Jump to content

Metal - Τα Άπαντα


ifrit
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο,τι πεις γκαζμαδάκι μου.

 

Για κυρίους και ενεσούλες, ξέρεις, έτσι δεν είναι; :rolleyes:

:lol:

 

Lefterian δε φταίω, μόνο έτσι προσδιορίζεται το είδος της :lol:

 

Καλά ρε. Θα δεις τι θα κάνω.

 

Προτείνω τη μάσκα Hannibal για δώρο... Ξέρεις τι εννοώ. Θα είναι τέλεια, ταιράζει. Και κάτι άλλο. Κατοχυρώνω τα δικαιώματα για το "γκαζμάς". Γιου νόου λόνγκερ χαβ δε ράιτ του γιουζ ιτ.

 

:ρ :ρ

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου διέφυγε το τελευταίο... :O

Θα το δρομολογήσω :D

Κάγκελο ρε.

 

Μαζι σου!:D

 

dexter_ οχι μάσκα Hannibal αλλα μια iron maiden!:lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Τα πρόλαβες σε όλους ε;

 

Αυτο μαλλον σε σενα πηγαινει dexter_...

 

Εχετε ακουσει Gorguts?Ειναι φοβερη death μπαντα απο καναδα...Μιλαμε για πολυ καλη μουσικη!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Τα πρόλαβες σε όλους ε;

 

Όχι ρε, τίποτα δεν είπα. Καχύποπτε. Μη φοβάσαι την ενεσούλα...

 

Αυτο μαλλον σε σενα πηγαινει dexter_...

 

Εχετε ακουσει Gorguts?Ειναι φοβερη death μπαντα απο καναδα...Μιλαμε για πολυ καλη μουσικη!

 

Δεν του δίνω σημασία. Είναι στις κλινικές περιπτώσεις πια. :lol:

 

Ον τοπικ, τους ντεθάδες δεν τους ξέρω.:confused:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Avant-garde DEATH metal....

Γραφουν ιστορια.

Τι ακους απο Death?Βασικα ακους Death, ετσι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μη τους ήξερες :D :p

Lefterian μη δίνεις σημασία, κι εγώ τον πρώτο καιρό στα σοβαρά την έπαιρνα.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Πσιτ, να γραφουμε κ σχετικα με την Metal γιατι θα ριξουμε πολυ γελιο οταν κυκλοφορησει το topic: [chat] Metal (Heavy, Black, Power...)

Εχουν κυκλοφορησει αναλογα στο chat&fun.Τεσπα.

 

Τι ειδη ακουτε?Εγω Death/Black/Tool :p

 

Να μην την παιρνω στα σοβαρα, ε?:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μη τους ήξερες :D :p

Lefterian μη δίνεις σημασία, κι εγώ τον πρώτο καιρό στα σοβαρά την έπαιρνα.

 

Βιλάκο! Ή αλλιώς γκαζμά: μην κυνηγάς όλα τα ποστ μου σχολιάζοντας γιατί αυτό από τον υποψιασμένο αναγνώστη εξηγείται με δύο τρόπους:

α. ή με μισείς

β. ή είσαι ερωτευμένος μαζί μου. Και επειδή ξέρω ποιο από τα δύο ισχύει, για τη σωματική σου ακεραιότητα κυρίως (το μάτι του ντραμερ δίπλα μου ήδη γυάλισε) σε συμβουλεύω να είσαι λίγο πιο διακριτικός... Αυτά :rolleyes:

 

@Lefterian: βασικά από Death ακούω Death και Opeth :lol:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλας σοβαρα!!!?!?!?!??

Ακους OPETH??!?

Ειναι οι Θεοι μου! :p

Πηγες περισυ στην Υδρογειο!?

 

Ο ντραμερ διπλα σου, τι παιζει-ακουει?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Καλά δίκιο έχεις Lefterian, το παραξηλώσαμε.

Λοιπόν εγώ ακούω Death, Black, Proggresive και Tool :p

Και ό,τι καλό προκύψει βέβαια :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλας σοβαρα!!!?!?!?!??

Ακους OPETH??!?

Ειναι οι Θεοι μου! :p

Πηγες περισυ στην Υδρογειο!?

 

Ο ντραμερ διπλα σου, τι παιζει-ακουει?

 

Βασικά... μην εξάπτεσαι τόσο με τους Οpeth, δύο cd έχω ακούσει;) Ντάξ, προς το παρόν εγώ έχω τους Nevermore να λατρεύω :love: Όσο για την Υδρογειο, δεν πήγα :(

 

Ο ντραμερ δίπλα μου "έπαιζε" (η ντραμς του είναι στη Σάμο, τώρα εκτονώνεται απλά:lol: ) Arcturus. Τι παίζει; Παίζει progressive με την παγκοσμίου φήμης μπαντα του (στη Σάμο). Και λίγα λόγια, ε. :lol:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Black: Darkthrone, Dodheimsgard, Mayhem, Rotting Christ, Emperor

Death: Bolt Thrower, Opeth, Cannibal Corpse, Gorguts

TOOL

 

Επισης, μου αρεσει πολυ το αλμπουμ του Ihsahn καθως κ οι Zyklon.

 

 

Εγω παιζω Black (κιθαρα) κ θελω να παρω drum machine για να γινω Vikernes! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

@ Lefterian: από Suffocation δε γνωρίζω τα άπειρα πράγματα, αλλά το Souls to Deny (2004) και το Human Waste (1991) που έχω ακούσει, μου άρεσαν απίστευτα :happy:

 

Αυτά!

 

Κάτι άλλο τώρα, έχει κανείς άποψη για παλιότερα cd των Kamelot? Έχω τα Karma και Black Halo και λέω να εμπλουτίσω τη συλλογή μου...

 

Και τέλος: το καινούριο Εvergrey σας άρεσε; Πριν κάτι μήνες κυκλοφόρησε. Εμένα καθόλου:X Και ήταν τρελή απογοήτευση μετά το Inner Circle που είχε κάποια πολύ καλά κομμάτια...

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Kamelot ειχα ακουσει οταν ακομη ημουν μικρος :baby: κ μπορω να πω οτι με ειχαν εντυπωσιασει ιδιαιτερα.Ειχα ακουσει το Dominion...Δεν κρατησε πολυ καιρο η γκαυλα κ χαθηκαμε..Παντως ηταν ενα πολυ καλο Power αλμπουμ!

Περα απο το Dominion δεν εχω ακουσει νοτα απο αλλο αλμπουμ τους, οποτε δεν μπορω να εκφερω γνωμη!

 

dexter_ οι Suffocation δεν μου αρεσαν ΚΑΘΟΛΟΥ...με κουρασαν ιδιαιτερα θα λεγα...

 

Αληθεια το καινουργιο των Evergrey τοσο χαλια ειναι?!

Αν ειναι ετσι ειναι τρελη απογοητευση οχι μετα το The Inner Circle, αλλα μετα το In Search Of Truth το οποιο εχει ¨καει¨ απο το laser του cdplayer! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

dexter_ οι Suffocation δεν μου αρεσαν ΚΑΘΟΛΟΥ...με κουρασαν ιδιαιτερα θα λεγα...

 

Αληθεια το καινουργιο των Evergrey τοσο χαλια ειναι?!

 

Εσύ δε ζήταγες info για τους Suffocation? :wacko: Mπα, μάλλον γερνάω:lol: Εντάξει μωρέ, είναι όντως κουραστικοί. Αλλά για μένα που δεν ασχολούμαι πολύ με το παρακλάδι αυτό, ήταν απλά κάτι διαφορετικό:)

 

Το Evergrey δε μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ, ήταν τραγικό. Βέβαια όλα υποκειμενικά είναι...;)

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δε ζήταγες info για τους Suffocation? :wacko: Mπα, μάλλον γερνάω:lol: Εντάξει μωρέ, είναι όντως κουραστικοί. Αλλά για μένα που δεν ασχολούμαι πολύ με το παρακλάδι αυτό, ήταν απλά κάτι διαφορετικό:)

 

Το Evergrey δε μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ, ήταν τραγικό. Βέβαια όλα υποκειμενικά είναι...;)

 

Εγω ζηταγα ινφο, αλλα μετα απο πολλα ακουσματα δεν...!

 

Το οτι γερνας..γερνας!Ετερον εκατερον!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο τώρα, έχει κανείς άποψη για παλιότερα cd των Kamelot? Έχω τα Karma και Black Halo και λέω να εμπλουτίσω τη συλλογή μου...

 

Το "Epica" (2003) είναι καταπληκτικό album :) Αν το πετύχεις πουθενά, άρπαξέ το! :up:

Link to comment
Share on other sites

Το "Epica" (2003) είναι καταπληκτικό album :) Αν το πετύχεις πουθενά, άρπαξέ το! :up:

 

Ευχαριστώ! Βασικά έχεις δίκιο... Κάπου το είχα ακούσει και όντως είναι καταπληκτικό album :happy:

 

Ρε παιδιά εντάξει, θα σας ξενερώσω τώρα αλλά οι Within Temptation δε θα βγάλουν τίποτα καινούριο; Ξέρω, ξέρω, είναι πολύ μελωδικοί και αρκετά mainstream αλλά η Sharon den Adel έχει απίστευτη φωνή, με έντονη θεατρικότητα... Γενικά πρέπει να υπάρχει και κανένα πιο λάιτ cd για ...ρομαντικές στιγμές :love: και οι Within Tempation είναι ό,τι πρέπει :happy:

 

Ααααα... Τώρα που το θυμήθηκα. Αυτοί οι Nevermore τι έχουν πάθει;;;:cry: Ματιασμένους τους έχουν;;:cry: Όλο κάποιος αρρωσταίνει (και το live DVD πάει πίσω:( ). Αμάν πια δηλαδή, με ανησυχούν...

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Κουκού! Σας έλειψα;

Ξέρω. Πολύ.

Λεπόν: Το DVD των NM αν θυμάμαι καλά θα κυκλοφορήσει αρχές 2007.

Και είναι όντως άτυχη μπάντα, αλλά μην ανυσηχείς χημικέ μου.

Και για να μην ξεχνιόμαστε, 11 μέρες για τους Tool :happy:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εντάξει, θα σας ξενερώσω τώρα αλλά οι Within Temptation δε θα βγάλουν τίποτα καινούριο; Ξέρω, ξέρω, είναι πολύ μελωδικοί και αρκετά mainstream αλλά η Sharon den Adel έχει απίστευτη φωνή, με έντονη θεατρικότητα... Γενικά πρέπει να υπάρχει και κανένα πιο λάιτ cd για ...ρομαντικές στιγμές :love: και οι Within Tempation είναι ό,τι πρέπει :happy:

 

Μπα δε νομίζω, απ' όσο ξέρω η τελευταία κυκλοφορία τους ήταν ένα live DVD πέρσι - αλλά μπορεί και να έχω χάσει επεισόδια :lol: Γενικά δε μου πολυαρέσουν, εκτός από ένα ή δύο τραγούδια τους. Η Sharon έχει όμορφη φωνή, αλλά δε μου αρέσει όταν μιμείται την Kate Bush, κάτι που δυστυχώς κάνει σε πολλά τραγούδια :X Η Tarja είναι η καλύτερη απ' όλες τις τραγουδίστριες αυτού του είδους, κατά τη γνώμη μου :)

Link to comment
Share on other sites

Το νεο DVD των NeverMore τι περιεχομενο θα εχει?!κατι σαν 21 γραμμαρια?! :p

Kaamos-> πολυ καλη death μπαντα..οποιος γουσταρει brutalιες ας ριξει ενα ακουσμα!

 

dexter_ περσυ πηγες Nevermore στην Υδρογειο?

Γιατι νομιζω οτι σε ειδα! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Valte tous Sabaton kai porothite agria ta 3 album pou exoun bgalei einai safi epeidixi omhs dinamhs kai dexiotexnias me agria fonitika kai gemata riffs,oi epic power melodies me lyrics pou se metaferoun stin kardia tou polemou einai edo...ormate na fame tous NAZI!!

 

Endeiktika tracks:

Sabaton - Fist For Fight:Metalizer,Endless Nights

 

Sabaton - Primo Victoria:Primo Victoria,Wolfpack,Stalingrad,Metal Machine

 

Sabaton - Attero Dominatus:rise of evil,angels calling,Nuclear Attack

 

Ta spane...!

 

"Through the gates of hell

as we make our way to heaven through the nazi lines

Primo Victoria"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...