Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

δεμ καταλαβα δηλαδη... Τι εχουν οι ιταλικες μηχανες;;;;μη μου προσβαλει κανεις τη ducati μου γιατι θα σας στειλω worms στα iphone σας με σκοπο την αποσπαση τραπεζικων πληροφοριων κ τοτε τη βαψατε...χιχι...

 

 

πες τα ,γιατι δεν με ακουνε εμενα καθολου:)

@margaritagr

Γατα ο πωλητης Μαργαριτα :p

 

Παιδια,δεν ειναι κ οτι πιο ευκολο,να ξερει ο καθε πωλητης τα παντα για ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ πουλαει το καταστημα που δουλευει;)

μην τα βαζετε με τα παιδια...εσυ Μαργαριτα,ξερεις τι περιλαμβανει η συσκευασια του samsung 2700 η του νοκια Ν86 η του S.E.C 905 κλπ κλπ ?

 

εμεις ενημερωνομαστε για τις συσκευες που μας ενδιαφερουν κ εχουμε τις πληροφοριες που χρειαζομαστε...ελατε ομως στις θεσεις αυτων των παιδιων :)

θα μου πειτε ειναι η δουλεια τους...σεβαστο,αλλα σκεφτειτε (η απλα διαβαστε )τι κουφες αποριες γραφονται καθημερινα εδω μεσα,απο νεους χρηστες συσκευων,που επειδη βαριουνται να διαβασουν ενα manual,τα βαζουν με θεους κ δαιμονες...

σκεφτειτε ποσα mqnuals θα πρεπει να διαβασουν αυτοι οι πωλητες,ωστε να μην τους κραζουμε εμεις,επειδη δεν ηξεραν κατι για το κινητο που μας ενδιαφερει εμας.....κ μιλαμε συνηθως για συσκευες που δεν ανοιγουν καν τα κουτια τους!

γιατι ποιος θα αγορασει ηλεκτρονικη συσκευη,με ανοιχτο κουτι?οποτε...πως θα διαβασουν το βιβλιαρακι ?ΟΕΟ ???

 

μην πυροβολειτε ετσι ελαφρα τη καρδια ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον βρε παιδια με ενα πραγμα επαθα πλακα εδω στη Ζυριχη σημερα που βρεθηκα :blink:

Ολοι, μα σχεδον ολοι (90%+) εχουν iphone. Δεν το περιμενα κυριολεκτικα. Ειναι απιθανο αυτο που συμβαινει εδω. Οταν δε σταματησα σημερα στο δρομο για να ρωτησω που ειναι το Apple store, απευθυνθηκα σε εναν εγχρωμο κουστουμαρισμενο κυριοο (μαυρος ηταν), ο οποιος μιλουσε σε ενα ιπηονε και επαιζε με ενα αλλο στο αλλο χερι. Απιστευτο :X

Κατι σαν Χουντινι ο τυπος :ninja:

Περα απο την πλακα, πολυ iPhone, μα παρα παρα πολυ iPhone :rolleyes:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

πες τα ,γιατι δεν με ακουνε εμενα καθολου:)

 

 

Παιδια,δεν ειναι κ οτι πιο ευκολο,να ξερει ο καθε πωλητης τα παντα για ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ πουλαει το καταστημα που δουλευει;)

μην τα βαζετε με τα παιδια...εσυ Μαργαριτα,ξερεις τι περιλαμβανει η συσκευασια του samsung 2700 η του νοκια Ν86 η του S.E.C 905 κλπ κλπ ?

 

εμεις ενημερωνομαστε για τις συσκευες που μας ενδιαφερουν κ εχουμε τις πληροφοριες που χρειαζομαστε...ελατε ομως στις θεσεις αυτων των παιδιων :)

θα μου πειτε ειναι η δουλεια τους...σεβαστο,αλλα σκεφτειτε (η απλα διαβαστε )τι κουφες αποριες γραφονται καθημερινα εδω μεσα,απο νεους χρηστες συσκευων,που επειδη βαριουνται να διαβασουν ενα manual,τα βαζουν με θεους κ δαιμονες...

σκεφτειτε ποσα mqnuals θα πρεπει να διαβασουν αυτοι οι πωλητες,ωστε να μην τους κραζουμε εμεις,επειδη δεν ηξεραν κατι για το κινητο που μας ενδιαφερει εμας.....κ μιλαμε συνηθως για συσκευες που δεν ανοιγουν καν τα κουτια τους!

γιατι ποιος θα αγορασει ηλεκτρονικη συσκευη,με ανοιχτο κουτι?οποτε...πως θα διαβασουν το βιβλιαρακι ?ΟΕΟ ???

 

μην πυροβολειτε ετσι ελαφρα τη καρδια ;)

 

δεν ειναι ακριβως ετσι Δημητρη. οταν κρατας το κουτι και απο εξω γραφει τι περιεχει, τοτε τι αλλο χρειαζεσαι εκτος απο το να διαβασεις...? :):lol:

Link to comment
Share on other sites

 

δεν ειναι ακριβως ετσι Δημητρη. οταν κρατας το κουτι και απο εξω γραφει τι περιεχει, τοτε τι αλλο χρειαζεσαι εκτος απο το να διαβασεις...? :):lol:

 

ε ναι

 

Μα δε περιμενω να ρωτησω πως γινεται το jb(ή κατι παρομοιο) και να μου πουν, αλλα ν ανοιξεις το κουτι για να ψαξεις αν περιεχει κατι, τη στιγμη που το γραφει απ εξω??:rolleyes:

 

να υπαρχει στον καταλογο τους και αλλο χρωμα κι αυτοι να ξερουν μονο το μαυρο?:rolleyes:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον βρε παιδια με ενα πραγμα επαθα πλακα εδω στη Ζυριχη σημερα που βρεθηκα :blink:

Ολοι, μα σχεδον ολοι (90%+) εχουν iphone. Δεν το περιμενα κυριολεκτικα. Ειναι απιθανο αυτο που συμβαινει εδω. Οταν δε σταματησα σημερα στο δρομο για να ρωτησω που ειναι το Apple store, απευθυνθηκα σε εναν εγχρωμο κουστουμαρισμενο κυριοο (μαυρος ηταν), ο οποιος μιλουσε σε ενα ιπηονε και επαιζε με ενα αλλο στο αλλο χερι. Απιστευτο :X

Κατι σαν Χουντινι ο τυπος :ninja:

Περα απο την πλακα, πολυ iPhone, μα παρα παρα πολυ iPhone :rolleyes:

 

Δηλαδη θες να πεις οτι δεν ειδες κανενα με HD2?:O

 

Δεν πειραζει, εμεις τα πήραμε για να ειμαστε μοναδικοί:lol:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θες να πεις οτι δεν ειδες κανενα με HD2?:O

 

Δεν πειραζει, εμεις τα πήραμε για να ειμαστε μοναδικοί:lol:

 

Γενευη κι εγω ολο τον κοσμο με μηλα τον εβλεπα:p

 

Βασικα το hd2 δε το βλεπεις συχνα και μακαρι να γιονταν αυτο και με το μηλο!

 

("χαζοχαιρεστε" κι εσεις οταν παιρνετε νεο κινητο? γελανε και τα μουστακια που δεν εχω σημερα :rolleyes:)

:cool:
Link to comment
Share on other sites

αλλαξες και πηρες 3 GS μετα απο τοσο καιρο που ειχες 2G?

με γεια σου!

 

 

μια που πιασαμε κουβεντα παντως και εγω πλεον παντου βλεπω ΑιΦονς...

Milano/Firenze/Bologna/Roma ειναι γεματα...

 

που ειναι οι μερες του 2G που το ειχαν λιγοι...

παιδες αληθεια ποσοι απο εδω με το 3gs θα αγορασουν σιγουρα το 4G>?

 

εγω προσωπικα εχω ενα 2G το οποιο αυριο παραδιδω σε ενα παιδι μια και το πουλησα.

προσανατολιζομαι στην αγορα ενος 3gs σε καλη τιμη απο παιδι στο φορουμ παντα ομως αν υπαρχει σφραγισμενο αν και θα ηθελα να δοκιμασω και κατι αλλο....

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

την καλησπέρα μου σε όλους ...

 

Είπαμε και αν είπαμε για αυτοκίνητα σήμερα ... έχω την τιμή να ενημερώσω ότι για 20 ημέρες θα είμαι χωρίς δίπλωμα και άδεια, εκτός του προστίμου των 200 ευρώ!

 

Ο λόγος ... η φοβερή παράβαση της αναστροφής όταν άναψε το πράσινο φανάρι από το ένα ρεύμα της οδού Πειραιώς στο άλλο, αντί να συνεχίσω αριστερά προς την οδό Χαμοστέρνας, μέρα μεσημέρι με εντελώς άδειο δρόμο!

 

30 χρόνια οδήγησης χωρίς ούτε μία κλήση, εξαντλήθηκε η επιβολή του νόμου σε αυτή την φοβερή παρανομία. Για να το συνδέσω με τις αναφορές του Κωστή (Πτεράρχου) και της Μαργαρίτας περί Ελβετίας, ωραίες προτεραιότητες βάλαμε για να γίνουμε ευρωπαίοι στην εφαρμογή του Κ.Ο.Κ. Λύσαμε όλα τα άλλα προβλήματα οδήγησης στη χώρα και πιάσαμε τις αναστροφές σε άδειο δρόμο και με πράσινο!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

αλλαξες και πηρες 3 GS μετα απο τοσο καιρο που ειχες 2G?

με γεια σου!

 

σε μενα παει αυτο?:rolleyes:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

ναι δεν εχω διαβασει τις προηγουμενες σελιδες και υπεθεσα!

 

edit. τωρα διαβασα πηρες ενα δευτερο! :lol: δεν πειραζει μεγεια σου και αυτο!

 

kkalog

 

:(

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θες να πεις οτι δεν ειδες κανενα με HD2?

 

Δεν πειραζει, εμεις τα πήραμε για να ειμαστε μοναδικοί:lol:

αστους Κωστη,να ειναι μεσα στον σωρο και αυτοι :lol:

εμεις απλα συνεχιζουμε να κανουμε την διαφορα:p

ps σου χρωσταω καποια ενημερωση για τις εφαρμογες που ελεγα :)

 

Λοιπον βρε παιδια με ενα πραγμα επαθα πλακα εδω στη Ζυριχη σημερα που βρεθηκα

Ολοι, μα σχεδον ολοι (90%+) εχουν iphone. Δεν το περιμενα κυριολεκτικα. Ειναι απιθανο αυτο που συμβαινει εδω. Οταν δε σταματησα σημερα στο δρομο για να ρωτησω που ειναι το Apple store, απευθυνθηκα σε εναν εγχρωμο κουστουμαρισμενο κυριοο (μαυρος ηταν), ο οποιος μιλουσε σε ενα ιπηονε και επαιζε με ενα αλλο στο αλλο χερι. Απιστευτο

Κατι σαν Χουντινι ο τυπος

Περα απο την πλακα, πολυ iPhone, μα παρα παρα πολυ iPhone :rolleyes:

 

Πτεραρχε μου,τα εχουμε ξαναπει αυτα...και το hundai εφτασε να εχει καποια στιγμη τις περισσοτερες πωλησεις στο αμερικα:happy:

 

την καλησπέρα μου σε όλους ...

 

Είπαμε και αν είπαμε για αυτοκίνητα σήμερα ... έχω την τιμή να ενημερώσω ότι για 20 ημέρες θα είμαι χωρίς δίπλωμα και άδεια, εκτός του προστίμου των 200 ευρώ!

 

Ο λόγος ... η φοβερή παράβαση της αναστροφής όταν άναψε το πράσινο φανάρι από το ένα ρεύμα της οδού Πειραιώς στο άλλο, αντί να συνεχίσω αριστερά προς την οδό Χαμοστέρνας, μέρα μεσημέρι με εντελώς άδειο δρόμο!

 

30 χρόνια οδήγησης χωρίς ούτε μία κλήση, εξαντλήθηκε η επιβολή του νόμου σε αυτή την φοβερή παρανομία. Για να το συνδέσω με τις αναφορές του Κωστή (Πτεράρχου) και της Μαργαρίτας περί Ελβετίας, ωραίες προτεραιότητες βάλαμε για να γίνουμε ευρωπαίοι στην εφαρμογή του Κ.Ο.Κ. Λύσαμε όλα τα άλλα προβλήματα οδήγησης στη χώρα και πιάσαμε τις αναστροφές σε άδειο δρόμο και με πράσινο!

 

Κωστη φιλε μου,αυτο δεν ηταν για την παραβαση....λεφτα θελανε τα παιδια να μαζεψουνε :mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κωστη φιλε μου,αυτο δεν ηταν για την παραβαση....λεφτα θελανε τα παιδια να μαζεψουνε :mad:

 

Το καταλαβαίνω βρε Δημήτρη, αλλά και 20 μέρες άδεια / δίπλωμα, πραγματικά και εγώ έχω την απαίτηση αν αυτή είναι η εφαρμογή του νόμου, να βγαίνω στην εθνική και να μην τρέμει το φυλλοκάρδι μου ποιος μ@λ@κ@ς θα έλθει από το απέναντι ρεύμα επάνω στη στροφή, ή ότι η βοηθητική λωρίδα κρατιέται πάντα ανοιχτή για να μπορεί να έλθει βοήθεια όταν "ό μη γένοιτο" τη χρειαστώ, ή ότι το παιδί κάποιου που πηγαίνει κανονικά με τη μηχανή του δε θα το φάει λάχανο ο ασυνείδητος που θα βγει από το STOP / κόκκινο / μεθυσμένος, και χίλια μύρια όσα !!!

 

Θα μου πείτε ότι είναι γνωστά όλα αυτά, ναι είναι αλλά αυτός εδώ ο χώρος μας μου είναι πολύ οικείος και έχω την ανάγκη να τα εκφράσω και εδώ!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

@TeSalat

Κωστη ξεκινα με αυτο :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=670116

screen 25

απλα απαιχτο,ενσωματωνεται στο μανιλα,αυτοματη καταγραφη πορειας,με ταχυτητα,υψομετρο,συντεταγμενες,μοιρες,αζιμουθιο κλπ:confused:

 

για τους οπωροπωληδες κολητους μας :p

screen 26

second today,λειτουργικοτατο και σταθεροτατο

 

screen 27

start menu

 

θα ηθελα να βαλω κι αλλα ...αλλα φοβαμαι το θορυβο:rolleyes: που θα κανει το μπαμ :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

@zaharakis

 

δεν μασαμε......!!! :)

 

ΧΑ....ΧΑ..... :p:lol::lol:

 

ξεχασα,μιλαμε παντα για ΔΩΡΕΑΝ και πληρεις εφαρμογες :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θες να πεις οτι δεν ειδες κανενα με HD2?:O..............

 

Αμα σου λεω ΚΑΝΕΝΑΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε 2 μαγαζια ειδα να το πουλανε, αλλα δεν το ειχε κανενας μα κανενας :blink:. Τι να πω? :worry:

 

αστους Κωστη,να ειναι μεσα στον σωρο και αυτοι :lol:

εμεις απλα συνεχιζουμε να κανουμε την διαφορα:p

ps σου χρωσταω καποια ενημερωση για τις εφαρμογες που ελεγα :)

Πτεραρχε μου,τα εχουμε ξαναπει αυτα...και το hundai εφτασε να εχει καποια στιγμη τις περισσοτερες πωλησεις στο αμερικα.................

@TeSalat

Κωστη ξεκινα με αυτο :).....................

απλα απαιχτο,ενσωματωνεται στο μανιλα,αυτοματη καταγραφη πορειας,με ταχυτητα,υψομετρο,συντεταγμενες,μοιρες,αζιμουθιο κλπ

για τους οπωροπωληδες κολητους μας .................. θα ηθελα να βαλω κι αλλα ...αλλα φοβαμαι το θορυβο:rolleyes: που θα κανει το μπαμ

ΧΑ....ΧΑ..... ξεχασα,μιλαμε παντα για ΔΩΡΕΑΝ και πληρεις εφαρμογες

 

Σιγα παιδια θα σκισετε κανενα καλσον !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

ΧΑ....ΧΑ..... :p:lol::lol:

 

ξεχασα,μιλαμε παντα για ΔΩΡΕΑΝ και πληρεις εφαρμογες :p

 

συνεχισε αντεχουμε!!!! :D

 

προς το παρον..... :lol::p

Link to comment
Share on other sites

Αμα σου λεω ΚΑΝΕΝΑΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε 2 μαγαζια ειδα να το πουλανε, αλλα δεν το ειχε κανενας μα κανενας :blink:. Τι να πω? :worry:

 

μα εμεις οι κατοχοι του λεο, δεν το βγαζουμε :worry: για να το δειχνουμε οπου και οπου:lol:

 

συνεχισε αντεχουμε!!!! :D

 

προς το παρον.....

 

οχι γιατι εισαστε φιλοι μου και δεν θελω να σας στεναχωρω:)

 

αλλα την βρισκω αφανταστα να σας τσιγκλαω :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

τι να σας κανω που δεν εχει βγαλει ακομα κανενα fulltouch χωρις πληκτρολογια και slide η Palm με webOS ...

 

και μιλατε...

:p

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

μα εμεις οι κατοχοι του λεο, δεν το βγαζουμε :worry: για να το δειχνουμε οπου και οπου:lol:

 

οχι γιατι εισαστε φιλοι μου και δεν θελω να σας στεναχωρω:)

 

αλλα την βρισκω αφανταστα να σας τσιγκλαω :lol:

 

μα και εγω αν κρατουσα μια παντοφλα μεγεθους 56size θα το ειχα στην τσεπη :lol:

 

οσο για το αλλο εμενα οσο θελεις χτυπα. ειμαι τοσο δεμενος με το μηλο μου που δεν καταλαβαινω τιποτα.... :) ειδικα απο την στιγμη που εχω περασει ΚΑΙ απο το λεο.

Link to comment
Share on other sites

μα και εγω αν κρατουσα μια παντοφλα μεγεθους 56size θα το ειχα στην τσεπη :lol:

 

ειπαμε,τετοια μηχανηματα ειναι εργαλεια,δεν ειναι για να τα "πεταμε" ετσι εξω :Xκαι να τα βλεπει οποιος και οποιος:p

 

οσο για το αλλο εμενα οσο θελεις χτυπα. ειμαι τοσο δεμενος με το μηλο μου που δεν καταλαβαινω τιποτα.... :) ειδικα απο την στιγμη που εχω περασει ΚΑΙ απο το λεο.

 

μην ξεχνας οτι και εγω περασα και απο το 2G-3G-3GS αλλα και απο το λεο παλιοτερα...

μην λεμε παλι τα ιδια :wacko:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...