Jump to content

Τα κατοικίδιά μας


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγώ ακριβώς τα ίδια σκεφτόμουν όταν μου τον είχαν πρωτο-χαρίσει και τελικά τον κράτησα :) Όσο διαβάζω τα όσα γράφει η κοπέλα,τόσο θυμάμαι τι είχα τραβήξει κι εγώ τότε.

Είχα βάλει αγγελία για να τον χαρίσω-τα λεφτά δεν με ενδιέφεραν,με ένοιαζε μόνο να πάει σε καλά χέρια-και όλοι οι ενδιαφερόμενοι πέρασαν από πολύ ενοχλητική ανάκριση :lol:

Δεν το μετάνιωσα καθόλου,μάλιστα όσο σκέφτομαι ότι μπορεί να τον είχα χάσει με δική μου πρωτοβουλία τρελαίνομαι :cry:

 

valeria geia soy

κι εσύ κουνελάκι είχες;

τι έκανες;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τον Ροκο τον βρηκαμε μικρουλη σε μια οικοδομη που τον ειχαν αφησει μαζι με τα αδελφακια του.

Ηταν μια χνουδωτή μπαλιτσα τοτε!!! :)

 

Απο τοτε 2 χρονια πριν εχει μεγαλωσει λιγο αλλα τον αγαπαω πιο πολυ μπορω να πω!!!

Link to comment
Share on other sites

goodmorning...το μελεταω αυτο τι θεμα αλλα ειμαι ανηξερη και δεν ξερω να βαζω φωτο...

τωρα που βρηκα την λυση(ευχαριστω χαρα μου προκαταβολικα)

σας χαριζω τον μικρο μου ηρωα-Εκτορα-κατα κοσμον ''μπαμπουλης'' ο οποιος ειναι η μικρη μου αγαπη...:O :cool:

 

http://gkpan.liv.gr/miranta/DSC00279.JPG

Link to comment
Share on other sites

^^ αυτό είναι κουνελάκι????

 

Είναι "Ινδικό Χοιρίδιο" :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

^^ αυτό είναι κουνελάκι????

 

Χαμστερ μοιαζει :confused:

 

Να ρωτησω κατι ρε παιδια!!!

 

Ο ροκο που ελεγα παραπανω θελει τελευταια παρεα ερωτικης φυσεως.

 

Ξερετε που μπορω να αποτανθω για να τον ζευγαρωσω με αλλο λυκοσκυλο?

Link to comment
Share on other sites

^^ αυτό είναι κουνελάκι????

 

καλημερα....καλε τι κουνελακι...?

αν και δεν εχεις και πολυ αδικο καθ οτι ειναι διασταυρωση κουνελιου με γουρουνακι...κουνελογουρουνο δηλαδη...

καταγεται απο την Ν.Γουινεα...(Guinea Pig) και το βρισκεις σε 4 διαφορετικα ειδη...

ζει 4-7 χρονια και οταν ειναι μικρο ειναι ισα με την χουφτα σου αλλα το δικο μου τωρα ειναι αρκετα μεγαλο...:)

γενικα ειναι υπεροχο

Link to comment
Share on other sites

Eνταξει, δεν ειναι και τοσο περιεργο το κουνελογουρουνακι....(κουνελι με γουρουνι δηλαδη.)

Η μεγαλη "ανωμαλια" ειναι η αλογομυγα!:p :p

 

 

Παντως miranta ειναι πολυ αφασια ετσι;!Μπραβο σου!;)

Link to comment
Share on other sites

Eνταξει, δεν ειναι και τοσο περιεργο το κουνελογουρουνακι....(κουνελι με γουρουνι δηλαδη.)

Η μεγαλη "ανωμαλια" ειναι η αλογομυγα!:p :p

 

 

Παντως miranta ειναι πολυ αφασια ετσι;!Μπραβο σου!;)

 

αααααααααααααχ ευχαρισω!!!ειχα και μια θυληκια αλλα δεν τα πηγαιναν καλα και χιχιχιχιχι μας αφησε....:rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα....καλε τι κουνελακι...?

αν και δεν εχεις και πολυ αδικο καθ οτι ειναι διασταυρωση κουνελιου με γουρουνακι...κουνελογουρουνο δηλαδη...

καταγεται απο την Ν.Γουινεα...(Guinea Pig) και το βρισκεις σε 4 διαφορετικα ειδη...

ζει 4-7 χρονια και οταν ειναι μικρο ειναι ισα με την χουφτα σου αλλα το δικο μου τωρα ειναι αρκετα μεγαλο...:)

γενικα ειναι υπεροχο

 

Βρε είναι πολύ γλυκό ξέρεις σκέφτομαι να πάρω και εγώ ένα :rolleyes: ή μάλλον δύο :rolleyes: αλλά...φοβάμαι μη με δαγκώσουν :O :confused: :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Βρε είναι πολύ γλυκό ξέρεις σκέφτομαι να πάρω και εγώ ένα :rolleyes: ή μάλλον δύο :rolleyes: αλλά...φοβάμαι μη με δαγκώσουν :O :confused: :rolleyes:

 

καλέ... σιγά μην σε φάνε κιόλας:rolleyes: :rolleyes:

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

καλέ... σιγά μην σε φάνε κιόλας:rolleyes: :rolleyes:

 

Απο μικρός είχα αυτό το φόβο :confused: ενώ η γιαγιά μου είχε κουνελάκια...:O

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα ενας κουνελος στο χωριο μου παραλιγο να μου κοψει ενα δαχτυλο μια φορα. Εμαθα ομως να μην τον ενοχλω πολυ απο τοτε!
Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα ενας κουνελος στο χωριο μου παραλιγο να μου κοψει ενα δαχτυλο μια φορα. Εμαθα ομως να μην τον ενοχλω πολυ απο τοτε!

 

Ορίστε που δεν έχω και άδικο...:O :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο παντως ειναι αν και δεν μου θυμιζει κουνελακι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχεις άδικο αλλά δεν θα το κάνουμε θέμα.

 

Δεν νομίζω να έχω φίλε μου γιατί ο καθένας μας έχει προσωπικές γνώμες και απόψεις :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχω φίλε μου γιατί ο καθένας μας έχει προσωπικές γνώμες και απόψεις :rolleyes:

 

Συγνώμη φίλε μου αλλά αυτό δεν είναι προσωπική γνώμη αλλά φοβία. Και όπως όλες οι φοβίες, αδικαιολόγητη.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη φίλε μου αλλά αυτό δεν είναι προσωπική γνώμη αλλά φοβία. Και όπως όλες οι φοβίες, αδικαιολόγητη.

 

Έτσι λες εσύ...:rolleyes:

 

Δεν το συνεχίζω γιατί το θέμα πάει για offtopic

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

καλημερα....καλε τι κουνελακι...?

αν και δεν εχεις και πολυ αδικο καθ οτι ειναι διασταυρωση κουνελιου με γουρουνακι...κουνελογουρουνο δηλαδη...

καταγεται απο την Ν.Γουινεα...(Guinea Pig) και το βρισκεις σε 4 διαφορετικα ειδη...

ζει 4-7 χρονια και οταν ειναι μικρο ειναι ισα με την χουφτα σου αλλα το δικο μου τωρα ειναι αρκετα μεγαλο...:)

γενικα ειναι υπεροχο

 

Τι τρώνε αυτά τα "τερατάκια" ?:rolleyes: μπορείς να μου πείς...?:O

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...