Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Duos (SM-N9002)


LAGGI
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που το βρηκες το S4 dual (i9502) στα 450? Απο Ελλαδα? Γτ το φτηνοτερο που το βρηκα ειναι 455 απο ali.

 

Χονδρικά έβαλα την τιμή ρε συ... 457€ βγαίνει + τα μεταφορικά της ACS...

 

https://www.merimobiles.com/search.php?search_query=Galaxy+s4+i9502&x=0&y=0

Link to comment
Share on other sites

Καλή φαση και παρακάμπτει το θέμα του τελωνείου. Τελειο. Θα το βάλω στα υπόψιν για το μέλλον :). Οποιος έχει το δίκαρτο, ας γράψει εντυπώσεις.

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Καλή φαση και παρακάμπτει το θέμα του τελωνείου. Τελειο. Θα το βάλω στα υπόψιν για το μέλλον :). Οποιος έχει το δίκαρτο, ας γράψει εντυπώσεις.

 

Υπάρχει σχετικό θέμα για το Galaxy S4... Το θέμα είναι ότι δεν λέει να πέσει με τίποτα η τιμή του να το πάρουμε... :/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το βρήκα σε καλή τιμή σε αυτό το σάιτ.... http://gr.mobileshop.eu/phablets/samsung/galaxy-note-3-neo-duos-n7502/

το εμπιστευόμαστε για ιντερνετική αγόρα?Εχεις κανέίς αποψη?

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη!αυτο που κοιτας ομως ειναι το Νοτε 3 το ΝΕΟ!μικροτερο και χαμηλοτερης αποδοσης χαρακτηριστικα,οπως η καμερα...

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Παιδια σημερα μου εφεραν απο σιγκαπουρη το παραπνω κινητο το οποιο δεν ειναι διαθεσιμο στην ευρωπη,με το που το ανοιξα ειχε ρωσσικα και ευτυχως αλλαξα τη γλωσσα στα αγγλικα,το προβλημα μου ειναι οτι σε καποιες φασεις μου πεταγονται κατι κινεζικα μηπως γνωριζει καποιος πως τα βγαζω ολα αυτα και αν εδω στην ευρωπη θα αναβαθμιστει σε 4.4 διοτι ειναι με 4.3.βρηκα απο το γκουγκλ σχετικο λινκ με ρουτ .

forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2592252

 

Να το κρατησω η να μπω σε διαδικασια πωλησης? Και αν μπω στη διαδικασία, σε τι τιμή θα προτείνατε?

 

Καλες γιορτες σε ολη τη παρεα!

Edited by Sofos_5
Συνένωση Θεμάτων και Μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Να ρωτήσω έναν κάτοχο του Ν9002.(η κάποιον που γνωρίζει σιγουρα...)

Η συσκευή έχει μια υποδοχή sim active και μια standby.

Δηλαδή εγώ που θέλω να χρησιμοποιήσω μια σιμ με τον αριθμό μου και μια σιμ για ιντερνετ μπορώ ταυτόχρονα να είναι ενεργοποιημενη η γραμμή του κινητού και να έχω σύνδεση στο διαδίκτυο ;;; ευχαριστώ πολύ γιατί ψάχνω για dual note και νομίζω πως μόνο το 3 θα με καλύψει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να ρωτήσω έναν κάτοχο του Ν9002.(η κάποιον που γνωρίζει σιγουρα...)

Η συσκευή έχει μια υποδοχή sim active και μια standby.

Δηλαδή εγώ που θέλω να χρησιμοποιήσω μια σιμ με τον αριθμό μου και μια σιμ για ιντερνετ μπορώ ταυτόχρονα να είναι ενεργοποιημενη η γραμμή του κινητού και να έχω σύνδεση στο διαδίκτυο ;;; ευχαριστώ πολύ γιατί ψάχνω για dual note και νομίζω πως μόνο το 3 θα με καλύψει.

 

Βοήθεια κάποιος ;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...