Jump to content

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 (T110, T-210, T211, T-215)


george_21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Σήμερα απέκτησα κ εγώ το t110 δωρεάν από επιδότηση. έχει την 4.2.2 έκδοση να πάω στην 4.4 έκδοση?Θα έχει σημαντικές βελτιώσεις?Καλό το βλέπω πάντως αν κ δεν ξαναείχα tablet :p
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 58
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλό το βλέπω πάντως αν κ δεν ξαναείχα tablet :p

 

:rolleyes: - ουτε κι εγω και τελικα βρεθηκα με 2, παντως για την "ελαφρια"δουλεια που το θελω ειναι μια χαρα,γρηγορο και με ευκολο μενου, εχω ανακαλυψει πως καθετα πιανει καλυτερα σημα απο οτι οταν το κρατας στο πλαϊ

εαν ειχε και 3G θα ηταν μια χαρα αλλα ετσι μου το εκαναν δωρο,για απλη χρηση το βρισκω πολυ βολικο το κουβαλαω παντου μεσα στο σπιτι-βεραντα και διαβαζω οτι με ενδιαφερει ανετα,χειρισμος μια χαρα,δεν εχει κολλησει μεχρι στιγμης ουτε παρουσιασε οτιδηποτε.

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

βάλε την τελευταία από ευρωπαϊκή χώρα..

 

(Άργησα λίγο, αλλά) η τελευταία ευρωπαϊκή χώρα δεν αναφέρεται στο μοντέλο μου, αλλά σε τελείως διαφορετικό.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
:) - με ενδιαφερει και μενα να μαθω.

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Απ οτι βλεπω απο την κινηση στο νημα, το ταμπλετακι αυτο δεν εχει και πολλους οπαδους., τουλαχιστον οχι μεσα στο myphone forum.

Εχω ομως ενα προβλημα και δεν ξερω που αλλου να ρωτησω πριν παω στο σερβις. Το gps δεν κλειδωνει με τιποτα δορυφορους. Το εχω 2 μερες τωρα και ενω κατα τα αλλα λειτουργει πολυ καλα (για τα specs του), το gps δεν κλειδωνει με τιποτα. Δεν ξερω τι εκανε πριν καθως το εχω μολις 2 μερες, γι αυτο σας ρωταω. Γενικα πως πηγαινει σ αυτον τον τομεα?

Εχω κανει factory reset, φλασαρα με odin ξανα την τελευταια ελληνικη 4.4.2. , φλασαρα 3 καστομ ρομς. Με ολα αυτα το ταμπλετ γινοταν ποτε πιο γρηγορα και ποτε πιο αργο στην αποδοση (λογω των διαφορετικων ρομ), αλλα το gps παρεμεινε νεκρο.

Οποιαδηποτε βοηθεια δεκτη.

 

ΥΓ. Απ οτι ειδα δεν υποστηριζει στικακια otg.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ομως ενα προβλημα και δεν ξερω που αλλου να ρωτησω πριν παω στο σερβις. Το gps δεν κλειδωνει με τιποτα δορυφορους.

 

Update:

Μετα απο επισκεψη στη Smartec οπου εγινε "επαναπρογραμματισμος της συσκευης" SM-T210, το gps δουλευει σχεδον τελεια. Οχι τοσο αστραπιαια οσο στο νοτε2, αλλα παρα πολυ καλα. Το μονο περιεργο που παρατηρησα ειναι οτι ο κωδικος της 4.4.2. ρομ που μου περασαν δεν ηταν ιδιος με αυτον της τελευταιας ελληνικης 4.4.2. που ειχα περασει εγω μεσω odin. Αλλα και μ αυτη τη ρομ το λαγκ υπηρχε σε ολο του το μεγαλειο. Λεω υπηρχε γιατι πλεον του περασα τη Nole rom (η πιο γρηγορη και σταθερη που δοκιμασα), και πλεον η συσκευη δεν εχει προβλημα. Δεν βγαζει φωτιες βεβαια, αλλα ανταποκρινεται αμεσοτατα παντου. Και ολα αυτα απο μια ρομ που βασιζεται στον στοκ touchwiz, αλλα χωρις το υπολοιπο βαρυ σκουπιδοsoftware που δεν ξερω να απενεργοποιησω πληρως παρα το ρουτ που του εκανα.

Εχει ειπωθει πολλες φορες αλλα πρεπει να το πω αλλη μια. Στη Smartec εκτος απο αριστη δουλεια που κανουν εχουν και μια προθυμια σπανια για ελληνικο σερβις.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Υπάρχει διαθέσιμη θήκη samsung αχρησιμοποίητη από λάθος παραγγελία. Όποιος ενδιαφέρεται pm

 

Xiaomi Redmi Note 4 Global

Edited by Polis4
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 3 7.0 (T110, T-210, T211, T-215)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...