Jump to content

PPC και BT GPS: σχόλια και εμπειρίες


kostas73
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Demon eilikrina se euxaristw gia tin analitiki kai leptomeri antapokrisi sto erwtima mou.

Opws episis euxaristw kai ton nkaratha. Aurio kiolas tha epikoinonisw me ton promitheuti poy aneferes.

Με εκτίμηση

Krisos

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος krisos (13 Νοέ. 2004 , 01:51)

 

Demon eilikrina se euxaristw gia tin analitiki kai leptomeri antapokrisi sto erwtima mou.

 

Anytime ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχετε δει μηπως τα bt gps που πουλαει το shop 21 ? ειναι ενα Pretec και ενα Emtec ! Τα εχει δοκιμασει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος okapi (13 Νοέ. 2004 , 00:57)

 

Γιατι δεν μπορω να βρω τιμη στο site της cat για το bluetooth gps teletype μαζι με το software για qtek 2020?

 

710 Euro = το software + GPS/BT + εήσια αναβάθμιση +ΦΠΑ :wacko:

"Πολιτική ανυπακοή και....Αλληλοβοήθεια"
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος okapi (13 Νοέ. 2004 , 00:57)

 

Γιατι δεν μπορω να βρω τιμη στο site της cat για το bluetooth gps teletype μαζι με το software για qtek 2020?

 

 

Τιμη: 650 ευρω + 50 ευρω (εαν θες του "αναβαθμησμενους" χαρτες) ;)

Link to comment
Share on other sites

wow! μαλλον παραειναι πολλα λεφτα... Επειδη ας πουμε βρισκω ενα bt gps, με 150 € τι προγραμματα παιζουν για Αθηνα Θεσσαλονικη που να πωλουνται μεμονομενα
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος okapi (13 Νοέ. 2004 , 09:28)

 

Εχετε δει μηπως τα bt gps που πουλαει το shop 21 ? ειναι ενα Pretec και ενα Emtec ! Τα εχει δοκιμασει κανεις;

 

που τα ειδες ? δωσε link ....

:)
Link to comment
Share on other sites

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_76&products_id=684

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_76&products_id=683

 

Εχουν σχεδον ιδια τιμή (170Euros) αν και το πρωτο δεν εχει τα ledακια και ειναι μικροτερο..

αν παρω ας πουμε καποιο απο αυτα, ποσο θα μου κοστισει καποιο προγραμμα για αθηνα-θεσσαλονικη με δρομους;

Link to comment
Share on other sites

mipos sto pda meeting pou tha ginei na fernate k gps mazi oste na ta sugkrinoume?pano pou kateliksa sto falcon irthe o demon k ta isopedose...
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος doctor-gio (14 Νοέ. 2004 , 12:35)

 

mipos sto pda meeting pou tha ginei na fernate k gps mazi oste na ta sugkrinoume?pano pou kateliksa sto falcon irthe o demon k ta isopedose...

 

εγω θα εχω μαζι το GPS της TELETYPE... ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου ειπατε ακομα αν υπαρχει προγραμμα που να διατιθεται μεμονομενα που να εχει τις λειτυοργιες για την πλοηγηση σε Αθηνα και Θεσσαλονικη .

 

Επισης τα διαθεσιμα προγραμματα παρεχουν λειτουργιες απλου Gps σαν καποια αντιστοιχη συσκευη χειρος;;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geovass ( 9 Νοέ. 2004 , 17:21)

 

Η "μπακαλιστικη" λυση ειναι να το περασεις απο τον ουρανο τις πορτας σου και να το βγαζεις εσυ οποτε θες εξω.

 

Η επαγγελματικη ειναι αυτη ! :D

 

 

Για ρίξτε μια ματιά και εδώ .... http://www.seidio-europe.com/

Αξίζουν νομίζω !!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος doctor-gio (14 Νοέ. 2004 , 12:35)

 

mipos sto pda meeting pou tha ginei na fernate k gps mazi oste na ta sugkrinoume?pano pou kateliksa sto falcon irthe o demon k ta isopedose...

 

 

egw me to 63xx den eixa ta problimata tou doctor-gio... mallon einai ta gnwsta wireless colpa tou Qtek...

 

fusika an exeis Qtek mallon protimise kati dokimasmeno gi'auto, min to paikseis korwna grammata...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fnwokke (14 Νοέ. 2004 , 18:39)

 

Για ρίξτε μια ματιά και εδώ .... http://www.seidio-europe.com/

Αξίζουν νομίζω !!

 

 

kala fainontai alla pritmw ta Brodit... makran ta kalutera stin agora

 

http://www.brodit.com

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που παρατήρησα εχτές. Δεν είχα δοκιμάσει να δουλέψω ταυτόχρονα το Falcom και το Bluetooth headset (SonyEricsson HBH-65). Ήταν ευχάριστη έκπληξη το ότι συνεργάστηκαν μιά χαρά. :)
Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jazzedout (17 Νοέ. 2004 , 16:16)

 

Κάτι που παρατήρησα εχτές. Δεν είχα δοκιμάσει να δουλέψω ταυτόχρονα το Falcom και το Bluetooth headset (SonyEricsson HBH-65). Ήταν ευχάριστη έκπληξη το ότι συνεργάστηκαν μιά χαρά. :)

 

 

Το ίδιο και μένα με το HBH-35 !!!! :)

Link to comment
Share on other sites

@ Demon

 

Σχετικά με το μινι BT GPS της TELETYPE στα προηγούμενα posts, τελικά όντως δίνει πιο σταθερό στίγμα στο Destinator από το προηγούμενο GPS που είχες? (σε στάση και εν κινήσει)

Ή ήταν απλά αρχική εκτίμηση;

 

Διότι και μένα (με Rikaline se HP2210) παίζει το στίγμα εν στασει, ενώ εν κινήσει με πετάει ξαφνικά σε παράδρομο καμμιά φορά (και ενώ κινούμαι στη Μεσογείων στο Χολαργό και στη Λ. Μαραθώνος στο Γέρακα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HStam (22 Νοέ. 2004 , 20:34)

 

@ Demon

 

Σχετικά με το μινι BT GPS της TELETYPE στα προηγούμενα posts, τελικά όντως δίνει πιο σταθερό στίγμα στο Destinator από το προηγούμενο GPS που είχες? (σε στάση και εν κινήσει)

Ή ήταν απλά αρχική εκτίμηση;

 

Διότι και μένα (με Rikaline se HP2210) παίζει το στίγμα εν στασει, ενώ εν κινήσει με πετάει ξαφνικά σε παράδρομο καμμιά φορά (και ενώ κινούμαι στη Μεσογείων στο Χολαργό και στη Λ. Μαραθώνος στο Γέρακα)

 

 

Η εκτίμησή μου ήταν τελική μιας και πέρασε αρκετές ημέρες δοκιμών στα χέρια μου. Το στίγμα ήταν σταθερό (βέβαια βοηθάει πολύ στο πρόγραμμα το να μετακινηθείς λίγα μέτρα πριν καθορίσεις την διαδρομή σου) και δυνατό. Σε σχέση με το falcom το προτιμώ.

Link to comment
Share on other sites

OK ευχαριστώ,

 

στην αρχή θεώρησα μόνο υπεύθυνο για την έλλειψη ακρίβειας το πρόγραμμα ή/και την έκδοση χαρτών, ίσως όμως αξίζει να δοκιμάσω και με το mini GPS που αναφέρεις μήπως δω κι εγώ διαφορά στην σταθερότητα/ακρίβεια στίγματος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...