Jump to content

Eξεταστική


kallitheotis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

edo pou briskomai...genikh stomatologia

alloste meta de me blepo na kano eidikothta opote me to master mia xara 8a eimai...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 558
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο δικό μας Τει στον Πειραιά ξεκίνησε η εξεταστική και αφού γράψαμε δύο μαθήματα έκαναν 3 μέρες απεργία και μετέ γράψαμε άλλα δύο και πάλι απεργία και μετά τους φώτισε ο Θεός να αναβάλλουν την εξεταστική για Σεπτέμβρη γιατί αλλίως ακόμα θα γράφαμε και δεν λέει με 40 βαθμούς έξω. Φανταστείτε ότι όλα αυτά τα σκηνικά γινόντουσαν μέσα σε ένα γενικό μπάχαλο, ότι ενημέρωση δεν υπήρχε και ότι έπρεπε κάθε μέρα να πας και ότι γινει. Μαζί μ' αυτά έγινε και μπέρδεμα με εργαστήρια που περίμεναν τελικές εργασίες και δεν μπορούσαμε να τις πάμες γιατί οι πήλες ήταν κλειστές!!Σχεδόν χαμένο εξάμηνο δηλαδή... Όσο καλά μου πήγε το Α' τόσο χάλια μου πήγε το Β'...
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μας Τει στον Πειραιά ξεκίνησε η εξεταστική και αφού γράψαμε δύο μαθήματα έκαναν 3 μέρες απεργία και μετέ γράψαμε άλλα δύο και πάλι απεργία και μετά τους φώτισε ο Θεός να αναβάλλουν την εξεταστική για Σεπτέμβρη γιατί αλλίως ακόμα θα γράφαμε και δεν λέει με 40 βαθμούς έξω. Φανταστείτε ότι όλα αυτά τα σκηνικά γινόντουσαν μέσα σε ένα γενικό μπάχαλο, ότι ενημέρωση δεν υπήρχε και ότι έπρεπε κάθε μέρα να πας και ότι γινει. Μαζί μ' αυτά έγινε και μπέρδεμα με εργαστήρια που περίμεναν τελικές εργασίες και δεν μπορούσαμε να τις πάμες γιατί οι πήλες ήταν κλειστές!!Σχεδόν χαμένο εξάμηνο δηλαδή... Όσο καλά μου πήγε το Α' τόσο χάλια μου πήγε το Β'...

 

Α ρε τι τραβηξαμε και εμεις στο Τει Πειραια ε;;; :p Ευτυχως στη ΣΔΟ δεν δωσαμε παρα μονο ενα μαθημα...Αλλα μας γκαστρωσαν μεχρι να μας πουν οτι αναβαλλεται για Σεπτεμβριο... :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβεις γράφαμε Αγγλικά 3 στην ΣΔΟ και ήταν κλειστή ενώ η ΣΤΕΦ ανοιχτή και περιμέναμε να δούμε αν υπάρχει αίθουσα στην ΣΤΕΦ και τελικά γράφαμε μαζί με μηχανολόγους και ηλεκτρολόγους στις ίδιες αίθουσες με καθυστέρηση 1 ώρας και έλεγαν πως μας έκαναν και χάρη και πως δεν περιμέναμε άδικα!! Και πολλές άλλες τέτοιες ιστορίες για αγρίους!!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ε περιμένεις αυτό το ελεηνό τέλος Ιουλίου για να την κάνεις από την ελεηνή Αθήνα με 40 βαθμούς λίγες μέρες αφότου τέλειωσε η δουλειά και θα διαβάσεις κιόλας. Δεν έχεις κουράγιο βρε αδερφέ!! Άσε που είμαστε και Έλληνες!!!!
Link to comment
Share on other sites

Διάβασμα για Σεπτέμβρη όμως πόσοι έχετε ξεκινήσει; :p

hahaha ma kala mas douleueis?

akoma diabazo gia thn eksetastikh thn kalokairinh esu eftases se ayth tou septembrh?? :w00t:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

paidia h katastash edo einai tragikh....den uparxei atomo pou na mh xrostaei kati gia septembrh(kai anamesa tous fetos eimai ki ego me th rhmada thn or8odontikh) 8eloume na kanoume kai master tromara mas:(:(:(:(

ayrio dino to teleutaio ma8hma,alla skeftomai na mhn pao...den eimai kai polu kala proetoimasmenh kai de 8elo na to peraso apla me bash to ma8hma...

an exo 2 gia septebrh 8a zoristo lete?:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

an exo 2 gia septebrh 8a zoristo lete?:p

 

Εγώ νομίζω πως δύο μαθήματα δεν είναι πολλά και μπορείς να τα διαβάσεις! Κοίτα να πας διακοπές να χαλαρώσεις και μετά έλα να διαβάσεις. Νομίζω πως τώρα το διάβασμα είναι το μόνο που δεν μπορεί να γίνει. Δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα η ζέστη με ενοχλεί αφάνταστα και με αποσυντονίζει!!

Σε τι σχολή είσαι?? Αυτή στην υπογραφή σου ποια είναι?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όμως ήδη διαβάζω για Σεπτέμβρη...:(

 

Δεν σας κάνω πλάκα....Ίσως είμαι ο μοναδικός ανάμεσα σε χιλιάδες άτομα, αλλά ναι :( Απλά δεν με παίρνει άλλο ο χρόνος...

 

Καλή δύναμη!

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ 2 μαθήματα θα δώσω το Σεπτέμβρη, αλλά βαρβάτα.

Έχω αρχίσει ετοιμασίες για το Εράσμους μου! :D

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχω αρχίσει ετοιμασίες για το Εράσμους μου! :D

Θα πας τελικά Σουηδία που έλεγες Δημήτρη ή σε άλλη χώρα; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Θα πας τελικά Σουηδία που έλεγες Δημήτρη ή σε άλλη χώρα; :confused:

Γαλλία! :D

Νίκαια για την ακρίβεια.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ακόμα δεν προλάβαμε να χαρούμε τις διακοπές και αρχίζει πάλι η εξεταστική και το πήξιμο... :( Ήδη έχουμε μπει σε κανονικούς και εντατικούς ρυθμούς διαβάσματος, τα αναγνωστήρια έχουν ήδη εδώ και 2-3 μέρες πληρότητα που αγγίζει το 85% θα έλεγα, ίσως και παραπάνω.

 

Εγώ αρχίζω Πέμπτη 1η Σεπτέμβρη και τελειώνω κατά τις 4 Οκτώβρη... Εσείς;

Link to comment
Share on other sites

Πάλι εδώ είμαστε; Κάτι πρέπει να γίνει με αυτό το πράγμα..ένα πτυχίο..κάτι :p'

 

Μια και είπες Πάντειο...πότε ανοίγει η βιβλιοθήκη σας; Μου είπαν αρχές Σεπτεμβρίου :worry:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Έλα. Ήμαρτον νυχτιάτικα.

Σαββάτο 3/9 το πρώτο μάθημα. Ήδη έπρεπε να το είχα διαβάσει 2 φορές όλο το βίβλιο όλο το καλοκαίρι :p

Link to comment
Share on other sites

Αχ! 4 μαθήματα και μετά πτυχίο!!! Γράφω 1,2 και μετά 13 και 14 Σεπτεμβρίου! Θέλω να ελπίζω ότι θα είναι η τελευταία μου εξεταστική :) :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάλι εδώ είμαστε; Κάτι πρέπει να γίνει με αυτό το πράγμα..ένα πτυχίο..κάτι :p'

 

Μια και είπες Πάντειο...πότε ανοίγει η βιβλιοθήκη σας; Μου είπαν αρχές Σεπτεμβρίου :worry:

Κι εγώ τότε νομίζω ανοίγει, αλλά είμαστε λίγο φλου στο Πάντειο, οπότε τίποτα δεν είναι σίγουρο!

Nothing lasts forever, but the certainty of change...

 

Emperistatomenos' Blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...