Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!Στο πλοίο για Ηράκλειο, σε πέντε λεπτά φεύγουμε, και δεν εχω καθόλου σήμα ούτε με το iPhone ούτε με το Netbook. Kαι τα 2 εχουν σύνδεση με Vodafone. Aν είναι δυνατον μεσα στο λιμάνι του Πειραιά.

 

Καλημέρα και καλό ταξίδι!!!

 

Η αθλιότητα αυτής της εταιρείας (που τυχαίνει να είμαι κι εγώ συνδρομητής τους 3 τελευταίους μήνες) είναι ανεπανάληπτη! Απορώ πως κρατάει ακόμα συνδρομητές;;; :wacko:

 

Είδατε τις χρεώσεις στο rs???

 

Για πείτε μου τώρα γιατί μου τρώει εκτός από τα 99 rapids κι άλλα 2 ή 4 κάθε μέρα;;; Μήπως αυτά ήταν με το παλιό σύστημα;;;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

Ευχαριστώ.

Τα 4 ραπιντς ηταν με το παλιο συστημα.

Τωρα τρωει 99 το μηνα!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη απο την δουλεια γραφω κ γω:(

 

Κωστη,(Κουκουλακη)καλο ταξιδι φιλε μου:)

 

παιδια η vodafone ειναι η πιο ξεπεσμενη και ξεφτιλισμενη εταιρεια! ευυυχως αλλαξα σε cosmote(μονο το σημα εχει καλυτερο) κ ησυχασα σε αυτο το θεμα τουλαχιστον.γιατι σε χρεωσεις κλπ ειναι για τον π@#$σο ολες....:mad:

 

μας κατακλεβουν οι αληταραδες και με την αδεια της αστυνομιας-κρατους*

 

ζουμε σε μια χωρα οπου ολοι ασχολουνται εντατικα με τις τσεπες μας,ψαχνοντας καθημερινα,απεγνωσμενα μαλιστα,τροπους να μας τις αδειασουν:mad:

ps

*μπουρδ@ελο

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κόσμε :)

 

 

Μιχαλη απο την δουλεια γραφω κ γω:(

 

Κωστη,(Κουκουλακη)καλο ταξιδι φιλε μου

 

παιδια η vodafone ειναι η πιο ξεπεσμενη και ξεφτιλισμενη εταιρεια! ευυυχως αλλαξα σε cosmote(μονο το σημα εχει καλυτερο) κ ησυχασα σε αυτο το θεμα τουλαχιστον.γιατι σε χρεωσεις κλπ ειναι για τον π@#$σο ολες....

 

μας κατακλεβουν οι αληταραδες και με την αδεια της αστυνομιας-κρατους*

 

ζουμε σε μια χωρα οπου ολοι ασχολουνται εντατικα με τις τσεπες μας,ψαχνοντας καθημερινα,απεγνωσμενα μαλιστα,τροπους να μας τις αδειασουν

ps

*μπουρδ@ελο

 

Μητσάρα δεν είσαι μόνο εσύ στη δουλειά, αλλά και εγώ, και λέω και ευχαριστώ κιόλας, γιατί τα πράγματα είναι εντελώς σκ@τ@.;) Δεν πειράζει άλλωστε τι θα κάναμε άμα δε δουλεύαμε, θα πηγαίναμε σε παραλία μήπως, όχι πάλι δουλειές θα κάναμε, σπιτικές ή δεν ξέρω γω τι άλλο, οπότε ;) βγάζουμε και κανένα φραγκάκι παραπάνω:D

 

Όσο για τη vodafone που λες, ούτε εγώ είμαι ευχαριστημένος, αλλά καταφέρνω κάθε χρόνο σχεδόν και τους παίρνω ότι θέλω, από επιδοτήσεις κλπ :p:lol:, αλλά αν μιλήσουμε για σήμα, άστο καλύτερα...αίσχος:mad:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην καλή παρέα. Και εγώ στην εργασία παιδιά και προβλέπεται και αύριο Κυριακή μία από τα ίδια λόγω φόρτου. Από την άλλη πάλι ίσως να είναι και καλύτερα μια και έχω ψιλοβαρεθεί το συνηθισμένο (για εμάς τους Θεσσαλονικείς) πάνε και έλα στην Χαλκιδική μέσα στην ζέστη και την κίνηση. :lol:

 

Τώρα για τα χάλια της Vodafone εγώ εξακολουθώ να είμαι σε αυτή λόγω ...συνήθειας και λόγω του ότι σε καναδυό συγκεκριμένες περιοχές που με ενδιαφέρουν η Cosmote είναι πολύ χειρότερη. Κατά τα άλλα η δεύτερή μου συσκευή όπως και αυτή της γυναίκας μου αν και Cosmote δεν είναι και καλύτερη. Τα ίδια σκ@τά, κάποια εταιρεία είναι καλύτερη εδώ, άλλη εκεί και κατά τα άλλα χάλια και οι δύο. Για να μην μιλήσω για το 3G που εκτός το καρα-κέντρο της πόλης παραέξω είναι ...συμπτωματικό. :)

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

την καλημερα μου και απο μενα , και εγω γραφειο ειμαι ..... οσο για τις εταιριες , αστα ολες αισχως ειναι και πανακριβες .....

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγω τελειωσα δουλεια και εχω αδεια μεχρι 16 αυγουστου.θα σας ταραξω στο οφ τοπικ

http://news247.gr/kosmos/zoi/pethane_apo_orgasmo.399347.html

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγω τελειωσα δουλεια και εχω αδεια μεχρι 16 αυγουστου.θα σας ταραξω στο οφ τοπικ

http://news247.gr/kosmos/zoi/pethane_apo_orgasmo.399347.html

 

:lol::lol::lol:

Τελικά η λαλακία σκοτώνει!!! :p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

για τον Τόλη με απολύτο σεβασμό!

 

http://www.exedrasports.gr/mundial2010/article/?aid=69007

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

για τον Τόλη με απολύτο σεβασμό!

 

http://www.exedrasports.gr/mundial2010/article/?aid=69007

 

 

Λαρίσα ΟΛΕ λέμε ρε παιδάκι μου:lol::lol:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Λαρίσα ΟΛΕ λέμε ρε παιδάκι μου:lol::lol:

 

να την παρει ο πηλαδακης στο νεο γηπεδο......να ξεπουλησει ολα τα διαρκειας!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα φύγει το τηλέφωνο καμιά ώρα και θα πάει στο Κρητικό Πέλαγος...:mad:

 

Είπα εχθές να παίξω με το tethering και τα δωρεάν GB της Vodafone που παρακαλούσα για 3G...

 

Ε, τέσσερις (4) φορές Home+Power γιατί δεν ένιωθε τίποτα... Και βέβαια, έκανε και άλλες 3 φορές μόνο του επανεκκίνηση. Ούτε όταν το είχα σπασμένο δεν μου έκανε τέτοια. Ούτε το 3G μου έκανε τέτοια όταν το είχα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί. Στα καλά καθούμενα, όπως χάζευα στο net και άκουγα τραγούδια από το youtube, έκλεινε. Μηλαράκι στην οθόνη και restart μόνο του.

 

Μετά το έπιανα για να δω κάτι (ping για παράδειγμα) και κολλούσε. Home+Power. Και δώστου από την αρχή μετά πάλι.

 

Και σήμερα το πρωί, με κλειστό WiFi, κλειστό bluetooth, πάω να πάρω ένα τηλέφωνο, φουλ σήμα, δεν άκουγα τίποτα. Πάω να το κλείσω (end call) και κόλλησε πάλι. Δεν έκανε τίποτα (αυτό έχει δει και ο φίλος σου ο Βασίλης, Μιχάλη άμπαλε, που λέγαμε στο σπίτι σου, αν θυμάσαι)... Και το έκανε δύο τρεις φορές που προσπάθησα να πάρω.

 

Και επίσης, παρατηρώ μια γενικότερη αστάθεια στο τηλέφωνο που δεν είχα δει πριν την έλευση του iOS4.0.

 

Δηλαδή:

Παίζω το ωραιότατο FIFA World Cup 2010 (€0.79 μόλις). Πριν το 4.0 έπαιζε μια χαρά. Ούτε κολλήματα, ούτε τίποτα. Τώρα; Ανάθεμα και αν καταφέρω να παίξω έναν αγώνα χωρίς να freeze-άρει το παιχνίδι. Το ίδιο και στο Angry Birds, και στο Doodle Jump. Και αυτό, ανεξάρτητα με το τι έχω ανοιχτό και τι όχι.

 

Επίσης, η μπαταρία αδειάζει λες και stream-άρω όλη την ώρα. Δεν κρατάει 14 ώρες με χρήση φυσιολογική. Όπως έκανα και παλαιότερα και μου έβγαζε 36 ώρες χαλαρά. Και μάλιστα παλαιότερα δεν έκλεινα το WiFi. Τώρα κλείνω και το internet και το 3G που και που...

 

Θα φύγει μια επιστολή σήμερα προς την Apple να τα ακούσουν ένα χεράκι γιατί πολύ έχω εκνευριστεί...:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Θα φύγει το τηλέφωνο καμιά ώρα και θα πάει στο Κρητικό Πέλαγος...:mad:

 

Είπα εχθές να παίξω με το tethering και τα δωρεάν GB της Vodafone που παρακαλούσα για 3G...

 

Ε, τέσσερις (4) φορές Home+Power γιατί δεν ένιωθε τίποτα... Και βέβαια, έκανε και άλλες 3 φορές μόνο του επανεκκίνηση. Ούτε όταν το είχα σπασμένο δεν μου έκανε τέτοια. Ούτε το 3G μου έκανε τέτοια όταν το είχα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί. Στα καλά καθούμενα, όπως χάζευα στο net και άκουγα τραγούδια από το youtube, έκλεινε. Μηλαράκι στην οθόνη και restart μόνο του.

 

Μετά το έπιανα για να δω κάτι (ping για παράδειγμα) και κολλούσε. Home+Power. Και δώστου από την αρχή μετά πάλι.

 

Και σήμερα το πρωί, με κλειστό WiFi, κλειστό bluetooth, πάω να πάρω ένα τηλέφωνο, φουλ σήμα, δεν άκουγα τίποτα. Πάω να το κλείσω (end call) και κόλλησε πάλι. Δεν έκανε τίποτα (αυτό έχει δει και ο φίλος σου ο Βασίλης, Μιχάλη άμπαλε, που λέγαμε στο σπίτι σου, αν θυμάσαι)... Και το έκανε δύο τρεις φορές που προσπάθησα να πάρω.

 

Και επίσης, παρατηρώ μια γενικότερη αστάθεια στο τηλέφωνο που δεν είχα δει πριν την έλευση του iOS4.0.

 

Δηλαδή:

Παίζω το ωραιότατο FIFA World Cup 2010 (€0.79 μόλις). Πριν το 4.0 έπαιζε μια χαρά. Ούτε κολλήματα, ούτε τίποτα. Τώρα; Ανάθεμα και αν καταφέρω να παίξω έναν αγώνα χωρίς να freeze-άρει το παιχνίδι. Το ίδιο και στο Angry Birds, και στο Doodle Jump. Και αυτό, ανεξάρτητα με το τι έχω ανοιχτό και τι όχι.

 

Επίσης, η μπαταρία αδειάζει λες και stream-άρω όλη την ώρα. Δεν κρατάει 14 ώρες με χρήση φυσιολογική. Όπως έκανα και παλαιότερα και μου έβγαζε 36 ώρες χαλαρά. Και μάλιστα παλαιότερα δεν έκλεινα το WiFi. Τώρα κλείνω και το internet και το 3G που και που...

 

Θα φύγει μια επιστολή σήμερα προς την Apple να τα ακούσουν ένα χεράκι γιατί πολύ έχω εκνευριστεί...:mad::mad:

 

τα γνωστα προβληματα του os4 και γενικα του μηλου:lol::lol::lol:

κουκουλακη,πληρωμενη απαντηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι νομιζω ανακοινωσε η apple για να λυθει λεει και το προβλημα με τη λανθασμενη ενδειξη σηματος.
Link to comment
Share on other sites

Η ανακοίνωση έγραφε «in a few weeks». Εγώ αυτό το λέω 2, η Apple μπορεί να το λέει 20! :lol::lol:

 

 

@Τόλη

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα φύγει το τηλέφωνο καμιά ώρα και θα πάει στο Κρητικό Πέλαγος.

 

Πεσμου μονο ποτε για να βγω να το μαζεψω...Πετα το Ηρακλειο μερια.

Link to comment
Share on other sites

Πεσμου μονο ποτε για να βγω να το μαζεψω...Πετα το Ηρακλειο μερια.

 

Πάνω από Κουλέ θα το πετάξω φίλε μου...! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από Κουλέ θα το πετάξω φίλε μου...! :lol:

 

Κούλε.Οκ θα περιμενω.Ελα να σε κερασω και μια ρακι.

Link to comment
Share on other sites

Για μέγεθος δε ξέρω!Πας εκεί που είναι να αναβαθμισεις το status σου και σου έχει μια φωτογραφική!Πατάς εκεί και σε ρωτάει αν θες νέα φωτό η βίντεο η αν θες κάτι από την βιβλιοθήκη.Διαλέγεις τη βιβλιοθήκη επιλέγεις το βίντεο και περιμένεις!

 

σε ευχαριστώ θα το κοιτάξω απλά δεν έχω ασχοληθεί με το facebook σχεδόν καθόλου

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Πάνω από Κουλέ θα το πετάξω φίλε μου...! :lol:

 

Πως γυρνάμε πάλι στην 3... που ειχαμε?

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

Πως γυρνάμε πάλι στην 3... που ειχαμε?

 

Καλησπέρα κώστα!! Το είχες σπασμένο? Αν όχι δεν μπορείς..

 

Αλλά γιατί να γυρίσεις πίσω εσύ με το 3Gs>>??:confused:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κώστα!! Το είχες σπασμένο? Αν όχι δεν μπορείς..

 

Αλλά γιατί να γυρίσεις πίσω εσύ με το 3Gs>>??:confused:

 

Σπύρο το είχα σπασμένο.

Δεν είδες πως φωνάζει ο Αλέξανδρος!!!

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

Κούλε.Οκ θα περιμενω.Ελα να σε κερασω και μια ρακι.

 

:lol: :lol:

 

@φανκο

 

Δεν ξέρω αν τα αντιμετωπίζω μόνο εγώ αυτά. Αλλά μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Οι υπόλοιποι τι λέτε;; Δεν έχει κανένας προβλήματα;

 

Μήπως φταίω εγώ.

 

Αν δεν είχα τόσα πολλά να χάσω, θα είχε φάει restore και set up as new καιρό τώρα. Τουλάχιστον δυο φορές.

 

Αλλά ρε γμτ, είναι πολλά αποθηκευμένα. Ρυθμίσεις, κωδικοί ασυρματων δικτύων, παιχνίδια. Δεν μπορώ να ξαναμπλεξω τώρα να στηνω απο την αρχή... :(

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...