Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9506)


fits13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μερα με τη μερα το κινητο γινεται ολο και πιο ομορφο. :D

 

14309324419_abf47e6871_o.png

 

http://www.addictivetips.com/android/what-is-xposed-framework-for-android-how-to-install-it-guide/

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερωτηση. Εαν θελουμε να μεταφερουμε εφαρμογες στην sd πως γινεται? Ξερω οτι παμε απο την διαχειρηση εφαρμογων το θεμα μου ειναι η sd πρεπει να μορφοποιηθει? Να ειναι σε ext2 να ειναι σε ext4 να γινει partition? Δεν εχω root ας πει καποιος. Απλως ειδα οτι μαλλον δεν τις περναει στην sd Edited by tilaverboy
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση. Εαν θελουμε να μεταφερουμε εφαρμογες στην sd πως γινεται? Ξερω οτι παμε απο την διαχειρηση εφαρμογων το θεμα μου ειναι η sd πρεπει να μορφοποιηθει? Να ειναι σε ext2 να ειναι σε ext4 να γινει partition? Δεν εχω root ας πει καποιος. Απλως ειδα οτι μαλλον δεν τις περναει στην sd

 

http://www.youtube.com/watch?v=Cygl0qZnbaM

ext4 αν το υποστηριζει το filmware αλλιως ext3..δες πολλες φορες το video και θα το καταλαβεις

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μία βοήθεια.

 

Έβαλα μέσω odin την Νορβιγικη ρομ και τώρα δεν έχω wifi !!!

 

Τι να κάνω ???

 

ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΑ την ρομ και ολα οκ τώρα

Edited by ODY07
Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μία βοήθεια.

 

Έβαλα μέσω odin την Νορβιγικη ρομ και τώρα δεν έχω wifi !!!

 

Τι να κάνω ???

 

Εκανες factory reset πριν και μετα οπως προτεινεται εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=363603

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μολις το εκανα root απο το towelroot. Πολυ απλη διαδικασια. Τωρα τι κανουμε? Περναω custom rom και ποια? Εφαρμογες που αξιζουν για rooted συσκευες?
Link to comment
Share on other sites

Εκανες factory reset πριν και μετα οπως προτεινεται εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=363603

 

Αν κάνω factory reset σβήνεται και η εσωτερική sd του κινητού ???

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Μολις το εκανα root απο το towelroot. Πολυ απλη διαδικασια. Τωρα τι κανουμε? Περναω custom rom και ποια? Εφαρμογες που αξιζουν για rooted συσκευες?

Δεν μπορείς να βάλεις custom rom kai twrp/cwm λογω Knox.An το κανεις bye bye εγγυηση και knox 0x1.

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Μερα με τη μερα το κινητο γινεται ολο και πιο ομορφο. :D

 

14309324419_abf47e6871_o.png

 

http://www.addictivetips.com/android/what-is-xposed-framework-for-android-how-to-install-it-guide/

 

Μονο official δηλαδη?

 

Ναι αν θες περνα το greenify θα σου αυξηση την επιδοση του κινητου σου απαιτει root. Αλλα custom rom μην αλλαξεις

Edited by tilaverboy
Link to comment
Share on other sites

αααα δεν μου αρέσει καθόλου αυτό ... https://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna.html?keyphrase=s4&from=autocomplete

Θέλει φίλος να το αγοράσει.

Έχουμε άλλη επιλογή εκτός skroutz ;

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ξανα διάβασα τις σελιδες και μπερδεύτηκα.Έχω ενα i9506 branded (οποιοδήποτε) και θελω να περασω μια unbranded rom (οποιαδήποτε) official.Αυτή η διαδικασία δεν με βγάζει εκτός εγγυησης απο ότι κατάλαβα.4G σε αυτή την περίπτωση δεν θα έχω?
Link to comment
Share on other sites

Ξανα διάβασα τις σελιδες και μπερδεύτηκα.Έχω ενα i9506 branded (οποιοδήποτε) και θελω να περασω μια unbranded rom (οποιαδήποτε) official.Αυτή η διαδικασία δεν με βγάζει εκτός εγγυησης απο ότι κατάλαβα.4G σε αυτή την περίπτωση δεν θα έχω?

 

Όχι δεν θα σε βγάλει εκτός εγγύησης και θα έχεις 4g κανονικά.

 

Κανενα skroutzομαγαζο δεν το πουλαει πλεον το κινητο μας γιατι αραγε?

 

Έλα μου ντε ...

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα σε βγάλει εκτός εγγύησης και θα έχεις 4g κανονικά.

 

 

 

Έλα μου ντε ...

 

Μου φαινεται περιεργο. Ζητηση λογικα πρεπει να ειχε αλλα τι μπορει να εγινε ωστε ολα τα μαγαζια να το απέσυραν? Ενα ενα το εβγαζε το παρατηρουσα καθε μερα

Link to comment
Share on other sites

Κανενα skroutzομαγαζο δεν το πουλαει πλεον το κινητο μας γιατι αραγε?

 

Εξαντληθηκαν ολα

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Εξαντληθηκαν ολα

Και να είχαν εξαντληθεί θα έλεγαν σε πόσες μέρες θα το είχαν πάλι,και άλλο παίζει

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.Ενδιαφέρομαι και γώ γι'αυτό το τηλέφωνο,αλλά δεν το βρίσκω πλέον σε κανένα ιντερνετικό ελληνικό μαγαζί.Στο γερμανικό ebay βρήκα ένα με 398 ευρώ,και κάποια άλλα που η τιμή τους ξεφεύγει από τα όρια της λογικής.Έχει και ένα με 749 ευρώ στην Σινγκαπούρη.Δεν μπορεί να μην υπάρχει πουθενά!Κάτι παίζει.Μήπως ο κόσμος δεν αγοράζει το S5,και αποσύρανε ότι έχει ζήτηση(S4 GT-I9506),για να το 'σπρώξουνε'??Πάντως 12 αξιολογήσεις που είδα στο skroutz,του έχουν δώσει ΌΛΟΙ φούλ αστέρια!!!Μήπως επειδή το συγκεκριμένο κινητό απλά 'τα σπάει'???Λέω 'γω τώρα,μήπως???
Link to comment
Share on other sites

μάλλον τα σκρουτζομάγαζα προσπαθούν να διαμορφώσουν τιμή...

σύντομα να ξαναεμφανιστούν στις λίστες...

υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9506)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...