Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα συνεχιζει το whats app καποιες φορες οπως το aquamail να ανανεωνει μηνυμυατα ΜΕΤΑ που θα ανοιξω την οθονη μετα απο αρκετη ωρα οπως το πρωι μετα απο υπνο. εννοειται οτι τις εφαρμογες αυτες τις εχω protected
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα και από εμένα,

Μόλις παρέλαβα το κινητό για την κολλητή μου! έχω 2 θεματάκια, πρώτον βγάζει Bug στην ένδειξη της φόρτισης, αλλού η μπάρα, αλλού η μπαταρία (το οποίο δεν με πολυενδιαφέρει) και δεύτερον, το αγόρασα από το geekbuying (μια χαρά αποστολή, σε 15 μέρες ήρθε). Το τηλέφωνο φοράει 4.2 και έχει ελληνικά, αλλά δεν έχει κινέζικες επαφές...Βγάζει ειδοποιησούλα για system update...Τι κάνω, κανω αναβάθμιση από εκεί? τι προτείνετε? Δε νομίζω να είναι rooted το τηλέφωνο...ααα!και η κάμερα max 5 mp..

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλες το κινητό με την ROM που βάζουν τα καταστήματα. Άμα διαβάσεις λίγο πιο πίσω, αναφέρουν πως περνάς την official ή την developers της Huawei.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Romanos thank's in advance....Λες να βάλω την 4.7.16 δηλαδή??? Απλό download, κάρτα μνήμης κλπ??????

 

Δεν ξέρω πως γίνεται, γιατί πάντοτε έπαιρνα με την official, υποθέτω μέσω LOCAL UPDATE. Κατέβασε την ROM με Free Download Manager από εδώ http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=32

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Romanos thank's in advance....Λες να βάλω την 4.7.16 δηλαδή??? Απλό download, κάρτα μνήμης κλπ??????

 

Εχει βγει και νεοτερη. Η 4.8

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας το παρελαβα απο to2c.com τους ειχα ζητησει δωρεαν φορτιστη αμαξιου, μου τον στειλανε,

Το ειχα ζητησει με οριτζιναλ ρομ και εκανα την αναβαθμιση μεσω local update sto 4.8.1

3 ερωτησεις

 

1. κατω χαμηλα δεν εχει φωτακια σωστα στα 3 πληκτρα

2. 3g βιντεοκλησεις?

3. απο το 4.8.1. σε επομενη πχ 4.8.χ ή 4.9 γινεται μεσω ονλινε update η local και τα χανω ολα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας το παρελαβα απο to2c.com τους ειχα ζητησει δωρεαν φορτιστη αμαξιου, μου τον στειλανε,

Το ειχα ζητησει με οριτζιναλ ρομ και εκανα την αναβαθμιση μεσω local update sto 4.8.1

3 ερωτησεις

 

1. κατω χαμηλα δεν εχει φωτακια σωστα στα 3 πληκτρα

2. 3g βιντεοκλησεις?

3. απο το 4.8.1. σε επομενη πχ 4.8.χ ή 4.9 γινεται μεσω ονλινε update η local και τα χανω ολα?

 

1. τα πλήκτρα δεν είναι φωτιζόμενα

2. Όχι

3. Δεν χάνονται ήταν με Local είτε με OTA.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας το παρελαβα απο to2c.com τους ειχα ζητησει δωρεαν φορτιστη αμαξιου, μου τον στειλανε,

Το ειχα ζητησει με οριτζιναλ ρομ και εκανα την αναβαθμιση μεσω local update sto 4.8.1

3 ερωτησεις

 

1. κατω χαμηλα δεν εχει φωτακια σωστα στα 3 πληκτρα

2. 3g βιντεοκλησεις?

3. απο το 4.8.1. σε επομενη πχ 4.8.χ ή 4.9 γινεται μεσω ονλινε update η local και τα χανω ολα?

3g βιντεοκληση με εφαρμογή tango

Link to comment
Share on other sites

3g βιντεοκληση με εφαρμογή tango

 

Αυτό είναι μέσω εφαρμογής προφανώς ρώτησε άμα γίνεται μέσω δικτύου.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

1. τα πλήκτρα δεν είναι φωτιζόμενα

2. Όχι

3. Δεν χάνονται ήταν με Local είτε με OTA.

 

Romanos ευχαριστω για την βοηθεια σου

 

Μηπως καλο θα ηταν μεσα στο φορουμ να φτιαχνονται υπο-ενοτητες στα κινητα για να μην χρειαζομαστε να τα διαβαζουμε ολα και να μην επαναλαμβανονται οι ερωτησεις ξανα ξανα , αλλη ενοτητα για ηχο, αναβαθμιση, φορτιση μπαταρια, κτλ κτλ

 

Καλο 3ημερο

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ το go sms και ενώ στην αρχή λέει 160 χαρακτήρες όταν αρχίζω να πληκτρολογώ μου βγάζει 60. Πρέπει να κάνω και τίποτα άλλο

 

ΜΑ τι παιζει και τα δεν υποστιριζουν τα αλλα προγραμματα το locale greek.

Βρηκα το go sms pro εκανα free login , αλλη μια υπηρεσια σαν το viber και τωρα εχει και sponsored to install.

Πρεπει να το αγορασω για να βγει? Δηλαδη 5ευρω?

Το βγαζουν σε προσφορα ποτε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορω να φτιαξω φακελους να βαλω τα ασχετα εινονιδια μεσα στην home screen?

Edited by lambros69
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος πως μηδενιζει το ΡΙΝ απο την αρχικη οθονη?? Ειχα 4ψηφιο κωδικο μπηκα τον αλλαξα πριν λιγο γιατι το ξεκλειδωνε ο μικρος μου και τωρα δεν δεχετε το νεο που εβαλα. Στην ουσια δεν μπορω να κανω τιποτα παρα μονο να δεχομαι κλησεις.

Γνωριζει καποιος πως να το προσπερασω??

 

ΕΥΤΗΧΩΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑ,

Edited by tasulis
""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ παίδες!!!!Μετά το 3ημερο θα σας πω νεότερα!!!Πάντως μια χαρά το κινητάκι!!!!!:)

περιμενουμε τα νεωτερα

Ασχετο: Εισαι τυχερος, αφου εχεις και τριημερο ....

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα ένα για φίλο από vickmall

Είναι το καινούργιο με 2100/900 3g

Δεν το είχε και όταν ρώτησα γιατί μου είπε οτι δεν ξέρουν αν ειναι stale.

Μου πρότεινε να στείλει ενα αν θέλω και ειπα οκ.

Το αγόρασα στα 182,99$ και μου δέσμευσε στην χρεωστική με μετατροπή της τράπεζας μου 141,40ε

Στο online conversion βγάζει οτι 183.00 USD = 137.104 EUR

Να δω τι θα κρατήσει στο τέλος

πήρα σήμερα tracking number

τελικά δείχνει να κράτησε 138,53

ενώ στις προβλέψεις το έχει ακόμα 141,40

την διαφορά δεν την έχει επιστρέψει ακόμα γιατί μάλλον είναι ακόμα στις προβλέψεις

Link to comment
Share on other sites

για ποιο λογο εχει εξαφανιστει το κινητο απο τα sites?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιος είναι εκείνος ο κωδικός που μπαίνουμε στο κρυφό μενού;
...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φίλος επιμένει οτι του έβγαλε και εκανε αναβάθμιση απο 4.2 σε 4.4.2

του ειπα οτι μαλλον ήρθε το κινητο απο κινα με κάποια 4.4 και απλα έκανε μια αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

Γιατι γραφουν εδω μεσα για το ποτε ηρθε καθε κινητο που παραγγελνει ο κοσμος απο την καθε κινεζικη εταιρια?? Υπαρχουν αλλα σχετικα threds που μπορουν να γραψουν. Υποτιθετε εδω γραφουμε για τις λειτουργιας του τηλεφωνου και οτι αφορα το software του και οχι την πολιτική της καθε εταιριας.
""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Γιατι γραφουν εδω μεσα για το ποτε ηρθε καθε κινητο που παραγγελνει ο κοσμος απο την καθε κινεζικη εταιρια?? Υπαρχουν αλλα σχετικα threds που μπορουν να γραψουν. Υποτιθετε εδω γραφουμε για τις λειτουργιας του τηλεφωνου και οτι αφορα το software του και οχι την πολιτική της καθε εταιριας.

 

Οπως το δει κανείς

για εμένα καλά κάνουμε γιατί με ενημερώνει για την τρέχουσα τιμή,προσφορές,χρονους,διαθεσιμoτητα, software, και πάρα πολλές άλλες πληροφορίες που μπορείς να αντλήσεις απο τα γραφόμενα του καθενός για το συγκεκριμένο και μόνο κινητό

Στην τελική κανείς δεν μπορεί να πάρει μονο ενα οπότε αυτες οι πληροφορίες βοηθάνε, διαβάζεις 2-3 σελίδες πίσω και ξέρεις τι παίζει αππ το να ψάχνεις σε 10 διαφορετικά θεματα και 10δες σελιδες.

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω προβλημα με το σημερινο update. http://static.huafans.cn/data/attachment/forum/201408/16/190448olupp86ppi99pp8o.jpg Παντως οποιος θελει ολοκληρη τη ρομ μπορει να την κατεβασει απο εδω http://www.emui.com/nsp/geturl.php?path=EMUI2.3_H30-U10_4.8.16.zip&rid=603
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...