Jump to content

Τηλεφωνική προσφορά για πακέτο wind - forthnet -nova


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντως το μεγάλο πλεονέκτημα της nova είναι ότι έχει δωρεάν το on demand χωρίς να πληρώνεις έξτρα κάτι και έχει multiview (δίνεις 10 ευρώ/μήνα) και nova go δωρεάν που είναι υπηρεσίες που δεν της δίνει κάποιος άλλος και αυτές οι υπηρεσίες είναι πολύ χρήσιμες
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 96
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ βασικά θα ήθελα σκέτο το ΟΤΕ-tv τα αθλητικά του κανάλια και με το nova3play γλίτωνες πάρα πολλά λεφτά και έχεις όλα τα αθλητικά που μεταδίδονται στην Ελλάδα ακόμα και αν βγει και τρίτο πακέτο στην αγορά
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικά θα ήθελα σκέτο το ΟΤΕ-tv τα αθλητικά του κανάλια και με το nova3play γλίτωνες πάρα πολλά λεφτά και έχεις όλα τα αθλητικά που μεταδίδονται στην Ελλάδα ακόμα και αν βγει και τρίτο πακέτο στην αγορά

 

μα για αυτό έβαλα και nova 3play γιατί είναι πολύ φθηνό και έχει και όλα τα αθλητικά που μεταδίδονται σε ελλαδα και ευρώπη τις πιο σημαντικές διοργανώσεις

Link to comment
Share on other sites

μα για αυτό έβαλα και nova 3play γιατί είναι πολύ φθηνό και έχει και όλα τα αθλητικά που μεταδίδονται σε ελλαδα και ευρώπη τις πιο σημαντικές διοργανώσεις
Με παρεξήγησες εγώ μιλάω όταν έχεις και τα 2 κανάλια
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

πάντως το μεγάλο πλεονέκτημα της nova είναι ότι έχει δωρεάν το on demand χωρίς να πληρώνεις έξτρα κάτι και έχει multiview (δίνεις 10 ευρώ/μήνα) και nova go δωρεάν που είναι υπηρεσίες που δεν της δίνει κάποιος άλλος και αυτές οι υπηρεσίες είναι πολύ χρήσιμες

 

το multiview nova είναι πολύ καλή υπηρεσία που γλυτώνεις την γκρίνια από τη γυναίκα σου . Βλέπεις αθλητικά στην μιά τηλεόραση και στην άλλη βάζεις την γυναικά να δει καμιά ταινία και ηρεμεί το κεφάλι σου

Link to comment
Share on other sites

το multiview nova είναι πολύ καλή υπηρεσία που γλυτώνεις την γκρίνια από τη γυναίκα σου . Βλέπεις αθλητικά στην μιά τηλεόραση και στην άλλη βάζεις την γυναικά να δει καμιά ταινία και ηρεμεί το κεφάλι σου

 

βολεύει το multiview ειδικά αν έχεις και μικρά παιδιά τα αφήνεις και βλέπουν παιδικά και εσυ μπορείς να δεις ότι θες χωρίς να κόψεις την αγαπημενη τους σειρά και να αρχίσουν τα κλάματα

Link to comment
Share on other sites

Βολεύει το multiview παιδιά όταν είσαι οικογένεια ότι και να λέμε. Όταν θα το βγάλει ο ΟΤΕ και είναι φθηνότερος από την forthnet τότε το ΟΤΕ-tv δεν θα διαφέρει σε τυπωτά από την nova και το γεγονός ότι έχει την cosmote θα του δώσει ένα συγκριτικό πλεονέκτημα έναντι της forthnet.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, η παροχη της υπηρεσίας multiview κανονικά προϋποθέτει 2 αποκωδικοποιητες συνδεδεμενους μεταξυ τους? Και στην περιπτωση που οι τηλεοράσεις ειναι σε διαφορετικά δωματια πως κάνετε τη σύνδεση?
BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, η παροχη της υπηρεσίας multiview κανονικά προϋποθέτει 2 αποκωδικοποιητες συνδεδεμενους μεταξυ τους? Και στην περιπτωση που οι τηλεοράσεις ειναι σε διαφορετικά δωματια πως κάνετε τη σύνδεση?

 

Στη nova είναι πρόσθετη υπηρεσία το multiview και έχει 9,90 το μήνα .Δες και εδώ http://www.forthnet.gr/ServicesBasketForm.aspx?a_id=6208

Link to comment
Share on other sites

Στη nova είναι πρόσθετη υπηρεσία το multiview και έχει 9,90 το μήνα .Δες και εδώ http://www.forthnet.gr/ServicesBasketForm.aspx?a_id=6208
Εμένα φέτος πάντως επειδή δεν μπορούσαν να μου VDSL στο nova3play στην τιμή ADSL μου έδωσαν το multeview δωρεάν για 1 χρόνο όταν μου είπαν για ανανέωση συμβολαίου . Φυσικά και δεκτικά την προσφορά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω αν την έκαναν και σε άλλους:!:

Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

με δωρεάν multiview είσαι μια χαρά . εμείς το πληρώνουμε κανονικά 10 ευρώ . Τουλάχιστον έχει δωρεάν nova go και on demand και έτσι είναι μια χαρά
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, η παροχη της υπηρεσίας multiview κανονικά προϋποθέτει 2 αποκωδικοποιητες συνδεδεμενους μεταξυ τους? Και στην περιπτωση που οι τηλεοράσεις ειναι σε διαφορετικά δωματια πως κάνετε τη σύνδεση?

 

πιθανοτατα ειναι με διπλο tuner σε εναν αποκωδικοποιητες και φυσικα μπορει να εχει 2 εξοδους hdmi πχ.

Link to comment
Share on other sites

πιθανοτατα ειναι με διπλο tuner σε εναν αποκωδικοποιητες και φυσικα μπορει να εχει 2 εξοδους hdmi πχ.
θα στο κάνει τεχνικός
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ απορώ για ποίο δεν κάνουν πακέτα προπληρωμένου χρόνου στην τηλεόραση όπως για παράδειγμα 1 χρόνο το Full pack του ΟΤΕ-TV στα 150euro θα ήταν καλή φάση νομίζω η συνδυαστικό πακέτο ΟΤΕ-TV -ΟΤΕ -cosmote στα 70euro το μήνα το Full pack.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ απορώ για ποίο δεν κάνουν πακέτα προπληρωμένου χρόνου στην τηλεόραση όπως για παράδειγμα 1 χρόνο το Full pack του ΟΤΕ-TV στα 150euro θα ήταν καλή φάση νομίζω η συνδυαστικό πακέτο ΟΤΕ-TV -ΟΤΕ -cosmote στα 70euro το μήνα το Full pack.

 

το nova 3play όνως συμφέρει και από οικονομικής πλεύρας και από ποιότητας προγράμματος σε αθλητικά και cinema

Link to comment
Share on other sites

το nova 3play όνως συμφέρει και από οικονομικής πλεύρας και από ποιότητας προγράμματος σε αθλητικά και cinema
Συνδρομητής της nova είμαι δεν λέω αυτό αν και από ποιότητας προγράμματος σε αθλητικά, εδώ γελάμε. Αυτό που λέω είναι να κάνουν και οι 2 πλατφόρμες κάποια προπληρωμένου χρόνου κάτι σαν το παλιό novabox, αν θυμόμαστε χωρείς μηνιαία συνδρομή. Η forthnet να συνεργαστεί με την wind για παράδειγμα και να κάνουν quad play αυτό λέω:!:
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Συνδρομητής της nova είμαι δεν λέω αυτό αν και από ποιότητας προγράμματος σε αθλητικά, εδώ γελάμε. Αυτό που λέω είναι να κάνουν και οι 2 πλατφόρμες κάποια προπληρωμένου χρόνου κάτι σαν το παλιό novabox, αν θυμόμαστε χωρείς μηνιαία συνδρομή. Η forthnet να συνεργαστεί με την wind για παράδειγμα και να κάνουν quad play αυτό λέω:!:

 

τα αθλητικά που έχει η nova πάντως μέχρι στιγμής δείχνει ότι τα προτιμούν οι περισσότεροι και αυτό φαίνεται και από τους πολλούς συνδρομητές που έχει

Link to comment
Share on other sites

Βασικά με το nova3play είναι ποίο φθηνή από τον ΟΤΕ έχετε την εντύπωση ότι αν η forthnet δεν είχε το nova3play θα είχε τόσους πώλους συνδρομητές. Κατά αρχάς η nova έχει το μονοπώλιο ακόμα για το multiview κάτι που της δίνει μεγάλο πλεονέκτημα σ' αυτούς που έχουν οικογένεια μην το ξεχνάμε. Εμένα πάντως μου αρέσουν τα κινηματογραφικά της nova.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Βασικά με το nova3play είναι ποίο φθηνή από τον ΟΤΕ έχετε την εντύπωση ότι αν η forthnet δεν είχε το nova3play θα είχε τόσους πώλους συνδρομητές. Κατά αρχάς η nova έχει το μονοπώλιο ακόμα για το multiview κάτι που της δίνει μεγάλο πλεονέκτημα σ' αυτούς που έχουν οικογένεια μην το ξεχνάμε. Εμένα πάντως μου αρέσουν τα κινηματογραφικά της nova.

 

με το multiview και on demand η nova έχει κερδίσει πολλούς συνδρομητές γιατί είναι πολύ χρήσιμες υπηρεσίες που τις προσφέρει μόνο η nova

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν:

  1. Ήμουν μόνος μου και
  2. ο ΟΤΕ ήταν ποιο φθηνός

θα ήμουν ΟΤΕ πάντως ο ΟΤΕ γενικά πέφτει σε όλες της πωλήσεις το τηλεοπτικό του κανάλι τον σώζει και βγάζει λίγο κέρδος και δεν θέλει να ρίξει στο τηλεοπτικό του κανάλι χρήματα, αυτό το πράγμα δεν το έχω ξαναδεί και εγώ σύμφωνο με τον artool ότι η nova έχει πόλη χρήσιμες υπηρεσίες οπός το novago δεν θα έπρεπε να είχε και ο ΟΤΕ παρόμοιες υπηρεσίες.

Edited by gkamared
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

αν ήταν πιο φθηνός ο οτε σίγουρα θα είχε περισσότερους συνδρομητές αλλά δυστυχώς οι πανάκριβες τιμές του οτε έχουν κάνει πολύ κόσμο να επιλέξει κάτι άλλο εκτος οτε
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...