Jump to content

ZTE V956


Manux_oS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 181
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,

κοίταζα αν υπάρχει κάποια καινούργια rom για το κινητό μας και από την αναζήτηση στο site της ΖΤΕ

βρήκα ότι υπάρχει αυτή:

Malaysia V817 SD card upgrading instruction & software package(Ingens Sdn Bhd)-234410B0787ZTE_V956_B07

Την ξέρει κανείς? την έχει βάλει κανείς, για να μας πει σχόλια και εντυπώσεις!!! :confused:

Μήπως την δοκίμασες(δις) ;

Δεδομένου πάντως του γεγονότος πως αυτή την στιγμή όλων τα v956 ειναι με ΒΟ5 και αυτή είναι η BO7 και μάλιστα απο το επίσημο site της zte ,τότε ναι πρόκειται για update ...

Aφού το βάλετε πείτε αν θέλετε και τις εντυπώσεις σας και αν αξίζει να το κάνουμε και εμείς ,διοτί το κινητό απο όσο το θυμάμαι είναι αρκετα lagiiiiiiii ως...To αγόρασα σε 2 φίλους , δεν ήταν για εμένα αν είναι να τους το περάσω...

 

 

AπόΜanux_os

Apex είναι ο πιο ελαφρύς και ταυτόχρονα όμορφος. Αν σου lagari και αυτός τότε ή έχεις βάλει πολλές εφαρμογές στο κινητό ή θέλεις Cache clean ( Clean Master )

 

Δεν γίνεται κάτι, lagaρει το κινητό και με apex και με τα πάντα . -

Edited by Hyper_Ban
Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Μήπως την δοκίμασες(δις) ;

Δεδομένου πάντως του γεγονότος πως αυτή την στιγμή όλων τα v956 ειναι με ΒΟ5 και αυτή είναι η BO7 και μάλιστα απο το επίσημο site της zte ,τότε ναι πρόκειται για update ...

Aφού το βάλετε πείτε αν θέλετε και τις εντυπώσεις σας και αν αξίζει να το κάνουμε και εμείς ,διοτί το κινητό απο όσο το θυμάμαι είναι αρκετα lagiiiiiiii ως...To αγόρασα σε 2 φίλους , δεν ήταν για εμένα αν είναι να τους το περάσω...

Καλησπέρα,

δεν την έχω δοκιμάσει.

Ο λόγος που έκανα την ερώτηση είναι ο ενδοιασμός μου, ότι στην αρχή γράφει της γράφει "Malaysia V817 SD card upgrading instruction & software packag ..... "

Ξέρεις κανείς, περισσότερο γνώστης, κάτι για να μας διαφωτίσει και εμάς?

:wacko:

Edited by jrukos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

δεν την έχω δοκιμάσει.

Ο λόγος που έκανα την ερώτηση είναι ο ενδοιασμός μου, ότι στην αρχή γράφει της γράφει "Malaysia V817 SD card upgrading instruction & software packag ..... "

Ξέρεις κανείς, περισσότερο γνώστης, κάτι για να μας διαφωτίσει και εμάς?

:wacko:

 

Άκρη εγώ πάντως δεν βγάζω ...Υπάρχει κάποιος εκεί έξω χριστιανοί να βοηθήσει ;:ninja:

 

*****************************************************************************

 

***********************

 

********

Edited by Hyper_Ban
Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

αυτη η ρομ ειναι για το υ956 οχι για το v956

 

Ωχ !Ναι ρε ΄συ !Ζητώ συγνώμη παιδιά ,σπεύδω να διαγράψω !!!!Ήταν αργά κ΄πέρασα το u για v !!!:cool:

Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

αυτη η ρομ ειναι για το υ956 οχι για το v956

 

είσαι σίγουρος για αυτό που έγραψες?

 

Σου ξαναδίνω το όνομα του αρχείου όπως υπάρχει στη σελίδα της εταιρίας ZTE.

"Malaysia V817 SD card upgrading instruction & software package(Ingens Sdn Bhd)-234410B0787ZTE_V956_B07"

Σε παρακαλώ πολύ μπορείς να μου υποδείξεις που είναι το "u956" που γράφεις?

Αν κάνω εγώ λάθος ζητώ στη λίστα προκαταβολικά συγγνώμη.

Αν κάνεις εσύ λάθος τι γίνεται?

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωχ !Ναι ρε ΄συ !Ζητώ συγνώμη παιδιά ,σπεύδω να διαγράψω !!!!Ήταν αργά κ΄πέρασα το u για v !!!:cool:

 

:X:X:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

jrukos το λινκ του Hyper_Ban ηταν για αλλο κινητο ,το δικο σου ειναι ενταξει απο οτι ειδα σε ενα ρουμανικο φορουμ http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=473567&st=160
Link to comment
Share on other sites

jrukos το λινκ του Hyper_Ban ηταν για αλλο κινητο ,το δικο σου ειναι ενταξει απο οτι ειδα σε ενα ρουμανικο φορουμ http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=473567&st=160

Τελικά θα την δοκιμάσει κανείς την rom να μας πει ;

Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Λογικα Σαββατο θα τη δοκιμασω!

Απλα ειστε σιγουροι οτι ειναι η πιο προσφατη μαμισια ΡΟΜ?

Ψαχνω,ψαχνω αλλα δε βρισκω τιποτα για το συγκεκριμενο μοντελο!!!

 

UPDATE

http://www.romjd.com/Rom/Detail/32415#load_miao

 

Βρηκα αυτη...ειναι η πιο προσφατη και με πολυ καλες κριτικες....

Το θεμα μου ειναι πως δεν ξερω πως να τη βαλω...!

Μπορει να βοηθησει κανεις σας?

δεν εχω εγω αυτο το κινητο.Μια φιλη το εχει...αλλα προκειμενου να βοηθησω εκεινη,βοηθω κι εσας...αλλα θελω και τη δικη σας βοηθεια..

Edited by Efthimis13
Link to comment
Share on other sites

Λογικα Σαββατο θα τη δοκιμασω!

Απλα ειστε σιγουροι οτι ειναι η πιο προσφατη μαμισια ΡΟΜ?

Ψαχνω,ψαχνω αλλα δε βρισκω τιποτα για το συγκεκριμενο μοντελο!!!

 

UPDATE

http://www.romjd.com/Rom/Detail/32415#load_miao

 

Βρηκα αυτη...ειναι η πιο προσφατη και με πολυ καλες κριτικες....

Το θεμα μου ειναι πως δεν ξερω πως να τη βαλω...!

Μπορει να βοηθησει κανεις σας?

δεν εχω εγω αυτο το κινητο.Μια φιλη το εχει...αλλα προκειμενου να βοηθησω εκεινη,βοηθω κι εσας...αλλα θελω και τη δικη σας βοηθεια..

Υπάρχουν διάφοροι τρόποι για να βάλεις μία rom .

Ένας απο αυτούς είναι το sp flash tool και ένας άλλος μέσω cwm .

Δυστυχώς στην σελίδα που παρέθεσες είναι όλα Κινέζικα , κριτικές επίσης δεν ...

Απο εκεί που την βρήκες εκ πρώτης πως λέει πως αυτό γίνεται ;

Όσο για αυτή την αμφιλεγομένη που εκ πρώτης συζητήσαμε ,υπάρχει guide με άλλο τρόπο για να την βάλεις :

"Malaysia V817 SD card upgrading instruction & software package(Ingens Sdn Bhd)-234410B0787ZTE_V956_B07"

Είναι κρίμα πάντως γιατί το κινητό ενώ έχει τις δυνατότητες (χτυπάει πάνω απο 10000 στο antutu),λαγγάρει ,κολάει ,αργει με οποιονδήποτε launcher και cleaner πρόγραμμα και μέχρι και το zte 889 με 7000 στο antutu ,του τα ρίχνει στο κεφάλι στις αποδόσεις .Αν γινόταν κάτι καλύτερο σε φάση rom θα ήταν και **** .Μακάρι το update ή άλλη rom που προτείνεις να απογειώσουν το κινητό σου και εγώ με την σειρά μου να απογειώσω των άλλων ...

Edited by Hyper_Ban
Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν διάφοροι τρόποι για να βάλεις μία rom .

Ένας απο αυτούς είναι το sp flash tool και ένας άλλος μέσω cwm .

Δυστυχώς στην σελίδα που παρέθεσες είναι όλα Κινέζικα , κριτικές επίσης δεν ...

Απο εκεί που την βρήκες εκ πρώτης πως λέει πως αυτό γίνεται ;

Όσο για αυτή την αμφιλεγομένη που εκ πρώτης συζητήσαμε ,υπάρχει guide με άλλο τρόπο για να την βάλεις :

"Malaysia V817 SD card upgrading instruction & software package(Ingens Sdn Bhd)-234410B0787ZTE_V956_B07"

Είναι κρίμα πάντως γιατί το κινητό ενώ έχει τις δυνατότητες (χτυπάει πάνω απο 10000 στο antutu),λαγγάρει ,κολάει ,αργει με οποιονδήποτε launcher και cleaner πρόγραμμα και μέχρι και το zte 889 με 7000 στο antutu ,του τα ρίχνει στο κεφάλι στις αποδόσεις .Αν γινόταν κάτι καλύτερο σε φάση rom θα ήταν και **** .Μακάρι το update ή άλλη rom που προτείνεις να απογειώσουν το κινητό σου και εγώ με την σειρά μου να απογειώσω των άλλων ...

 

Οπως ειπα δεν ειναι δικο μου αλλα μιας φιλης!

Το εχω τωρα μπροστα μου!

Το κινητο παιζει να χει προβλημα...!!!!

δε μπορω να χρησιμοποιησω καθολου την οθονη απ τη μεση και πανω...

Δε μπορω να βαλω το μοτιβο για να ανοιξει!!!!

Επισης προσπαθω να μπω στο recovery mode πατωντας το ΟΝ/OFF και τα Volume +/- αλλα δε μπαινει...

Ξερω τους τροπους που ανεφερες...αλλα η ρομ που κατεβασα (εχει γινει μεταφραση απο τα κινεζικα στα αγγλικα με το google translate) οταν την κανω εξαγωγη το ζιπ,μου βγαζει καποια εικονικα αρχεια τα οποια δεν ξερω να χρησιμοποιω!

αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο απ τη στιγμη που δε μπορω να λειτουργησω καθολου το κινητο!

Εχετε καμια ιδεα πως θα κανω κανα ρεσετ αν γινεται η τελος παντων πως θα μπω στο recovery να τα κανω ολα wipe...?

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα δεν ειναι δικο μου αλλα μιας φιλης!

Το εχω τωρα μπροστα μου!

Το κινητο παιζει να χει προβλημα...!!!!

δε μπορω να χρησιμοποιησω καθολου την οθονη απ τη μεση και πανω...

Δε μπορω να βαλω το μοτιβο για να ανοιξει!!!!

Επισης προσπαθω να μπω στο recovery mode πατωντας το ΟΝ/OFF και τα Volume +/- αλλα δε μπαινει...

Ξερω τους τροπους που ανεφερες...αλλα η ρομ που κατεβασα (εχει γινει μεταφραση απο τα κινεζικα στα αγγλικα με το google translate) οταν την κανω εξαγωγη το ζιπ,μου βγαζει καποια εικονικα αρχεια τα οποια δεν ξερω να χρησιμοποιω!

αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο απ τη στιγμη που δε μπορω να λειτουργησω καθολου το κινητο!

Εχετε καμια ιδεα πως θα κανω κανα ρεσετ αν γινεται η τελος παντων πως θα μπω στο recovery να τα κανω ολα wipe...?

Hardware ακούγεται το πρόβλημα και καλύπτεται συνήθως απο την εγγύηση .Προσπάθησε να έρθεις σε επαφή με τους πωλητές .

-Απο ποιό κατάστημα αγοράστηκε ;

-Το πρόβλημα αυτό τώρα διημιουργήθηκε ;

Για να μπεις σε recovery mode δοκίμασε να κλείσεις το κινητό σου ,και να το ανοιξεις πατώντας power off και volume - .Τωρα για wipe τι να σου πω,εσύ ξερεις .*ΠΡΟΣΟΧΗ μην πατήσεις κάτι άλλο άθελα σου ,γιατί μολίς εμφανιστεί το menu δεν είναι σαν του cwm που ανεβοκατεβαίνει με -+ και εκτελεί με power ...Το ένα κατεβάζει και το άλλο εκτελεί ,δεν θυμαμαι σίγουρα ποιό κάνει τι ...Νόμίζω και με κάθε επιφύλαξη πως το + κατεβάζει ,νομίζω...

Edited by Hyper_Ban
Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Hardware ακούγεται το πρόβλημα και καλύπτεται συνήθως απο την εγγύηση .Προσπάθησε να έρθεις σε επαφή με τους πωλητές .

-Απο ποιό κατάστημα αγοράστηκε ;

-Το πρόβλημα αυτό τώρα διημιουργήθηκε ;

Για να μπεις σε recovery mode δοκίμασε να κλείσεις το κινητό σου ,και να το ανοιξεις πατώντας power off και volume - .Τωρα για wipe τι να σου πω,εσύ ξερεις .*ΠΡΟΣΟΧΗ ,γιατί μολίς εμφανιστεί το menu δεν είναι σαν του cwm που ανεβοκατεβαίνει με -+ ...Το ένα κατεβαίνει και το άλλο εκτελεί ,δεν θυμαμαι σίγουρα ...

 

αυτο το συνδιασμο προσπαθω αλλα τιποτα!

Ebay..

αυτο ειναι θεμα που πρεπει να ασχοληθει ο πατερας της κοπελας....

θα δω αν μπορω να κανω τιποτα εγω κι ο γειτονας μου που ειναι smartphone freak και θα σας ενημερωσω!

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την Μαλαισιανη ρομ με την κλασσικη διαδικασια και το κινητο πεταει.Το μονο μειον ειναι οτι δεν εχει ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την Μαλαισιανη ρομ με την κλασσικη διαδικασια και το κινητο πεταει.Το μονο μειον ειναι οτι δεν εχει ελληνικα

 

Έβαλες αυτή "Malaysia V817 SD card upgrading instruction & software package(Ingens Sdn Bhd)-234410B0787ZTE_V956_B07" ;

Αν ναί ,μπράβο σου !Η τύχη λένε ευνοεί τους τολμηρούς !

Πάντως η μετάφραση του android που είχε υποτίθεται ελληνικά στην προηγούμενη έκδοση ήταν ότι πιο χάλια έχω συναντήσει σε κινητό μέχρι στιγμής ...

Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις το more locale 2 απο το google apps store ,θα σου προσθέσει τα ελληνικά στο menu γλωσσών και πάνω κάτω η μετάφραση στα Ελληνικά θα είναι η ίδια με την προηγούμενη rom !Εκτός απο το morelocale 2 έχει και άλλες εφαρμογές που κάνουν την ίδια δουλειά .Αλήθεια ...google apps store έχει ;:worry:

Δες γενικότερα apps και πες μας αν θες τι σου δούλεψε στο θέμα μετάφραση !

:D

Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Nαι αυτη την ρομ και ας λεει για v817 ,εχει κανονικα google play store.Προς το παρον θα το αφησω στα αγγλικα .

Ok ,αλλά δεν είναι καί κάτι να δοκιμάσεις 2-3 apps απο το market και να μας πεις τι έγινε .

'Οπως νομίζεις .

Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγώ στο V956 αυτή :

 

Malaysia V817 SD card upgrading instruction & software package(Ingens Sdn Bhd)-234410B0787ZTE_V956_B07

 

Με τον κλασικό τρόπο update μέσω SD.

 

Όλα δουλεύουν κομπλέ και 3G κλπ. Ελληνικά απουσιάζουν αλλά δεν με ενδιαφέρει καθώς πάντα χρησιμοποιώ αγγλικά σε όλες τις συσκευές μου.

 

Κλασικά μόλις την πέρασα, root και έφυγε ο Launcher της ZTE καθώς επίσης και άλλες εφαρμογές όπως ο καιρός, Google Search, Google+, Hangouts etc.

 

Με Nova Launcher δουλεύει άψογα. Με το Greenify έχω κλείσει αρκετά πραγματάκια και το SetCPU το έχω βάλει στο Interactive. Θα δείξει στις επόμενες ημέρες αν αλλάζει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγώ στο V956 αυτή :

 

Malaysia V817 SD card upgrading instruction & software package(Ingens Sdn Bhd)-234410B0787ZTE_V956_B07

 

Με τον κλασικό τρόπο update μέσω SD.

 

Όλα δουλεύουν κομπλέ και 3G κλπ. Ελληνικά απουσιάζουν αλλά δεν με ενδιαφέρει καθώς πάντα χρησιμοποιώ αγγλικά σε όλες τις συσκευές μου.

 

Κλασικά μόλις την πέρασα, root και έφυγε ο Launcher της ZTE καθώς επίσης και άλλες εφαρμογές όπως ο καιρός, Google Search, Google+, Hangouts etc.

 

Με Nova Launcher δουλεύει άψογα. Με το Greenify έχω κλείσει αρκετά πραγματάκια και το SetCPU το έχω βάλει στο Interactive. Θα δείξει στις επόμενες ημέρες αν αλλάζει κάτι.

 

Nα σε ρωτήσω κάτι ,η rom αυτή υποστηρίζει video call ;Στο skype λειτουργεί η μπροστινή Camera ;

 

Δοκίμασες να μεταφράσεις την rom με κανένα app τύπου more locale 2 ;Είναι πολύ εύκολο ,μπορεί να το κάνεις και να μας πεις αν άλλαξε κάτι αξιόλόλογο ;Και πριν το update εξάλλου χάλια ήτανε και η μετάφραση . . .

Thankxxx

Edited by Hyper_Ban
Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Nα σε ρωτήσω κάτι ,η rom αυτή υποστηρίζει video call ;Στο skype λειτουργεί η μπροστινή Camera ;

 

Δοκίμασες να μεταφράσεις την rom με κανένα app τύπου more locale 2 ;Είναι πολύ εύκολο ,μπορεί να το κάνεις και να μας πεις αν άλλαξε κάτι αξιόλόλογο ;Και πριν το update εξάλλου χάλια ήτανε και η μετάφραση . . .

Thankxxx

 

Για το Video Call και το Skype θα το δοκιμάσω το βραδάκι και θα σου πω.

 

Για την μετάφραση δεν με απασχολεί οπότε δεν το κάνω. Γενικότερα, σε καμία συσκευή μου όπως προείπα δεν έχω ελληνικά σαν γλώσσα. Ένα Tutorial να θες να διαβάσεις, είναι σπαστικό. Άσε που οι περισσότερες μεταφράσεις είναι γελοίες.

 

Για όσους δεν γνωρίζουν αγγλικά πάω πάσο.

 

Γιατί δεν κάνεις και εσύ το Update όμως; Είναι 5 λεπτά υπόθεση. Εγώ το έκανα, συνδέθηκα με το Google Account μου και τα πέρασε όλα αυτόματα όπως τα είχα και πριν. Έκανα Root, πέρασα Nova, Greenify, Freedom, Lcky Ptcher, έσβησα άχρηστες εφαρμογές και πάει αεροπορία πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Για το Video Call και το Skype θα το δοκιμάσω το βραδάκι και θα σου πω.

 

Για την μετάφραση δεν με απασχολεί οπότε δεν το κάνω. Γενικότερα, σε καμία συσκευή μου όπως προείπα δεν έχω ελληνικά σαν γλώσσα. Ένα Tutorial να θες να διαβάσεις, είναι σπαστικό. Άσε που οι περισσότερες μεταφράσεις είναι γελοίες.

 

Για όσους δεν γνωρίζουν αγγλικά πάω πάσο.

 

Γιατί δεν κάνεις και εσύ το Update όμως; Είναι 5 λεπτά υπόθεση. Εγώ το έκανα, συνδέθηκα με το Google Account μου και τα πέρασε όλα αυτόματα όπως τα είχα και πριν. Έκανα Root, πέρασα Nova, Greenify, Freedom, Lcky Ptcher, έσβησα άχρηστες εφαρμογές και πάει αεροπορία πλέον.

Χαλαρά θα το έκανα αν ήταν δικό μου.Εξυπηρέτηση έκανα σε έναν φίλο πριν λίγο καιρό και μόλις είδα πως παίζει update ,είπα αν αξίζει τον κόπο να του πάρω το κινητό και να του το περάσω .

Να σε ρωτήσω ,apps ,ρυθμίσεις ,αρχεία κτλ τα έχασες με το καινούργιο update ;

Τσέκαρες μήπως για skype .video call 3g κτλ ;

Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγώ στο V956 αυτή :

 

Malaysia V817 SD card upgrading instruction & software package(Ingens Sdn Bhd)-234410B0787ZTE_V956_B07

 

Με τον κλασικό τρόπο update μέσω SD.

 

Όλα δουλεύουν κομπλέ και 3G κλπ. Ελληνικά απουσιάζουν αλλά δεν με ενδιαφέρει καθώς πάντα χρησιμοποιώ αγγλικά σε όλες τις συσκευές μου.

 

Κλασικά μόλις την πέρασα, root και έφυγε ο Launcher της ZTE καθώς επίσης και άλλες εφαρμογές όπως ο καιρός, Google Search, Google+, Hangouts etc.

 

Με Nova Launcher δουλεύει άψογα. Με το Greenify έχω κλείσει αρκετά πραγματάκια και το SetCPU το έχω βάλει στο Interactive. Θα δείξει στις επόμενες ημέρες αν αλλάζει κάτι.

 

Καλημέρα, μπορείς να γινεις περισσότερο συγκεκριμένος ποιες εφαρμογές έχεις αφαιρέσει;

Μπορείς να φτιαξεις μια λίστα; υπάρχουν κάποια προγραμματα με το σηματακι του Android αυτά μπορούμε να τα αφαιρεσουμε με ασφαλεια;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αφαιρέσει τις εξής που ουσιαστικά δε χρησιμοποιώ.

Screenshot_2014-07-13-19-47-43.png

Screenshot_2014-07-13-19-47-50.png

 

Και μια φώτο από την Home Screen μου :O

 

Screenshot_2014-07-13-19-53-49.png

 

BTW, δεν έχω νέα για την Video κλήση γιατί δεν είναι κανένας φίλος μου μέσα. Οι εφαρμογές περάστηκαν αυτόματα με το που συνδέθηκα με τον λογαριασμό μου στο Play Store. Ρυθμίσεις κλπ χάθηκαν αλλά οι περισσότερες εφαρμογές προσφέρουν δυνατότητα Export ρυθμίσεων. Όσες δεν είχαν αυτή τη δυνατότητα, τις έκανα backup με το Titanium.

 

Δεν μου πήρε ούτε 1 ώρα να το setαρω ξανά από το 0, μαζί με Move to SD, Root, αφαίρεση εφαρμογών κλπ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V956

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...