις 18 Ιουνη οπως αναφερουν καποιες πληροφορίες.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

σιγα μην εκανε κ edit απο το μηλο :p

 

ειπαμε καλο το μηλο....αλλα οχι τοσο :lol:

 

 

την καλησπερα μου σε ολους :)

ps

 

θυμαστε μια συζητηση που ειχαμε κανει στην τελευταια μας συναντηση στον Διονυσο,για την κατασταση κλπ της χωρας;

 

ειχα πει κατι για αναθερμανση των οικογενειακων αξιων κλπ..

 

αρχισατε πολυ νωριτερα να "μαζευεστε",απο οτι περιμενατε ε?;)(Αρτεμη εσυ θα το θυμασαι καλυτερα αυτο που λεγαμε)

μιλαω για τις συγκεντρωσεις σε σπιτια μας πλεον αλλα κ γενικα της ολης αλλαγης νοοτροπιας ;)

 

Καλησπέρα σε όλους!

 

Δημήτρη απλώς αρχίσαμε να εφαρμόζουμε τα νέα μέτρα που συμφωνήσαμε στη συνάντηση του Διονύσου :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

 

καλημέρα Νίκο ! μια ερώτηση. προχθές που πειράζαμε τον Δημήτρη ανέφερες ότι κάνει edit σε αρχεία pdf η κατάλαβα λάθος? κ αν πως ακριβώς το κάνεις?

 

σιγα μην εκανε κ edit απο το μηλο :p

 

ειπαμε καλο το μηλο....αλλα οχι τοσο :lol:

 

 

την καλησπερα μου σε ολους :)

ps

 

θυμαστε μια συζητηση που ειχαμε κανει στην τελευταια μας συναντηση στον Διονυσο,για την κατασταση κλπ της χωρας;

 

ειχα πει κατι για αναθερμανση των οικογενειακων αξιων κλπ..

 

αρχισατε πολυ νωριτερα να "μαζευεστε",απο οτι περιμενατε ε?;)(Αρτεμη εσυ θα το θυμασαι καλυτερα αυτο που λεγαμε)

μιλαω για τις συγκεντρωσεις σε σπιτια μας πλεον αλλα κ γενικα της ολης αλλαγης νοοτροπιας ;)

 

Καλησπέρα παιδιά! Πως δεν το θυμάμαι Δημητρη. ;)

 

Έχεις απόλυτο δίκιο. Και πολύ φοβούμαι πως ακόμα είμαστε στην αρχή.

 

Όπως λέει πολύ σοφά και ο Κωστας ξεκινήσαμε την εφαρμογή του μνημονίου που προσυπογραφηκε στην συνάντηση κορυφής του Διονύσου. :lol:

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...