Jump to content

Δύσκολη επιλογή για νέο smartphone


karib
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 81
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί να μπλέξεις με κινέζικα.....καλύτερα να πάρεις ένα κανονικό κινητό μεταχειρισμένο που τα περισσοτερα έχουν 2 χρόνια εγγυηση οπότε θα ειναι εντος της εγγυησης ενώ τα κινέζικα που χαλάνε φουλ δεν έχουν ουσιαστικη εγγυηση
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνεις κανενα τηλέφωνο ναυαρχίδα μεταχειρισμένο....εγώ περιμένω λίγο να παλιώσει να πάρω το z1 compact τώρα έχει 440 καινούριο και δεν είναι για τα δόντια μου αλλα σε 3 μήνες σίγουρα θα υπάρχει μεταχειρισμένο κατω απο 300 και θα έχει και εναμιση χρόνο ακόμα εγγυηση
Link to comment
Share on other sites

Ε τωρα που εβγαλαν το samsung galaxy s5, δεν θα πεσει η τιμη του s4?

Ετσι δεν γινεται παντα; (οταν βγηκε το s4, δεν επεσε η τιμη του s3?)

Ετσι κι αλλιως πεφτει η τιμη του s4 (1 ευρω τη μερα ειπε καποιος συμφορουμιτης πριν λιγες μερες), τωρα δεν πρεπει να φαει μια γενναια μειωση κατω;

Ποτε και ποσο ειναι το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Η samsung ρίχνει πολλά λεφτά σε marketing που μετακυλουν σε εμάς δεν νομίζω οτι θα ρίξει αμέσως την τιμή του s4 ακόμα και 1 εθρω την ημέρα (που κατα τη γνώμη μου είναι πολύ) μιλάμε 30 ευρω σε ένα μήνα...οταν τα αντίστοιχα xperia της sony έχουν πολύ καλύτερα χαρακτηριστικά και είναι και πιο φθηνα
Link to comment
Share on other sites

Η samsung ρίχνει πολλά λεφτά σε marketing που μετακυλουν σε εμάς δεν νομίζω οτι θα ρίξει αμέσως την τιμή του s4 ακόμα και 1 εθρω την ημέρα (που κατα τη γνώμη μου είναι πολύ) μιλάμε 30 ευρω σε ένα μήνα...οταν τα αντίστοιχα xperia της sony έχουν πολύ καλύτερα χαρακτηριστικά και είναι και πιο φθηνα

 

ασε που η samesung εβγαλε το s5 παρόμοιο με το s4 οπότε δεν μπορεί να ρίξει πολύ την τιμή του

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καποιες 'ατυχίες' με ανάγκασαν να αναβάλω την αγορά του κινητού.

Πλέον ευελπιστώ ότι εντός του φθινοπώρου (ο ιούνης οδεύει ήδη προς το τέλος, το φθινόπωρο δεν ειναι και πολυ μακριά μας), θα μπορώ να προχωρήσω στην αγορά.

Με τα τωρινά δεδομένα ταλαντεύομαι ανάμεσα σε samsung s4, και sony z1 compact, και διχως 'φανατισμους', θα ηθελα να ακουσω μερικες γνωμες για 'συγκριση' αναμεσα στα δύο, και με βάση τα όσα ζητώ(τα γράφω στο πρωτο post).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...