Jump to content

Αγορές από Aliexpress


villasg
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από την στιγμή που δεν απαντάει στα μηνύματα μην ασχολείσαι μαζι του, και από ότι είδα αγόρασαν και άλλοι Έλληνες από εκεί .... :)

Τα υπόλοιπα είδη που έχει είναι ρούχα, οπότε γιατί επιμένεις εφ'όσον δεν υπάρχει πλέον το τάμπλετ;;;

 

γιατι εμενα υπάρχει ειδη η παραγγελιά και εχω ακαομα μια βδομάδα περιθώριο για να πληρώσω :)

 

απλα δεν εχω πληρώσει ακομα

Edited by mples
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σημερα την εβαλε ξανα την ταμπλετα μονο που απο 38ευρω που ειναι η παραγγελια που εχω εγω την εχει στα 55 ευρω

http://www.aliexpress.com/item/2014-New-10-inch-Allwinner-A31s-1GB-RAM-16GB-ROM-Android-4-4-Dual-Camera-Quad/32213776071.html

τι λετε να το διακινδυνέψω ?

Link to comment
Share on other sites

σημερα την εβαλε ξανα την ταμπλετα μονο που απο 38ευρω που ειναι η παραγγελια που εχω εγω την εχει στα 55 ευρω

http://www.aliexpress.com/item/2014-New-10-inch-Allwinner-A31s-1GB-RAM-16GB-ROM-Android-4-4-Dual-Camera-Quad/32213776071.html

τι λετε να το διακινδυνέψω ?

Δικά σου είναι τα χρήματα φίλε μου, πάρε το, αλλά αμφιβάλλω εάν θα σου το δώσει με την παλιά τιμή ....

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Δικά σου είναι τα χρήματα φίλε μου, πάρε το, αλλά αμφιβάλλω εάν θα σου το δώσει με την παλιά τιμή ....

Δεν μπορεί να μην μου το δώσει αν δεν μου το δώσει αφού πληρώσω έχω δικαίωμα για αρνητικό feedback :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να μην μου το δώσει αν δεν μου το δώσει αφού πληρώσω έχω δικαίωμα για αρνητικό feedback :)

 

Σου το λέω γιατί μου έτυχε, θα πεί "λάθος" και θα κάνεις και καιρό να πάρεις τα χρήματά σου ...

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Σου το λέω γιατί μου έτυχε, θα πεί "λάθος" και θα κάνεις και καιρό να πάρεις τα χρήματά σου ...

ναι αλλα θα φαει αρνητική αξιολόγηση και αν δεν ειναι απατεώνας και απλα θελει θετικά σχόλια τοτε θα αναγκαστεί να το στείλει :)

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα θα φαει αρνητική αξιολόγηση και αν δεν ειναι απατεώνας και απλα θελει θετικά σχόλια τοτε θα αναγκαστεί να το στείλει :)

Όπως θέλεις ..... :) Μην προσπαθείς να με πείσεις φίλε μου, έχω εκατοντάδες αγορές από Ali, και δεν ιδρώνει το αυτί τους από τέτοια, άσε που σε τρείς περιπτώσεις δεν εμφανίσθηκε ποτέ η αρνητική αξιολόγηση που έκανα.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Όπως θέλεις ..... :) Μην προσπαθείς να με πείσεις φίλε μου, έχω εκατοντάδες αγορές από Ali, και δεν ιδρώνει το αυτί τους από τέτοια, άσε που σε τρείς περιπτώσεις δεν εμφανίσθηκε ποτέ η αρνητική αξιολόγηση που έκανα.

 

εχεις δικιο :)

αλλα το πολυ πολυ να κανουν να επιστραφουν τα 38 ευρω 10 ημερες στην καρτα μου τι αλλο εχω να χασω ?

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι σέρβις σε ένα προϊόν που αγόρασα από Aliexpress πέρυσι τον Φεβρουάριο, έστειλα μήνυμα στον πωλητή αλλά δεν απαντάει...

 

Τί κάνω; Τί δυνατότητες μας δίνει το Aliexpress για τη τήρηση της εγγύησης του 1 χρόνου;

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι σέρβις σε ένα προϊόν που αγόρασα από Aliexpress πέρυσι τον Φεβρουάριο, έστειλα μήνυμα στον πωλητή αλλά δεν απαντάει...

 

Τί κάνω; Τί δυνατότητες μας δίνει το Aliexpress για τη τήρηση της εγγύησης του 1 χρόνου;

 

φιλε μου μάλλον καμιά μου εχει συμβεί σε κινητο και δεν έβγαλα άκρη

για σοβαρές αγορές υπάρχουν σοβαρά καταστήματα απο κινα

Link to comment
Share on other sites

Όπως θέλεις ..... :) Μην προσπαθείς να με πείσεις φίλε μου, έχω εκατοντάδες αγορές από Ali, και δεν ιδρώνει το αυτί τους από τέτοια, άσε που σε τρείς περιπτώσεις δεν εμφανίσθηκε ποτέ η αρνητική αξιολόγηση που έκανα.

 

τελικα ειχες δικιο μου ειθε αυτο το μειλ απο αλιμπαμπα :rolleyes:

 

 

Please note that the account of the AliExpress seller: hjk hjgy has been suspended because of their suspicious trading activities. We have now closed all your unpaid orders with this seller. Please do not make any additional payments or place any more orders with this seller.

 

At AliExpress, we are committed and always taking steps in improving our customers shopping experience, and to the protection of both the buyer’s and seller’s interests. .

 

Your understanding and cooperation are highly appreciated.

Link to comment
Share on other sites

τελικα ειχες δικιο μου ειθε αυτο το μειλ απο αλιμπαμπα :rolleyes:

 

 

Please note that the account of the AliExpress seller: hjk hjgy has been suspended because of their suspicious trading activities. We have now closed all your unpaid orders with this seller. Please do not make any additional payments or place any more orders with this seller.

 

At AliExpress, we are committed and always taking steps in improving our customers shopping experience, and to the protection of both the buyer’s and seller’s interests. .

 

Your understanding and cooperation are highly appreciated.

Σε γλύτωσα από λίγη ταλαιπωρία ... :)

Εάν θέλεις, γράψε τι θέλεις να έχει το τάμπλετ, και επειδή μου στέλνουν πολλές προσφορές μήπως σου βρώ κάτι που να σε ενδιαφέρει.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Σε γλύτωσα από λίγη ταλαιπωρία ... :)

Εάν θέλεις, γράψε τι θέλεις να έχει το τάμπλετ, και επειδή μου στέλνουν πολλές προσφορές μήπως σου βρώ κάτι που να σε ενδιαφέρει.

 

ok σε ευχαριστω φιλε μου αλλα εχω ταμπλετα εκεινη ηθελα να την παρω μονο και μονο γιατι ηταν τσαμπα 38Ε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιά αυτό το είπα, λόγω προσφορών κυκλοφορούν πολλές σε αυτήν την τιμή .... :)
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Γιά αυτό το είπα, λόγω προσφορών κυκλοφορούν πολλές σε αυτήν την τιμή .... :)

αν είναι ετσι πες μου θέλω 10ρι 4 πύρινο :)

Link to comment
Share on other sites

αν είναι ετσι πες μου θέλω 10ρι 4 πύρινο :)

 

Καλημερα. Θελω και εγω κανενα 10αρι 4πυρηνο με γιγα ραμ. Το θελω για xbmc για ταινιες και σειρες και για σερφαρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο κινέζος έκανε αποδοχή του dispute που του εκανα και πήρα τα λεφτά μου πίσω. Το aliexpress δεν μου δίνει την δυνατότητα να κάνω feedback, προστατεύοντας φυσικά έτσι τον πωλητή.
Link to comment
Share on other sites

τα διαμαντια και τα δαχτυλιδια τι σημαινουν διπλα απο τις αξιολογισεις?

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο κινέζος έκανε αποδοχή του dispute που του εκανα και πήρα τα λεφτά μου πίσω. Το aliexpress δεν μου δίνει την δυνατότητα να κάνω feedback, προστατεύοντας φυσικά έτσι τον πωλητή.

Τέλος καλό όλα καλά τότε. Δεν υπάρχει καν τέτοιο μοντέλο της lenovo :p

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να παρω κατι κοσμηματα απο εκει ψευτικα φυσικα και κανουν γυρω στα 13ευρο..λετε να εχω καποιο προβλημα? να εμπιστευθω το aliexpress?
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να παρω κατι κοσμηματα απο εκει ψευτικα φυσικα και κανουν γυρω στα 13ευρο..λετε να εχω καποιο προβλημα? να εμπιστευθω το aliexpress?

Το κατάστημα να προσέξεις και τις αξιολογήσεις του.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

επισης υπαρχουν αναφορες πως ακομα και για μια μπαταρια οι πωλητες δινουν tracking number.ισχυει?ακομα και μικρο ποσο πχ 30 δολλαρια παιρνεις παντα ΤΝ?

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

επισης υπαρχουν αναφορες πως ακομα και για μια μπαταρια οι πωλητες δινουν tracking number.ισχυει?ακομα και μικρο ποσο πχ 30 δολλαρια παιρνεις παντα ΤΝ?

 

Μόνο αν στη σελίδα του προϊόντος σου λέει ότι για ποσά κάτω των 30$ π.χ. δεν στελνουν ΤΝ

Εγώ με πάνω από 400 παραγγελίες τα τελευταία 2 χρόνια(και με ποσά της τάξης των 2€)μόνο 2 φορές δεν είχα ΤΝ

Απλά βλέπεις τις αξιολογήσεις του εκάστοτε πωλητή να είναι καλές και πάντα πριν την αγορά καλά είναι να έχεις μια επαφή με τον πωλητή μεσω της φόρμας"contact seller" που υπάρχει κάτω από την αξιολόγηση του πωλητή

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

τα διαμαντια και τα δαχτυλιδια τι σημαινουν διπλα απο τις αξιολογισεις?

Δείχνουν τον αριθμό θετικών αξιολογήσεων γραφικά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...