Jump to content

Αξεσουάρ LG G2 (θήκες, μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σ ευχαριστώ ferengi- εαν εχει κανεις αλλος μια άποψη-ιδέα ας την γραψει και σε πμ, μην κουράζω εδω μεσα
Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάποια παιδιά που είχαν δοκιμάσει και τις δύο είχαν πει ότι οι μη γνήσιες δεν έχουν τόσο καλή εφαρμογή όσο αυτή της LG.

 

Και δίνουν αισθητά μεγαλύτερο όγκο

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πάει καιρός και δεν υπάρχει στη λίστα. Μη σε πάρω στο λαιμό μου αλλά νομίζω πως είναι αυτές http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=181248906655&globalID=EBAY-AU

 

τελικα παρηγειλα τις obliq zeiss (crystal clear) απο το amazon.com (δεν τις εχει καποιο ευρωπαικο). 17.33$ μαζι με μεταφορικα.

http://www.amazon.com/Pure-Crystal-Protector-Replacement-International/dp/B00ETBA6FK/ref=sr_1_cc_1?s=aps&ie=UTF8&qid=1390228434&sr=1-1-catcorr&keywords=Obliq+LG+Optimus+G2+Screen+Protector+Zeiss+Pure+Series

 

υπαρχουν και στο ebay με χαμηλοτερη τιμη, με 15$ συνολικα, αλλα σου στελνουν μονο μια. ενω στο amazon παιρνεις το 3-pack.

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστώ ferengi- εαν εχει κανεις αλλος μια άποψη-ιδέα ας την γραψει και σε πμ, μην κουράζω εδω μεσα

Εχεις pm φιλε μου.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Την πήρα εγώ σήμερα και μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλή και δείχνει όμορφα στο τηλέφωνο! Καμμία σχέση με την διάφανη του Πλαισίου που είναι άσπρα χάλια!

Link to comment
Share on other sites

Την πήρα εγώ σήμερα και μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλή και δείχνει όμορφα στο τηλέφωνο! Καμμία σχέση με την διάφανη του Πλαισίου που είναι άσπρα χάλια!

 

Καλησπερα.Αν σου ειναι ευκολο μπορεις να βγαλεις και να ανεβασεις 3-4 φωτογραφιες την συσκευη με την θηκη φορεμενη να δουμε πως δειχνει,

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ξανά περί θήκης τύπου pouch και βάση αυτοκινήτου;

Για pouch εχω ανεβασει πιο πριν καποιες φωτογραφιες. Την πηρα απο ενα μαγαζι στην Καλλιθεα. Δεν παρηγγηλα γιατι δεν ξερουμε αν θα κανουν στο κινητο. Μην ακους που λενε οτι ειναι για το g2. Θηκες τυπου pouch πρεπει να εισαι τυχερος για να την παραγγηλεις και να σου κατσει καλα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Αν σου ειναι ευκολο μπορεις να βγαλεις και να ανεβασεις 3-4 φωτογραφιες την συσκευη με την θηκη φορεμενη να δουμε πως δειχνει,

 

Έτοιμες οι φωτογραφίες:

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμες οι φωτογραφίες:

 

Μπραβο μεγαλε. Εχω αυτη απο το πλαισιο και δεν την παλευω. Ειναι ματ πισω αυτη που πηρες?

Επισης στο ebay οι tpu καλης ποιοτητας κοντα στα 5 με 8 ευρω. Εδω κοπανημα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο μεγαλε. Εχω αυτη απο το πλαισιο και δεν την παλευω. Ειναι ματ πισω αυτη που πηρες?

Επισης στο ebay οι tpu καλης ποιοτητας κοντα στα 5 με 8 ευρω. Εδω κοπανημα

 

Κι εγώ πήρα στην αρχή αυτή από το Πλαίσιο και ήταν σαν χρησιμοποιημένη κ@πότ@ πάνω στο τηλέφωνο ενώ έκανε και "θόρυβο" όταν το κρατούσα. Η puro είναι λευκή ματ αλλά και πάλι σε μεγάλο βαθμό είναι διάφανη. Υπάρχει και σε κάτι σαν μαύρο ματ η ίδια θήκη. Γενικά είναι τσιμπημένη η τιμή της αλλά με δεδομένο ότι δεν την έβρισκα πουθενά αλλού και με το site του κατασκευαστή* να την έχει out of stock έτρεξα και την πήρα! Επίσης puro είχα και στα δύο προηγούμενα κινητά μου και ήμουν πολύ ευχαριστημένος.

 

* http://en.puro.com/en/store/mobile-phone-accessories/covers/lg/lg-g2/silicon.jsp

 

 

επίσης στο παρακάτω βίντεο φαίνεται η "μαύρη" θήκη σε λευκό G2

 

https://www.youtube.com/watch?v=5ET2WfGNp30

Edited by gre
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος. Σε ευχαριστώ πολύ. Εγω αυτη εχω βαλει στο ματι. http://m.ebay.com/itm?itemId=400616486746

 

Να 'σαι καλά! Το λινκ από το ebay δεν βγάζει την θήκη!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος. Σε ευχαριστώ πολύ. Εγω αυτη εχω βαλει στο ματι. http://m.ebay.com/itm?itemId=400616486746

 

Πολύ όμορφη φαίνεται, σκέφτομαι να την πάρω και εγώ σε λευκό η γκρι. Υπάρχει κάνα βιντεάκι να δούμε;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη φαίνεται, σκέφτομαι να την πάρω και εγώ σε λευκό η γκρι. Υπάρχει κάνα βιντεάκι να δούμε;

 

Εχει στο YouTube αλλα οχι για g2. Θα δεις την ποιότητα τουλαχιστον. Ψαξε γραφοντας capdase soft

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Έτοιμες οι φωτογραφίες:

 

Την πήρα εγώ σήμερα και μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλή και δείχνει όμορφα στο τηλέφωνο! Καμμία σχέση με την διάφανη του Πλαισίου που είναι άσπρα χάλια!

 

Καλησπερα.Αν σου ειναι ευκολο μπορεις να βγαλεις και να ανεβασεις 3-4 φωτογραφιες την συσκευη με την θηκη φορεμενη να δουμε πως δειχνει,

 

Καλημερα.Ευχαριστω για τον κοπο.Πολυ καλη αριστη μπορω να πω.Κοιτα να δεις μια ζωη βιαζομαι πηγα πηρα για το g2 μου την quickwindow case της LG την οriginal,μου πηγε ενα 35αρι με εξοδα αποστολης τωρα παει πολυ να δωσω αλλο ενα 20αρι για την PURO.:(

Link to comment
Share on other sites

Για pouch εχω ανεβασει πιο πριν καποιες φωτογραφιες. Την πηρα απο ενα μαγαζι στην Καλλιθεα. Δεν παρηγγηλα γιατι δεν ξερουμε αν θα κανουν στο κινητο. Μην ακους που λενε οτι ειναι για το g2. Θηκες τυπου pouch πρεπει να εισαι τυχερος για να την παραγγηλεις και να σου κατσει καλα.

 

Γι'αυτό ρωτάω. Εχω μια flip cover πλαστικό/δέρμα και δεν βολεύει καθόλου.ποιότητα μέτρια και όχι και η καλύτερη προστασία. Έχουν βγει κάτι καλούτσικες στο Amazon αλλά έχουν και 40€...

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Ευχαριστω για τον κοπο.Πολυ καλη αριστη μπορω να πω.Κοιτα να δεις μια ζωη βιαζομαι πηγα πηρα για το g2 μου την quickwindow case της LG την οriginal,μου πηγε ενα 35αρι με εξοδα αποστολης τωρα παει πολυ να δωσω αλλο ενα 20αρι για την PURO.:(

 

εγω εδωσα μια ιδια λευκη ματ σε ενα παιδι στα 7 ευρω. την ειχα παρει απο ebay. δεν πιστευω οτι αυτη απο το πλαισιο εχει καλυτερη ποιοτητα, εκτος του οτι αναγραφει το λογοτυπο της μαρκας! τσαμπα λευτα για τετοιες θηκες απο μαγαζια εδω σε τετιες τιμες!

Link to comment
Share on other sites

εγω εδωσα μια ιδια λευκη ματ σε ενα παιδι στα 7 ευρω. την ειχα παρει απο ebay. δεν πιστευω οτι αυτη απο το πλαισιο εχει καλυτερη ποιοτητα, εκτος του οτι αναγραφει το λογοτυπο της μαρκας! τσαμπα λευτα για τετοιες θηκες απο μαγαζια εδω σε τετιες τιμες!

 

Κανει μπαμ απο τις φωτογραφίες οτι δεν.ειναι ιδιας ποιότητας οι δυο θηκες. Βεβαια πολλά χρήματα για tpu

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Κανει μπαμ απο τις φωτογραφίες οτι δεν.ειναι ιδιας ποιότητας οι δυο θηκες. Βεβαια πολλά χρήματα για tpu

 

θα ηθελα να μου επισημανεις ποιες ειναι οι διαφορες που κανουν μπαμ απο τις φωτογραφιες. γιατι εγω δεν τις βλεπω. εκτος αν ειναι στην αφη η διαφορα και εκει δεν γινεται προφανως να το καταλαβω αν δε το πιασω. φιλικα παντα!

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να μου επισημανεις ποιες ειναι οι διαφορες που κανουν μπαμ απο τις φωτογραφιες. γιατι εγω δεν τις βλεπω. εκτος αν ειναι στην αφη η διαφορα και εκει δεν γινεται προφανως να το καταλαβω αν δε το πιασω. φιλικα παντα!

 

Φαινεται το ματ. Που για τα δικα μου γουστα μετραει. Αυτη τη στιγμη επειδη δεν μπορω να παρω απο ebay ειμαι με αυτη απο το πλαισιο. Φορεμενη ρε φιλε ειναι σαν προφυλακτικο. Κολλαει πανω στο μαυρο και ειναι αισχος. Σε εμενα αφηνει κενο στο κατω μερος μεγαλο και ετσι μαγκωνει σε ρουχα κλπ. Στις φωτογραφίες του παιδιου βλεπω μια καλυτερη θηκη. Λυση ανάγκης τι να κανουμε. Γουστα βεβαια ειναι αυτα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως ευτυχως μου κατσε καλα η θηκη του Πλαισιο.Αγκαλιαζει πολυ ωραια το κινητο.

Το μονο κακο ειναι αρχιζει σιγα σιγα και καφετιζει αλλα για 3,90 που μου κοστισε δεν θα τρελαθω κιολας...

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Φαινεται το ματ. Που για τα δικα μου γουστα μετραει. Αυτη τη στιγμη επειδη δεν μπορω να παρω απο ebay ειμαι με αυτη απο το πλαισιο. Φορεμενη ρε φιλε ειναι σαν προφυλακτικο. Κολλαει πανω στο μαυρο και ειναι αισχος. Σε εμενα αφηνει κενο στο κατω μερος μεγαλο και ετσι μαγκωνει σε ρουχα κλπ. Στις φωτογραφίες του παιδιου βλεπω μια καλυτερη θηκη. Λυση ανάγκης τι να κανουμε. Γουστα βεβαια ειναι αυτα

 

και εγω μιλαω για λευκη ματ, οχι γυαλιστερη που οντως κολλαει πανω στη συσκευη. ειχε βαλει ενα παιδι εδω και φωτογραφιες απο αυτην τη λευκη ματ (ebay) που λεω και δεν εδειχνε διαφορετικη. και εγω που την ειδα φορεμενη στο παληκαρι που την εδωσα ηταν μια χαρα και εκατσε ακριβως,οπως και οσες εχω παρει απο ebay για δικα μου κινητα ή αλλων... γι'αυτο και κανω κουβεντα.

οριστε και οι φωτο πραγματικες και οχι απο ebay :

http://i963.photobucket.com/albums/ae118/johni41/mobile%20cases/whitematt9_zpsc56690e5.jpg

http://i963.photobucket.com/albums/ae118/johni41/mobile%20cases/whitematt10_zpsa04623e0.jpg

 

ισως απλα να μην ειμαι τοσο ψειρας (που δεν νομιζω) :p

φιλικα παντα! :!:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Ευχαριστω για τον κοπο.Πολυ καλη αριστη μπορω να πω.Κοιτα να δεις μια ζωη βιαζομαι πηγα πηρα για το g2 μου την quickwindow case της LG την οriginal,μου πηγε ενα 35αρι με εξοδα αποστολης τωρα παει πολυ να δωσω αλλο ενα 20αρι για την PURO.:(

 

Γιατί δεν σου αρέσει η quick window?

εγώ έχω πάθει πλάκα με την συγκεκριμένη θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...