Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αλλά είναι κρίμα να δίνεις επιπλέον... Εγώ θα τα δώσω!!

 

 

Τηλεφώνησα πάλι στην Vodafone τόσο για το tethering και περιμένω σήμερα ή αύριο τους κωδικούς για το Internet! Και επίσης ξανά-επιβεβαίωσα το θέμα του iPad και πράγματι ισχύει!!! Οπότε όταν με το καλό φτασει το πολυπόθητο iPad θα χτυπήσω ενα 32GB!!!

 

Μια χαρά! :)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μου εξηγείς λιγο αυτό με το tethering?

Τι πρόγραμμα εχεις και τι έκανες;

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

χχαχαχα!

Σπύρο, τώρα κατάλαβα τι είναι αυτά τα τριγωνάκια στην υπογραφή σου.

Καλό!

 

Χα χα χα!!

Άρα εδώ είσαι!!! ;)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μου εξηγείς λιγο αυτό με το tethering?

Τι πρόγραμμα εχεις και τι έκανες;

 

Έχω ενα προγραμμα της Vodafone που το λένε iPhone 300 plus.

 

Μου δίνουν 300 λεπτά ομιλίας 150 SMS και 500ΜΒ data... Και όλα αυτα με €59.5 πάγιο. Αλλά το έχω δυο χρόνια τώρα αυτό και φέτος θα παω σε κάποιο unlimited!

 

Με τα νέα carrier settings χρεώνουν ξεχωριστα το tethering απο το data plan!

 

Οπότε τους πήρα τηλεφωνο και τους είπα ότι θέλω κωδικούς για mobile broadband 1Gb την μέρα δωρεάν, όπως έχουν κανει σε άλλους συνδρομητές. Και έτσι έκανα. Και μου είπαν δέκα εργάσιμες και θα με πάρουν!!!

Αλλά επειδή δεν μου αρέσουν οι δέκα εργάσιμες, τους πηρα σημερα τηλέφωνο και τους είπα ότι το χρειάζομαι και το θλεω σήμερα και αύριο! Αλλά πραγματικά σήμερα και αύριο θα το ήθελα. Μιας και εδώ που είμαι δεν έχω internet. Ε και όσο και να το κανείς, χρησιμο είναι!!!

 

Ε και πλέον τους περιμένω σήμερα ή αύριο!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ κωστα δεν μου το κανει set up ομως.γιατι αραγε;

 

Τόλη δεν ξέρω, αυτό έχω εγκαταστήσει. Κανε ένα suerch στο XDA και κατέβασε το.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Έχω ενα προγραμμα της Vodafone που το λένε iPhone 300 plus.

 

Μου δίνουν 300 λεπτά ομιλίας 150 SMS και 500ΜΒ data... Και όλα αυτα με €59.5 πάγιο. Αλλά το έχω δυο χρόνια τώρα αυτό και φέτος θα παω σε κάποιο unlimited!

 

Με τα νέα carrier settings χρεώνουν ξεχωριστα το tethering απο το data plan!

 

Οπότε τους πήρα τηλεφωνο και τους είπα ότι θέλω κωδικούς για mobile broadband 1Gb την μέρα δωρεάν, όπως έχουν κανει σε άλλους συνδρομητές. Και έτσι έκανα. Και μου είπαν δέκα εργάσιμες και θα με πάρουν!!!

Αλλά επειδή δεν μου αρέσουν οι δέκα εργάσιμες, τους πηρα σημερα τηλέφωνο και τους είπα ότι το χρειάζομαι και το θλεω σήμερα και αύριο! Αλλά πραγματικά σήμερα και αύριο θα το ήθελα. Μιας και εδώ που είμαι δεν έχω internet. Ε και όσο και να το κανείς, χρησιμο είναι!!!

 

Ε και πλέον τους περιμένω σήμερα ή αύριο!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Σπάστο να ηρεμήσεις για πάντα!

MyWi for ever!! :) Και άσε τις εταιρίες nα χρεώνουν...

 

Ασε που με σώσει με το iPad όπως τώρα που είμαι γραφείο σήμερα χωρίς λάπτοπ και σερφάρω από αυτό!

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενα προγραμμα της Vodafone που το λένε iPhone 300 plus.

 

Μου δίνουν 300 λεπτά ομιλίας 150 SMS και 500ΜΒ data... Και όλα αυτα με €59.5 πάγιο. Αλλά το έχω δυο χρόνια τώρα αυτό και φέτος θα παω σε κάποιο unlimited!

 

Με τα νέα carrier settings χρεώνουν ξεχωριστα το tethering απο το data plan!

 

Οπότε τους πήρα τηλεφωνο και τους είπα ότι θέλω κωδικούς για mobile broadband 1Gb την μέρα δωρεάν, όπως έχουν κανει σε άλλους συνδρομητές. Και έτσι έκανα. Και μου είπαν δέκα εργάσιμες και θα με πάρουν!!!

Αλλά επειδή δεν μου αρέσουν οι δέκα εργάσιμες, τους πηρα σημερα τηλέφωνο και τους είπα ότι το χρειάζομαι και το θλεω σήμερα και αύριο! Αλλά πραγματικά σήμερα και αύριο θα το ήθελα. Μιας και εδώ που είμαι δεν έχω internet. Ε και όσο και να το κανείς, χρησιμο είναι!!!

 

Ε και πλέον τους περιμένω σήμερα ή αύριο!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Και εγώ εχω ενα που λέγεται "δε θυμάμαι"

 

εχω 100 λεπτα 150 sms και 500mb ιντερνετ.

Αρα μπορώ να τους πάρω κι εγώ, σωστά;

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Σπάστο να ηρεμήσεις για πάντα!

MyWi for ever!! :) Και άσε τις εταιρίες nα χρεώνουν...

 

Μα δεν γίνεται τώρα! Δεν έχει βγει ακόμα για την iOS4.0!!

 

Αλλά και να βγει δεν ια ασχοληθώ και πολύ... Δεν θέλω ρε!

 

Θα σπασω το iPad για να δοκιμάσω εφαρμογές!

 

Και ίσως μετά να σπασω το iPhone γι να μοιράζω το Internet και στο iPad...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν γίνεται τώρα! Δεν έχει βγει ακόμα για την iOS4.0!!

 

Αλλά και να βγει δεν ια ασχοληθώ και πολύ... Δεν θέλω ρε!

 

Θα σπασω το iPad για να δοκιμάσω εφαρμογές!

 

Και ίσως μετά να σπασω το iPhone γι να μοιράζω το Internet και στο iPad...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Εχει βγει!! ;)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Τόλη δεν ξέρω, αυτό έχω εγκαταστήσει. Κανε ένα suerch στο XDA και κατέβασε το.

 

Τα γνωστά προβλήματα των wm:lol:

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Τα γνωστά προβλήματα των wm:lol:

 

:X:X:X:X:!:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το mobile youtube υποστηρίζει html 5 θα μπορω απο τον σαφαρι του iphone να βλεπω τα βιντεο που υπαρχουν σε σαιτ; οπως πχ το τροκτικο που ανεβαζει βιντεο .
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει!! ;)

Ειναι αυτό που πρέπει να κατεβεις στην 3.1.2 ή 3.1.3 και μετά..; Ή με spirit όπως παλαιά με το blackrain;

 

Αλλά και πάλι δεν με νοιάζει!! Ότι θλεω το έχω αγορασμενο και tethering απο αύριο κανονικά!!! :)

 

Ios 4 για iPad ποτέ θα βγει; Και θα αναβαθμιστούν δωρεάν όλα; Γιατί θυμάμαι που είχατε πει ότι κάτι θα χρεώνει...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ios 4 για iPad ποτέ θα βγει; Και θα αναβαθμιστούν δωρεάν όλα; Γιατί θυμάμαι που είχατε πει ότι κάτι θα χρεώνει...

 

νοεμβριο μερια..

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι ειχα διαβασει μαλλον Οκτωβριο θα βγει και θα ειναι δωρεαν.Δεν θυμαμαι κατι για πληρωμη.
Link to comment
Share on other sites

Τόλη δεν ξέρω, αυτό έχω εγκαταστήσει. Κανε ένα suerch στο XDA και κατέβασε το.

 

οκ κωστα θα το βρω οταν παω σπιτι

Link to comment
Share on other sites

οκ κωστα θα το βρω οταν παω σπιτι

 

Για να μη μου κουράζεσαι!!! :lol::lol::lol:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=687534

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Για να μη μου κουράζεσαι!!! :lol::lol::lol:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=687534

 

ευχαριστω πατριωτη.το τσεκαρω!

Link to comment
Share on other sites

......................MyWi for ever!! :) Και άσε τις εταιρίες να χρεώνουν...............

 

Ελα παιδια, μεχρι και οδηγο για το MyWi σας εχω :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετισμούς σ'ολη την παρέα!

 

Σύντομα κοντά σας...

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Τα γνωστά προβλήματα των wm:lol:

 

Ενώ από το cydia δεν έχουν πρόβλημα :p:p:p:lol:

 

Δεν ξέρω μήπως επειδή δεν το έκανα ζιπαρισμα και είναι αρχείο εγκατάστασης δεν το περνάει σωστά το Dropbox.

 

Δεν υπάρχει άλλος λόγος. Πλέον η εφαρμογή έπαψε να είναι beta και πωλείται στο market.

 

Μάλλον ο Τολης ήταν ξενυχτης και μπερδεύτηκε.:blink:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τα γνωστά προβλήματα των wm:lol:

 

 

καποιος παει γυρευοντας :lol: :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καποιος παει γυρευοντας :lol: :lol:

 

Ποιος, ποιος, ποιος, μωρο μου ποιος :)

 

Κωστή δεν έχουμε jb :)

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Ποιος, ποιος, ποιος, μωρο μου ποιος :)

 

Κωστή δεν έχουμε jb :)

 

Δεν εχτε και blue tooth :p:p

Εμείς στο iPad έχουμε ομως;)

 

Κοιτά όταν αρχισετε να τα πουλατε για να πάρετε το 4 πείτε το θα κάνω μειοδωτικο διαγωνισμό γιατί θέλω δεύτερο τηλεφωνο:rolleyes:

 

Στο φόρουμ του ΗD2 εχει μπει νέα σειρά νεοσυλλεκτων και είναι όλοι τεμπέληδες. Σ ένα του απντησα σε πμ που έστειλε γιατί δεν το πουλάς να πάρεις iPhone να γλειτωσεις κι ΕΣΥ να γλυτωσουμε κι εμείς.:)

 

Θυμάμαι στο πρώτο htc διάβαζα ένα μήνα πριν το πάρω για να μπορώ να φλασαρω με την μια όταν παραλάβω.

 

Στο iPhone πήγα να κάνω το ίδιο, αλλά ενώ δεν καταλάβαινα τίποτα πριν το πάρω, μόλις το έπιασα στα χέρια μου δεν δυσκολεύτηκαν πουθενά..

 

Καλά κάνει η apple και το έχει κλειστό. Στο Λεο που τα πάντα είναι ορθάνοιχτα, αρχίζουν οι ψαρακες να σκαλιζουν χωρίς να έχουν διαβάσει τίποτα και πολλοι χωρίς να ξέρουν ούτε pc να χειρίζονται καλά καλά, τα κάνουν μαντάρα και μετά ψάχνονται και ζαλιζουν τον κόσμο στις ερωτήσεις.

 

 

Δείτε αυτό σας ενδιαφέρει.

 

@@@@@MacRumors: Fring Adds Two-Way Video Calling Over 3G to iPhone 4

BY MACRUMORS IPHONE BLOG

(null)

 

Looking to upstage Apple's FaceTime video calling feature, fring has announced that its App Store application has received an update enabling two-way video calling on the new iPhone 4 via both Wi-Fi and 3G.

With the new fring ...

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια :)

 

Κωστη(tesalat),ειπαμε,τα wm ειναι για power users μονο,αν θελουν να τα χαρουν σωστα.αντιθετα με το μηλο που μπορει κ η γιαγια μας να το δουλεψει,χαλαρα,αρκει να μπορει να διαβαζει :p :lol:

 

αυτη η ευκολια χειρισμου του μηλου ειναι αξια θαυμασμου κ δεν το συζηταμε,αρκει να μην θελεις να κανεις τπτ παραπανω απο αυτα που σου δινει η συσκευη.αν χρειαστεις να προχωρησεις πιο μεσα,πρεπει να διαβασεις κ να ασχοληθεις.δεν γινονται ολα τοσο ευκολα πλεον κ εκει αρχιζουν τα προβληματα κ οι γκρινιες απο τους τεμπεληδες που βαριουνται να ασχοληθουν κ τα θελουν ολα ετοιμα....

 

ενας πολυ σοβαρος λογος που με κανει να σκεφτομαι την αγορα του νεου μηλου,ειναι :worry: οι θηκες που εδειξε ο Milena :lol: :lol:

 

καλο σβκ σε οσους δεν δουλευουν το σβκ :(

 

Κουκουλακη,θα τιμωρηθεις με δημοσια 2ωρη υποχρεωτικη ενασχοληση με ενα Leo στημενο απο εναν παντελως,ασχετο χρηστη wm :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σ όλους ! χθες παρατήρησα για δεύτερη φορά κάτι κουλά τις μπαταρίας τα οποία πριν βάλω την Ios4 δε μου είχε παρουσιάσει τέτοια συμπεριφορά! καταρχην να πω ότι κατά μέσο όρο το βράδυ με κλειστό 3g k bt κ όλα τα υπόλοιπα ανοιχτά καταναλώνει κατά μέσο όρο 3%. τσεκαρισμένο αρκετές φορές γιατί το πρωί ξυπνάω με το μήλο για να πάω δουλειά!!! πριν μια βδομάδα μπορεί κ λίγο περισσότερο (το χα συζητήσει κ με το Νίκο carpe) όπως ξάπλωσα το βράδυ κουρασμένος έβαλα ένα παιχνίδι να παίξω αλλά στο 5λεπτο με πήρε ο ύπνος. Έτσι μετά από λίγο το άφησα δίπλα στο κομοδίνο κ θυμάμαι πριν αρχίσω το παιχνίδι είχε 15 %. το πρωί νεκρό το μήλο. Σκέφτηκα ότι παίζει μέσα στον ύπνο μου να μην πάτησα το home κ να παιζε το παιχνίδι όλο το βράδυ (τελικά μάλλον δεν είναι πιθανό αυτό το σενάριο). Χθες όμως γυρίζοντας κατά τις 12 μίση σπίτι το μήλο είχε 11%. σκέφτηκα να μην το βάλω στην πρίζα (σπάνια εως ποτέ το φορτίζω εκτός pc ) οπότε έκλεισα wifi, location services, bt, 3g τα πάντα . Ε το πρωι πάλι νεκρό το μήλο!!! δε μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό. ξαναλέω ότι το τσεκάρει αρκετές φορές το βράδυ δε χάνω πάνω απο 3% με 4%. ίσως παιδικές ασθένειες του νέου λογισμικού?? ποιος ξέρει... από σήμερα αρχίζω τα πειράματα ....:ninja::ninja:

καλημερα παιδια :)

 

 

 

καλο σβκ σε οσους δεν δουλευουν το σβκ :(

 

φίλε είπαμε ευτυχώς η δυστυχώς είμαστε αρκετοί.....

 

Κουκουλακη,θα τιμωρηθεις με δημοσια 2ωρη υποχρεωτικη ενασχοληση με ενα Leo στημενο απο εναν παντελως,ασχετο χρηστη wm :lol:

 

ε τώρα γιατι γίνεσαι κακός???? χαχα

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...