Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ τώρ έχω βάλει αυτήν του dalet, οπότε δεν θα κάνω κίνηση τώρα, μόνο αν διορθώσαν το θέμα με τις εφαρμογές που τις έβγαζε μη συμβατές...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρ έχω βάλει αυτήν του dalet, οπότε δεν θα κάνω κίνηση τώρα, μόνο αν διορθώσαν το θέμα με τις εφαρμογές που τις έβγαζε μη συμβατές...

Ναι κι αυτο σημαντικο βεβαια!

η νεα εκδοση δεν εχει πλεον sp0x στο ονομα της ειναι απλα Β261.μηπως ειναι σταθερη?με τρωει να την κανω αλλα ισως βγει ΟΤΑ σε λιγες μερες?

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

το καλο ειναι οτι δεν εχουν σταματησει να ασχολουνται οποτε οπου να ειναι θα ερθει κ με OTA κατι καλο
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όλοι φοβουνται ότι και σε αυτήν την έκδοση θα έχουν χαλάσει κάποια που κατά καιρούς είχαν φτιάξει ... :-)
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όλοι φοβουνται ότι και σε αυτήν την έκδοση θα έχουν χαλάσει κάποια που κατά καιρούς είχαν φτιάξει ... :-)

 

αιντε παλικαρια θα την κανω το βραδυ κι ο θεος βοηθος!

Link to comment
Share on other sites

Συμφορουμίτες,καλησπέρα.Αντιμετωπίζω ένα μικρό πρόβλημα και θέλω τα φώτα σας:όταν πάω να στείλω με bluetooth κάτι κι ενώ έχω βρει τη συσκευή που θα το στείλω,με βγάζει στο huawei cloud και μου ζητάει να δημιουργήσω λογαριασμό.Υπάρχει κάποια πρόταση επίλυσης;;Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Link to comment
Share on other sites

Συμφορουμίτες,καλησπέρα.Αντιμετωπίζω ένα μικρό πρόβλημα και θέλω τα φώτα σας:όταν πάω να στείλω με bluetooth κάτι κι ενώ έχω βρει τη συσκευή που θα το στείλω,με βγάζει στο huawei cloud και μου ζητάει να δημιουργήσω λογαριασμό.Υπάρχει κάποια πρόταση επίλυσης;;Ευχαριστώ προκαταβολικά!

αν εισαι ρουτ σβησε το HuaweiID και καθαρισες, διαφορετικα δεν γνωριζω.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με επίσημη Β149...

δεν μπορω να σε βοηθησω, δεν την εχω βαλει ποτε

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν οι άνθρωποι δεν παίζονται.πέρασα την 261 και ΑΚΌΜΑ τα ίδια! Εφαρμογές αρκετές μη συμβατές με το κινητό μας! Τους ξανά έστειλα μήνυμα μέσω hicare αλλά αρχίζω να ψάχνω και για άλλο κινητό τους ανέφερα
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν οι άνθρωποι δεν παίζονται.πέρασα την 261 και ΑΚΌΜΑ τα ίδια! Εφαρμογές αρκετές μη συμβατές με το κινητό μας! Τους ξανά έστειλα μήνυμα μέσω hicare αλλά αρχίζω να ψάχνω και για άλλο κινητό τους ανέφερα

και εγω ειμαι σε αναζητηση αλλου κινητου, αυτο θα το δωσω στην γυναικα μου...

κατανταει γελοιο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έφτιαξαν ούτε το 3g ούτε τους 160 χαρακτήρες στη μαμά σμσ εφαρμογή?

 

160 οκ ειχε και η 256 αλλα το 3g στη 2η σιμ δεν το εφτιαξαν.αλλα πλεον το βασικοτερο ειναι οτι οι χαζοι δεν εφτιαξαν για 3η beta τις εφαρμογες που φαινονται μη συμβατες με το κινητο!!!

επισης μου κανει εντυπωση γιατι δεν εχει βγει ΟΤΑ μετα την 149 απο το καλοκαιρι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τους είχα στείλει πριν κάνα μήνα δύο μέσω hicare για 4.4.2 μέσω οτα και μου απάντησαν πως δεν ξέρουν αν και πότε. Με αυτή τη π@π@ρια τη τρέχουσα τοποθεσία στο widget καιρού έβγαλε άκρη κάνεις?
Link to comment
Share on other sites

Τους είχα στείλει πριν κάνα μήνα δύο μέσω hicare για 4.4.2 μέσω οτα και μου απάντησαν πως δεν ξέρουν αν και πότε. Με αυτή τη π@π@ρια τη τρέχουσα τοποθεσία στο widget καιρού έβγαλε άκρη κάνεις?

Κατέβασε μωρέ άλλη εφαρμογή καιρού μην ασχολησε με την μαμά

Link to comment
Share on other sites

είπα να κάνω υπομονή μπας άλλαζε κάτι αλλά την πέταξα και έβαλα weather & clock widget.

Αυτό έβαλα και εγώ, εκτος των γνωστών προβλημάτων της μαμά εφαρμογής, είναι και πιο ακριβές. Πολύ καλύτερη επιλογή

Link to comment
Share on other sites

Πριν το ανοίξεις για πρώτη φορά πρέπει να το αφήσεις να φορτίσει και αν ναι για πόσες ώρες ή μέχρι τι επίπεδο; Επίσης, θέλει κάτι άλλο να προσέξω όταν το πάρω για πρώτη φορά στα χέρια μου;
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει τίποτα από αυτά, αυτά ίσχυαν πριν δέκα χρόνια ;-)

Όταν αδειάσει η μπαταρία απλά το φορτίζεις στο 100%

Edited by alfa
Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι σε αναζητηση αλλου κινητου, αυτο θα το δωσω στην γυναικα μου...

κατανταει γελοιο το θεμα.

 

γι'αυτό και εγω ρώτησα πριν λιγα ποστ για τα zte αν εχουν παρόμοια θέματα ....

Link to comment
Share on other sites

μάλλον κανένας μας δεν έχει ασχοληθεί με ζτε. μπες στο αντίστοιχο thread και διάβασε για σίγουρα πραγματα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...