Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

Θέλω να πω ότι πλέον το τηλέφωνο είναι για όταν δεν μπορώ να έχω μαζί μου το μεγάλο. Τι να λέμε τώρα άλλο 3,5 4 ιτζες και άλλο 10.

 

Αυτό με κάνει να θεωρώ χάσιμο χρημάτων ότι και να πάρω.

Έτσι σκέφτομαι και εγώ Κώστα! ;)

Ρε παιδιά μπορώ να ρωτήσω κάτι;

Λοιπν, χτες το βράδυ κατα τις 10.00 φορτισα το εργαλείο. Όλα καλά μέχρι εδώ. Δεν έπαιξα και πολύ και σημερα, τώρα, μετά απο εκτεταμένη χρήση ομολογουμένως, έχει πέσει στο 13%!!!είναι λογικό αυτό ;;;;

 

Να άλλος ένας παραπονεμένος από τις επιδόσεις της μπαταρίας στο 3GS με την iOS.

 

Τελευταίες φήμες αναφέρουν ως πιθανή αιτία της απίθανης κατανάλωσης το Skype όταν είναι στο παρασκήνιο...

 

Προσωπικά έχω ακόμα αμφιβολίες για το τι μπορεί να φταίει...:confused::wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

Όχι ρε Αλεκο, δεν έχω βάλει ακόμα την 4, αν δεν βγει jb, δεν κουναω ρουπι...;)

 

Γιάννη (lagoudakis) να είσαι σίγουρος ότι αν και εγώ μπορούσα να δουλέψω το προγραμμα που δουλεύω στα βρωμο-windows στο mac, είχα γυρίσει σε osx ΠΑΡΑΥΤΑ;)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

ξερω εγω ρε Κωστα;:Oμια επιφυλαξη την εχω παντως,βεβαια ξερω οτι θα φαω ισως τα ζορια μου(15 χρονια windows ειναι αυτα) αλλα θα το παλεψω το θεμα,απλα μην μου την δωσει τοσο πολυ και τα αμολυσω απο τον 5 οροφο και φαω κανενα περαστικο και με τρεχουν:D:Dρε τι μου εκανε το iphone.....

 

Μην ανησυχείς καθόλου Γιάννη, σχεδόν ένα μήνα έχω κι εγώ το macbook pro και δεν μπορώ να καθίσω σε pc... είναι σα να το δούλευα χρόνια και το pc το νιώθω σαν ξένο! :)

 

Μπες στις σελίδες που σου είπε ο Μάριος και ξεκίνα το διάβασμα... δεν θα μπορείς να ξεκολλήσεις μετά! ;)

 

Στο λέει κάποιος που δεν είχε ποτέ iPhone και άρα δεν παρασύρθηκε από αυτό για την αγορά του!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

το εκανα dual boot!ανοιγει και επιλεγω!wm 6.5.X η android 2.2.ξερω γινομαι κουραστικος αλλα αμα δεν το πω στα φιλαρακια που θα το πω!καλο ξημερωμα σε ολους
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Έτσι σκέφτομαι και εγώ Κώστα! ;)

 

 

Να άλλος ένας παραπονεμένος από τις επιδόσεις της μπαταρίας στο 3GS με την iOS.

 

Τελευταίες φήμες αναφέρουν ως πιθανή αιτία της απίθανης κατανάλωσης το Skype όταν είναι στο παρασκήνιο...

 

Προσωπικά έχω ακόμα αμφιβολίες για το τι μπορεί να φταίει...:confused::wacko:

 

 

Με το που ξυπναω το πρωι και βλεπω την μπαταρια στο 15% καταλαβαινω οτι εχω ξεχασει το skype ανοιχτο...:)

Link to comment
Share on other sites

το εκανα dual boot!ανοιγει και επιλεγω!wm 6.5.X η android 2.2.ξερω γινομαι κουραστικος αλλα αμα δεν το πω στα φιλαρακια που θα το πω!καλο ξημερωμα σε ολους

 

θελω και εγω!!!!!!

 

αντε απο Τριτη!!!!!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Όχι ρε Αλεκο, δεν έχω βάλει ακόμα την 4, αν δεν βγει jb, δεν κουναω ρουπι...;)

 

Γιάννη (lagoudakis) να είσαι σίγουρος ότι αν και εγώ μπορούσα να δουλέψω το προγραμμα που δουλεύω στα βρωμο-windows στο mac, είχα γυρίσει σε osx ΠΑΡΑΥΤΑ;)

Λευτερη δεν δουλευω και κανενα περιεργο προγραμμα,απλα για να κανω μια αλλαγη την κανω την κινηση,σιγουρα το pc με τα 7αρια δεν θα το δωσω γιατι το λυπαμε,εδωσα ενα σωρο λεφτα πριν 7 μηνες,και δεν εχει κανενα προβλημα,απλα θα το αφησω στην γυναικα μου

 

Μην ανησυχείς καθόλου Γιάννη, σχεδόν ένα μήνα έχω κι εγώ το macbook pro και δεν μπορώ να καθίσω σε pc... είναι σα να το δούλευα χρόνια και το pc το νιώθω σαν ξένο! :)

 

Μπες στις σελίδες που σου είπε ο Μάριος και ξεκίνα το διάβασμα... δεν θα μπορείς να ξεκολλήσεις μετά! ;)

 

Στο λέει κάποιος που δεν είχε ποτέ iPhone και άρα δεν παρασύρθηκε από αυτό για την αγορά του!

εμενα Γιωργο το βρωμο iphone μου εκανε την ζημια:Oμου δινεις κουραγιο που μου τα λες αυτα,συν οτι ειδα σε ενα φιλο το μηχανημα που εχεις και εσυ και αφου το δουλεψα λιγο μετα ανοιξα το pc μου και μου φανηκε σαν κακομοιρο:pαυτο ηταν,αρχισε να με τρωει ο διαβολος,λιγο και ο σημερινος καυσωνας,χτυπησα και κατι μπυρες το μεσημερι και την εκανα την παραγγελια:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι το ΑιΦον μου εκανε την δουλεια αλλα το ΜΒΡ αναλογικα ειναι εργαλειο...

το Αιφονακι 4 δεν ειναι κατι αντιστοιχο...

 

θελουμε dual boot...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

το εκανα dual boot!ανοιγει και επιλεγω!wm 6.5.X η android 2.2.ξερω γινομαι κουραστικος αλλα αμα δεν το πω στα φιλαρακια που θα το πω!καλο ξημερωμα σε ολους

 

Τόλη φτιάξαμε ειδικό θέμα για το android developing στο HD2.

Καλό είναι να τα γράφεις εκεί και να δίνεις link κλπ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα στην παρεα, βλεπω εχει παρει φωτια το thread ε?

Στο ρεπο μου θα το παλεψω και γω να περασω το android να δω τι παιζει μιας και σημερα επιασα ενα desire στα χερια μου (ενα φιλαρακι απο τη δουλεια το πηρε )και μπορω να πω μου καλαρεσε..

Με βλεπω να σκαω μυτη στη δουλεεια με το ΛΕΟ και να του λεω δες εδω :lol::p

 

SENT FROM MY LEO USING IOS4 TAPAPAPAPAPAPTAPATALK :rolleyes:

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

ξερω εγω ρε Κωστα;:Oμια επιφυλαξη την εχω παντως,βεβαια ξερω οτι θα φαω ισως τα ζορια μου(15 χρονια windows ειναι αυτα) αλλα θα το παλεψω το θεμα,απλα μην μου την δωσει τοσο πολυ και τα αμολυσω απο τον 5 οροφο και φαω κανενα περαστικο και με τρεχουν:D:Dρε τι μου εκανε το iphone.....

 

Μην ανησυχεις φιλε μου. Την ιδια ζημια επαθα κ γω περισυ το νοεμβριο. Εξαιτιας του iphone πηρα imac. Θα σου πω μονο ενα πραγμα... Εκ τοτε δεν μπορω να κατσω σε computer με windows. Συγκριτικα ειναι απλα εμετικα. Αν εισαι ευχαριστημενος απο τη γρηγοραδα, σταθεροτητα και ποιοτητα του iphone θα αρρωστησεις μ αυτη του imac. Τερμα οι πλαστικουρες. Καλωσηλθες στον κοσμο του αλουμινιου και του γυαλιου. Κ ας μην ειναι καποιος funboy μετο που μπει στον κοσμο της apple γινεται... Με γεια σου λοιπον...

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Τόλη φτιάξαμε ειδικό θέμα για το android developing στο HD2.

Καλό είναι να τα γράφεις εκεί και να δίνεις link κλπ.

 

καλημερα σε ολους.δεν το ειχα δει κωστη.ποσταρησα εκει να μην ζαλιζουμε και τα παιδια εδω με τα δικα μας.

ktsak δεν μου απαντησες ερχεσαι πιερια για μπανια?πως βρε να σου φερω χαλβα!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους.δεν το ειχα δει κωστη.ποσταρησα εκει να μην ζαλιζουμε και τα παιδια εδω με τα δικα μας.

ktsak δεν μου απαντησες ερχεσαι πιερια για μπανια?πως βρε να σου φερω χαλβα!:lol::lol::lol:

 

καλημέρα κ από μένα σ όλους τους ευτυχισμένους κατόχους λιονταριών με διπλή καρδιά κ στους ομόσταβλους μανάβηδες...

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@all

Καλημερα παιδια.

 

@tolisfar

Τολη μου ευχαριστω, αλλα δεν κατεβαινω Πιερια, εχουμε βλεπεις σπιτι στη Χαλκιδικη και αναγκαστικα πηγαινουμε εκει ;) Αρα τον χανουμε το χαλβαδακι. :cry: Εκτος και αν παιξει κανενα courier :confused:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις φιλε μου. Την ιδια ζημια επαθα κ γω περισυ το νοεμβριο. Εξαιτιας του iphone πηρα imac. Θα σου πω μονο ενα πραγμα... Εκ τοτε δεν μπορω να κατσω σε computer με windows. Συγκριτικα ειναι απλα εμετικα. Αν εισαι ευχαριστημενος απο τη γρηγοραδα, σταθεροτητα και ποιοτητα του iphone θα αρρωστησεις μ αυτη του imac. Τερμα οι πλαστικουρες. Καλωσηλθες στον κοσμο του αλουμινιου και του γυαλιου. Κ ας μην ειναι καποιος funboy μετο που μπει στον κοσμο της apple γινεται... Με γεια σου λοιπον...

 

Κι εγω καπως ετσι ξεκινησα, αλλα δεν εχω χασει εντελως την εκτιμηση μου στην MS κυριως λογω των windows 7.

To mac osx σε κανει να διασκεδαζεις παραλληλα με την δουλεια. Εχει πολυ ευχαριστο περιβαλον εργασιας και το σημαντικοτερο: μενου που σε οδηγουν απο μονα τους εκει που θες να πας.

Τα 7αρια παρολο που βελτιωθηκαν παρα πολυ και δανιστηκαν στοιχεια απο το mac os, σε πολλες περιπτωσεις σε κανουν να πηγαινεις Αθηνα-Λαμια μεσω Καταρας:lol:

Για καποια πραγματα πρεπει να εχεις διαβασει αρκετα για να εντοπισεις το [που βρισκονται και πως γινονται.

 

Κατα τα αλλα τα mac εχουν αλεργια σε οτι εχει σχεση με office και ειτε δουλεψεις τα ms office for mac, ειτε καποια ανοικτη εκδοση, δεν συγκρινονται σε ταχυτητα και λειτουργικοτητα με τα γνησια.

Επισης θα ηθελα μια εφαρμογη σαν τον outlook που να τα εχει ολα μαζεμενα και να μην χρειαζεται να πηγαινω σε τρεις διαφορετικες για να δω mail, calendar & contacts.

 

 

καλημερα σε ολους.δεν το ειχα δει κωστη.ποσταρησα εκει να μην ζαλιζουμε και τα παιδια εδω με τα δικα μας.

ktsak δεν μου απαντησες ερχεσαι πιερια για μπανια?πως βρε να σου φερω χαλβα!:lol::lol::lol:

 

Τολη δεν το λες σωστα στον πτεραρχο.:)

Για να σε καταλαβει θα πρεπει να του πεις:

 

"Πως για; να σε φερω χαλβα μπρε?:lol::lol:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Μην ανησυχεις φιλε μου. Την ιδια ζημια επαθα κ γω περισυ το νοεμβριο. Εξαιτιας του iphone πηρα imac. Θα σου πω μονο ενα πραγμα... Εκ τοτε δεν μπορω να κατσω σε computer με windows. Συγκριτικα ειναι απλα εμετικα. Αν εισαι ευχαριστημενος απο τη γρηγοραδα, σταθεροτητα και ποιοτητα του iphone θα αρρωστησεις μ αυτη του imac. Τερμα οι πλαστικουρες. Καλωσηλθες στον κοσμο του αλουμινιου και του γυαλιου. Κ ας μην ειναι καποιος funboy μετο που μπει στον κοσμο της apple γινεται... Με γεια σου λοιπον...
ευχαριστω φιλε μου,απλα ενα αγχος το εχω,μην πεταξω τα 2000,το πρωτο τεστ της εμφανισης παντως το imac το περασε ευκολα,με το που το ειδα σε ενα μαγαζι εμεινα αγαλμα:pτην καλημερα μου σε ολους
Link to comment
Share on other sites

..........

Κατα τα αλλα τα mac εχουν αλεργια σε οτι εχει σχεση με office και ειτε δουλεψεις τα ms office for mac, ειτε καποια ανοικτη εκδοση, δεν συγκρινονται σε ταχυτητα και λειτουργικοτητα με τα γνησια.

Επισης θα ηθελα μια εφαρμογη σαν τον outlook που να τα εχει ολα μαζεμενα και να μην χρειαζεται να πηγαινω σε τρεις διαφορετικες για να δω mail, calendar & contacts........

 

Μπρε iSalat, τι να σε πω μπρε :confused:? Να σε φερω κυμα να με καμεις κεφτεδες ? :p

 

Οσο για το Office, δεν εχουμε καταρχας ολοι τις απαιτησεις που εχεις εσυ, εννοω απο επαγγελματικης αποψης. ;) Οπως καταλαβα και ο lagoudakis :p μαλλον για χαβαλε το εχει και οχι για καμια επαγγελματικη δουλεια. Οποτε ειναι μια χαρα, τα βγαζει περα. :D

Τωρα, η καινουρια εκδοση Office 2011, οπως εχεις δοκιμασει ηδη, θα εχει τα παντα ολα, ολα σε ενα νυκοκοιρεμενα ;). Και ειναι και εφαμιλη σε δυνατοτητες της αντιστοιχης σουιτας των Windows :)

 

@lagoudakis

Μπρε Γιαννη μου, μην εχεις κανενα αγχος λεμε. Σε κανενα μηνα που θα εχεις πληρως εγκλιματισθει και ασυνηθοισεις το ΟSX θα τα διαβαζεις αυτα που γραφεις τωρα και θα λες μα τι μ@.....ς ημουν που δεν το ειχα κανει καιρο τωρα. Χαλαλι τα 2000κια μπρε :lol:

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια :worry:τωρα ξυπνησα μην βαρατε :D

 

Τολη και Κωστα(προς Λεοντοκαρδους απευθυνομαι)δοκιμασατε να τρεξετε μετα απο χρηση στο froyo(καμερα,αλμπουμ),το αλμπουμ στα windows,η να σκρολαρετε στις φωτο του αλμπουμ του sence?

 

δημιουργειται ενας φακελος στο Dcim με thumbnails απο το android, που γονατιζει το αλμπουμ του sence(και οχι μονο):O

 

εμενα που εχω στο λεο 1γιγα και κατι mbs φωτος(130 φακελοι,3345 αρχεια) ο φακελος thumbnails των android,ηταν κοντα στα 180mbs με τα αναλογα αρχεια μεσα που για να ανασανει το αλμπουμ του sence,επρεπε να τον σβηνω οταν ηθελα να χρησιμοποιησω το αλμπουμ του sence των windows...

πληροφοριακα εσβηνε αρχεια για 45 λεπτα και ειχε φτασει στο 38% :confused:και τελικα το συνδεσα στο λαπτοπ σαν mass storage και τα εσβησα ....:wacko:

 

κατα τα αλλα,και κληση και gps και καμερα και browsing,mailing αλλα και ολα τα πεδια των ρυθμισεων δουλευουν κανονικοτατα και μπορεις να εχεις ενα λειτουργικοτατο ανδροειδες,οποτε το θελησεις.

ασε που καθε φορα που κανεις εναλλαγη απο windows σε android,οποιος βλεπει την συσκευη να μπουταρει τρελαινεται:happy:

 

επισης ποιος ειπε οτι εδω μεσα ειμαστε of topik ??

 

τα σεβη μου παιδια σε ολους :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μπρε iSalat, τι να σε πω μπρε :confused:? Να σε φερω κυμα να με καμεις κεφτεδες ? :p

 

Οσο για το Office, δεν εχουμε καταρχας ολοι τις απαιτησεις που εχεις εσυ, εννοω απο επαγγελματικης αποψης. ;) Οπως καταλαβα και ο lagoudakis :p μαλλον για χαβαλε το εχει και οχι για καμια επαγγελματικη δουλεια. Οποτε ειναι μια χαρα, τα βγαζει περα. :D

Τωρα, η καινουρια εκδοση Office 2011, οπως εχεις δοκιμασει ηδη, θα εχει τα παντα ολα, ολα σε ενα νυκοκοιρεμενα ;). Και ειναι και εφαμιλη σε δυνατοτητες της αντιστοιχης σουιτας των Windows

 

@lagoudakis

Μπρε Γιαννη μου, μην εχεις κανενα αγχος λεμε. Σε κανενα μηνα που θα εχεις πληρως εγκλιματισθει και ασυνηθοισεις το ΟSX θα τα διαβαζεις αυτα που γραφεις τωρα και θα λες μα τι μ@.....ς ημουν που δεν το ειχα κανει καιρο τωρα. Χαλαλι τα 2000κια μπρε :lol:

 

Η νεα εκδοση τα εχει ολα και συμφερει:lol:

απλα εγω την τεσταρα με παραλληλη χρηση του ιδιου αρχειου.

Δηλαδη ετρεχα το αρχειο στα mac με office 2011 και στα windows 7 που εχω με Fusion.

Τοσο στο ανοιγμα αλλα και σε επιμερους εργασιες η αποκριση στα windows ηταν σαφως καλυτερη.

 

Οπως ειπες αυτο αφορα οσους εργαζονται επαγγελματικα πανω σ αυτο.

Τους υπολοιπους δεν τους απασχολει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Η νεα εκδοση τα εχει ολα και συμφερει:lol: απλα εγω την τεσταρα με παραλληλη χρηση του ιδιου αρχειου. Δηλαδη ετρεχα το αρχειο στα mac με office 2011 και στα windows 7 που εχω με Fusion.Τοσο στο ανοιγμα αλλα και σε επιμερους εργασιες η αποκριση στα windows ηταν σαφως καλυτερη........../QUOTE]

 

Κωστα μην ξεχνας οτι η εκδοση ειναι ακομη beta και για "δοκιμη" μονο ;)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα/Καλησπέρα και από εμένα!

 

Σαν τον Ζαχαράκη, και εγώ ξύπνιος περί την μισή ώρα (όση ώρα μου παίρνει να πλυθώ, να φτιάξω τον καφέ μου, να ετοιμάσω το πρωινό και να συντονιστώ...:lol:)!!!

Link to comment
Share on other sites

Το νεο office έχει ορθογραφικο έλεγχο στα ελληνικά ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ; Γιατί ο προκατοχος του είναι κάτω από τη βάση σε αυτόν τον τομέα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Το νεο office έχει ορθογραφικο έλεγχο στα ελληνικά ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ; Γιατί ο προκατοχος του είναι κάτω από τη βάση σε αυτόν τον τομέα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

καλημερα Βιργινια :)

εγω θα εστιασω στην υπογραφη σου :p

 

μετα λετε οτι δεν υπαρχουν πια αντρες ...εσεις φταιτε που δεν μπορειτε να τους ξεχωρισετε,η που πεφτετε παντα σε λαθος χερια ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όντως τα windows είναι τροχοπέδη στο να αποδώσει όσα μπορεί το Leo.

Καμία σχέση τα γραφικά του, την ποιότητα στις φωτογραφίες και πιθανώς το touching.

 

Αν καταφέρουν μέχρι τον Οκτωβριο να τρέχουν τα android κανονικά, πιθανώς να μείνω με το HD2.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, από τον καιρό που είχα το Xperia και αργότερα με το HTC HD, περίμενα πως και πως να δουλέψει σωστά το Android σε μια windows συσκευή!

Πραγματικά μακάρι να τα καταφέρουν!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...