Jump to content

Haier W718 IP67


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου έτυχε κι εμένα, γι'αυτό αν είδες έγραψα οτι είναι εύκολο το φλασαρισμα...

Για να ξε-αγχωθείς, πάρε ένα μπακαπ έτσι όπως είσαι τώρα και μετά φλάσαρε οτι θες. Πήγε κάτι στραβά; ριστορ το μπακαπ κι έτοιμος.

 

Οφείλω να πω οτι το τηλ. είναι βράχος, πανικ ριμπουτ δεν έχω δει, antutu είναι στα 10497 έχω κατανάλωση 4% ανά ώρα, το μέγιστο που έχω δει είναι 2 μέρες και 7 ώρες χωρίς φόρτιση. Επίσης κλειδώνει gps σε χρόνο dt και είναι μια χαρά 2καρτη συσκευή και ο τρόπος που διαχειρίζεται τις 2 sim εκπληκτικός.

3g δεν έχω δει :worry:

Mια ερώτηση μόνο αν ξέρει κάποιος: πως παίρνουμε screenshoot ; ... :O

Λογικα οπως στα περισσοτερα power button και volume down

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 85
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα σε είδα :O

Δεν μπόρεσα να βρω το λινκ στο vondroid που την είχα κατεβάσει, αλλά την έχω εδω ανεβασμένη.

Είχα βρει από εκεί άλλη μια αλλά δεν έτρεχε. Ευτυχώς το φλάσινγκ στους mediatek φαίνεται εύκολο.

 

εχει ελληνικα αυτη η ρομ?

Link to comment
Share on other sites

εχω αυτες τις ρομ:

-Dean-MOD-V2 rom for 2013923 with greek

-W718_plus_root_2013.10.31 with greek

-haier w718 rom tseos for 20131115 not greek

 

το δικο μου ειναι 20131115 και μονο για αυτο δεν εχω ρομ με ελληνικα...εχει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

Από αυτές τις τρεις, οι δυο γράφεις οτι έχουν Ελληνικά, δεν έπαιξε καμμιά από τις δυο στο δικό σου δηλαδή;
Link to comment
Share on other sites

Από αυτές τις τρεις, οι δυο γράφεις οτι έχουν Ελληνικά, δεν έπαιξε καμμιά από τις δυο στο δικό σου δηλαδή;

 

θα δοκιμασω αυτη -W718_plus_root_2013.10.31 with greek

δεν προλαβα ακομη αλλα δεν νομιζω να παιξει, η ημερομηνια παραγωγης παιζει σημαντικο ρολο και το δικο μου ειναι 2013.11.15 κ γι αυτο ρωτησα αν εχει καποιος ρομ για 2013.11.15

η πρωτη δεν επαιξε, εχει παιξει μεχρι στιγμης μονο αυτη που δεν εχει ελληνικα

τελικα δεν εχει ελληνικη γλωσσα μεσα....

Edited by kkots
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχω καλυφθεί απόλυτα. :D

 

https://www.dropbox.com/s/s5hvammgnwsmdy1/Screenshot_2014-05-28-22-53-12.png

https://www.dropbox.com/s/9idh4lkz4tmqp8i/Screenshot_2014-05-28-22-53-26%20%281%29.png

Είχα καιρό να δω τέτοια αυτονομία. Data & wifi ανοιχτά συνεχώς.

Αμα το λιώσεις ε, από το πρωί άντε μέχρι το βράδυ να πάει φαντάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
καλησπερα παιδια εχω ενα haier w718 το διπυρηνο και εδω και δυο μερες μου εκανε το εξης προβλημα.τα σηματα απο τις ενδειξεις τις κεραιας ηταν χωρις σημα, το εκλεισα να του κανω επανεκινηση και κολησε στο αρχικο σημα του χαιερ μετα απο πολλες προσπαθειες το ιδιο εκανε παλι το εβαλα στον υπολογιστη μηπως αλλαξει κατι και του εβγαλα την μπαταρια 2-3 φορες μεχρι που μπλοκαρε. φτιαχνεται? τα αρχεια μου επαφες μου σωζονται? μπορω να το στειλω σε καποιον για φτιαξιμο γιατι εγω δεν εχω ιδεα.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, το τηλ. δεν λειτουργεί πλέον κι εχω μια μπαταρία που ειναι κρίμα να πάει για πέταμα...

οποιος την θέλει ας μου το πει να του τη στείλω με δική του χρεωση τα μεταφορικά, για μένα χρήματα δεν θέλω. Ειναι σε καλή κατάσταση, ούτε χρόνο δεν το είχα το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα παιδια εχω ενα haier w718 το διπυρηνο και εδω και δυο μερες μου εκανε το εξης προβλημα.τα σηματα απο τις ενδειξεις τις κεραιας ηταν χωρις σημα, το εκλεισα να του κανω επανεκινηση και κολησε στο αρχικο σημα του χαιερ μετα απο πολλες προσπαθειες το ιδιο εκανε παλι το εβαλα στον υπολογιστη μηπως αλλαξει κατι και του εβγαλα την μπαταρια 2-3 φορες μεχρι που μπλοκαρε. φτιαχνεται? τα αρχεια μου επαφες μου σωζονται? μπορω να το στειλω σε καποιον για φτιαξιμο γιατι εγω δεν εχω ιδεα.

 

Όταν λες μπλόκαρε τι εννοείς; Τι κάνει δηλαδή; Όσον αφορά το σήμα της sim... μήπως (για κάποιο λόγο) απλά χάθηκε το ΙΜΕΙ;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες μπλόκαρε τι εννοείς; Τι κάνει δηλαδή; Όσον αφορά το σήμα της sim... μήπως (για κάποιο λόγο) απλά χάθηκε το ΙΜΕΙ;

 

μαυρη οθονη καμια ενδειξη!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Haier W718 IP67

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...